Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typery forumowe, pytania i dyskusja

Polecane posty

@UP

To jak z kobietami panowie. Trzeba zrozumieć, że nie da się ich zrozumieć, bo same siebie nie rozumieją i nie wiedzą czego chcą. :P:):D I pozostaje tylko bezsilna wściekłość albo śmianie się z takich zachowań. No dobra, często podłożem wielu zachowań są też pieniądze i to można uwzględnić (mecze Zagłębia), ale nie zawsze to wychodzi. Sam nie trafiłem pierwszego meczu ale mam drugi, więc jestem w miarę zadowolony.

No i chyba lepiej, że w ostatniej minucie 3 punkty idą do mnie a nie do Red Evila? :P:):D Lepiej dla mnie :D. No i taki Red Evil czy repta2 już wygrywali w przeszłości jakieś typery. Czas na mnie :).

Pomijając żarty - ciekawe jak piątek obstawił mateusz? Nie napisze nic bo go nie ma. Dziś natomiast mogę nawet tych 50% nie osiągnąć i byłoby niefajnie dla mnie. Powodzenia życzę wszystkim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up:

Fajnie jakbyś wygrał typera. Kolor zwycięzcy ligi polskiej pasowałby Ci idealnie :-)

Wczoraj znowu mi nic nie weszło. Dałem na Wisłę 1:0, ale oczywiście musieli strzelić. W końcu takie moje szczęście. Mogę mieć nawet 0 punktów- najważniejsze że Górnik wygrał. Dałem chyba 0:2, ale co tam- idziemy po puchary.

Wynik w lidze niemieckiej wręcz zaskakujące. Dobrze że nie pamiętam swoich wyników :-) Na pewno trafiłem BVB i Bayern i Leverkusen. W typerze ligi niemieckiej wszystko będzie możliwe. Jak tu trafić wynik Hertha- Frankfurt 6:1. Beniaminek, a tak pewnie rozgramia Frankfurt, który ma wyrobioną markę w Bundeslidze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że mnie Podbeskidzie czy Piast zawiodą rozumiem. To patałachy a ich przeciwnicy byli jeszcze większymi słabiakami. Ale to, że Legia i Śląsk dają ciała, wkurza mnie niemożebnie :). Znowu tylko 7 punktów z 8 meczów. Staczam się.

Elano proszę wrzuć tabelkę nawet bez mateusza. Najwyżej zedytujesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kolejka Bundesligi za nami. Rywalizacja zapowiada się ciekawie. Każdy zdobył minimum 4 punkty.

Cieszę się również że w końcu zdobyłem w lidze polskiej więcej niż 5 punktów Ta kolejka była dosyć równa pod kątem obstawienia- zwlaszcza jak jak jestem w czołówce :-)

Teraz mamy odpoczynek naszej ukochanej ligi. Oby zawodnicy wrócili w lepszej formie smile_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@8azyliszek dzięki. Fajnie gdyby udało mi się powalczyć o podium w całym typerze.

@mateusz nie masz takiego złego wyniku, a chyba wszyscy się przejechaliśmy na Legii i większość na Piaście.

Cóż kolejny raz przekonujemy się jak nasza liga jest nieprzewidywalna. Skoro teraz mamy weekend bez ligi w następnej kolejce znowu można się spodziewać całkowicie odmiennej gry w wykonaniu niektórych zespołów. Ciekawe również co się jeszcze wydarzy do końca okna. Robak do Pogoni może zmienić nasze typy i na Piasta i na Pogoń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już bardziej wolałbym jakby nie było w ten weekend ligi niemieckiej smile_prosty2.gif W lidze polskiej- uzasadnienia pisze mi się łatwiej niz w niemieckiej.

Oby Legia była w LM- ciekaw jestem wtedy komentarzy i typów uczestników typera. Teraz mam taki sam problem z meczami Górnika smile_prosty2.gif - serce jedno, rozum drugie. Akurat obecnie gra dobrze, to jest mi łatwiej :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to rzeczywiście ciekawostka, czemu koledzy z dolnej części tabeli typera Ekstraklasy są w czołówce typera Bundesligi. Poza gr86 który "równo" radzi sobie w obu typerach :D. IMHO to dowód na wyższość naszej Ekstraklasy, gdzie co druga, to kolejka "cudów" :P:D. STSy wtajemniczonym pozwalają żyć na godnym poziomie :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie chcemy jeszcze ujawniać naszych wielkich możliwości :). Później w ten, czy inny sposób wpadnie nam kilka "dodatkowych" punktów i zobaczymy kto się będzie wtedy śmiał. A tak całkiem serio, to nasza ekstraklasa nie leży w kręgu moich zainteresowań. Sprawdzę wyniki, czasami zobaczę jakiś fragment spotkania i to wszystko. Bundesliga dla mnie jest trochę ważniejsza i bliższa. Spędzam z nią więcej czasu, bliżej przyglądam się temu co się wokół niej dzieje itd. Dlatego moje pozycje są takie, a nie inne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam dość sporo naszą Ekstraklasę ale pojąć nie mogę tych wyników. Tak jak mówi 8azyliszek, pozwala na utrzymanie STSów. Nikomu nie polecam obstawiać meczy Ekstraklasy bo ta liga to jakiś wybryk natury, nie wiem jak to jeszcze opisać żeby nie wylecieć z hukiem z forum. Chodzi o to że w Ekstraklasie liczy się fartuch, w innych ligach można dużo wywnioskować a w Ekstraklasie ni cholery. No jak to jest możliwe że Śląsk bije CB a nie radzi sobie z ogórkami z naszej ligi. Paranoja.

Śledząc tych co obstawiali Bundesligę to widzę że wszyscy wraz ze mną spodziewali się łatwego wyniku Bayernu a nam takie coś wyszykował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dawniej grałem dużo w STS, i szło trafić były niespodzianki, ale nie aż tyle co teraz. Tygodniowo wydawałem minimum 10zł, a teraz max 10zł miesięcznie. Szkoda wydawać więcej bo te wyniki są koszmarne. Czy to Ekstraklasa, czy Bundesliga, czy jakaś inna liga to i tak jedno i to samo, wszędzie są niespodzianki. Na Bundeslidze mało się znam, typuje wyniki które od razu przychodzą mi na myśl. Wychodzę z założenia że pierwsza myśl najlepsza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiałem w STS i teraz zwanej Fortuną, Ale stawką było 2zł ale za to po kilka meczów... 2 razy trafiło się 200zł to była największa wygrana, a tak to drobne... jestem pesymista, więc dawałem góra 2-5zł raz tylko dla kuponu 10zł- zresztą mi się ręka trzęsła jak dawałem te 10zł; a teraz z 10lat chyba już nie odwiedziłem, nie chce mi się:P

Cóż czasem się trafiało czasem nic, tak bywa, ten weekend z Bundesligą to już całkiem, takie wyniki, że HSV, w drugim meczu wylądował na drugim froncie, całkiem dwa inne mecze, nikt nie spodziewał się takiego wyniku, po tak dobrym 1 meczu.

Męczarnie Bayernu, a co dopiero wygrana BVB dzięki rezerwowemu Hofmannowi, a i samobój Lewego.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Poza gr86 który "równo" radzi sobie w obu typerach biggrin_prosty.gif.

A tam marudzisz . Po prostu daję szanse innym :-)

Zakłady są złe- zapamiętajcie to.

Może warto założyć już typer Ligi Mistrzów. W końcu już 4 runda, a warto aby było dużo uczestników.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...