Jump to content

Adzior

Forumowicze
 • Content Count

  238
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Adzior

 1. MassiveX - nie, nie gram. Ozzi - Zacisnąłem zęby i się udało, na szczęście nie trafiłem na bugi, które uniemożliwiałyby ukończenie gry... choć raz się przestraszyłem, gdy zawiesił mi się ekran ładowania poziomu i bałem się, że gdy zresetuję grę w tym stanie, to będzie kiepsko. Zdarzyło się nawet, że ubili mnie strażnicy, a gra wczytała mi się - uwaga - zaraz przed otrzymaniem ostatniego ciosu, więc rozgrywka trwała jakieś pół sekundy. Znów serce mi stanęło, ale potem wszystko wczytało się prawidłowo. Ogólnie - huśtawka nastrojów i wieczna niepewność, bo po kilku takich akcjach oprócz martwienia się o własną skórę (mimo wszystko, niezależnie od głupoty AI) doszedł niepokój, bo jak widać mimo poprawnie prowadzonej gry sama technika mogła dać mi w pióra. Skracając do bezpośredniej odpowiedzi na Twoje pytanie - jąkająca się grafika bije w oczy, ale grać pozwala. Nie mam porządnego porównania do innych konsol (na PS4 grałem na potrzeby zapowiedzi, tam podobnych rzeczy nie doświadczyłem) ale z formy wersji na PS3 zdecydowanie jestem niezadowolony.
 2. Na szczęście technologia burzy pewne bariery Wiele spraw nie wymaga mojej fizycznej obecności w redakcji, choć czasem - jak w przypadku filmów Pod Ostrzałem - siłą rzeczy przyjechać muszę. Albo nawet pociągiem. Poza takimi sprawami chłopaki wiedzą, gdzie mnie szukać. No i od jakiegoś czasu nie mieszkam w Gdyni
 3. Adzior

  CD-Radio

  Zabrakło... cymbałów. http://www.cdaction.pl/news-36330/podcast-cd-radio---grande-finale.html [forumowi pytający - powiem w skrócie, nie lękajcie się ]
 4. Zdecydowanie! Odpowiadając na pytanie - swoją pracę oceniam subiektywnie, a ze względu na jej zdalny charakter do tej pory zdołałem wnieść do redakcji jedynie niesławne cukierki dla Allora.
 5. Adzior

  CD-Radio

  Myślałem, ale w połowie myślenia wpadł mi do głowy lepszy wariant, którego rezultaty prawdopodobnie usłyszycie pod koniec przyszłego albo na początku "jeszcze przyszłego" tygodnia
 6. Adzior

  CD-Radio

  Październik póki co jest przekichany - trudno się zebrać bo każdy robi co innego gdzie indziej. Mam ochotę sam nagrać
 7. Adzior

  CD-Radio

  http://www.cdaction.pl/news-34551/cd-radio-s2-o-gamescomie.html - gamescomowy short posszeeeedł
 8. Adzior

  Te %&(# targi!

  Wszyscy (sztuk cztery) się na Gamescomie świetnie bawimy, ale są i sytuacje, przy których jeżą się nawet resztki Adziorowego uczesania. O tym, za co można niemieckie targi pokochać czytacie codziennie, poniżej znajdziecie to, za co można je znienawidzić. Jeszcze słowem wstępu: swoje żale wylewa Papkin, który przez wzgląd na problemy techniczne musi żerować na kontach kolegów. Nie przeciągając: - tajemnicą poliszynela jest, że Pewna Duża Firma wynajmuje na swoje pokazy hotel. Budynek oddalony jest od Koelnmesse o kilka rzutów beretem, szkopuł w tym, że prezentacje Pewnej Dużej Firmy nigdy nie rozpoczynają się o czasie, a minuty są dla dziennikarzy towarem deficytowym. Na dokładkę bardzo często faktyczne nowinki poprzedza PR-owe bleblanie o niczym, przez co do hal wraca się biegiem (wyżej podpisany niemal się zresztą przez takie obsuwy spóźnił na konferencję Blizzarda). - przygotowanie pokazów. Rzecz niby podstawowa, ale i tu bywają problemy. Moimi cichymi faworytami tegorocznej imprezy są: Japończyk czytający CAŁĄ prezentację z kartki (a w dodatku dysponujący charyzmą łopaty do odgarniania śniegu) oraz Rosjanie aktualizujący builda co 10 minut (o częstych crashach, przez wzgląd na wrodzoną przyzwoitość, piszę jeno w nawiasie). Adzior dodaje jeszcze, że był świadkiem podróży w czasie ? wobec opóźniającej się prezentacji jeden z pracowników cofnął stojący obok kolejki zegar ścienny. - fajne te nowe konsole. Szkoda, że tak często wywala je do Windowsa. - Jeśli się już wysyła na targi swoje przedstawicielstwo, to wypadałoby przygotować przynajmniej nowy trailer. PS ? gameplaye z E3, które rozszerzono o kilkunastosekundowe cutsceny wciąż liczą się jako ?gameplaye z E3?.
 9. Już niedługo, już za chwilę się zacznie. Papkin nawija mi za plecami o Piotrze Fronczewskim, mnie (jak na złość) jeszcze nie chce się spać po obejrzeniu jutrzejszego harmonogramu. Głowa planuje i oblicza, choć może to wrażenie "debiutanta" - ostatnio na imprezie growej w kraju Goethego byłem w 2007 na ś.p. Games Convention i odzwyczaiłem się od miasta żyjącego takim wydarzeniem. Bo Gamescom tu widać i słychać zewsząd. Przystanki autobusowe, ściany z ogłoszeniami na ulicach, zawieszki do drzwi w hotelu - Gamescom krzyczy głośno i nieprzerwanie. Podczas krótkiego spaceru na peron kolejki minęliśmy kilka reklam głośnych gier, co wywołało w nas instynkty dzikiego turysty z Japonii, czyli potrzebę robienia sobie fotek z teoretycznie zwykłymi widokami w tle. Na przykład plakatami, jakich tu wiele. "Adzior, nie wygłupiaj się" Co więcej, nasze przechadzki wcale nie były zbyt długie i dalekie, a i tak growych obrazków widzieliśmy dziesiątki. Po drodze do naszej hotelowej przystani spogląda na nas sporych rozmiarów billboard przypominający, że w tym roku pod wieloma choinkami znajdzie się ciemne pudełko z rozrywkami. Dzisiaj eyes-on, jutro (oby) hands-on Ale to dobrze, bo przed bieganiną po zatłoczonych halach dobrze jest sobie przypomnieć, że dziesiątki nowych tytułów to nie tylko literki w kalendarzu i tabelkach, ale przede wszystkim kryjące się za nimi wirtualne światy. Których, swoją drogą, zwiedzimy dla was mnóstwo. Dużo fajnych rzeczy będzie. Heros fantasy i nadzieja Tamriel w jednym. Obok reklama TES Online. No, ale Gamescom Gamescomem - wyjazd do Niemiec nie może się obyć bez spróbowania lokalnych specjałów, w tym wypadku tradycyjnego currywursta. Jak rok temu, chłopaki już straszą, że proces trawienia tego cuda zakończy się w mojej drodze powrotnej do Warszawy (z tegorocznego Sylwestra, jak mniemam). Ale warto się przemęczyć, bo smaczne toto niesamowicie, a w dodatku podane przez kelnera z fryzurą z Saints Row IV, więc lokal prima sort. Podczas konsumpcji uświadomiliśmy sobie determinację Papkina. Wyjazd do Kolonii poprzedziła awaria monitora, kradzież telefonu i zepsuta ładowarka do papkińskiego laptopa, ale dotarł szczęśliwie w jednym kawałku - na otarcie łez kelner z SR4 podał mu nie to, co nasz kolega zamówił. Wszystko dla was! Wursty, frytki, wikt niebrzydki Wiecie, co robić przez najbliższych kilka dni. Wypatrujcie tekstów na stronie, wpisów na naszym opiniotwórczym blogu, komentujcie, napędzajcie! Gamescom has begun!
 10. Adzior

  CD-Radio

  nie bój żaby
 11. Adzior

  CD-Radio

  Dzięki wielkie i przy okazji witam kolejną osobę komentującą, a nie tylko biernie ściągającą
 12. Adzior

  CD-Radio

  Sorry, że znowu tak późno uprzedzam, ale dzisiaj nagrywamy
 13. Adzior

  CD-Radio

  Nie tym odcinkiem, panie święty!
 14. Adzior

  CD-Radio

  Odkąd Hut zmienił miejsce zatrudnienia jego stałe (choć odjeżdżał nam mocno mimochodem od dawna...) miejsce w ekipie podcastowej byłoby nieetyczne, stąd problemu ze Spikainem w stałej ekipie nie ma, zwłaszcza że jest dużo bardziej elastyczny czasowo. Temat znania się na grach, jak widzę, budzi wiele różnych opinii i w przyszłości postaram się ściągnąć do niego gościa, mam już zresztą pomysł, kto to mógłby być. Jak na razie potwierdziły się trzy osoby do kolejnego odcinka, dwie kolejne mają status "nie jestem pewny, nagrywajcie, jak będę w domu to dołączę".
 15. Adzior

  CD-Radio

  Spiiiiiiiiiiiin ooooooooooooooooooooff! http://www.cdaction.pl/news-33756/podcast-cd-radio-s1-o-najgorszych-grach-i-nie-tylko.html
 16. Adzior

  CD-Radio

  Miśki, pytanie - chcecie dwuosobowy odcinek w ten weekend czy więcejosobowy (trzy na pewno, więcej być może) w przyszły?
 17. Adzior

  CD-Radio

  Powinny wypalić, technicznych przeszkód nie ma. Tym niemniej jestem nieprzerwanie wk...ony, bo wszystko grało idealnie, aż tu nagle pupa, klops, nie nagrało się i koniec marzeń.
 18. Adzior

  CD-Radio

  Teraz macie więcej czasu, bo na skutek fuckupu oprogramowania odcinek się nie nagrał
 19. Adzior

  CD-Radio

  http://www.cdaction.pl/news-32841/podcast-cd-radio-19-o-pojedynku-ps4-vs-xone-i-stylu-grania--wcogranie.html no takie coś na stronie jest, patrzcie
 20. Adzior

  CD-Radio

  Siemiatyczanin i wszyscy, którzy oczekują - przepraszam za brak sygnałów. Na start powiem że CD-Radio nie upadło, a ekipa nie jest wypalona czy znudzona Mi też brakuje podcastowania, ale w związku ze zbliżającą się sesją, większą ilością roboty na stronie i niezwykle ważnym czerwcowym wydarzeniem rodzinnym zwyczajnie nie mam jak wykroić czasu. Kombo 3h nagrania plus trzy razy tyle montowania obecnie nie ma gdzie zmieścić się w harmonogramie. Bardzo chciałbym, by nowy odcinek był w maju i zrobię wiele, by tak się stało - nie mogę jednak niczego obiecywać na sto procent, bo zależy to od dużo większej liczby czynników, niż do tej pory.
 21. Adzior

  CD-Radio

  Jeśli nie będę musiał nic montować, to ja bardzo chętnie
 22. Adzior

  CD-Radio

  http://www.cdaction.pl/news-31740/podcast-cd-radio-18-o-przyszlosci-prasy-o-grach-recenzjach-i-trybie-godmode--wcogranie-20.html - no witam mazowszak - owszem
 23. Adzior

  CD-Radio

  NoSlogan - nikt na Pyrkonie z nas niestety się nie pojawił Szimi6 - Twoje pytanie niestety się nie wcisnęło do odcinka, ale w następnym postaram się pamiętać o odpowiedzi W ogóle jest możliwe, że dostaniecie odcinek mniej więcej równo ze Świętami. Na szczęście mam wolne od jutra więc będę montował co sił, ale materiału jest od zatrzęsienia.
×
×
 • Create New...