Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

Uwagi do moderatorów II

Polecane posty

czy za prywatna wiadomosc (ktora wyslalem po to by sie ustrzec przed docinkami na forum) mozna dostac ostrzezenie?

Wlasnie sie dowiedzialem przypadkiem, ze dostalem od niejakiego WIKI-YU za PW, ktorej to tresc przytoczyl w odpowiednim dziale...

OK popelnilem blad, tylko dlaczego za PW, przeciez dlatego nie chcialem na forum tego pisac, zeby nie zasmiecac, a ten wali ost.???? W ogole zero jakiegos wyjasnienia sprawy, ani powiadomienia ot, prosto z mostu. Jestem juz dlugo na forum i chyba mozna bylo to inaczej zalatwic nizli tak jak to zrobil wiki-yu robiac mi na zlosc bo mnie wyraznie nie lubi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy za prywatna wiadomosc (ktora wyslalem po to by sie ustrzec przed docinkami na forum) mozna dostac ostrzezenie?

Wlasnie sie dowiedzialem przypadkiem, ze dostalem od niejakiego WIKI-YU za PW, ktorej to tresc przytoczyl w odpowiednim dziale...

OK popelnilem blad, tylko dlaczego za PW, przeciez dlatego nie chcialem na forum tego pisac, zeby nie zasmiecac, a ten wali ost.???? W ogole zero jakiegos wyjasnienia sprawy, ani powiadomienia ot, prosto z mostu. Jestem juz dlugo na forum i chyba mozna bylo to inaczej zalatwic nizli tak jak to zrobil wiki-yu robiac mi na zlosc bo mnie wyraznie nie lubi.

Skoro wyciągasz tą sprawę na forum publiczne, to powtórzę publicznie swoją odpowiedź.

1. Z takim stażem powinieneś wiedzieć, że tępimy piractwo a mimo to piszesz taki post.

2. Tak wystawiamy za PW równiez ostrzeżenia jeśli są one niezgodne z zasadami panującymi na tym forum.

3. Komentarz nie jest głupi, jest dokładną odpowiedzią na zadany problem.

4. Jeśli zauważasz przypadki naruszenia zasad na forum masz od tego opcję raportowania postów. Moderatorzy nie siedzą na forum 24 godzin na dobę i zdaża się, że coś przeoczą, ale generalnie co się odwlecze to nie uciecze i piraci dostają ostrzeżenia.

5. W przypadku piractwa moderatorzy nie pouczają użytkowników. Mają dawać ostrzeżenia i tak też nastapiło.

Zresztą nie wiem po co ci to tłumaczę. Mając "taki staż" na forum powinieneś dobrze to wszystko wiedzieć. W związku z tym możemy przyjąć, że post ten napisałeś z pełną premedytacją i świadomością co ci może za niego grozić. Uznaję więc sprawę za zakończoną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja. Kolega już się przyznał, ale takie karanie za PW jest bez sensu. Bo kiedyś dojdzie do tego, że jakis moderator kierowany emocjami (każdemu to się zdarza ) mógłby nawet celowo zmienić treść (mam nadzieję, że do tego nie dojdzie i wierzę w to, że do tego nie dojdzie) a user byłby zupełnie bez prawa do obrony, bo niby w jaki sposób miałby się bronić, żadnych dowodów ani nic?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy za prywatna wiadomosc (ktora wyslalem po to by sie ustrzec przed docinkami na forum) mozna dostac ostrzezenie?

(...) wiki-yu robiac mi na zlosc bo mnie wyraznie nie lubi.

Dawno już nie było oszołoma w tym dziale ale jak to mówią w przyrodzie nic nie ginie. :D

Koleś miałeś uzasadnienie „pirat”. Mało tego wiki, który rzekomo cię nie lubi był tak wspaniałomyślny, że podał ci rozwiązanie twojego problemu z Windows (jak nie wierzysz to zobacz w ostrzeżeniach) a normalnie na tym forum piratom się nie podpowiada, co mają zrobić tylko wlepia ostrzeżenia. Tak, więc raczej całuj go po rękach za jego wspaniałomyślność.

Sorry jeśli ktoś uzna to za wchodzenie w kompetencje moderatorów, ale jakoś nie mogłem się powstrzymać od udzielenia wikiemu moralnego wsparcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja. Kolega już się przyznał, ale takie karanie za PW jest bez sensu. Bo kiedyś dojdzie do tego, że jakis moderator kierowany emocjami (każdemu to się zdarza ) mógłby nawet celowo zmienić treść (mam nadzieję, że do tego nie dojdzie i wierzę w to, że do tego nie dojdzie) a user byłby zupełnie bez prawa do obrony, bo niby w jaki sposób miałby się bronić, żadnych dowodów ani nic?

Ty poczytaj w komentarzach dokładnie jego posta. Nie tylko przyznał się, że ma pirackiego Windowsa, ale jeszcze prosi MODERATORA o poradę jak dalej PIRACIĆ tego Windowsa!!!

Sam nie wiem, tupet, głupota czy naiwność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy za prywatna wiadomosc (ktora wyslalem po to by sie ustrzec przed docinkami na forum) mozna dostac ostrzezenie?

(...) wiki-yu robiac mi na zlosc bo mnie wyraznie nie lubi.

Dawno już nie było oszołoma w tym dziale ale jak to mówią w przyrodzie nic nie ginie. :D

Koleś miałeś uzasadnienie „pirat”. Mało tego wiki, który rzekomo cię nie lubi był tak wspaniałomyślny, że podał ci rozwiązanie twojego problemu z Windows (jak nie wierzysz to zobacz w ostrzeżeniach) a normalnie na tym forum piratom się nie podpowiada, co mają zrobić tylko wlepia ostrzeżenia. Tak, więc raczej całuj go po rękach za jego wspaniałomyślność.

Sorry jeśli ktoś uzna to za wchodzenie w kompetencje moderatorów, ale jakoś nie mogłem się powstrzymać od udzielenia wikiemu moralnego wsparcia.

masz racje, dawno nie bylo, wiec musiales sie zjawic.

i wiki nie rzekomo mnie nie lubi, tylko nie lubi, skumales Einsteinie?

Tez tepie piractwo i sie ich brzydze, ale chyba mozna bylo to zalatwic inaaczej, ale wiem co sie stalo to sie nie odstanie, popelnilem blad, ale nie wiedzialem, ze za PW mozna dostac taka kare...

Wiem, ze moderator ma racje a admin tym bardziej, dlatego nie bede sie wyklocal kto ma racje, bo Wy ja macie a ja nie mam nic do gadania, ale jednak powiem. Jest to bez sensu, to takie doczepianie sie na sile. Na forum publicznym w zyciu bym czegos takiego nie napisal, bo wiem co by bylo, no ale dobrze. Bylo i minelo, ale jestem bardzo zniesmaczony takim obrotem sprawy. Nie tym, ze dostalem ostrzezenie (sluszne bo Admin tak mowi) i wszyscy stoja po stronie moderatorow (lizusy zeby nie dostac warna), tak wiec to wszystko.

(czy ta wypowiedz kwalifikuje sie na ostrzezenie bo juz nie wiem?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tepie piractwo i sie ich brzydze,

I robię to na pirackim systemie i jeszcze proszę o rade moderatora jak piracić dalej.

Czy mam rozumieć, że brzydzisz się samym sobą?

ale chyba mozna bylo to zalatwic inaaczej, ale wiem co sie stalo to sie nie odstanie, popelnilem blad, ale nie wiedzialem, ze za PW mozna dostac taka kare...

Niby jak? Pogrozic paluszkiem? Nic z tego.

Jest to bez sensu, to takie doczepianie sie na sile.

Najpierw nam zarzucasz, że za słabo łapiemy innych piszących o piratach, ale jak ciebie złapaliśmy (a w zasadzie sam się podłożyłeś) to już jest nie w porządku? Przemyśl dokładnie swoją argumentację. Uwazasz, że masz większy staż na forum to jesteś jakoś "lepszy"?

Na forum publicznym w zyciu bym czegos takiego nie napisal, bo wiem co by bylo, no ale dobrze. Bylo i minelo, ale jestem bardzo zniesmaczony takim obrotem sprawy. Nie tym, ze dostalem ostrzezenie (sluszne bo Admin tak mowi) i wszyscy stoja po stronie moderatorow (lizusy zeby nie dostac warna), tak wiec to wszystko.

Powinieneś być zadowolony. Skoro brzydzisz się piractwem a my dorwaliśmy jednego to powinieneś się cieszyć. Oj... nie cieszysz się bo to ty jesteś tym piratem. Rzeczywiscie jest jakieś zniesmaczenie.

A z tymi lizusami to ostrożnie. Wypowiedziałeś swoją opinię, więc pozwól też wypowiedzieć ją innym.

(czy ta wypowiedz kwalifikuje sie na ostrzezenie bo juz nie wiem?)

To twoja opinia i nie kwalifikuje się na ostrzeżenie, poza tym fragmentem obrażającym innych użytkowników forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tepie piractwo i sie ich brzydze,

I robię to na pirackim systemie i jeszcze proszę o rade moderatora jak piracić dalej.(..)

oryginalnym

ale chyba mozna bylo to zalatwic inaaczej, ale wiem co sie stalo to sie nie odstanie, popelnilem blad, ale nie wiedzialem, ze za PW mozna dostac taka kare...

Niby jak? Pogrozic paluszkiem? Nic z tego.

nie, pokojowo zawsze mozna dojsc do konsensusu (najbardziej mnie wkurzylo nie to, ze dostalem ostrzezenie glupie, tylko w jaki sposob zeby byla jasnosc)

Jest to bez sensu, to takie doczepianie sie na sile.

Najpierw nam zarzucasz, że za słabo łapiemy innych piszących o piratach, ale jak ciebie złapaliśmy (a w zasadzie sam się podłożyłeś) to już jest nie w porządku? Przemyśl dokładnie swoją argumentację. Uwazasz, że masz większy staż na forum to jesteś jakoś "lepszy"?

nie nie jestem lepszy, kazdy jest taki sam, ale jednak nie do konca jak widac. Gdybym wiedzial ze takie "pedanctwo" tu panuje (nawet na PRYWATNEJ wiadomosci) to bym nawet nic takiego nie napisal, tylko wyszedl.

Na forum publicznym w zyciu bym czegos takiego nie napisal, bo wiem co by bylo, no ale dobrze. Bylo i minelo, ale jestem bardzo zniesmaczony takim obrotem sprawy. Nie tym, ze dostalem ostrzezenie (sluszne bo Admin tak mowi) i wszyscy stoja po stronie moderatorow (lizusy zeby nie dostac warna), tak wiec to wszystko.

Powinieneś być zadowolony. Skoro brzydzisz się piractwem a my dorwaliśmy jednego to powinieneś się cieszyć. Oj... nie cieszysz się bo to ty jesteś tym piratem. Rzeczywiscie jest jakieś zniesmaczenie.

A z tymi lizusami to ostrożnie. Wypowiedziałeś swoją opinię, więc pozwól też wypowiedzieć ją innym.

Jest to dziwne, ze jednym windowsem, ktorego pozyczylem od kolezanki (legalnego), i mozna juz mnie nazywac "piratem" jestem najgorszy, bo nie przegrywam gierek, nie sprzedaje ich, nie sciagam, ale za legalnego windowsa pozyczonego to juz mi sie dostanie...

(czy ta wypowiedz kwalifikuje sie na ostrzezenie bo juz nie wiem?)

To twoja opinia i nie kwalifikuje się na ostrzeżenie, poza tym fragmentem obrażającym innych użytkowników forum.

skoro to prawda...?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oryginalnym

Jakoś z twego postu to nie wynikało.

nie, pokojowo zawsze mozna dojsc do konsensusu (najbardziej mnie wkurzylo nie to, ze dostalem ostrzezenie glupie, tylko w jaki sposob zeby byla jasnosc)

Moze gdybyś napisał tylko o pożyczeniu Windowsa, by się obeszło. Ale proszenie moderatora o radę w piraceniu? Przegiąłeś.

nie nie jestem lepszy, kazdy jest taki sam, ale jednak nie do konca jak widac. Gdybym wiedzial ze takie "pedanctwo" tu panuje (nawet na PRYWATNEJ wiadomosci) to bym nawet nic takiego nie napisal, tylko wyszedl.

Siedząc tyle czasu na forum powinieneś wiedzieć, że jesteśmy wyczuleni na takie kwestie jak piractwo.

Jest to dziwne, ze jednym windowsem, ktorego pozyczylem od kolezanki (legalnego), i mozna juz mnie nazywac "piratem" jestem najgorszy, bo nie przegrywam gierek, nie sprzedaje ich, nie sciagam, ale za legalnego windowsa pozyczonego to juz mi sie dostanie...

Tak, za to kombinuję jak dalej piracić tego Windowsa (mimo, że to tepię i brzydzę się tym) i jeszcze pytam o to moderatora na forum gdzie szczególnie intensywnie tępi się piratów.

To twoja opinia i nie kwalifikuje się na ostrzeżenie, poza tym fragmentem obrażającym innych użytkowników forum

skoro to prawda...?

Nie przeciągaj struny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wiki nie rzekomo mnie nie lubi, tylko nie lubi, skumales Einsteinie?

Moge wiedziec OD KIEDY i CZEMU cie nie lubie ? jeszcze gdybys napisal czym sie to przejawia to bylbym wdzieczny.

Jesli nie lubilbym cie to napewno nie byloby to twoje pierwsze ostrzezenie bo nieraz dopisywales sie do tematow w sposob ktory mozna bylo naciagnac do ostrzezenia, ale ze nie lubie takowych wlepiac to wolalem albo posta usunac, albo dopisac sie do niego.

Pozatym jesli mam Cie nie lubic to mialbym powod dopiero po ostatnich trzech Prywatnych Wiadomosciach ktore otrzymalem od twojej osoby dzisiaj w godzinach 10:20-10:43 a ktorych tresc nie nadaje sie do powtorzenia na forum.

Pozatym zastanawia mnie jedno - twoj pierwszy post w tym watku pojawil sie o 10:48 czyli 5 minut po ostatniej 'ofensywnej' PMce, nie wiem jaki miales cel w 'upublicznianiu' tej sprawy, ale chyba chciales przekonac do swoich racji innych uzytkownikow, moderatorow i adminow bo zauwazyles ze po wrzutach na mnie na PW nie odpowiedzialem odrazu i nie bylo mnie na forum, troche dziecinna, (powiem nawet w stylu twoich PWowych wypowiedzi) 'szczeniacka' zagrywka

W sumie racja. Kolega już się przyznał, ale takie karanie za PW jest bez sensu.

To znaczy ze jesli ktos napisze mi PW w stylu 'ty <wiazanka>' to mam to puscic mimo uszu bo nie bylo to na otwartym forum ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem niczyim osobistym doradcą, ale taki jest mój pogląd. Dla mnie taka wiadomość jest tylko cyfrową reprezentacją bliżej nie znanej mi osoby, którą po prostu bym olał. Mogę się jedynie sprostować i napisać, że dla mnie to jest bez sensu :D.

Tu chodzi o zasadę, nie o konkretny przypadek... Dżony :)

Poza tym wypadałoby zrobić FRU i skończyć temat, bo wszystko co było do powiedzenia zostało już powiedziane. Od siebie tylko dodam, że głupota to taki chytry kryptopasożyt, który tylko czeka, by w odpowiedniej chwili się uruchomić i posiąść - dogłębnie - gospodarza.

CND. :) - CRD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tadeusz Rydzyk - myśli, że jest fajny. Proszę uświadomić forumowicza.

A przy okazji chcę spytać się o granice przyzwoitości. Czy można mieć każdy nick na tym forum, nawet osób powszechnie znanych i tym samym narażać na szwank ich dobre imię?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tadeusz Rydzyk

Za to wiem, że ty jesteś niefajna :?

A nawet bardzo niefajna... trochę tolerancji bym sobie życzył.

Aha...Tak! Mogę mieć taki nick. Nie łamie on regulaminu i nikogo nie obraża.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tadeusz Rydzyk

Nie no! Ja chcialem przeprosić, ze wogóle śmialem tego nicku użyć :D!

Jak ja grzesznik potworny mogłem! Chyba w Radiu M. mnie ekskomunikują!

Dobra, dobra, skończcie już ;] - CRD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o przestanie dywagowania na ten temat (to taka ładna nazwa na spamowanie. Sprawa zostanie rozpatrzona przez moderatorów i na tym temat chwilowo zakończymy.

ps. Swoją drogą, jak zobaczyłem ten nick, pomyślałem sobie "Oooo... Baniak będzie? :)"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko. Szukałem tego w regulaminie, ale jakoś jestem ślepy, albo nikt faktycznie nic o tym nie napisał. Więc mam pytanie czy na FA można posiadać więcej niż jedno konto (ale w granicach rozsądku bo wiem że jak ich będzie multum to pokasujecie) np. dwa? I jeśli nie to jak taka sytuacja zostanie rozwiązana? Kasacja obu kont czy tylko jednego? I którego? Młodszego czy tego z mniejsza ilością postów? Pytam z czystej ciekawości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko. Szukałem tego w regulaminie, ale jakoś jestem ślepy, albo nikt faktycznie nic o tym nie napisał. Więc mam pytanie czy na FA można posiadać więcej niż jedno konto (ale w granicach rozsądku bo wiem że jak ich będzie multum to pokasujecie) np. dwa? I jeśli nie to jak taka sytuacja zostanie rozwiązana? Kasacja obu kont czy tylko jednego? I którego? Młodszego czy tego z mniejsza ilością postów? Pytam z czystej ciekawości.

Hm, pamiętam przypadki, kiedy karano osoby mające 2 konta, ale nigdy nie było to AFAIR tlyko i wyłącznie z powodu tychże 2 kont - były inne przewinienia. AFAIR kończyło się baniakiem na IP... Od kiedy ja jestem moderatorem, nie było takiej sytuacji.

Dodam jeszcze, że samo posiadanie 2 czy więcej kont nie jest dla mnie niczym nagannym - a adminowi i modkom przydaje się np. do sprawdzania, jak wygladają efekty ich pracy dla 'szarego usera'.

Ważne jest, do czego się tego drugiego konta używa...

Nawiasem mówiąc - jak mniemam, pytasz czysto teoretycznie i nie masz niko-go kokretnego na myśli? ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc szczerze ja mam dwa konta

Daaaawno temu zarejestrowałem się na FA i napisałem ~80 postów. Z powodów niezależnych przez dłuuugi czas nie było mnie tutaj, a kiedy powróciłem na śmierć zapomniałem o koncie. Nie chciałem adminowi truć rzyci, bo uznałem że konto automatycznie się skasuje po długim nieużywaniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...