Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typery forumowe, pytania i dyskusja

Polecane posty

No i świetnie, gładko, łatwo i przyjemnie się teraz typuje jak ma sie jak oprzeć swoje typy. Trochę to zajęło ale przynajmniej się nie głowiłem tyle co przy pierwszych kolejkach

tak z ciekawości, sporo wam zajmuje wytypowanie danego typera lub wszystkich?

Hahahahaha, Zagłębie to jest jednak dno. Spadówa będzie do 1 ligi. Nie mam słów na ten zespół

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, ja tylko jeden. Niestety nie wiem czemu ale po ostatniej wygranej Cracovii założyłem, że beznadziejnemu Zagłębiu strzelą aż 2 gole. Niesłusznie i nietopsze, nietopsze. Za to Ruch znowu daje mi punkty w ostatniej minucie :). Co prawda obstawiłem remis 1-1, ale lepsze 2 punkty niż 0. Czyli dalej utrzymuję statystykę 50%/50%. Słabo niestety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ten Górnik. Wielka szkoda nawet nie punktów straconych w typerze, ale 2 punktów w tabeli Ekstraklasy, no i 30 zł na bilet :-)

Ostatni raz daję na Zagłębie. Dałem na ich przełamanie, a tu takie coś. Zagłębie to rozczarowanie tego sezonu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Ekstraklasie 0, wiec nawet nie będę komentował bo tylko wiązankę bym puścił najchetniej. To stwierdzenie że ja sie do ekstraklasy nie przykładam to jest śmieszne. Ta liga to jakaś kpina. Bramki zero skilla, 100% fartucha. Wszystko przypadkowe. Żeby taka miernota jak Ruch zremisował z Górnikiem biggrin_prosty.gif Dobra beka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Ruch nie jest miernotą w tej rundzie. Zremisował z mocniejszymi przeciwnikami a teraz będzie miał już z górki i wszystko wygra. No i to były derby. A w nich remis Ślązaka ze Ślązakiem był bardzo prawdopodobny i ja właśnie coś takiego postawiłem. Co prawda 1-1 ale 2 punkty to 2 punkty.

I nie wiem jak można było obstawić coś innego niż przegraną Zagłębia? Niewiadomy był tylko wymiar kary, który ja przestrzeliłem. Póki zawodników nie uderzy się mocno po kieszeni, będą oni co tydzień wychodzić na boisko, biegać, stać i/lub gapić się bez sensu 90 minut, wracać do szatni i inkasować grubą kasę ze swoich kontraktów, dzięki szczodrości KGHM. Może Podbeskidziu i Koronie idzie gorzej, ale te kluby choć się starają. Próbują coś pokazać. A u miedziowców nic - marazm i nabzdyczenie. Aż dziwne, że nie zaczęli jeszcze strajku o podwyżki smile_prosty.gif. Dla mnie ta drużyna jest badziewiem rundy.

A Górnik będzie jeszcze mocniejszy bo do niego Ivanows ma przejść. smile_prosty.gif gr86 za 2 tygodnie wyda kolejne 30 zł na bilet smile_prosty.gif A czy krzys242 też był na meczu?

http://ekstraklasa.w...l?ticaid=1112ef

@DOWN

Dobra, tylko daj znać, jak zaczniesz stawiać na przegraną, bym postawił odwrotnie smile_prosty.gif. No i przecież zremisowali z Zawiszą, czego moja szklana kula nie przewidziała. smile_prosty.gif Zostań do końca sezonu. Będziesz robił za "freefraga" tongue_prosty.gif

Poważniej - nie przesadzaj. Do lidera masz tylko 13 punktów straty a 33 kolejki do końca. Do mnie tracisz tylko 9 punktów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VanNerd93 ma rację. To komedia ta nasza Ekstraklasa. Ale za to ją kochamy. :P:):D

Zawisza prowadziła 2-0 w 75 minucie i miała szansę na pierwsze zwycięstwo. 15 minut i jest remis. :D Przewidział to ktoś? Ja brałem taką możliwość pod uwagę, ale chciałem dać szansę Podbeskidziu. No i mam 0 punktów. :)

"Starcie tytanów :) Znowu może być remis, ale ostatni raz dam szansę Podbeskidziu."

W drugim dzisiejszym meczu też ryzykuję, więc sprytniejsi typerowcy mogą mnie prześcignąć niestety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za to ją kochamy? A kto ją kocha? No bez przesady...

Zawisza kolejne dno, punktów zero i tak będzie po tej całej kolejce. 5 kolejka i 5 kolejek cudów. Dobrze że zagraniczne na plus a tam ekstraklasa... a nie bede gradał

człowiek liczy że te "cosie" bo tego zespołami nie nazwiesz, z dołu tabeli zaczną punktować bo kiedyś trzeba a 5 kolejka to już najwyższy czas ale nie, kolejne baty dostają. I dobra. Zagłębie jak nie spadnie to będzie cud cudów, już nawet większy od wiosny GKSu i Podbeskidzia

Kolejne marniaki, Jagiellonia, i to jeszcze z mojego regionu. Jak można mieć takie sytuacje jakie miał Quintana w pierwszej połowie i nie wygrywać na inaugurację stadionu. Nie, to jakiś kabaret jest. Przecież Pogoń jest marnością marności. Kabaret ludzie powiadam wam, kabaret

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Przecież o tym "kochaniu" to był żart :). Masz oczywiście rację. W ilu meczach innych lig zdarzą się 2 samobóje w jednym spotkaniu? No w ilu? Ale dzięki Pazdanowi uniknęliśmy 3 z rzędu remisu 2-2 i 8azyliszek inkasuje 2 punkty za przewidzenie jednobramkowego zwycięstwa Pognii (stawiałem skromnie 0-1). 5 punktów z 4 meczów - obleci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny piłkarski weekend i kolejny powód by nienawidzić Legii smile_prosty.gif. W sumie zły jestem na siebie, bo można było przewidzieć te taktyczne zmiany Urbana i "oszczędzanie się" na rewanż ze Stievą. Ale jak nie awansują do LM do do końca sezonu będę wieszał psy na tej drużynie. Tym bardziej, że to już druga skucha w tej rundzie. Nienawidzę tracić punktów na pewniakach.

@DOWN

Spoko, spoko gr86 i tak ma gorzej :):P:D. A trzecie złoto ("Zwyciężca Typera Ekstraklasy") i tak ci się nie zmieści w sygnaturce, więc zadowól się Premier Ship i Bundesligą :P:). Poważniej - cwaniak przewidziałby porażkę Legii. Ale jak pisałem - cwaniakiem jest tylko mateusz(stefan) :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, spoko gr86 i tak ma gorzej smile_prosty.giftongue_prosty.gifbiggrin_prosty.gif.

Wiem- Górnik nie zdobył 3 punktów, a na koncie za kolejkę Ligi Polksiej mam chyba na raze okrągłe 0 punktów. Nawet sam nie wiem jakie dawałem wyniki we wczorajszych meczach. W ogóle ta kolejka jest dziwna

Oprócz tego jestem 50 zł do tyłu za mecz Górnika Bilet+ przekąski smile_prosty2.gif

Oj Legia gra w kratkę-podobnie jak Lech występował w LE.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy krzys242 też był na meczu?

Na szczęście nie, bo by mnie wścieklizna wzięła. Nie dość ze 30zł poszło by, to do tego coś przed i po meczu, wiadomo chyba o co chodzi. Sumując 60zł poszło by w błoto przez Witkowskiego. Taki błąd w końcówce spotkania, i jeszcze w derbach Śląska to nie do pomyślenia.

Powracając do tematu, to te wyniki są koszmarne, jak pamiętam mam całe 2pkt,jednym słowem szok. Legia szkoda gadać, ale za to jakimś cudem Górnik jest jeszcze na czele.

Chociaż w Bundeslidze niema tylu niespodzianek,w tej kolejce faworyci wygrali. Można było jakieś punkciki zdobyć, a nie jak w Ekstraklasie. Jak dalej tak pójdzie będę musiał bardziej na Bundesligę spojrzeć niż na Ekstraklasę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bazyl a to można mieć kilka tych rang? Jeszcze nie widziałem.

Ja ogólnie pragnę zauważyć że ten weekend jest jakiś dziwny. W Bundeslidze? Bramek grad, kto to widział żeby Bayern tak się męczył a w reszcie jakieś pogromy były bramkowe, 3:3, 4:2. Bardzo dużo. A z Premier League wprost przeciwnie, tyle co kot napłakał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gr86 i krzys242 marnujecie się. Za 2 tygodnie idźcie razem na ten mecz. Wspólnie łatwiej przeżywać emocje tongue_prosty.gifsmile_prosty.gif. A skoro na stadion można wnieść race i 50 metrowy transparent, to co za problem przenieść kupione wcześniej i taniej przekąski czy sok chmielowy na bazie jęczmienia smile_prosty.giftongue_prosty.gif. A ile w ogóle publiczności było i ile mieści stadion Górnika?

Zaskoczyła mnie na razie tylko dobra postawa Zawiszy, choć spartaczyli końcówkę. Więcej w relacji PLDana w temacie Piłka Nożna smile_prosty.gif. Przegraną Legii można było przewidzieć, tylko mój wieczny optymizm zaćmił mi osąd. Co przeżyję podczas dzisiejszych meczów to moje smile_prosty.gif.

http://ekstraklasa.w...,wiadomosc.html

@EDIT

Ehhhhh... Powinienem zamienić typy przy meczach Cracovi i Śląska. Wtedy miałbym z tych 2 spotkań 4 punkty, a nie tylko 2. O jaki ja biedny smile_prosty.gif.

Ale to co Lech odstawił z Wisłą... sad_prosty.gif. Masakra po prostu.

Biorący udział w Typerze Premier Ship... Jakim cudem Manchester Szejkowie City przegrał z walijskim beniaminkiem?? Cuda nie tylko u nas :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up:

Na razie na stadion może wejść 3 tysiące kibiców. Bilety ciężko było dostać, ale staram się chodzić na większość meczy. Mecz z Ruchem nie mogłem odpuścić. Chciałem wbiec na boisko i powiedzieć bramkarzowi Witkowskiemu że przez niego straciłem 3 punkty w typerze smile_prosty2.gif Ale się powstrzymałem.

Czekam aż stadion zostanie oddany od użytku i będzie większa frekwencja

Mam nadzieję że w lidze niemieckiej poszło mi lepiej niż w polskiej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym pogratulować kolegom VanNerdowi93 i gr86 dobrych wyników w 3 kolejce Bundesligi. Panowie piekne wyniki i oby tak dalej. Mam też nadzieję, że nie obrażacie się za pewne żarciki w Typerze Ekstraklasy. Samemu też mi słabo np. ta kolejka wychodzi.

Acha - i nie warto być prowadzącym typera, bo wtedy się nie trafia i spada na dół tabeli :):P. Rorschach na razie jest wyjątkiem ale Premier Ship dopiero zaczęła :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8azyliszek:

Czemu mamy się obrażać. Poczekaj jak Ci słabiej będzie szło, to się odkujemy w żartach :-) Tak poważniej- nie ma powodów do obrazy

Liga niemiecka jak na razie bardzo wyrównana, czego nie można powiedzieć o polskiej. Mecz Lecha to już śmiech na sali. Ciekawe czy ktoś dał na Wisłę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...