Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2011

Polecane posty

A więc druga część Call of Juarez. Idealny gra do urodzinowego numeru CDA. Naprawdę świetna gra, i do tego Made in Poland. Nic dodać, nic ująć. No może oprócz tego że numer zapowiada się świetnie pod względem pełniakowym. A co do zawartości czytanej, jutro się wszystko okaże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dopiero drugi pełniak. Liczę, że pierwszym będzie... żeby nie wzbudzać niepotrzebnej dyskusji, powiem tylko, że bardzo chciałbym kolejnych przygód pewnych braci na Wild West w konwencji shootera z pierwszej osoby. Nie powiem, kopara by mi opadła do ziemi. Pomarzyć można...

Jestem jasnowidzem. :icon_mrgreen: Idę grać w totka. Szczerze? Ucieszyłem się nawet bardziej niż z fenomenalnego DMC4. Dzięki redakcjo za CoJ: WK!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superek :P Grałem w "jedynkę" CoJ (też od Was) i, poza ostatnimi etapami, grało mi się bardzo przyjemnie; chętnie zobaczę, co

doprowadziło Ray'a do takiego stanu, w jakim był w części pierwszej.

Co do pozostałych dodatków:

Shaun White: no, nie bardzo się tym interesuję, więc też pewnie nie pogram zbyt wiele (jeśli w ogóle)

Bionic Commando: w to też zagram. Mam nadzieję, że dobrze się sprawi jako "odstresywacz" po szkole.

Archiwalne numery: to mi się podoba nawet bardziej niż inne dodatki; obawiałem się, że będzie standardowo, jeśli chodzi o skany : nr 1, 50, 100 itd. A tu proszę - będą również zwykłe, nierocznicowe numery

Audiobook: lubię fantastykę, lecz teraz czytam inną książkę; na pewno odsłucham, ale nie wcześniej, jak kilka dni po wydaniu numeru - nie chcę sobie mieszać obu książek.

BTW mój pierwszy odgadnięty przeciek :icon_mrgreen:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...