Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typery forumowe, pytania i dyskusja

Polecane posty

W ekstrakalsie liczy się tylko fart, tu nic nie jest w stanie człowiek wywnioskować. Jak w innych ligach nie wiem, udział w pucharach jest następstwem słabej gry w meczu ligowym z wiadomych przyczyn to na Boga, tu jest odwrotnie. Ta liga jest jakaś nie reformowalna. Jakieś badziew typu Pogoni nawet wygrać z czołówką może. Brak słów, ale ja to wiedziałem od początku. Myślałem że na Jadze 2 pkt a tu nie. Za dużo typuję na innych forach też i mi się już chrzani to wszystko

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Tak sobie czytam ten twój post i nie bardzo ogarniam- Zagłębie i czołówka? Chyba drugiej połówki tabeli, poza tym ten zespół jest w bardzo mocnej przebudowie odeszło kilkunastu graczy, przyszło też kilku. 2 sprawa to dla mnie wasze wielkie zdziwienie tym, że Śląsk zremisował z Koroną, ja chociaż jestem kibicem WKSu postawiłem na remis bo Śląsk jeszcze w historii swoich występów w Ekstraklasie nie wygrał w Kielcach. Poza tym niespodzianki się zdarzają w każdej z lig bo i Real czy Barcelona też czasami tracą punkty z teoretycznie dużo słabszymi drużynami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprecyzowałem tego, po prostu tak napisałem. Zupełnie nie miałem na myśli tego meczu z Zagłębiem. Ot taki przykład słabiaka mi przyszedł patrząc na wiosnę 2013. Ale Zagłębie żeby wiedziało jak ogarnąć zespół to mogło by mieć Mistrzowskie aspiracje. bo budżet przeciez mają

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 points acuaired! smile_prosty.gif

Hell yeah!

Dzisiaj obstawiłem i dziś trafiłem ten remis Ruchu i Lechii idealnie. Ma się tego nosa smile_prosty.gif. Gonienie RedEvila rozpoczęte tongue_prosty.gif.

A sam mecz skończył się po 20 minutach smile_prosty.gif.

WOW. Drugi mecz i kolejne 3 punkty. To był dobry dzień smile_prosty.gif

W końcu bramka w samej końcówce padła na moją korzyść. Dziś naprawdę miałem i błysk geniuszu i szczęście które sprzyja lepszym. Czyli mnie smile_prosty.gif.

@DOWN

Pisz PW do mateusza(stefana). Zdążysz jeszcze obstawić sobotnie mecze. Jedna kolejka w plecy to nie tragedia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wtopiłem konkretnie, bo siedziałem na innym forum i patrze w fan clubie Lechii Gdańsk ktoś napisał że już bramka. A ja ogłupiałem zapomniałem że wczoraj piątek i nowa kolejka. Zatem pierwszy mecz poszedł w...

Ale dobre chociaż 2 punkty za drugie piątkowe spotkanie. 2:1 było a stawiłem na 1:0

I co Bazyliszek już w notatniku wklejasz/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zawiedziony postawą Bydgoszczy, jako że grałem nimi w FM i awansowalem do ekstraklasy to im kibicowałem i taki też wynik obstawiłem, patrząc na problemy Widzewiaka, które zawsze lubię tongue_prosty.gif Ale typ to typ, w poprzednim sezonie było tak, obstawiłem na Widzew, przegrał, obstawiałem przeciwko to wygrywał..... A wynik Lechii i Ruchu łatwo było przewidzieć, choć patrząc na sytuacje to ich nie brakowało i mógł być inny wynik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RedEvil, 8azyliszek, VanNerd93:

Niby jest ukrywanie postów, ale dzięki Waszym postom wiemy ile macie punktów. Może od razu wrzućcie całe swoje posty z typami smile_prosty2.gif- wtedy wszyscy będziemy wiedzieć jak Wam poszło i nie będziecie musieli pisać po każdym meczu/dniu.

down: Jak mi poszło to tajemnica.:-) A co do podpatrywania innych to nie jestem z tych- nigdy nie oglądałem się na pozostałych. Patrząc na Ciebie- widzę że bardzo zależy Ci na wygranej :-)

To że mi nie idzie trudno- przecież to tylko zabawa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

No VanNerd93, z taką postawą to nie muszę się tobą w tej rundzie przejmować smile_prosty.gif. I nie wiem, czy Ruch-Lechia był taki łatwy do wytypowania. Mi tak wyszło, ale na rozum, to Lechia powinna wygrać. Ruch chyba naprawdę się nieco wzmocnił podczas przerwy.

I myślicie, że ja bym nie chciał by Zawisza wygrywała? Oczywiście, że bym chciał. Bardzo lubię świeżych, nowych beniaminków nie ze Śląska. Ale co zrobisz jak przeczuwałem, że przegrają. 3 punkty muszę mieć by wygrać cały typer. Może za tydzień pójdzie im lepiej.

Dziś moja passa może się skończyć. obawiam się zwłaszcza o pierwszy mecz o 18.00.

@gr86

Po meczu to już można. I tak nic z tym nie zrobisz, bo co ci z wiadomości, że na razie lekko wyprzedzam RedEvila. Jeszcze 6 meczy do końca kolejki i wszystko może się zmienić. Sam czemu się nie pochwalisz ile zainkasowałeś po piątku? smile_prosty.gif Patrząc na twoje miejsce w tabeli oczywiście, że chciałbyś podpatrzeć przeciwników smile_prosty.gif. Ale nie będzie ci tak lekko tongue_prosty.gif. Podziękuj mateuszowi(stefanowi) za zmiany w regulaminie smile_prosty.gif.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że taki rywalizujący jestem.

Wszystko zaczęło się w zeszłym roku w burzliwym temacie o Euro 2012. Tam mi niektórzy imputowali (RIP1988, Pzkw VIb itp.), że nie znam się na piłce, że węszę wszędzie niemieckie spiski i w ogóle się nie nadaje. Po półfinałach i finale, gdzie zwyciężców przewidziałem idealnie, nikt mnie oczywiście nie przeprosił. To teraz muszę dać jeszcze jeden dowód, potem pozamiatać w typerze Mundialu i śmiać się ostatni. Więc sorry jeśli ktoś będzie się czuć urażony - to nie specjalnie. Po prostu chcę zrzucić tych co mi na ambicję weszli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I myślicie, że ja bym nie chciał by Zawisza wygrywała? tongue_prosty.gif. Podziękuj mariuszowi(stefanowi) za zmiany w regulaminie smile_prosty.gif.

Po pierwsze - Zawisza wygrywał, a nie wygrywała, gdyż nazwa pochodzi od znanego Ci chyba Zawiszy Czarnego. Po drugie - Mateuszowi, nie Mariuszowi ;) Po trzecie - i tak nie wygrasz typera :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8azyliszek

Bez urazy- ja się znam na piłce- chodzę na mecze Górnika, obstawiam mecze, codziennie czytam artykuły o piłce nożnej, kupuję gazety piłkarskie, oglądam dużo meczy w TV. Czy ma to znaczyć, że jak słabo mi idzie w typerze/ach, że nie znam się na piłce- raczej nie smile_prosty2.gif Po prostu - nasza liga jest nieprzewidywalna jak i cała piłka. Dlatego uwielbiam tę dyscyplinę. A to że inni coś gadali na twój temat- no i co z tego. Przecież to tylko zabawa.

Z drugiej strony- co będzie jak zaczną się inne ligi w tym LM ( mam nadzieję smile_prosty2.gif) i każdy zacznie pisać jak mu poszło. To się zrobi bałagan i będą kilkanaście postów po danej kolejce. Rozumiem napisać jeden post podsumowujący kolejkę jak to słabo komuś poszło smile_prosty2.gif

down: Zostawię to bez komentarza

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

A co mi po jednym poście podsumowującym, skoro osiągnąć 24 punkty w kolejce jest niesamowicie trudno. Zawsze coś się trafi, a coś nie i wszyscy wypadają mniej więcej jednakowo. Skoro jest 38 kolejek Ekstraklasy to w sumie nieważne czy w tej pierwszej ktoś dostał 3, czy 4 czy 5 czy 6 punktów. I tak i tak jest ścisk a droga do końca daleka. Dlatego ja się cieszę bardzo z jednostkowych sukcesów z poszczególnych dni i podsumowanie w poniedziałek wieczorem. Bo wczoraj zdobyłem 6 punktów ale dziś mogę mieć okrągłe zero. I ja absolutnie nie oceniam ani twoich, ani żadnych innych umiejętności. No i z powodu ukrywania postów jest niemożliwe już krytykowanie innych póki ma to znaczenie. Dlatego odnoszę się tylko do siebie, że jestem najlepszy i basta :P:D:). Nikogo nie chcę i nie zamierzam obrażać, umniejszać czy robić im wycieczek osobistych. Ja to nie Pzkw VIb chociażby. :P:) Ale proszę nie zabraniać mi żartować o sobie jaki to boski, genialny jestem i prawdziwe ze mnie dziecko szczęścia :) Przynajmniej wczoraj ;). Piszę na temat - jak obstawiłem, jaki był przebieg meczu i jak sprytnie wszystko przewidziałem. :)

@daveNWN

Najpierw stchórzyłeś z Pucharu Konfederacji :) (żadne tłumaczenia, że tam sesja czy wakacje :P) gdzie zająłem zaszczytne 2 miejsce :). Teraz ty masz Typer Premier Ship ja jestem w Ekstraklasie i znowu się nie spotkamy. Ale poczeka, poczeka. Przyjdzie Mundial w Brazylii i inaczej będziesz śpiewać :P:):D.

Na Zawiszy rycerzu zawsze można było polegać. Niestety drużyna z Bydgoszczy na razie zawodzi i dla tego mówię o niej w rodzaju żeńskim :P:):D. Niech coś wygra to może awansuje w moich oczach :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając wasze posty zastanawiam się po co są posty z typami ukrywane. Z waszych postów już można określić ile punktów macie. Pytam się czy ma to jakiś sens, trzeba było od razu nie zaakceptować regulaminu gdzie są ukrywane posty i po prostu od razu były by uwidocznione. Ukrywanie postów miało na celu ciekawszą zabawę, a wydaje mi się że jest tak samo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bazyliszek daj na loooooooz. Ja jak mi pisałeś przy Konfederacji że cienias jestem to nawet nic złego sobie nie pomyślałem. Po prostu zdaję sobie sprawę że jestem słaby w te klocki i znam swoje miejsce w szeregu. A pobawić się można nie? :D

Tez uważam że te ukrywanie jest niepotrzebne.

Przypomina mi to czasy moderacji moich postów :(

Która została zdjęta z czasem na szczęście. Narozrabiałem troche tutaj trzeba przyznać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamieniem mojej kosy okazał się Górnik, którego niedoszacowałem. Obstawiłem 2-1 a jakże, ale dla Podbeskidzia. Czyli z dwóch remisowców z poprzedniej kolejki postawiłem na złego konia. Mój błąd a gr86 (którego lubię, nie wiem więc czemu się mnie czepia za to że piszę posty) inkasuje 3 punkty.

Ale wieczorem Dwaliszwili staje się moim ulubionym napastnikiem tej kolejki, strzelając gola na 3-0 w ostatnich 10 minutach. I ta trójka ląduje też na moim koncie. WOW 9 punktów to ja nie miałem za całą kolejkę w końcówce poprzedniego sezonu, a tu już po 4 meczach się trafiło. Nieźle. Znamy już nowego lidera po drugiej kolejce Typera :):P:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kompromitacja Zagłębia Lubin, inaczej tego określić nie potrafię. Ludzie, do 80 minuty miałem w kieszeni 3 punkty. Tam Zagłębie miało akcje na 2:0 i na 3:0 co najmniej które wypracowywał Przybecki. Gospodarze porobili zmiany i w pare minut z 0:1 mamy 2:1. Gdzie bramkę na 2:1 strzela Jurado który pare minut wcześniej wszedł na boisko. I pisałem czy to tu czy na innym forum że nie rozgryziesz gdzie Piast 120 minut zmarnował w Lidze Europy to dziś powinni ładnie dostać w zad a tymczasem wygrywają. Ta liga jest nie do podrobiena. Cóż mogę powiedzieć. Żenada

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pycha ukarana ;). Po wspaniałym piątym meczu, szósty i siódmy nie weszły. Szkoda, zwłaszcza w przypadku Lecha. Dziś również może być 0 punktów, bo Korona - Wisła to rudny typ. Trudno - najwyżej zadowolę się moimi dotychczasowymi 12 punktami w 4 meczach na 5 :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...