Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2011

Polecane posty

Powiem tak powstawało just cause 2 dostaliśmy just cause powstawało call of juarez więzy krwi dostaliśmy 1 częśc coj powstaje coj cartel dostaliśmy więzy krwi powstaje nowy thief dostaliśmy thief antologia no i zapomniałem dodać o Devil may cry

A co, chciałbyś dostać Więzy krwi, gdy powstawało CoJ 1? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak powstawało just cause 2 dostaliśmy just cause powstawało call of juarez więzy krwi dostaliśmy 1 częśc coj powstaje coj cartel dostaliśmy więzy krwi powstaje nowy thief dostaliśmy thief antologia no i zapomniałem dodać o Devil may cry

Powstają Heroesy VI to w przyszłym numerze V?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polacy to chyba taki naród, że nawet gdyby wygrali Merca S klasę to by narzekali na kolor tapicerki...

Smuggler wiesz mniej więcej kiedy bedzie zapowiedz numeru?

w następnym dostaniemy Mario

Razem z kilkoma innymi grami na Pegaz...NESA? Byłoby cudownie moim zdaniem. Tym bardziej, że ostatnio sam włączyłem Adventure Island 3 i wsiąkłem na trochę..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myśleliście kiedyś o tym by stworzyć pisma o grach dla każdej z platform osobno? Np. Xbox-Action. Raz na jakiś czas dodawalibyście jakieś coś do pisma np. kod na jakis przedmiot dla awatara.

To by się nie sprzedawało! Przecież gry np. na boxa rzadko wychodzą. CDA jest o wszystkich platwormach, a ma ok. 150/180 stron, a jest jeszcze np. AR i NL, więc taka gazeta miała by chyba max. 30 ston.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa, zapomniałem o Więzach Krwi, a te też były prawdopodobne. Cóż, zagram na pewno, bo mnie po prostu korci :) - jak dotąd każdy, kto grał, to chwalił... Aczkolwiek z drugiej strony trochę to jak z Wiedźminem - spor a część osób jeśli nie ma, to przynajmniej skończyła :/ .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę.Call of Juarez:Więzy Krwi w nowym CDA ? W sumie jak na :smile: urodzinowy numer to musi być Bardzo dobry tytuł bo COJ:WK kosztuje minimalnie 60 zł.A co do reszty pełnych wersji gier to chętnie ten numer CDA kupię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

Nie żebym jakoś skakał z radości (nie moje klimaty), ale jak na pełniaka urodzinowego jak znalazł. Szkoda tylko, że są dwie takie strzelane gry, a nie ma np. jakiegoś RPGa, ale... jest bardzo dobrze ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hubbas

Nie będę udawał, że jest dobrze. Tak pięknie się zapowiadało, a tu z każdym dniem gorszy pełniak. Nie chce Wieśka, ale w tym roku (od maja) nie było żadnego erpega(pełno gier akcji i PRZYGODÓWEK!). Więcej było ich w pc formacie:)(tak, tak dwa światy były w cda, ale liczy się gest). Dla mnie osobiście wystarczyłby Morrowind. Graczy rpg macie gdzieś?! Czekam na sensowną ripostę.

Jeśli jeden anglik rzekł, iż chciałby dmc3 to nie oznacza wysokiego poziomu pełniaków cda:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hubbas-wystarczy Ci Morrowind?Nie widzę problemu.Idź do sklepu, zamów przez internet.I nie rób z siebie męczennika, który ma całe życie pod górę, a z CDA pisma, które rzuca Ci kłody pod nogi.Sorry, but LIFE IS BRUTAL.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo, że CoJ:WK mam od premiery, to muszę powiedzieć, że pełniaka CDA dało kapitalnego. Grałem sporo i muszę powiedzieć, że to świetna gra. Mam tą grę, ale numer naprawdę warty zakupu.

Marudy niech swoje odczucia zostawią dla siebie, bo naprawdę wypadałoby docenić ekipę CDA za to, jakie pełniaki w tym miesiącu dała. Szczególnie za ten pierwszy...

A jeśli chodzi o multiplayer. Nie łudźcie się, że pogracie dużo, bo strasznie mało osób w niego gra. No chyba, że przy okazji obecności tego tytułu w CDA, nowi nabywcy zaczną grać ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę udawał, że jest dobrze. Tak pięknie się zapowiadało, a tu z każdym dniem gorszy pełniak. Nie chce Wieśka, ale w tym roku (od maja) nie było żadnego erpega(pełno gier akcji i PRZYGODÓWEK!). Więcej było ich w pc formacie:)(tak, tak dwa światy były w cda, ale liczy się gest). Dla mnie osobiście wystarczyłby Morrowind. Graczy rpg macie gdzieś?! Czekam na sensowną ripostę.

Jeśli jeden anglik rzekł, iż chciałby dmc3 to nie oznacza wysokiego poziomu pełniaków cda:P

Masz riposte - Morrowind już w CDA był :happy:

Pełniaki bardzo dobre, ale faktycznie coś ostatnio za dużo gier akcji. Był etap w historii CDA, że w prawie każdym numerze był RTS , tak teraz gry typu bij - zabij. Ale trzeba być cierpliwym, to jestem. Inna sprawa, że pozostało niewiele gier, na które bardzo w CDA czekam. Chyba tylko Staker i Oblivion mega by mnie ucieszyły.

Temat dotyczący pełnych gier załączanych do CDA, więc dajcie się wypowiedzieć każdemu, nawet jeśli coś komuś nie pasuje. Nikt nie robi z siebie męczennika, ale ludzie mają swoje preferencje związane z grami, więc nie każdy musi piać z zachwytu.

Swoją drogą jak się spojrzy na ceny tych gier w sklepach, to rzeczywiście "szacuneczek".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę udawał, że jest dobrze. Tak pięknie się zapowiadało, a tu z każdym dniem gorszy pełniak. Nie chce Wieśka, ale w tym roku (od maja) nie było żadnego erpega(pełno gier akcji i PRZYGODÓWEK!). Więcej było ich w pc formacie:)(tak, tak dwa światy były w cda, ale liczy się gest). Dla mnie osobiście wystarczyłby Morrowind. Graczy rpg macie gdzieś?! Czekam na sensowną ripostę.

Jeśli jeden anglik rzekł, iż chciałby dmc3 to nie oznacza wysokiego poziomu pełniaków cda:P

LUUDZZIIEEEE

jeśli kupujecie CD-Action dla gier to radze wam wyp...dalac!

macie za 15zł zaje*isty magazyn, napisane o wszystkim co nowe, co wyprodukowane, co w produkcji, zadne inne czasopismo nie jest takie świetne jak CDA.

gry to jest DODATEK. kupujecie CDA dla gazety a gry to DODATEK, NIGDY NA ODWRÓT!

jak chcecie gier to wypad do empiku sobie kupić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hubbas-Albo pobierz z neta. Ominiesz pełno błędów spowodowanych kopią cenegi. Oblivion w wersji od Cenegi miał co chwila problem z wyłączaniem się bez przyczyny. Kolega pobrał pirata i grał bez problemów.

Ostrzeżenie za propagowanie piractwa, mister. Smg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, zaskoczyliście cie mnie. Spełniliście moje marzenie ,bo zawsze chciałem kupić COJ-a ,ale jakoś nie maiłem okazji. Co do pełnych wersji to:

-Archiwalne numery - Świetny pomysł tym bardziej ,że nie każdy czytelnik mógł ujrzeć pierwszy numer tego czasopisma. Teraz ma na to szansę np. ja.

Audiobook - Ciekawy dodatek ,bo nie przecież każdy grami żyje :wink: . Jak znajdzie się czas wolny i przeczytam inny tytuł to zabiorę się za to.

Allods Online - CDA myśli ,że nie każdy ma szybki internet... i dobrze ,bo ktoś kto nie ma szybkiego łącza ,a bardzo chciałby w to zagrać to ma w sam raz. Ja osobiście nie spróbuje ,ponieważ to MMO. :nonono:

Shaun White Snowboarding -Dobra odskocznia od innych gatunków gier. Z wielką chęcią spróbuje ,bo dawno grałem w grę snowboardową. Jeszcze jak będzie tryb Multiplayer przez sieć działał to zostanę przy "szołnie" na dłużej.

Bionic Commando - Jakoś nie kręci mnie ten tytuł ,ale sprawdzę z "czym to się je".

Call of Juarez: Więzy Krwi - KOZAK - tak tylko mogę opisać tego pełniakia.

Ogólnie ten numer "jest złoty". Świetny naprawdę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...