Skocz do zawartości
Berlin

Pytania do Berlina

Polecane posty

Berlin - czemu Berlin, a nie np. Monachium, Frankfurt? Lubisz kraj Niemcy?

Lubie. Niemcy są OK. I kraj i ludzie. I wursty też się da jeść. I neue deutsche härte jest spoko!

Witaj,oglądasz może Futurame albo seriale typu; My wife and kids,scrubs,?smile_prosty.gif

i jeszcze mam pytanie co bardziej lubisz, gry typu RPG czy FPS?smile_prosty.gif

Niet - ani Futuramy, ani MY&K, ani Scrubs ;). Jakoś nie łapię tego wszystkiego, nie trafia do mnie. Może za młody jestem i dorosnę jak do wybitnej poezji Zbigniewa Herberta, ale póki nie dorosłem, to nie dotykam ;)

A nie wiem co bardziej lubię. Jedno i drugie tak samo, byle dobre było. Ciężko jest zestawić Bulletstorma z Final Fantasy 9, ale i jedno i drugie jest genialne. Dlatego w sumie to nie wiem, ale generalnie ostatnio godzę się z myślą, że w RPG będę grać na emeryturze, więc wolę 4-godzinne FPS-y. Odpalasz, przechodzisz, odhaczasz z listy. Od pół roku próbuję FF3 przejść i mi nie wychodzi... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie gierki się długo ciągną ,no ale można grać jedno i drugie np Fallout new vegas,Dead island;].Zobaczyłem na profilu że lubisz grać w pokemon Heart Gold, miło wiedzieć że redaktorzy lubią takie gierki:).Polecam grę pokemon Flora sky,myślę że ci się spodoba.smile_prosty.gif

Edytowano przez zyt123
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz, że Flora Sky to piracki hack, a nie oficjalna część? smile_prosty.gif

W sumie nie wiedziałem ,myślałem że jest to wersja zrobiona przez fanów na podstawce pokemon emerald(coś podobnego do woga);].

No w sumie szkoda że jest piracka ,bo jest ciekawa ;].A jaki masz stosunek do Hacków gier GBA(min.Flora sky)?.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znowu ja, tym razem nie z pytaniem o Nirvane, tylko o Pearl Jam. Co o nich sądzisz? Lubisz ich tak samo jak Nirvane, czy może jednak wręcz przeciwnie. I czy podobał Ci się ich kawałek "Alive", bo ja go posłuchałem i to właśnie on wzbudził we mnie zainteresowanie tym zespołem.

@EDIT: I jeszcze jedno pytanie. Filmy na DVD czy Blu-Ray? Gdybyś miał kupić, to na który odtwarzacz?

Edytowano przez lisu125
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz, że Flora Sky to piracki hack, a nie oficjalna część? smile_prosty.gif

W sumie nie wiedziałem ,myślałem że jest to wersja zrobiona przez fanów na podstawce pokemon emerald(coś podobnego do woga);].

No w sumie szkoda że jest piracka ,bo jest ciekawa ;].A jaki masz stosunek do Hacków gier GBA(min.Flora sky)?.

Hacki są ok jeżeli są kreatywne - Pokemon GhostBlack = mistrz. Większość to niestety smętne badziewie i jest poza moich wszechświatem.

Sprecyzować - czy przypadkiem oglądałeś i lubisz Piratów z Karaibów. Wiesz - Johny Depp, Orlando Bloom, Geoffrey Rush itp. Fabuła, humor itp.

Hacki - grasz czasami ONLINE? Na ten przykład - FPSy. Aimbot, Wallhack.. Co myślisz o osobach, które je używają?

Oglądałem i lubię Piratów z Karaibów 1-3, 4 jest strrrrraszna i chcę o niej zapomnieć.

Nie gram online, ale wydaje mi się, że żeby korzystać z wallhacków i tym podobnych rzeczy trzeba być smutnym frajerem.

To znowu ja, tym razem nie z pytaniem o Nirvane, tylko o Pearl Jam. Co o nich sądzisz? Lubisz ich tak samo jak Nirvane, czy może jednak wręcz przeciwnie. I czy podobał Ci się ich kawałek "Alive", bo ja go posłuchałem i to właśnie on wzbudził we mnie zainteresowanie tym zespołem.

@EDIT: I jeszcze jedno pytanie. Filmy na DVD czy Blu-Ray? Gdybyś miał kupić, to na który odtwarzacz?

Pearl Jam nie lubię, nigdy nie lubiłem, nie wiem czemu nawet. Nie przepadam, klimat mi nie wchodzi w ogóle i jakieś takie... meh mi się wydaje to co oni robią ;)

Jak bym miał kupować filmy to na blureju. Mi tam róznicy wielkiej nie robi, ale moja kobieta ma świra i musi wszystko mieć w rozdzielczościach 159031890513x158905819051, bo inaczej nie ogląda nawet.

Widziałeś trailer najnowszych pokemonów ? Co o nim myślisz ? Jak dla mnie, nowe pokemony to w końcu dobry powód by kupić 3DS-a, niemniej wolałbym poczekać na twoją recenzję.. mam nadzieję, że takową napiszesz.

Jaram się przeopór - zapowiada się świetnie, chociaż jest kilka rzeczy które mnie martwią. Po słabym BW2 fajowo by było gdyby wzięli się w garść i zrobili coś naprawdę kozackiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez podjary. Trailer jak trailer, ładnie zrobione i w ogóle, ale jakoś niekoniecznie rozumiem po co mi on był skoro nie ma żadnego związku z tym, co pojawi się w grze. Jako grze. Gameplayowo grze. Ładna animacja, ale poczekam na jakiś rzeczywisty trailer, a nie teaser, z którego nic nie wynika ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jeszcze Pokemonów na 3DS-a. W sensie: grałem w Pokemony z DS-a na 3DS-ie, ale wątpię żeby o to ci chodziło ;]

No, są spin-offy i pokedex 3D, ale to jest tak liche, że nawet nie chce mi się o tym wspominać.

A Pokemon 3D? tongue_prosty.gif Mówię o zbudowanej na podstawie Gold/Silver fanowskiej produkcji na PC. Znajduje się co prawda dopiero we wczesnej fazie, ale może z tego wyjść coś interesującego. Dziwacznie oglądać swój pokój na początku przygody z perspektywy pierwszej osoby.

Edytowano przez ZdeniO
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jeszcze Pokemonów na 3DS-a. W sensie: grałem w Pokemony z DS-a na 3DS-ie, ale wątpię żeby o to ci chodziło ;]

No, są spin-offy i pokedex 3D, ale to jest tak liche, że nawet nie chce mi się o tym wspominać.

A Pokemon 3D? tongue_prosty.gif Mówię o zbudowanej na podstawie Gold/Silver fanowskiej produkcji na PC. Znajduje się co prawda dopiero we wczesnej fazie, ale może z tego wyjść coś interesującego. Dziwacznie oglądać swój pokój na początku przygody z perspektywy pierwszej osoby.

Można się i do tego przyzwyczaić ;) Jak szukasz wyzwań to pograj w PokeMMO, gdzie największym wyzwaniem będą sami gracze.

A teraz pytanie do ciebie Berlin - ile pokemonów jeszcze pamiętasz? Bo ja poprzestałem na połowie drugiej generacji ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maxim3

Spróbuje zagrać, ja osobiście znam 2 cale generację(grałem bardzo długo pokemon Crystal,Yellow) nawet głosy pokemonów zapadły mi w pamięć.

Ja mam też pytanie: jakie miałeś ulubione zabawy w dzieciństwie?

Edytowano przez zyt123
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaznajomiłeś się z twórczością zespołu Fucking Werewolf Asso? To oni są autorami genialnego utworu z KDFW. Wszystko, co nagrali, można odsłuchać na ich stronie. Jedynie pobieranie jest płatne.

Solidne odmóżdżenie gwarantowane - i o to chodzi. ;) Jest MOC!

Pytanie drugie: jak tam Hotline Miami? Właśnie zastanawiam się, czy kupić. Aha, i jak z soundtrackiem tejże gry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz pytanie do ciebie Berlin - ile pokemonów jeszcze pamiętasz? Bo ja poprzestałem na połowie drugiej generacji wink_prosty.gif

Nie wiem ile pamiętam - na pewno całą pierwszą, 3/4 drugiej, trochę z 3. Na 4 i 5 zaczyna mi się mieszać, tylko niektóre kojarzę wink_prosty.gif

Siemka wink_prosty.gif

Z tego co pamiętam grasz na gitarze biggrin_prosty.gif

Czy można Cię gdzieś zobaczyć jak grasz (yt czy coś takiego)? wink_prosty.gif

Yo, nie można nigdzie mnie zobaczyć, bo nie gram czynnie. Mam tylko nagranie z próby z zeszłego roku zrobione mikrofalówką schowaną w stogu siana, brzdękam tam na wieśle i drę gębę: https://mega.co.nz/#...4QOOkhRuhRyqr0U

@maxim3

Spróbuje zagrać, ja osobiście znam 2 cale generację(grałem bardzo długo pokemon Crystal,Yellow) nawet głosy pokemonów zapadły mi w pamięć.

Ja mam też pytanie: jakie miałeś ulubione zabawy w dzieciństwie?

Nie wiem, nie pamiętam. Zupełnie nie pamiętam.

Czy smuci cię to że w 1945 zostałeś zdobyty przez Rosjan ?

(taki żart XDD)

ahahaha

Dlaczego masz alergię na multi?

bo mam alergię na ludzi, szczególnie na głupków w internecie

Zaznajomiłeś się z twórczością zespołu Fucking Werewolf Asso? To oni są autorami genialnego utworu z KDFW. Wszystko, co nagrali, można odsłuchać na ich stronie. Jedynie pobieranie jest płatne.

Solidne odmóżdżenie gwarantowane - i o to chodzi. wink_prosty.gif Jest MOC!

Pytanie drugie: jak tam Hotline Miami? Właśnie zastanawiam się, czy kupić. Aha, i jak z soundtrackiem tejże gry?

Yeah, znam, nawet im zapłaciłem za te przeboje. Chciałbym kiedyś na ich koncert pójść, brzmią chyba genialnie na żywo biggrin_prosty.gif Hotline koniecznie, soundtrack miażdży totalnie.

Mam jedno pytanie.O numer cda 11/2012. Strona 44. Zapowiedź Hotline miami. W lewym dolnym rogu widać mężczyznę który trzyma cda i robi znak pokoju. Czy to ty?

Nie, to koleś który robił m.in. grafikę do Hotline i Werewolfa, Dennis.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś ten numer to taki nonberlin-action, a już powoli cd-action zamieniało się w berlin-action. Jak odniesiesz się Berlinie do sprawy. Czy brak twych tekstów w 215 numerze ulubionego czasopisma userów tej strony to cisza przed burzą? Reasumując: czy będziesz pisał coś do przyszłego numeru czy znów niczym nas nie zaszczycisz?

Edytowano przez Otton
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...