Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cardinal

Uwagi do moderatorów II

Polecane posty

Wiki-yu wyobraź sobie że to jest najbardziej zapracowany okres mojego życia :) . Ale mniejsza o to. Generalnie chodzi mi o przeznaczenie takiego topi’cu. Forum powinno służyć do wymiany zdań, od czytania wiadomości są serwisy informacyjne. Nie zamierzam jednak dalej prowadzić dyskusji na ten temat. Bo jeśli moderator (tym bardziej dwóch) - na tym forum - raz powiedział "nie", to choćbym skórę z siebie zdzierał, nie zmieni zdania za wszelką cenę. Cóż, będę musiał nauczyć się żyć, z takimi relacjami meczowymi. Jedne bardziej przypominają recenzje, drugie mniej - trudno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że jest dużo takich jak ten - który zacytowałem, a nie ma żadnych wrażeń, emocji. Czyste streszczenie. Użytkownik powinien wykazywać się inicjatywą. Równie dobrze można kopiować takie mini-streszczenia z portalów internetowych. To są wypowiedzi które NIC nie wnoszą do tematu. Moje krótkie podsumowania: post dla postu, "widziałem mecz napisze jak przebiegał" ("nie napisze co o nim myślę"). Bez sensu
Ogłoszenie parafialne:

Post, który zacytowałeś nie jest w żaden sposób sprzeczny z regulaminem czy prawem zwyczajowym.

a) jest relacja z meczu

B) jest własnymi słowami

c) jak ktoś nie widział - może się dowiedzieć.

Zatem - Berenzol, nie próbuj być bardziej modkowaty od moda ;]

A każdy, kto się interesuje futbolem po prostu widział mecz i nie potrzebne mu są takowe informacje.

taaa, a każdy uważasz ma możliwość siedzenia 6 godzin [w fazie grupowej] bądź 4 godziny [w 3 kolejce grupwoej i sporej części fazy pucharowej] przed telewizorem i oglądania meczu ? jeśli tak to zapraszam do pracy bądź nauki czegoś bo masz widocznie aż za dużo wolnego czasu :->

A ja popieram Berenzola. I uważam, że powinno się coś z tym zrobić. Nie chodzi mi tylko o niko, jest kilku takich „forumowych spamerów”, którzy w ten sposób działają. Jak ktoś chce wprawiać się w pisaniu krótkich form literackich, niech robi to we własnym kajeciku, ewentualnie niech umieszcza to w topiku „twórczość własna”. Szacun dla Berenzola za to, że podjął ten temat. Podczas mojej (dość ostrej) wymiany zdań z niko właśnie to mu zarzucałem. W tym czasie otrzymałem PW z poparciem, co znaczy, że nie tylko mnie (i Berenzolowi) przeszkadzają takie posty.

Wiki-yu >>> Jak Berenzol słusznie zauważył, od podawania informacji są portale. Skoro ktoś nie oglądał meczu, może sobie poczytać np. na Onecie. Poza tym nie chodzi tylko o Mundial. Takie „streszczające” posty pojawiają się też w innych topikach. Mówisz, że jak ktoś nie ma czasu to może sobie tu zajrzeć. Błąd, jak szukam informacji to mam inne źródła. A na FA zaglądam po to, aby wymienić się opiniami. Właśnie dlatego, że nie mam dużo czasu, nie chcę go tracić na przekopywanie się przez przetworzone na „własne słowa” wiadomości agencyjne.

Chimaira >>> A co z działem netykieta, w którym jest napisane:

- zanim coś napiszesz przemyśl to

- jeśli nie musisz to nie utrudniaj i nie uprzykrzaj życia innym użytkownikom sieci

Co by było, gdyby każdy sadził dziennie po kilkanaście postów w stylu:

„właśnie się skończył film z Jaśkiem Klodkiem Wandamkiem, akcja była napięta jak barania torba, ale zakończenie szczęśliwe. Jutro za to jest film ze Stiwenkiem Sigalkiem, w związku z tym jutro też się odezwę.”

Na przemyślane to nie wygląda, a na pewno uprzykrza życie innym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja popieram Berenzola. I uważam, że powinno się coś z tym zrobić.

Tak, ja też uważam, że coś jest na rzeczy. W pierwszej chwili pomyślałem, że Berenzol przesadza ale po zastanowieniu przyznaję Wam rację. Rzeczywiście pisanie takich notek niczemu nie służy. Może czas na klejną małą zmianę w regulaminie? Wszak to forum dyskusyjne a nie serwis wiadomości wszelakich. A skoro mamy "trolling" i "syndrom Browara", to może wprowadźmy pojęcie "nikosizmu", jako informacyjnego spamu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie jesteście z lekka uprzedzeni? :P Sami byście znajdowali takie tematy do pisania, gdybyście siedzieli na forum więcej niż 4h na dobę, jak ww. użytkownik :) Ale generalnie popieram inicjatywę, choć na razie tylko nieformalnie - sam uważam forum to nie newsletter. Jeśli coś piszemy, to ma to raczej prowadzić do dyskusji, a nie ku czczemu przekazaniu informacji, które można i tak zdobyć z innych źródeł.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skoro mamy "trolling" i "syndrom Browara", to może wprowadźmy pojęcie "nikosizmu", jako informacyjnego spamu :D

Pięknie, będę miał własny syndrom. ;] Trudno jest podjąć jakąkolwiek dyskusję bez wprowadzenia kilku powszechnie znanych faktów. W szczególności temat o MŚ w piłce nożnej nie sprzyja podejmowaniu dłuższych debat. Nikt nie będzie się nadal rozwiodził nad meczem Argentyna - Holandia, skoro mamy już 1/8 finałów. Co dziennie mecze, po kilka co dzień, więc człowiek chce pisać o najnowszych wydarzeniach, a nie analizować co by było gdyby Janas wpuścił Rasiaka w meczu z Ewadorem, co by było gdyby trenerem był zagraniczny szkoleniowiec. Wychodząc z założenia, że wszystkich informacji możemy się dowiedzieć z innych źródeł, to nie mam po co prowadzić dyskusji o religii w dziale Aktualności II, bo też pewnie nie wymyśle nowych argumentów. Każdy z nas czytał różne publikacje na ten temat i Ameryki nie odkryjemy. Lepsze takie pisanie w dziale WC 2k6, przez co na mecze trzeba poświęcić kilka godzin, aby zdać chociaż tę "głupią" relację niż dopisywanie jednozdaniowych postów w innych tematach. Myślicie, że nie można łatwiej nabijać sobie licznika? Widocznie pretensje są o to, że poświęcam sporo czasu na pisanie i sporo na oglądanie czegoś, aby mieć o czymś pisać. Mam zbyt wiele czasu i tu tkwi problem. ;] Tylko, jeśli chodziłoby o sam licznik postów, to po co pisałbym większe posty w dziale Aktualności II o rządzie, o Rosji, o WP? Po co miałbym prowadzić dysputy w dziale Unia Europejska z RoZy'm? Przecież można szybciej uzyskać "+1 w liczniku" ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno jest podjąć jakąkolwiek dyskusję bez wprowadzenia kilku powszechnie znanych faktów.
Problem tylko taki, że rzeczywiście jakaś dyskusja musiałaby być :P Bo pomimo tego, że piłka nożna nie interesuje mnie w najmniejszym stopniu, to przeczytałam trochę tekstów... i uważam, że Berenzol ma rację, ponieważ tam nie ma żadnej dyskusji :] Różne osoby na kilka sposobów opisują to samo i... nic. Same podawane obiektywne informacje nie są w stanie jej wywołać bo to trochę tak, jakby napisać "Bitwa pod Kłuszynem odbyła się w 1610 roku" i oczekiwać dyskusji :D

W tej chwili niby chcesz poprawić sytuację, ale znów piszesz to samo, tylko że dłużej i z większym poświęceniem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje, że słońce niektórym przygrzało :wink:

Nie żebym lubił tego całego niko, ale czepiacie sie go strasznie, nie po raz pierwszy zresztą. Chce mu się pisać, pisze na temat, nie łamie żadnego regulaminu - niech pisze 8) , a wy robicie afery i zgłaszacie modkom :?

ps. ja poproszę o relacje z meczu z perspektywy piłki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Well, początkowo miałem nie zabierać głosu w dyskusji, bo stwierdziłem, że samo: "popieram!", ale po przeczytaniu posta nikosia w topiku o Mundialu zmieniłem zdanie.

Niko, mam wrażenie, że ty nie do końca zrozumiałeś, co się do ciebie mówi. Berenzolowi chodziło o to, że bez sensu jest wpisywanie w tym topiku faktów oczywistych, czyli tego, jak wyglądał mecz, kto wygrał, kto strzelił itepe. I ja się z tym zgadzam, bo od informacji to sa wyspecjalizowane serwisy, a forum jest od dyskusji na ich temat. A ty, myśląc, że stosujesz się do rad i próśb Berenzola i inncyh dajesz nam to samo, tyle że okraszone większą dozą wodolejstwa - o przepraszam, komentarzem sportowym :D I dlatego właśnie myślę, że taki proceder powinien byc zabroniony - bo jakoś nie mam ochoty przedzierać się przez kilkanaście identycznych postów z relacją, żeby odnaleźc choć jeden, który zawiera jakies wnioski, ewentualnie argumenty/kontrargumenty w jakiejś dyskusji...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie.

Dosyć mam ostatnio tej fali kabelstwa,
Merib nie przesadzaj, jaka fala kablarstwa?

W kontekście między innymi tej wypowiedzi.

Chciałbym zwrócić uwagę na kwestię, która mnie wkurza od pewnego czasu.

I tego do niej komentarza.

Zatem - Berenzol, nie próbuj być bardziej modkowaty od moda ;]

Merib zwracam honor coś jest w tej fali kablarstwa.

I kontynuując wątek.

A skoro mamy "trolling" i "syndrom Browara", to może wprowadźmy pojęcie "nikosizmu", jako informacyjnego spamu

To może by od razu utworzyć coś takiego jak syndrom kablarza. Bo naprawdę odkąd zakazane zostało społecznie modkowanie to coraz częściej ktoś publicznie wytyka w tym temacie tego, albo tamtego użytkownika, bo napisał coś, co mu się nie spodobało. Oto kolejna forma statsowania . Przecież jak coś to takie uwagi chyba można by było zgłaszać Moderatorom na PW a nie publicznie wytykać palcami jakiegoś użytkownika. Tym bardziej, że…

(...) ponieważ tam nie ma żadnej dyskusji Różne osoby na kilka sposobów opisują to samo i... nic.

… problem z płytkimi postami w temacie o mundialu jest powszechniejszy. Więc po co gromić konkretnego użytkownika?

Może się nie znam, ale publiczne roztrząsanie takich spraw jak to, kto jakie posty pisze. Czy są ciekawe, czy nudzą i czy ktoś nie chcę tego czytać bo może sobie poczytać na Onecie. Jest trochę nie na miejscu.

Nie wiem może się nie znam ale według mnie czym innym są „Uwagi do Moderatorów” a czym innym „Uwagi na temat postów innego Użytkownika”.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niko, mam wrażenie, że ty nie do końca zrozumiałeś, co się do ciebie mówi. Berenzolowi chodziło o to, że bez sensu jest wpisywanie w tym topiku faktów oczywistych, czyli tego, jak wyglądał mecz, kto wygrał, kto strzelił itepe.

Berenzol również pisał, że piszę sucho i na jedną nutę, więc urozmaicam swoje posty. Teraz była praca komentatora, nastepnym razem może być analiza meczu z punktu widzenia trenera, jeszcze innym razem fikcyjny wywiad z piłkarzem. Pomysłów mam bez liku, więc mogę okrasić swoje posty różnymi stylami. Skroro już są w postach emocje, jest coś nowego, to teraz brakuje analiz, komentarzy, wniosków. o jakie wnioski Ci chodzi? JAk wyglądał mecz każdy kto chciał widział, jakie to ma konsekwencje w nstępnej rundzie również. Na większe analizy nie jest jeszcze pora, póki faworyci w grze. Występ Polaków już podsumowałem, pisałem o kontekście gry w stosunku do prasy etc. Jeszcze jedno. Najbardziej krytykują CI, którzy nie udzielają się w tym temacie. Ktoś poświece tyle godzin na oglądanie meczów, czas na pisanie postów, a niektórzy nie napiszą nic w temacie na temat i tylko krytykują. Proszę napisać wzorcowego posta do tego tematu to ja również się do niego ustosunkuje. ;]

EDIT Mordimer Madderdin ma rację. To nie miejsce na uwagii do niko14. Piszę drętwe teksty trudno, spróbujcie mi podpowiedzieć co mam robić, aby Was interesowały, ale róbcie to na gg lub przez PW, a nie w tym temacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, wzorcowego posta ci nie napiszę, bo nie jestem zbyt zaangażowany w całe te mistrzostwa, ale myslę, że jest wiele rzeczy, o których można by w tym topiku dyskutować. Ot, choćby dobór zawodników na poszczególne mecze czy własne prognozy dotyczace wyników. Można się tez chwilę pozastanawiać, dlaczego dana drużyna mecz przegrała, skoro teoretycznie winna była go wygrać, a to ze względu na to, na tamto i wreszcie na siamto. Jak widać, przedmiotów dyskusji jest wiele i jestem pewien, że fani futbolu, do których ja się nie zaliczam, sa w stanie znaleźć znacznie więcej.

BTW - Wcale nie powiedziałem, że piszesz drętwe teksty. Po prostu zamieszczasz je w nieodpowiednich miejscach, i tyle :P

EDIT: Przejżyj sobie trzy posty, które w topiku o mundialu nastepuja niemalże po twoim i zobacz, że jednak można tam napisać coś z sensem :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, myślałem, że cała sprawa rozejdzie się po kościach, ale widzę, że będę musiał dodać coś więcej od siebie. Nie traktujcie mojego posta jako słów modka, jeno głos w dyskusji - bo wynik nie jest warty świeczki.

Krótko i węzłowato: nie chodzi o to, by pisać o tym CO SIĘ STAŁO, tylko swoje PRZEMYŚLENIA na temat tego, co się stało. Suche fakty nie starczą nawet na zalążek dyskusji. Podlane wodą fakty TAKŻE ;] To forum dyskusyjne - tu się wyraża własną opinię. Wygrana Polaków pod Grunwaldem i przegrana Polaków 1:0 z Niemcami to FAKTY, nie opinie. To, że Anglia gra właśnie lepiej od Ekwadoru i że Władysław Jagiełło był lepszym taktykiem niż Ulrich von Jungingen, to są OPINIE. Na temat faktów się nie dyskutuje. Na temat opinii - tak.

Jeśli chcecie podawać fakty, wypadałoby dodać do nich własną opinię i interpretację. Najlepiej kontrowersyjną, ale własną (proszę mnie nie cytować :P ). Zazwyczaj niezłym wyznacznikiem, czy piszecie 'dobre' posty jest liczba cytatów, które potem się pojawiają, a nad którymi widnieje wasze miano.

Ot, tyle ode mnie :)

Aha, to, że Beckham gra źle mimo strzelenia bramki to FAKT, nie OPINIA :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co miałbym prowadzić dysputy w dziale Unia Europejska z RoZy'm? Przecież można szybciej uzyskać "+1 w liczniku" ;]

Ze mną? A w życiu!!! Chyba że zaczniesz tam zamieszczać codzienne streszczenia z Onetu. O ile mnie pamięć nie myli już to kiedyś przerabialiśmy na Aktualnościach - nie udało się tam to w sporcie do tego wracasz :?

Proszę napisać wzorcowego posta do tego tematu to ja również się do niego ustosunkuje. ;]

Tja... a może jeszcze scenariusz randki Ci napisać cobyś się mógł ustosunkować?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym lubił tego całego niko, ale czepiacie sie go strasznie, nie po raz pierwszy zresztą. Chce mu się pisać, pisze na temat, nie łamie żadnego regulaminu - niech pisze 8) , a wy robicie afery i zgłaszacie modkom :?

Tu nie chodzi o czepianie się kogokolwiek personalnie, ani o robienie afer. Chodzi o sposób pisania postów, który przeszkadza innym użytkownikom. Jak pokazuje toczona tutaj dyskusja taki problem istnieje. Dam Ci przykład:

Mam zainstalowany program „Pogoda”. Co stoi na przeszkodzie, żebym 4x dziennie zamieszczał w dziale „Aktualności” aktualną pogodę panującą w Bangladeszu? Chcę to piszę. Zgodnie z „ogłoszeniem parafialnym” Chima mam do tego pełne prawo gdyż:

A – jest na temat (w końcu to też aktualności)

B – będzie pisana własnymi słowami (obiecuję)

C – jak ktoś nie wiedział – może się dowiedzieć

Jak dużo czasu upłynie, nim zaczniesz kląć jak szewc?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie do +Mithrandir+`a, czy musiał dać się sprowokować przez imć Grendel_2006`a i zniżyć się do jego poziomu dając ten durnowaty dopisek w jego poście? Jakoś to dziecinnie wygląda jak na mój gust :?

Nie znasz kontekstu, więc nie oceniaj po pozorach. - CRD

A możesz mnie oświecić, cóż za głębia treści tkwi w tym dopisku?

Nie :-) - CRD

Nie no spoko ja rozumiem solidarność moderatorską ;) , ale może sam

w/w by się wypowiedział...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aja mam takie pytanie:

Czy skoro wszędzie trąbi się o ograniczeniach wielkości i rozmiaru awatara, to czy nie można też ograniczyć bannerów, które na bank spowalniają działanie forum bardziej od awków?

Te bannery sa umieszczane jako linki do obrazkow lezacych na innych serwerach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie do +Mithrandir+`a, czy musiał dać się sprowokować przez imć Grendel_2006`a i zniżyć się do jego poziomu dając ten durnowaty dopisek w jego poście? Jakoś to dziecinnie wygląda jak na mój gust :?
Owszem, może i dziecinnie wygląda, ale... po pierwsze nie dałem się sprowokować, tylko na pożegnanie wystawiłem owy tekst (a o kontekst możesz się zapytać poprzez GG). Po drugie, sorry, ale dla nazioli "zero tolerance" (jak śpiewał pewien fiński zespół) , zwłaszcza, że jego ostatni post był szczytem kretynizmu, więc nie wiem czemu nie zadasz pytania o Tamtego użytkownika dziecinność i dlaczego nie dostał bana parę postów wcześniej. Po trzecie, wcale nie jestem jeszcze taki stary, żeby się zachowywać nie wiadomo jak dojżale i to w dziale, gdzie i tak macie bardzo duży luz :)

PS. jak jesteś jakimś apostołem mandarynka to sobie daruj :roll: Zainteresowani wiedzą co i jak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aja mam takie pytanie:

Czy skoro wszędzie trąbi się o ograniczeniach wielkości i rozmiaru awatara, to czy nie można też ograniczyć bannerów, które na bank spowalniają działanie forum bardziej od awków?

Te bannery sa umieszczane jako linki do obrazkow lezacych na innych serwerach.

Co nie zmienia faktu, e trochę się jednak ładują. Nie znam się na tym, ale czy nie mozna by zrobi,żeby i awki się ładowały z innych srwów i po problemie?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał zacytować kilka tekstów, którymi odniósł się do mnie pan moderator chimaira w dziale Królestwo metalu:

Powiesz jeszcze coś ciekawego, czy już bulgotasz w klozecie?
To może ranking zrobimy, przelecimy przez twoje posty i zobaczymy ile z nich jest treścią a ile tekstami w stylu "osstro" " " i innym cwaniackim pierdzeniem?
Hę? Co? Mordę zaszyli?
Ponarzekać, cwaniaczyć i bluzgiem rzucić to każdy potrafi.
Zatem ode mnie - *PLONK* bucu.
Rzygać mi się chce, jak patrzę na ten - wspomniany - syf

Dodam tylko, że pierwszy z tych tekstów został napisany bez jakiejkolwiek prowokacji z mojej strony, a reszta poleciała po zwróceniu uwagi ( każdy chyba przyzna, że słusznym i uzasadnionym ), że był on niczym więcej jak zwyczajnie ordynarnym prostactwem. Owy pierwszy tekst został przez szanownego pana chimairę, bądź któregoś z jego moderatorskich kumpli, usunięty, ale całe posty przezornie wcześniej skopiowałem.

Nie ukrywam, że pozostawienie czegoś takiego bez konsekwencji będzie trzeba uznać za sporą kompromitację całego forum.

Dziękuję serdecznie, mua.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, pan urażona niewinność się 'ozwał.'

Skoroś taki chętny do cytowania, to może odwróćmy kota ogonem i zobaczmy, coś sam tam naskrobał, hmm?

Gdyż jestem prawdziwym metalowym wojownikiem, siusiumajtki!
Poza tym, że cały ten Teater nadaje się co najwyżej do tego, żeby paprotki szybciej rosły, to w sumie nie.
Dziewczyno - trochę powagi...

Czy to nie oczywiste, że poświęca on swoje metalowe życie trudnej roli podwójnego agenta, zwalczającego chrystiańskiego molocha przez wewnętrzny sabotaż? Powinnaś go podziwiać i kochać.

No... Jest jeszcze jedno wytłumaczenie - chce cię poderwać "na katolika". Podobno metalówki strasznie to kręci.

Ja bym tylko chciał nieśmiale zauważyć, że tutaj dosyć często ludzie walą lole większe niż maniac 100% serio... Co zresztą, jak nietrudno się domyślić ( choć jak widzę chyba tylko dla mnie:p ), jest główną przyczyną jego pojawienia się na tym kultowym już forum.
Fragment zaczynający się mniej więcej w 9:00 tytułowego kawałka zabiera w rejony nieznane dla wielbicieli Bjork w karbowanych koszulach i sweterkach z Jackpota.
Ale ogólnie SETI to fajna, przyjemnie wieśniacka płytka.
Jak babcię kocham, niedługo zabraknie mi loli na klawiaturze...
raveno - zdejmij no tę czapę z masła i drewniane buciki, chłopcze, to będziemy mogli pogadać, bo na razie to tylko soczysty "lol" dla ciebie.
Oj, Yogi, Yogi, słońce ledwie wyjrzało znad nieboskłonu, a ty już pijany...
Nikt nigdy nie twierdził, że wojna o prawdziwy metal to łatwa i przyjemna sprawa, pozerze.
ROTFL TYSIĄCLECIA!!! Chyba w końcu znalazłem sobie idola...

Takie przykłady można ciągnąć w nieskończoność, cytaty pochodzą jedynie z trzech stron twoich postów, a jest ich 11. Jak myślisz, ile jeszcze bullshitu znalazłoby się na pozostałych 8, dziubku? :) Spójrzmy prawdzie w oczy - praktycznie każdy twój post jest prowokacją i robienie teraz afery, że wreszcie ktoś się dał sprowokować jest z lekka... głupiutkie <eufemizm>. :) Jesteś 100% prawdziwkiem i jedyną przyczyną, dla której nie dostałeś jeszcze ostrzeżenia za trolling to fakt, że wystawienie go byłoby jak korzystanie ze strzelby na słonie podczas polowania na zające.

Zresztą modkowie działu już nieraz ci mówili, żebyś przestał zachowywać się jak pajac, ale ty dalej robisz swoje. Szczerze mówiąc przypominasz mi jakiegoś mamisynka, który pokazuje starszemu koledzie środkowy palec, a kiedy dostanie w czapę, to ucieka z płaczem do mamusi, rycząc jaki to świat jest dla niego niedobry.

Toteż słowa porady, płynące prosto z serca...

CUT.

THAT.

CRAP.

:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tylko, gdzie w zacytowanych postach jest chamstwo, obraza czy nieprawda, bo dam sobie głowę uciąć, że w napisaniu "Ale ogólnie SETI to fajna, przyjemnie wieśniacka płytka." jest 10x więcej sensu niż w nazwaniu tego industrial metalem ( a zgadnij kto to zrobił? czyżby ty? ). Do tego w obronie swego internetowego kolegi cytujesz me wypowiedzi bez podania jakiegokolwiek kontekstu, co ma tyle samo sensu, ile twoja wiedza na temat muzyki w o której dziale jesteś moderatorem... :lol: Nagrywając twoje codzienne rozmowy, mógłbym następnie zacytować wyłącznie przekleństwa lub np. momenty, w których mówisz "krzeszło" i wyszedłbyś na ćwierćanalfabetę, wariata itp. Przykładowo tekst do raveno ( "raveno - zdejmij no tę czapę z masła i drewniane buciki, chłopcze, to będziemy mogli pogadać, bo na razie to tylko soczysty "lol" dla ciebie." ) był odpowiedzią na jego niesprowokowane wyzwiska w moją stronę, za które notabene także nie dostał on warna, ani nawet słownego upomnienia. A to ja niby prowokuję... Chimairę też sprowokowałem? Lol! Tak samo jak przyleciał z wywalonym jęzorem do mojej wypowiedzi w dziale filmy, bo śmiałem mieć inne zdanie na temat horrorów - zamiast argumentów od razu jakieś dziecinne podjazdy internetowego frustrata, jak ktoś nie widział, to może sobie w archiwach znaleźć.

A co do mojego bycia "prawdziwkiem" to masz tyle racji, co zwykle, lol.

Jak ktoś uważa za prowokacje i działanie na szkodę forum humorystyczne reakcje na głupoty wypisywane przez użytkowników ( z modami na czele ) w dziale KM, a za zupełnie w porządku, uzasadnione i normalne wypowiedzi takie, jak Chimairy, to mi pozostaje tylko pogratulować szczerze pomyślunku...

Lol, oj lol.

Przejrzyj sobie więcej niż kilka moich postów i poczytaj choćby dyskusję o falloucie. Ja, i owszem, nie mam ochoty na poważne dyskusje z ludźmi uważającymi Paradise Lost za metalowy zespół wszechczasów. I, co więcej, mam czelność uważać, że nie ma w tym nic dziwnego. Jakby dawać warny za to, co stoi w regulaminie, a przede wszystkim za pisanie ewidentnych głupot ( pierwszy z brzegu przykład - Kovenant to lepszy industrial metal niż SYL - no kurde looooool ) to musiałbyś się sam zbanowac już kilkanaście razy.

Ależ ty się wydurniasz, chłopie... ;]

Tymczasem =; - CRD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze o tymczasowe zaprzestanie wzajemnego przerzucanie się teoriami "kto kogo sprowokował, kto zachował się chamsko i kto powinien dostać warna" w temacie Mandarynek-moderator. Sprawa jest rozpatrywana więc trochę cierpliwości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cytujesz me wypowiedzi bez podania jakiegokolwiek kontekstu, co ma tyle samo sensu, ile twoja wiedza na temat muzyki w o której dziale jesteś moderatorem... :lol:
dziecinne podjazdy internetowego frustrata
musiałbyś się sam zbanowac już kilkanaście razy.

Patrz, a to tylko jeden post... :mrgreen:

Jeśli to nie są teksty, które mają kogoś sprowokować do przywalenia z Zidana, to ja jestem Benedykt XVI :).

Tak samo jak przyleciał z wywalonym jęzorem do mojej wypowiedzi w dziale filmy, bo śmiałem mieć inne zdanie na temat horrorów - zamiast argumentów od razu jakieś dziecinne podjazdy internetowego frustrata, jak ktoś nie widział, to może sobie w archiwach znaleźć.

Jeśli ktoś przedstawia arbitralne i Jedynie Słuszne poglądy, to nie pozostaje nic innego jak tylko go wyśmiać.

I chyba za bardzo sobie pochlebiasz, złotko, bo z wywieszonym jęzorem, to ja mogę lecieć do mojej kobiety, jak się pełnia zbliża, a nie do jakiegoś małego kotka, który parska i fuka na wszystkich, a jak dadzą mu klapsa, to zaczyna piszczeć.

I na razie =;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ nie miałem pomysłu gdzie to zamieścić, a pisanie tego na PW do każdego z osobna wydawało mi się zbyt czasochłonne(zwłaszcza przy moim nie genialnym łączu) - tak więc:

Z okazji Dnia Administratora życzę Wam, szanowni administratorzy i moderatorzy wytrwałości i cierpliwości w tej jakże ciężkiej pracy, oraz mniejszej ilości spammerów/botów/trolli i oczywiście zdrowia, szczęścia i pieniędzy :)

Pamiętajmy, by ułatwiać pracę administratorów i moderatorów na co dzień - nie róbmy z forum czatu i śmietnika i nie prowokujmy do kłótni, a na pewno wszyscy będziemy zadowoleni :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...