Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typery forumowe, pytania i dyskusja

Polecane posty

Liga niemiecka jak na razie bardzo wyrównana, czego nie można powiedzieć o polskiej. Mecz Lecha to już śmiech na sali. Ciekawe czy ktoś dał na Wisłę.

postawiłem remis, jak dziś zremisuje albo przegra Piast to będę miał równo zero punktów w kolejce, czegoś takiego chyba nie było jeszcze icon_mrgreen.gificon_cool.gifpokerface.pngrage.pngklnie.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jak głupi, czekam, czekam, czekam i czekam, i czekam... na tabele Premier League a dziś przecież ostatni mecz icon_eek.gifwallbash.gif

Pewnie będzie gładkie zwycięstwo Chelsea, bo obrona MU... kpina. Cały fart że wbili brameczke a potem drugą szybko, ale jakoś do tej pierwszej bramki łatwo dość Swansea przedostawała

Hahah i Korona 2:0 prowadzi, coś pięknego. Panowie, w tym momencie tworzy się historia typerów FA cool_prosty.gif

Żeby tak jeszcze ze skrajności w skrajność i w następnej wszystkie mecze trafić po 3 punkty icon_rolleyes.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elano rób proszę szybciutko tabelkę, bo ja mam masakryczne tylko 6 punkcików. Ale nędza, prawie nic nie weszło. mateusz(stefan) odjeżdża coraz bardziej. sad_prosty.gif

@DOWN

Ale inteligentnie obstawiłeś Koronę i inkasujesz w sumie 9 punktów. Ja taplam się w błocie sad_prosty.gif.

Ja nie tyle byłem przeciw Koronie, którą całkiem lubię, co za IMHO lepszym Piastem. Ślązaki miały całkiem niezły start, ale teraz wychodzi, że wracają do typowej dla siebie "formy". Muszę zakombinować w następnej kolejce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A idź. Jak mnie Legia zawiodła to szkoda gadać. Kto widział ten zna ból oglądania formy Władka albo Pinto. Normalnie weltschmerz. Pogoń mile zaskoczyła, podobnie jak Wisła, choć oba typy poszły na stratę. Zagłębie na szczęście "w gazie". Najbardziej cieszy mnie chyba trafienie w Koronę, której grę lubię oglądać :) .

Przyjrzyj się bliżej Koronie. To nie jest zły zespół, bo kadrę mają niezłą. Początkowe porażki raczej wynikały z braku świeżości i ogrania. Zobacz, że tak naprawdę kielczanie przegrywają często, bo robią sobie pod górkę. A to samobój w kluczowym momencie, a to czerwona kartka tuż po starcie spotkania. Oby nowy trener był tak charyzmatyczny jak Ojrzyński, bo tego mu nie można odebrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeju, już 7 punktów straty do lidera. Z mateusza to normalny Vettel się robi :). Weź odpuść następną kolejkę, bym cię trochę podgonił :)

gr86 mnie rozwala dalej wlokąc się w ogonie :). Tracisz kasę na bilety na mecz Górnika, a oni ci nawet 3 punktów do Typera nie dają :). Wyrazy współczucia dla lukiego970 i VanNerda za 0 punktów. Plus dla daderotha za parę punktów w "nie swoim" typerze :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bazyl

Ja mam 43 i nie narzekam :P A gr86 zwyczajnie jest miłym człowiekiem i dba o to, żebym w ogóle marzył o dogonieniu kogokolwiek. Choć wiedząc, jak wyniki w tej lidze mnie przerastają, raczej będę robił wyniki jak VanNerd w tej kolejce :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Coooo? To ty jednak, mając pięć kolejek w plecy, ruszasz do rywalizacji w naszym Typerze Ekstraklasy?? Noż kurczę, a myślałem, że spokój będę miał przynajmniej z tobą. Bo ty cwaniak jesteś i wyprzedziłeś mnie w Typerze Pucharu Konfederacji :P:):D. Zamiast się polepszać, sytuacja biednego 8azyliszka robi się coraz gorsza :/:P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YES, YES, YES

Przynajmniej mam 1 punkt. - jest się czym chwalić smile_prosty2.gif

Coś słabo idzie mi w pierwszych kolejkach.

8azyliszek: Jak to mówią miłość jest ślepa i droga smile_prosty2.gif Tak jest z Górnikiem

RIP1988: W poprzednim sezonie byłem drugi- teraz również będę ale od końca smile_prosty2.gif

Właśnie zauważyłem że 4 osoby które są zapisanie nie grają w typer ligi angielskiej. Może warto napisać do nich PW

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, miałem niebywałego pecha, bo przez Witkowskiego straciłem punkty (2:1) i Zawisza zawalił (2:1). Szkoda, bo trochę bym poszedł do góry :/ Bundesliga jak zawsze tragicznie, zajmują zaszczytne ostatnie miejsce. Zaskakująco dobrze idzie mi Premier League, gdzie mam 2. miejsce. Nigdy aż tak dobrze nie było ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że będzie gorzej. Na razie jestem w pierwszej piątce jak na moje szczęście to jest bardzo dobrze. Ekstraklasa mnie dobija, ale widzę że nie jestem sam. W Bundeslidze nie ma co narzekać, faworyci wygrywają tylko problem trafić dokładny wynik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. W takim razie masz tę robotę smile_prosty.gif . W razie pytaj kontaktuj się ze mną. Można już wysyłać zgłoszenia na PW.

Ps. Nie trzeba się meczyć w Excelu. Można wykorzystać Google Docs, jeśli komuś łatwiej. Wtedy tylko zarzucacie linkiem do wersji poglądowej, a edytujecie sami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gr86 tylko pamiętaj - w tym sezonie prowadzącym ciężko idzie w tabeli :P:D.

Jako, że jestem obrażony na Legię i LM to ja podziękuję za ten typer. Za dużo by tego było dla mnie. Dobrze, że fani Legii nie postulują o typer Ligi Europy :):P:D.

Kurczę nie zapisałem sobie w notatniku posta z typami Ekstraklasy, więc będę miał problemy z pamiętaniem wyników.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...