Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2011

Polecane posty

Od Devil May Cry 3, strasznie się rozkręciliście z tymi pełniakami. Skąd Wy na to macie kasę, skoro Smuggler pisał, że licencje są drogie jak ^%^$? W każdym razie ostro przykozaczyliście

Zresztą nieważne. IMO najlepszy pełniak główny od czasu Hitmana: Blood Money(którym sie jakoś dziwnie mało chwaliliście :cool: )

Brawo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dendee

Narzekacie bo co? Bo się napaliliście na Wiedźmina, którego nie dostaniecie?

Ludzie ogarnijcie się... Numer będzie wypasiony jak nigdy!

Dostajecie prawie za darmo 3 świetne gry i jeszcze problemy stwarzacie... Ręce opadają :dry:

Pełniaki są zaj&^%$#@!! Trzymajcie tak dalej Panowie z CDA!!! :brawa:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja naprawdę nie rozumiem tych ludzi, Polacy to mają dopiero talent do narzekania, co pokazuje lutowy numer, gdzie zagraniczni gracze byli mega zaskoczeni poziomem pełniaków w CDA. Za bardzo nas rozpieściliście chyba. :wink:

I strasznie jestem ciekaw sprzedaży tego numeru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów świetne pełniaki :)

Zupełnie nie rozumiem malkontentów. CDA, pełniaki w takiej cenie to ewenement na skalę świata. Kupując samo CDA ma się mnóstwo gier do grania, w tym wiele perełek. A kupując coś dodatkowo można mieć więcej niż można "przerobić". Ja np. przy okazji promocji na steamie wydałem ok. 200 zł na gry kosztujące w pudłach duuuużo więcej. I teraz, dokładając CDA z pełniakami i własne życie brakuje czasu żeby we wszystko pograć ;) całe szczęście do multi przykuły mnie w życiu może 2 gry.

Dzięki CDA, czekam na zapowiedź i pismo w kioskach. Dziś podobno jest International Day of Awesomeness. Idzie Wam świetnie :)

Liczac wedle najnizszych mozliwych cen to 3 pelniaki w CDA warte sa ok. 80-100 zl (doliczcie koszta przesylki :)). Na to tez warto zwrocic uwage, panowie marudy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Devil May Cry 3, strasznie się rozkręciliście z tymi pełniakami. Skąd Wy na to macie kasę, skoro Smuggler pisał, że licencje są drogie jak ^%^$? W każdym razie ostro przykozaczyliście

Zresztą nieważne. IMO najlepszy pełniak główny od czasu Hitmana: Blood Money(którym sie jakoś dziwnie mało chwaliliście :cool: )

Brawo

Musieli sprzedać swoje nowe Lamborghini, ale zwróci się jeszcze na Bugatti.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Devil May Cry 3, strasznie się rozkręciliście z tymi pełniakami. Skąd Wy na to macie kasę, skoro Smuggler pisał, że licencje są drogie jak ^%^$? W każdym razie ostro przykozaczyliście

Zresztą nieważne. IMO najlepszy pełniak główny od czasu Hitmana: Blood Money(którym sie jakoś dziwnie mało chwaliliście :cool: )

Brawo

Musieli sprzedać swoje nowe Lamborghini, ale zwróci się jeszcze na Bugatti.

Nie bede ukrywal, ze te pelniaki kosztowaly nas duuuzo wiecej niz norma przewiduje. I mam cicha nadzieje, ze to docenicie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - Wspaniałe pełniaki. Nawet we Włoszech mogliby zazdrościć takiego zestawu. Mam nadzieję, że sprzedaż tego numeru będzie bardzo wysoka. Szkoda tylko, że za miesiąc będziemy musieli wrócić do poziomu "normalnych" numerów. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat się złożyło, że żadnego z pełniaków nie mam, więc wszystkie powinny (2 na pewno) znaleźć się na moim dysku. Z numeru jestem w pełni usatysfakcjonowany (trudne słowo) i pismo kupiłbym nawet za 30 zł.

Mam nadzieję, że następny numer na tym nie ucierpi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA, bardzo się zawiodłem.Ja rozumiem, że można hucznie obchodzić urodziny, no ale jednak jest post.I to w dodatku Wielki. :tongue: Pełniaki jak zwykle macie świetne, archiwalne numery i audiobook to bardzo dobre pomysły.

PS.Z tego, co się orientuję, o wszystkich atrakcjach i dodatkach do numeru dowiemy się jutro, także jest jeszcze na co czekać. :ninja:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja naprawdę nie rozumiem tych ludzi, Polacy to mają dopiero talent do narzekania, co pokazuje lutowy numer, gdzie zagraniczni gracze byli mega zaskoczeni poziomem pełniaków w CDA. Za bardzo nas rozpieściliście chyba. :wink:

I strasznie jestem ciekaw sprzedaży tego numeru.

Pojadę klasyką żeby zobrazować moja opinie w tym temacie:

- Ty, Kaźmirz, masz zawsze pretensje do całego świata.

- Bo ja prawdziwy Polak !

(cytat pochodzi z filmu "Kochaj albo rzuć")

Narzekanie to nasze dobro narodowe - tę grę mam, ta mi nie pasowała, ta ma słabą grafikę, a ta znowu może i jest dobra ale moja karta graficzna jej nie udźwignie. Zawsze się znajdzie powód do narzekania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no, jeśli zdążę z przejściem wszystkich gier z nowego CDA do ukazania się następnego, to jestem kozak :cool: Ale narazie, to redakcja zasługuje na miano kozaków za to, co dla nas przygotowała! I to za 15 złotych, kurde, jesteśmy tak rozpieszczani, że ci którzy narzekają i na te pełniaki są chyba negatywnie nastawieni do magazynu i nawet gdyby na coverze był SHIFT 2 przed premierą, to pisali by jakieś bzdury.

Oba CoJe przeszedłem, ale jeszcze tydzień temu myślałem, czy by ich sobie nie przypomnieć, a teraz mogę to zrobić dzięki CDA, bo moja płytka z dwójką się zagubiła i zostało samo pudełko :(

Dawno nie było takiego zestawu gier, których cena w sklepie razem wynosi sporo ponad 100 zł, a są to gry baardzo świeże. Nie wiem jak to zrobicie, ale w dwusetnym numerze chyba trzeba dać coś więcej, bo to przecież epicki kamień milowy dla CDA ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak powstawało just cause 2 dostaliśmy just cause powstawało call of juarez więzy krwi dostaliśmy 1 częśc coj powstaje coj cartel dostaliśmy więzy krwi powstaje nowy thief dostaliśmy thief antologia no i zapomniałem dodać o Devil may cry

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszą grę jaką zainstaluję to na pewno będzie Bionic Commando, uwielbiam gry w TPP a tym bardziej posiadające jakieś nowocześniejsze rozwiązania (ręka) a, że gierkę miałem już dawno kupić to tym większa zaleta :)

Druga na dysk poleci Call Of Jaurez Więzy Krwi- nie rozumiem tego narzekania na jedynkę i Billego, choć Ray dalej pozostaje jedną z moich ulubionych postaci w grach (i to właśnie nim będę przechodził pierwszy raz COJ: Więzy Krwi) to Billym też się fajnie grało, a z łuku to nawalałem jak z pistoletu dobrego, fajnie się z niego strzelało szczególnie z dalekich odległości. Oby dwójka trzymała taki sam poziom, szkoda, że zrezygnowali z tego fajnego spowolnienia czasu na życzenie jak było w pierwszej części (jest ale tylko w niektórych miejscach) :(

Trzeciego wepcham Shaun coś tam :P Snowbord mnie nie interesuje ale Tony Hawki lubię (szkoda, że mi się gdzieś płyta z 4 zgubiła, ale może CDA kiedyś zarzuci jeszcze raz tę grę) to i tego spróbuję, w końcu próba nie strzelba nie zabije :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...