Skocz do zawartości
Berlin

Pytania do Berlina

Polecane posty

Brak ocen to stan idealny, utopia, jak komunizm :f

Napisałeś, że pykasz w FF13? Pierwszy raz? Jak wrażenia? Czekasz na Lightning Returns? Nie wiem czemu, ale wydaje mi się, że ta część najbardziej mnie zainteresowała (z "trzynastek" of course)... Może dlatego, że model walki trochę przypomina Xenoblade Chronicles.

Miałeś okazję sprawdzić Rogue Legacy? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeah, pierwszy raz teraz to ogarniam i po ok 8-9 godzinach (chyba) jestem zachwycony. Świetna "gra". No ale zobaczymy co będzie za kolejne 20 godzin ;)

No i nie interesowałem się jeszcze ani 13-2 ani LR, bo... no to sequele są w sumie. Jak ogarnę 13 to będę ogarniać resztę ;)

a Rogue Legacy nie ogarniałem - tymczasowo mam dosyć małych giereczek z paskudną grafiką ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak najbardziej - każdy gatunek sztuki w jakiś sposób kształtuje ;)

2. Książek mam kilkaset w domu chyba i nigdy nie traktowałem tego kolekcjonersko - są do czytania. Kiedyś zbierałem kasety, potem mi się odwidziało i się pozbyłem, teraz zamierzam - jak umebluję mieszkanie - wydawać hajs na kolekcjonerki Final Fantasy i płyty z muzyką. Ale jakimś tam kolekcjonerem czegokolwiek nie jestem. Tylko te Finale postanowiłem mieć w bajeranckich edycjach wszystkie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co zawracać sobie głowę czymś, co się nie wydarzy? wink_prosty.gif

Dla samej dyskusji można by jednak nie odrzucać materii w całości tylko poddać ją pod analizę, tak dla rozrywki umysłowej... czy faktycznie byłoby lepiej jakby zrezygnować ze skali 1-6/1-10/jakiejkolwiek innej czy nie? :P Niemniej spoko, tematu na pewno nie zamierzam ciągnąć.

Poza Shingeki no kyojin tłuczesz ostatnio jakieś soczyste anime czy nie masz miejsca w swym napiętym grafiku (also, czekam na efekty twojej i nie tylko twojej pracy o jakiej wspomniałeś stronę temu bodaj)? ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Kilka sensownych pytań:

1.Czy prace przesyłane na ten konkurs na współpracownika w ostatniej chwili (8 lipca, godzina 01:56 ) się liczą i są sprawdzane?

2. Ile perełek udało Ci się wyłowić z morza prac o poziomie ...ekhem...różnym?

3. Czy twój avatar to jest ten pokemon, który bardzo się obżerał jakimiś chińskimi-czy-nie-wiadomo-jakimi-bułeczkami i zawsze z tego powodu opóźniał grupę? Mógłbyś przypomnieć mi jego nazwę?

4. Kiedy mniej więcej nagrywacie podcast ? Pytam, bo chcę sobie na czas znaleźć materiał do zadania naprawdę sensownych pytań.

5.Co sądzisz o moim blogu? (poziom mojej pracy na konkurs był wyższy)

Edytowano przez KrwawaMary
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Czy twój avatar to jest ten pokemon, który bardzo się obżerał jakimiś chińskimi-czy-nie-wiadomo-jakimi-bułeczkami i zawsze z tego powodu opóźniał grupę? Mógłbyś przypomnieć mi jego nazwę?

Snor-snor-snor-snorlax!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wink_prosty.gif

Dla samej dyskusji można by jednak nie odrzucać materii w całości tylko poddać ją pod analizę, tak dla rozrywki umysłowej... czy faktycznie byłoby lepiej jakby zrezygnować ze skali 1-6/1-10/jakiejkolwiek innej czy nie? tongue_prosty.gif Niemniej spoko, tematu na pewno nie zamierzam ciągnąć.

Już dawno mówiłem - oceny są dla mnie niepotrzebne, ale potrzebne są dla znacznej części czytelników, którzy ich po prostu chcą. Tu się kończy temat wink_prosty.gif

Poza Shingeki no kyojin tłuczesz ostatnio jakieś soczyste anime czy nie masz miejsca w swym napiętym grafiku (also, czekam na efekty twojej i nie tylko twojej pracy o jakiej wspomniałeś stronę temu bodaj)? ^_^

Teraz oglądam Lucky Star ;D

Cześć!

Kilka sensownych pytań:

1.Czy prace przesyłane na ten konkurs na współpracownika w ostatniej chwili (8 lipca, godzina 01:56 ) się liczą i są sprawdzane?

2. Ile perełek udało Ci się wyłowić z morza prac o poziomie ...ekhem...różnym?

3. Czy twój avatar to jest ten pokemon, który bardzo się obżerał jakimiś chińskimi-czy-nie-wiadomo-jakimi-bułeczkami i zawsze z tego powodu opóźniał grupę? Mógłbyś przypomnieć mi jego nazwę?

4. Kiedy mniej więcej nagrywacie podcast ? Pytam, bo chcę sobie na czas znaleźć materiał do zadania naprawdę sensownych pytań.

5.Co sądzisz o moim blogu? (poziom mojej pracy na konkurs był wyższy)

1. Jeszcze w sprawdzaniu do 8 lipca nie dotarłem

2. Niewiele

3. Snorlax

4. Nie mam pojęcia

5. Nie byłem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W "Pytaniach do Smugglera":

Smuggler: Na razie nie ale napisalem pare tekstow i ma je Berlin. Kiedy je wrzuci na strone, tego nie wiem.

Kiedy je wrzuci na stronę? (wiem, że jest zajęty i współczułbym, ale jestem na to zbyt zajęty xD)

Ta, przeglądaniem forum... Rację masz. Już sie zmywam, tak tylko zajrzałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Berlinie, mam dwa pytanka.

Czy czekasz na Hotline Miami 2? Jeśli tak, to jakie masz obawy?

Czy czekam!? Jest zapowiedź w nowym CDA, czuć w niej chyba podjaranie totalne :D Nie obawiam się niczego, chłopaki nie spartolą roboty.

Szybkie pytanko w sprawie konkursu na współpracownika - skończyliście już ocenianie prac i rozesłaliście maile do zwycięzców, czy też może mamy nadal żyć nadzieją? wink_prosty.gif

Żyjcie nadzieją ;)

A tak serio -- kontaktujemy się powoli z tymi, którzy zwrócili naszą uwagę najbardziej.

Sry jeśli to pytanie już wcześniej się pojawiło - Skąd wzięła się Twoja ksywka? Czy chodzi o niemieckie miasto czy tak po prostu?

Pierwsza strona tematu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dopethron

1. Przeszedłeś już Final Fantasy XIII? Wrażenia równie dobre co po początku rozgrywki?

2.Jeździsz na festiwale muzyczne?

3.Przeżyłeś przeprowadzkę?

Ostatnio pojawiła się plotka o zestawie PS4 z PS Vitą którego cena miała by wynosić 500 euro. Czy taka oferta skusiła by cię do dopłacenia za przenośna konsolę Sony?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Przeszedłeś już Final Fantasy XIII? Wrażenia równie dobre co po początku rozgrywki?

2.Jeździsz na festiwale muzyczne?

3.Przeżyłeś przeprowadzkę?

Ostatnio pojawiła się plotka o zestawie PS4 z PS Vitą którego cena miała by wynosić 500 euro. Czy taka oferta skusiła by cię do dopłacenia za przenośna konsolę Sony?

1. Nope, absolutny brak czasu na granie ostatnio. Ale zbieram się do tego, żeby przysiąść -- przyjechała do mnie pufa (taka mniej więcej: http://www.eurocosm.com/Application/Images/interiors/leather-beanbag-dark-chocolate-lg.jpg) i mogę wreszcie grać na konsoli ;D

2. Nope. Nie kocham spędów.

3. Yeah, jest mega dobrze ;D

Tak - taki zestaw PS4/Vita jak najbardziej mi pasuje, a Vita z czasem robi się coraz ciekawszym sprzętem (na razie ma gdzieś tak 1,6% mojej uwagi, ale jak będzie w zestawie z PS4 to dostanie bonus) i na bank - jeżeli te paczki do nas trafią - będę to rozważać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, Berlinie... Znam tę pufę bardzo dobrze. Fajna z niej istotka. Tylko uważaj, bo żarłoczna z niej bestia strasznie. Cały steropian z domu Ci pożre, folie bąbelkową, papiery, watę cukrową i czymkolwiek jeszcze byś jej nie karmił.

Kto miał tę pufę, ten wie, o czym mówię. A kto właśnie kupił, ten się zaraz dowie ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Berlinie! Znalazłem tutaj jeden z twoich postów mówiących o tym, że studiujesz filologię angielską i nie jesteś z tego zadowolony. Piszę z pamięci, a jest ona dość kiepska, więc...

Nie zgodzę się z punktem o tym, że fil. ang. powinna uczyć umiejętności praktycznych. Są zajęcia PNJA (praktyczna nauka języka angielskiego), ale idąc na filologię angielską język masz już umieć, co najwyżej później te umiejętności szlifować, by osiągnąć tzw. native-like fluency. Na filologię idziesz, by stać się specem od danego języka, a nie poćwiczyć go, bo na zmywak chcesz jechać i pasowałoby się jakoś z autochtonami komunikować.

Tam się uczysz o języku, a nie języka, co jest taką małą subtelną różnicą. U mnie też trafiło się kilku narzekaczy, ale w takim razie myślę, że rozminęli się po prostu z powołaniem.

Albo po prostu siedzisz na parszywej uczelni... :trollface:

Edytowano przez Revanchist
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już anglistyki nie studiuję, stwierdziłem że mi szkoda czasu na takie rzeczy - tym bardziej, że w całym tamtym poście chodziło chyba właśnie o to, że filologia teoretycznie miała być ogarnianiem języka na wyższym poziomie (mnie głównie interesowała literatura - seminarki do licencjatu były bardzo ciekawe), a do trzeciego roku utrzymali się ludzie, którzy nie potrafili słowa poprawnie wypowiedzieć ;)

Ale ogólnie studia to marnowanie czasu i współczuję dzieciakom, które zostaną do nich przymuszone "bo trzeba mieć magistra" przez najbliższe kilka lat - tak, jak zresztą mnie trochę przymuszono.

Teraz, jak mi się zachce, to może wezmę się za zaliczanie drugiego semestru na pierwszym roku magisterki z dziennikarstwa muzycznego, na które poszedłem tylko i wyłącznie dla papierka i świętego spokoju, bo nawet nie udaję, że czegokolwiek się tam nauczę ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...