Skocz do zawartości
Berlin

Pytania do Berlina

Polecane posty

Wykonania wcześniej nie widziałem, koncerty Nirvany kojarzę bardziej z lektury "Heavier Than Heaven" czy jak kto woli "Pod Ciężarem Nieba", niż z youtube, raczej nie poszukuję ich zbytnio w Internecie. Wogóle nie lubię oglądać przy okazji muzyki tych wszystkich teledysków itp. A ten link z Top of The Pops, cóż cały Kurt. A tak wogóle to czy tylko ja mam wrażenie**, że przynajmniej muzyka jest z playbacku? Intro na power chordach a Kurt po prostu całą ręką w górę i w dół. Już nie wspomnę o drugim gitarzyście, który obracał instrument wookół głowy. Mam wrażenie, że nieprzypadkowo tak słabo udawali. Coś pięknego, taki zamierzony kicz...

** a raczej jestem przekonany

JESZCZE MI SIĘ JEDNO PRZYPOMNIAŁO:

Ostatnio wyszło Hotline Miami, o wrażenia nie pytam, bo na głównej było, ale dzisiaj coś czytałem, że niby potwierdzili sequel. Jak myślisz: będzie tak samo dobrze czy może jednak to nie jest temat, który można swobodnie poprowadzić dalej?

Ten występ na Top of the Pops to jest jeden wielki żart - gdzie Nirvana a gdzie takie przeglądy? Zaakceptowali pewnie tylko po to, żeby trollować i rzeczywiście świetnie strollowali. Cobain udaje Morrisseya, połowa muzyki leci z playbacku - geniusz.

Jak chcą robić Hotline 2 to nie mam z tym problemu, czekam, bierzcie moje pieniądze. Jest w tym potencjał, bez problemu są w stanie to pociągnąć dalej i zrobić równie dobrze, a może nawet lepiej. Uhh, preorder bym złożył nawet ;D

Czy lubisz steampunk lub cyberpunk? Przebrałeś się kiedyś za coś tematycznie do nich nawiązującego?

Jedno i drugie lubię, ale cyberpunk bardziej. Nie przebieram się w nic ;)

Czy następny podcast będzie już po końcu świata?wink_prosty.gif

Chyba jeszcze jeden albo dwa przed będą ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może zapytam inaczej: co ostatnio tak ucichłeś jeśli chodzi o CDA? Było dużo twoich artkułów, tak w piśmie jak i na stronie, był przegląd blogów, no akurat do podcastu się nie przyczepię bo wychodzą dość regularnie. Masz tak bardzo napięty grafik czy cierpisz na brak weny do pisania? Brak nam ciebie ;).

Edytowano przez Soaps
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak jeszcze odnośnie muzyki: jakiego modelu gitary używasz?

Wsparłeś może "odrodzenie THQ" organizowane przez Huble Bundle?

Podobno jakiegoś polskiego dzieła lutniczego, ale nazwę mam zaklejoną naklejką z nazwą zespołu poprzedniego właściciela smile_prosty.gif. I nawet jak widziałem to logo, to nie jestem w stanie go rozczytać i nie byłem w stanie zapamiętać nazwy jak mi ktoś tam powiedział co to właściwie jest. Ale jest porządna całkiem chyba i idealnie się nadaje do strojenia w C i tym podobne rzeczy wink_prosty.gif

Odrodzenia THQ nie wsparłem, bo te gry albo mam, albo mnie nie interesowały, a żal mi pieniędzy żeby ratować ludzi, których nie znam, a którzy biznesu nie potrafią prowadzić. Czy coś wink_prosty.gif

Pamietniki z redakcji będziesz pisał jeszcze? Przyjemnie się czytało, popyt jest;)

To jest problem trochę, bo generalnie takie coś ma sens jako taki "pamiętnik praktykanta", ale ja nigdy nie byłem praktykantem w CDA i po miesiącu czy dwóch w redakcji też nie bardzo mam spojrzenie praktykanta na to wszystko, tej świeżości i zdziwienia już nie mam na to, że np. 3/4 redakcji jest aktualnie zastawione pudłami do Gregowego testu, czy też tego, że Kunik potrafi cię jednym spojrzeniem doprowadzić na skraj zawału, bo Wiesz Dobrze Że Coś Bardzo Źle Zrobiłeś I Wolałbyś Żebym Nie Mówił Na Głos Jak Bardzo Źle To Zrobiłeś wink_prosty.gif

To ja może zapytam inaczej: co ostatnio tak ucichłeś jeśli chodzi o CDA? Było dużo twoich artkułów, tak w piśmie jak i na stronie, był przegląd blogów, no akurat do podcastu się nie przyczepię bo wychodzą dość regularnie. Masz tak bardzo napięty grafik czy cierpisz na brak weny do pisania? Brak nam ciebie wink_prosty.gif.

Na stronie jest mnie zero aktualnie z powodów, o których mówić nie chcę, albo nie mogę, ale przez najbliższy, pewnie całkiem długi czas poza przeklejkami moich tekstów z magazynu niczego klepać na nią nie będę wink_prosty.gif. Jak znajdę trochę czasu, to ukleję jakiś przegląd blogów ale nie obiecuję, że będę w stanie to robić regularnie itd.

A poza tym... Uhhhh, to jest trochę takie dziwne dla mnie ciągle, że wy w druku widzicie efekty naszej pracy sprzed miesiąca albo dwóch biggrin_prosty.gif Takie "kurde, przecież ja już zapomniałem, że taki tekst powstał..." i nagle się okazuje, że ktoś coś o nim mówi smile_prosty.gif. W tym numerze co jest teraz np. mam recenzje dwie i zapowiedź DmC i to też tak dziwnie wyszło, bo połowę listopada (chyba? nie pamiętam już ;D) spędziłem w rozjazdach i nie bardzo miałem kiedy/co pisać. W nowym numerze będzie więcej - sporo "indykopodobnych" na połówkach stron mam, jakieś fragmenty w takim-tam-czymś, chyba gry kontrowersyjne, do tego... nie wiem co właściwie, nie wiem nic - ciągle coś wylatuje, przelatuje, zlatuje, znika, przechodzi na następny numer itd.

A wena to jest takie dziwne coś, co nie istnieje - jak masz pracować pisząc, to zaciskasz zęby i nawet jak ci się nie chce, to piszesz. Wena to wymówka dla leniwych :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle przed znakami interpunkcyjnymi. Czy tylko mnie to doprowadza do szału? Serio, toż to okropne i atakuje oczy równie delikatnie co turecki bułat. Prawie tak samo okropne jak pisanie zaimków osobowych z wielkich liter podczas internetowych flejmów czy fejsbuczkowych kłótni. Co o tym sądzisz? :P

A poza tym, nie uważasz, że straciłeś trochę na popularności, odkąd na FA pojawiła się 9kier? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle przed znakami interpunkcyjnymi. Czy tylko mnie to doprowadza do szału? Serio, toż to okropne i atakuje oczy równie delikatnie co turecki bułat. Prawie tak samo okropne jak pisanie zaimków osobowych z wielkich liter podczas internetowych flejmów czy fejsbuczkowych kłótni. Co o tym sądzisz? tongue_prosty.gif

nigdy nie piszę "cię", "ciebie" itd. z wielkiej, irytuje mnie jak ktoś to robi wink_prosty.gif

A poza tym, nie uważasz, że straciłeś trochę na popularności, odkąd na FA pojawiła się 9kier? biggrin_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie. jakie wymogi trzeba spełnić aby móc pracować w CD-ACTION smile_prosty.gif ponieważ mam zamiar w przyszłości iść w dziennikarstwo .

Na początek możesz nie stawiać spacji przed kropką. Tak przykładowo ;)

Liczyłem na mniej hejterską i bardziej rzeczową odpowiedź. :)

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie. jakie wymogi trzeba spełnić aby móc pracować w CD-ACTION smile_prosty.gif ponieważ mam zamiar w przyszłości iść w dziennikarstwo .

Na początek możesz nie stawiać spacji przed kropką. Tak przykładowo wink_prosty.gif

Liczyłem na mniej hejterską i bardziej rzeczową odpowiedź. smile_prosty.gif

To dam ci protipa takiego: jak pytasz o coś konkretnego, liczysz na rzeczową odpowiedź, potrzebujesz czegoś itd., to musisz okazać jakiś rodzaj "szacunku" człowiekowi, którego pytasz. W tym wypadku musi ci się chcieć skasować spację pomiędzy "o" a "." w twoim ostatnim poście, bo zostawiając to wyglądasz na niepoważnego kolesia, który pyta o coś, do czego nie ma absolutnie żadnych, ale to żadnych kwalifikacji, a na odpowiadanie na takie rzeczy nikt nie ma czasu -- inni, którzy się postarali czekają na odpowiedź. I to właśnie im, bo im się chciało, traktuje się poważnie. I to im się odpowiada. smile_prosty.gif

A potem mi kolega kolorowy w moim watku szlocha "czemu sie tu hejtuje nowych" trollface.gif {smg] Ale chyba zle trafil...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie piszę "cię", "ciebie" itd. z wielkiej, irytuje mnie jak ktoś to robi wink_prosty.gif

Kij tam z "cię" - jak ktoś pisze "spójrz na Siebie", "to Jego sprawa", to mam ochotę pozabijać tych "dyslektyków". Powoli. Bardzo.

Mi się to zawsze kojarzy z pasywną agresją

Na początek możesz nie stawiać spacji przed kropką. Tak przykładowo wink_prosty.gif

Przynajmniej ma kropkę, u Ciebie różnie bywa wink_prosty.gif [trololo!]

Jedna kropka na kilka tysięcy znaków to jeszcze nie tragedia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...