Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2011

1191 postów w tym temacie

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2011

Dodatek 1 - Archwialne numery CD-Action z 1996 roku (7 numerów) w formacie PDF.

Dodatek 2 - Dwa pierwsze opowiadania (w formie audiobooków) z książki "Wiedźma z Wilżyńskiej Doliny" autorstwa Anny Brzezińskiej.

Allods Online - klient do gry.

Shaun White Snowboarding PL

Bionic Commando PL

Call of Juarez: Więzy Krwi

0

Dodatek 1 i dodatek 2 Super

Allods Online ehhh pograłem w to z 30-40 minut i wyłączyłem, 4GB miejsca na DVD poszło i uciekło nieodwracalnie :]

zobaczymy co jeszcze zobaczymy w nowym numerku.

Edytowane przez S4nch3z
0

Numer kupię w ciemno. Dodatki fantastyczne.

0

Pierwsze numery CDA jako pdf to bardzo ciekawa a nawet powiem 'nie-do-odrzucenia' propozycja :happy: szczególnie dla czytelników którzy na oczy nie widzieli początków CD Action, bo byli bobasami takimi jak ja :wink:

Opowiadania - rzecz ciekawa to może być, choć o autorce ani książce nie słyszałem, ale wolałbym to jako pdf albo coś niż aubiobooki - no chyba że będzie dobry lektor :wink:

Allods Online - mówie stanowcze NIE ! 1. MMO któych nie trawie i już 2.nie mam czasu na takie gierki, bo się maturka zbliża :dry:

Czekam na resztę pełniaków. Liczę na trylogię SC... ups, miałem nie mówić tego na głos oraz na genialną, urodzinową i iście Królewską zawartość czasopisma.

*Król jest tylko jeden - CDA rulezzz :wink:

Edytowane przez daveNWN
0

Ponoć "kwiecień będzie złoty". Napewno część z Was znalazła ukryty napis na okładce pisma wydanego w miesiącu marzec. ;P Tak więc juz wcześniej można było się spodziewać że redakcja przygotuje coś ekstra ;D

0

Pierwsze numery CDA to genialny pomysł, i mam nadzieję ,ze na tych siedmiu numerach się nie skończy i od czasu do czasu dacie kilka kolejnych.

Allods Online średnio mnie interesuje ,ale i tak nadrobiliście to tymi numerami.

0

Bardzo fajnie,że będą dawne numery CDA ponieważ czytam to od niedawna wręcz i bardzo byłem ciekawy co znajdowało się w poprzednich wydaniach,a jeśli chodzi o inne audiobook też bardzo ciekawy :D,ale Allods to nie wiem nieprzekonujący jest jak dla mnie,raczej nie będę w to grał.

0

Pierwsze numery CDA... Mniam ! Dawno czekałem na coś takiego. Audiobooki będą świetne na chwile nudy. Co do Allods Online - grałem, znudziło mnie po godzinie, odinstalowałem.

"Kwiecień będzie złoty" - liczę, że nie zawiedziecie nas Panowie :]

0

Wszystko OK,ale zdaje się, że Allods jest darmowym klientem który można sobie pobrać bezpośrednio ze strony Gpotato.

Po co zapychać miejsce na płycie ?

0

Fajnie ,że dodaliście archiwalne numery CDA w .pdf-ie. Bardzo chciałem ,żeby się znalazło takie coś na coverze - no i mam. Każdy czytelnik będzie miał zaznania trochę historii CDA ,a że (tak jak napisał mój przedmówca daveNWN ) dużo było wtedy "małymi Kajtkami" to nie mogło przeczytać ,tych że numerów.

Istne zaskoczenie z tymi audiobookami. Ja będzie czas to z chęcią przesłucham ,bo teraz czytam inną książkę.

Dobry pomysł z tym Allodsem ,bo jak ktoś ma słaby internet to będzie miał jak znalazł ,ale ja osobiście chyba nie spróbuje ,bo to MMO.

Eventeo, a wiesz czego ? Bo nie każdy ma mega-szybki internet. Ludzie myślcie trochę.

Edytowane przez maxyman42
0

Heh, fajnie będzie zobaczyć na własne oczy jak wyglądały początki CDA a o tym MMO nie słyszałem... jakiś kolejny koreański czy inny azjatycki klon? :) Teraz tylko czekać na miodne danie główne ;]

0

Ciekawe jakie będą pełniaki bo dodatki są super

0

Wszystko (jak zawsze) super.

@Przemciosław

Po to, że niekażdy ma szybkie łącze internetowe, po to, by zainteresować tym ludzi. Oprócz tego niektórzy mają limitowany internet.

0

Loow, po co mi książki, albo jakieś stare numery? :C

Allods Online - fejl, darmowe mmo na płycie to zły pomysł.

Czekam na resztę, liczę na obiecywane złoto.

0

Może jakiś redaktor czyta i mi odpowie ^^

Kto czyta audiobooki ??

A takto na razie zapowiada się miodnieeee :) MMO tak średnio no ale może spróbuje ;)

No i zobaczę sobie początki CDA bo ja młodziak jestem a mój brat to tylko PSX Extreme zbierał ;) Za to te mam wszystkie :P

0

Dodatki do płyty naprawdę dobre,no i jeszcze pełniaki będą...:) Mam nadzieję,że główne wersje będą takie dobre,że pojawią się zagraniczne komentarze pisane z zazdrością :> (np.komentarze w ostatnim numerze w temacie o K3)

Edytowane przez Dante12
0

Jak na poczatek to całkiem niezle ;) - no i lepsze takie dodatki niz kolejny plakat :P

0

Może jakiś redaktor czyta i mi odpowie ^^

Kto czyta audiobooki ??

Info od autorki książki

Tytułowej wiedźmie głosu użyczyła Sławomira Łozińska, znakomita aktorka, która ma w dorobku kilkadziesiąt ról teatralnych, filmowych oraz telewizyjnych, a jako dyrektor warszawskiego Teatru Ateneum wie również bardzo wiele o kobietach u władzy. Zapewne dlatego jej Babunia Jagódka jest przewrotna, ironiczna, pełna zdrowego rozsądku i bardzo pomysłowa nawet wówczas, kiedy musi stawić czoło smokowi albo, co gorsza, własnym sąsiadom. Jest na przemian wredną, zmęczoną staruchą i zachłanną, ciekawą świata młódką, która właśnie odmieniła się zaklęciem ?piękna-i-młoda? ? i w obu tych rolach pozostaje równie wiarygodna. Można powiedzieć, że jest wiedźmą idealną, która nie czyta tekstu, ale specjalnie dla słuchaczy audiobooka gra go w tym najmniejszym teatrze świata.
0

mi się to podoba

a co to darmowego mmo to dzięki wam zagram w to

0

Dodatek 1 bardzo mi się podoba, gdyż będę mógł zobaczyć, jak CDA zaczynało karierę ;)

Drugi dodatek również mnie interesuje ;) Fajnie będzie chociaż raz posłuchać, zamiast poczytać książkę ;)

Co do Allods Online to uważam, że jest to po prostu taki "zapychacz". Nie mam osobiście nic do tej gry, ale ściągnięcie 4 GB z internetu nawet na słabym łączu nie jest chyba ogromnym wyzwaniem? Wystarczy zostawić na noc i rano już mamy ściągnięte.

@Supermiszczu

Jakbym ja miał limitowany internet, to na pewno nie marnowałbym transferu na granie...

0

obstawiam ze będą 4 pełne wersje bo kwiecień to jakby 4 miesiąc ;P, a nóż jak dadzą? :D Marzenia sie spełniają ;P

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.