Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2011

Polecane posty

W Bionic Camando pogram z chęcią , a trzeci pełniak hmmm... raczej bedzie to coś z Ubi Exclusive : stawiam na World in Conflict lub Far Cry 2 , Anno zbyt nowe , tak samo PoP . W CoDa 4 raczej wątpię , choć może jakaś niespodzianka ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie numer zapowiada się przepięknie. Pomijając świetne pełniaki najbardziej podoba mi się to ,że na coverku znajdą się PDFy starych numerów CD-Action. Dzięki wam CDA. Z niecierpliwością czekam na ostatniego pełniaka, mam nadzieje, że się nie zawiodę, lecz sądząc po dotychczasowym "odkrytym" numerze raczej nie spełni się moja obawa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierniczę, natrzepaliście spamu na 30 stron. Obstawiam, że jak moderacja tego burdelu nie ogarnie, to jutro w czasie ogłoszenia pełniaków będzie tutaj z 50 stron.

A tak gwoli przypomnienia i aktualizacji.

Dokładne staty SWS:

Gry-online

6.2/10

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=11663

metacritic.com:

60/100

http://www.metacritic.com/game/pc/shaun-white-snowboarding

gamespot.com:

6.55/10 (UŚREDNIONE)

http://www.gamespot.com/pc/sports/shaunwhi...ult%3Btitle%3B0

A także BC:

Gry-online

7.2/10

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=10531

metacritic.com:

69/100

http://www.metacritic.com/game/pc/shaun-white-snowboarding

gamespot.com:

6.75/10 (UŚREDNIONE)

http://www.gamespot.com/pc/sports/shaunwhi...ult%3Btitle%3B0

Średnio: 69,5/100

Czyli trza czekać na hiciora co wgniecie w glebę i sprawi, że będzie się można posr*ć ze szczęścia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

Smuggler, nie zabij mnie za to, co teraz powiem :P Bo tak naprawdę cała ta zabawa z tym "Kim jest Smuggler?" już mnie znudziła i w ogóle mnie nie śmieszy, ani nie fascynuje. Szczerze to mało mnie to obchodzi jak naprawdę się nazywasz, ile masz lat, jak wyglądasz i inne takie. Wystarczy mi, że jesteś Redaktorem CD-Action i mistrzem w besztaniu ludzkości :laugh:

I mam takie pytanko do Ciebie, dosyć dziwne :P Czy możesz chociaż powiedzieć, czy główny pełniak odpali na moim lapku (konfig poniżej), bo wymagania Bionic Commando mnie zgniotły :sad:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj mam pytanie do calej redakcji bo widze ze kwietniowy numer wydajecie w marcu a marcowy w lutym czy zamiezacie cos z ty zrobic?

A mój pomysl na gre to cos z multi moze Splinter cell duble agent?

To dlatego, że CDA nie jest miesięcznikiem tylko czterotygodnikiem i wydaje 13 numerów w roku, 12 "miesięcznych" i jeden specjalny, zwykle na przełomie kwietnia/maja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj mam pytanie do calej redakcji bo widze ze kwietniowy numer wydajecie w marcu a marcowy w lutym czy zamiezacie cos z ty zrobic?

A mój pomysl na gre to cos z multi moze Splinter cell duble agent?

Wystapimy z postualtem by skrocic miesiace do 28 dni aby pasowaly do naszego cyklu wydawniczego. :wink:

Dobrze by było aby co każdy nowy numer byłyby dodawane stare numery w pdf teraz pierwsze siedem i tak dalej i dalej

Da rade, tylko chetnych do skanowania jakos malo, a praktykanci sa dosc rzadko :)

wszechczasów ? co ??? no naprawdę wszechczasów ??

to jest o wiele wyżej od numeru wszechczasów

Heh, dopiero ujawnione 2 pełniaki, a już mowa o numerze wszechczasów... W redakcji pewnie świętują :)

Niech świętują należy im się :D

Swietowac to bnedzimy ja bedziemy znali wyniki sprzedazy 04/11 i beda wieksze niz oczekiwania...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było aby co każdy nowy numer byłyby dodawane stare numery w pdf teraz pierwsze siedem i tak dalej i dalej

Da rade, tylko chetnych do skanowania jakos malo, a praktykanci sa dosc rzadko :)

To znajdźcie jakichś praktykantów i zagońcie ich do roboty, bo ja bym bardzo się ucieszył gdyby co miesiąc chociaż po jeden numer był dodawany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

Smugg... Ja w wakacje mogę jechać do Was poskanować, pod warunkiem, że zapewnicie mi nocleg i wyżywienie xD I pozwolicie uścisnąć dłoń Smugglerowi, który nie odpowiedział na moje ostatnie pytanie stwierdzając najwyraźniej, żebym poczekał do jutra :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietowac to bnedzimy ja bedziemy znali wyniki sprzedazy 04/11 i beda wieksze niz oczekiwania...

No cóż... W zasadzie już możecie świętować bo na takie pełniaki skuszą się nie tylko stali "czytacze" CDA, a także (prawie) każdy "graczowy" człek przechodzący koło kiosku, bądź ten który co jakiś czas odwiedza salony prasowe :) A, i przypominam wszystkim że to dopiero pierwsze 2 pełne wersje, a przed nami jeszcze 1 pełna i wielka niespodzianka :) A do SMG to jeżeli nie zepsujecie numeru ostatnim pełniakiem to coś mi mówi że zyski będziecie mieli, i to dużeee :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietowac to bnedzimy ja bedziemy znali wyniki sprzedazy 04/11 i beda wieksze niz oczekiwania...

No cóż... W zasadzie już możecie świętować bo na takie pełniaki skuszą się nie tylko stali "czytacze" CDA, a także (prawie) każdy "graczowy" człek przechodzący koło kiosku, bądź ten który co jakiś czas odwiedza salony prasowe :) A, i przypominam wszystkim że to dopiero pierwsze 2 pełne wersje, a przed nami jeszcze 1 pełna i wielka niespodzianka :) A do SMG to jeżeli nie zepsujecie numeru ostatnim pełniakiem to coś mi mówi że zyski będziecie mieli, i to dużeee :D

Wiesz, na razie to mamy duze koszta, bo taki zestaw to kosztowal... wole nie mowic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki jak na razie fajne, ale nic takiego co by urywało tyłek jakoś konkretnie... A co do ewentualnego głównego pełniaka, pamiętam, jak parę lat temu, gdy byłem jeszcze młodziakiem szedłem do sklepu po nowe CDA i myślałem sobie: " Fajnie by było jakby dali Tony Hawk's Pro Skater 3 jako pełniaka... ale nie, to niemożliwe, za nowe, za dobre i w ogóle kosmos". Jak zobaczyłem w sklepie okładkę, zamurowało mnie- OMG OMG THPS 3 dali!! Dłuższą chwilę zbierałem szczenę po tym jak to zobaczyłem. IMO 2 i 3 czesc THPS to najlepsze pełne wersje jakie kiedykolwiek daliście. Wracając do tematu, dzisiaj wracając do domu z uczelni pomyślałem sobie, że fajnie by było zobaczyć jakiegoś UT(niekoniecznie najnowszego, 2k4 też był dobry :P)... także mam cichą nadzieję, że znowu mnie tak mile zaskoczycie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość eldragon93

Smugg... Skoro Was to tyle kosztowało, to czemu nie ograniczyliście się, np. tylko do dwóch pełniaków? No, bo chyba trochę zaryzykowaliście tak szalejąc, no nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smugg... Skoro Was to tyle kosztowało, to czemu nie ograniczyliście się, np. tylko do dwóch pełniaków? No, bo chyba trochę zaryzykowaliście tak szalejąc, no nie?

Jak w ruletce - podbijajac stawke zwiekszac pule wygranej. Albo wlasne straty. Kto nie ryzykuje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...