Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

Uwagi do moderatorów II

Polecane posty

Nienawidzę Niemców i tych którzy im przebaczyli to co oni nam zrobili (mówię o np. Colidorze)!

Wiesz, sorry ale takie tłumaczenie to trochę nie po chrześcijańsku i w ogóle wbrew pewnym zasadom. A więc:

1. Nic ci do tego jaki światopogląd ma np. Colidor.

2. Trzeba umieć wybaczać.

3. KAŻDY kraj zachował się kiedyśtam jak świnia. Polacy też nie tacy święci (vide to cośmy pomogli zrobić Czechom tudzież największe święto Rosji - wypędzenie Polaków z Moskwy).

Ja np. Niemców nie lubię, nienawidzę zaś Faszystów i Nazistów. A to różnica (lekka bo lekka, ale jednak).

edit: Przepraszam, że odpisałem na "pytanie do moderatora", chociaż w tym poście powyżej nie widzę żadnego pytania, whatever - musiałem to skomentować...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieńcie ten komunikat informujący: "Następny numer CD-Action w kioskach - od 8 sierpnia." Troche to podstarzałe :)

Też racja. Mam jednak wrażenie, że treść "komunikatu" dyktują administratorzy.

Wiem, że powinien informować nas on o istotnych dla forum lub czasopisma wydarzeniach, ale jeśli takowe w danym

momencie miejsca nie mają to może by tak umieszczać tam rozmaite treści... hmm... komiczne ?

Na przykład "Pogromcy duchów tutaj nie sięgają" lub "Imieniny Kalasantego 25 Sierpnia !"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to nie są teksty, które mają kogoś sprowokować do przywalenia z Zidana, to ja jestem Benedykt XVI

Szczerze mówiąc trochę mnie obraziło to całe porównywanie się do papieża... Wiem że nie miałeś nic złego na myśli ale niesmak pozostaje... Sam nie jesten bardzo religijny ale szanowałem Śp. Jana Pawła II i takim samym szacunkiem dażę jego następcę więc takie dygresje mnie drażnią...

:?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to nie są teksty, które mają kogoś sprowokować do przywalenia z Zidana, to ja jestem Benedykt XVI

Szczerze mówiąc trochę mnie obraziło to całe porównywanie się do papieża... Wiem że nie miałeś nic złego na myśli ale niesmak pozostaje... Sam nie jesten bardzo religijny ale szanowałem Śp. Jana Pawła II i takim samym szacunkiem dażę jego następcę więc takie dygresje mnie drażnią...

:?

Przesadzasz. Tutaj nie da się doszukać niczego, choćbyś nie wiem jak się starał. Sugeruję trochę (ale tylko trochę) luźniejsze podejście do tematu papieża.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc trochę mnie obraziło to całe porównywanie się do papieża... Wiem że nie miałeś nic złego na myśli ale niesmak pozostaje...
Rozumiałabym to, że mógłbyś poczuć sie urażony, gdyby nie to, że Chimaira się nie porównał do papieża - z tej implikacji wynika coś całkiem przeciwnego, oczywiście, o ile przyjmiemy, że te słowa mają prowokować:

Jeśli to nie są teksty, które mają kogoś sprowokować do przywalenia z Zidana(1), to ja jestem Benedykt XVI(2)

1- Jeżeli to nie są teksty, które mają sprowokować do przywalenia z Zidana(0, fałsz)

2- Chimaira jest Benedyktem XVI(0, fałsz, chyba, że o czymś nie wiem..._

0=>0 =1

Czyli zdanie byłoby prawdziwe, gdyby nie to, że to są teksty, które mają prowokować, czyli ~1

~0=>0 =0 :D

Trochę logiki o poranku nie zaszkodzi :)

Tak samo jak i pamięć o tym, że nie wszyscy koniecznie muszą być chrześcijanami i nie dla wszystkich autorytet=wysoka pozycja w hierarchii kościelnej :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak i pamięć o tym, że nie wszyscy koniecznie muszą być chrześcijanami i nie dla wszystkich autorytet=wysoka pozycja w hierarchii kościelnej :)

To ja dodam jeszcze, że nie wszyscy, którzy są chrześcijanami uważają, że autorytet = wysoka pozycja w hierarchii Rzymskokatolickiego Kościoła. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dodam jeszcze, że nie wszyscy, którzy są chrześcijanami uważają, że autorytet = wysoka pozycja w hierarchii Rzymskokatolickiego Kościoła.
Bardzo się więc cieszę, że się ze mną zgadasz. Bo, jak się domyślam, zauważyłeś, że użyłam spójnika 'i', a nie 'więc' :]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze ktos przesadzil z wielkoscia komunikatu... U mnie zajmuje pol ekranu!

Niemalże udławiłem się rogalem z masłem jak przeczytałem nasz nowy "komunikat" :P Przypadł mi do gustu

jego komizm, tym bardziej, że unosi się od niego woń samokrytyki; w końcu dyrektor forum to… no nie ważne ;)

Tyle treść; forma – ździebko rozległa, ale niemniej przyjemna.

Optował bym jednak przy tworzeniu struktur nieco bardziej lapidarnych niż ta prezentowana w chwili obecnej.

Ktoś ?

Genius loci :lol2: ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to nie są teksty, które mają kogoś sprowokować do przywalenia z Zidana, to ja jestem Benedykt XVI

Szczerze mówiąc trochę mnie obraziło to całe porównywanie się do papieża... Wiem że nie miałeś nic złego na myśli ale niesmak pozostaje... Sam nie jesten bardzo religijny ale szanowałem Śp. Jana Pawła II i takim samym szacunkiem dażę jego następcę więc takie dygresje mnie drażnią...

:?

Niziołka już to ładnie i zgrabnie wyjaśniła, ja dodam tylko coś od siebie.

Komuś się chyba już w główce poprzewracało. Mnie drażnią setki dygresji na tym forum, np. dotykających mojej sfery religijnej i gdybym miał reagować biciem piany na każdą, już wylądowałbym w wariatkowie.

ps. Słyszałeś kiedyś o czymś takim jak wolność słowa? Czy może - jak to u indian - kaczy cień jest tak długi, że już przyćmiewa zdolność myślenia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dotąd nie biję piany z ust, nie denerwuję się... Tylko po prostu stwierdziłem fakt... Drażni mnie to i nie zamierzam się z tym kryć. Niziołka ładnie to wyjaśniła nie przeczę. Hmmm co do mojej zdolności myślenia... Zajmij się sobą zanim zaczniesz poprawiać innych, taka mała rada. A poza tym słyszałem o czymś takim jak wolność słowa, tyle że taka wolność odpowiada nam w najbardziej nam korzystnym momencie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, nie ośmieszaj się. Gdybym napisał np.

"A bo Benek XVI jest gópi i w ogule bóc" to można by było się mnie czepiać, że obrażam *jakiś* *czyjś* autorytet.

A tak? To było zwykłe porównanie.

Jak mówię - mniej zabawy na słońcu, jak widać szkodzi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety SPAWN, ale racja jest po stronie Druida. Jak to ładnie za pomocą logiki objaśniła Niziołka.

Jeśli to nie są teksty, które mają kogoś sprowokować do przywalenia z Zidana, to ja jestem Benedykt XVI

Jak widać po tym cytacie te teksty (mniejsza o jakie teksty wtedy chodziło) sprowokowały Druida. Wniosek: To były teksty, które miały kogoś (czyt. Chima) sprowokować i sprowokowały. Kolejny wniosek Druid to nie Benedykt XVI. No cóż w tym obraźliwego, że ktoś nie jest Benedyktem XVI? Ja też nim nie jestem i czy to ma oznaczać, że wszyscy w okolicy są na mnie obrażeni? Wiesz, co? Ty też nie jesteś Benedykt XVI tak, więc idąc twoim tokiem myślenia może my tez mamy się na ciebie obrazić?

ROTFL, a co ci się ten druid tak wkręcił? xD - Chim

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie< ze ktos przesadzil z wielkoscia komunikatu... U mnie zajmuje pol ekranu!

Jaki komunikat? COś przeoczyłem najwyraźniej. Mogę go gdzieś jeszcze przeczytać?

EDIT poniżej - brodata anegdotka :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecący balonem mężczyzna uświadomił sobie nagle, że się zgubił. Zmierzył wysokość lotu i zobaczył w dole kobietę. Opuścił się jeszcze niżej i krzyknął do niej:

- Przepraszam, czy może mi Pani pomóc?

Obiecałem przyjacielowi, że dolecę do niego w ciągu godziny, ale sam już nie wiem gdzie jestem....

Kobieta odpowiedziała:

- Jest Pan w balonie napełnionym gorącym powietrzem, unoszącym się około 10 metrów nad ziemią. Znajduje się Pan między 40 a 41 stopniem szerokości geograficznej północnej oraz między 56 a 60 stopniem długości zachodniej.

- Pani jest inżynierem? - spytał mężczyzna z balonu.

- Tak - odpowiedziała kobieta - a skąd Pan wie?

- No cóż - rzekł baloniarz - wszystko to, co Pani powiedziała, jest z merytorycznego i fachowego punktu widzenia prawdziwe, ale ja w dalszym ciągu nie mam bladego pojęcia co zrobić z tymi wszystkimi informacjami, a fakty są takie, że się zgubiłem. Szczerze mówiąc, w ogóle Pani mi nie pomogła, a tak zasadniczo, to nawet przez Panią jestem jeszcze bardziej spóźniony.

- A pan jest na pewno dyrektorem !? - odpowiedziała kobieta.

- Niesamowite! Faktycznie jestem dyrektorem... - odpowiedział mężczyzna.

- Skąd Pani wiedziała ?

- No cóż... Nie wie Pan, gdzie Pan jest, nie wie Pan, dokąd Pan zmierza, osiągnął Pan tą pozycję zużywając dużo powietrza, złożył Pan obietnicę, której nie jest Pan w stanie dotrzymać, oczekuje Pan od ludzi, którzy znajdują się niżej, że rozwiążą za Pana Pańskie problemy. Poza tym fakty są takie, że jest Pan nadal dokładnie w tej samej sytuacji, w jaką Pan sam się wprowadził, ale uważa Pan, że to moja wina....

to był ten wielki komunikat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardziej pytanie do admina niż do modków... Więc ostatnio założyłem forum swojego klanu w csa... I teraz pytanko dotyczące regulaminów itp. Sam nie napisałbym tego lepiej, a napewno gorzej :wink: Więc mógłbym to skopiować?? Oczywiście z Nickiem itd. autora...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie małe pytanie. Dlaczego mój post nr. 1000, który umieściłem w FoS'ie V został skasowany? Przecież zgadzał się z zasadami działu i chyba nie naruszał żadnych standardów 8). Chcę się tylko dowiedzieć dlaczego został przez kogoś skasowany, bo mnie to ciekawi. Tyle :).

A jednak naruszał standardy. Ilość postów to bzdura. Aviki to bzdura.

A bzdury nie są tolerowane. Nie w nowym FoS. - CRD

A rozmowy o chipsach, lodach czy czekoladach to nie są bzdury? :). Mimo to wiem o co Ci chodzi więc luz. Z resztą o avikach były już rozmowy w FOS'ie V więc...dobra już kończę i wszystko jest ok :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...