Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2011

Polecane posty

Bionic Commando: w to też zagram. Mam nadzieję, że dobrze się sprawi jako "odstresywacz" po szkole.

Podobno gra ma dość wysoki poziom trudności więc w tym wypadku świetnie się sprawdzi jako "dostresywacz" po szkole :D

@czikita- podobno lepszy ale jak chcesz to polecam zagrać w demko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy wymagana jest znajomość 1 części gry? Jeśli tak to czy wcześniejsza część była już w CD-A? Bo jeśli znajomość jest wymagana to trochę dziwne posunięcie.

Druga czesc dzieje sie PRZED pierwsza wiec powiem, ze NIEZNAJOMOSC drugiej czesci wrecz pomaga, bo nie wiesz jak JUZ sie potoczyly losy niektorych postaci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Call of Juarez : Więzy Krwi ? Pisałem to już wcześniej,ale napiszę jeszcze raz,numer genialny.

Nawet ostatni pełniak trzyma poziom,co się wcześniej rzadko zdarzało...

Podsumowując :

Shaun White Snowboarding - może Snowbordem,ani żadnymi innymi sportami zimowymi(za wyjątkiem skoków narciarskich) się nie interesuję to z chęcią zagram

Bionic Commando - jakoś nie interesuję mnie ten tytuł,ale gdy nie będzie w co grać to kto wie,kto wie :)

CoJ : Więzy Krwi - miałem kupować na Xboxa,ale dobrze że tego nie zrobiłem.Jedynka była świetna(i dalej jest),a "Dwójka" jest podobno dużo lepsza,więc nie wypada nie zainstalować.To nasz patriotyczny obowiązek :trollface:

No i jest jeszcze Multi of course :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zniesmaczyłem się ogółem głównym pełniakiem :dry:

:wallbash: :wallbash: :wallbash:

Po takich postach naprawde czlowiek czasem ma chec chwycic obrzyna i ruszyc w tlum. Nie wiem czym sie zniesmaczyles - ze w sklepie ciagle po dziesiat zlotych? Ze dosc nowa? A moze "bo ja juz mam"? albo "ja nie lubie FPSow?". Nie stac cie na ODROBINKE obiektywizmu w ocenach - ja nie cierpie pilek noznych w kompie ale jakbysmy w CDA dali FIFA 11 tobym uwazal, ze to swietny pelniak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie poziom narzekań, choć jeszcze pewnie mu daleko do stałej normy, wzrósł wyraźnie :tongue:

A co do CoJ-a? Pożyjemy - zobaczymy. Nie grałem wiec się nie wypowiem na temat jakości gry. Moge tylko powiedzieć, że jako miłośnik FPS-ów ostatnio CDA wprawia mnie w zadowolenie. A poza tym jak zwykle uważam, że poziom pełniaków trzyma wysoki pułap. Kto jest niezadowolony temu proponuje te 17 PLN (cena w przybliżeniu) przeznaczyć na zakup gier na przykład w Empiku. Ciekawe czy uda im się kupić choćby okładkę :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co ? Mówiliście o AC, robiliście nadzieję. I co wam z tego ? Ubisoft sprzedał licencje na Shaun White'a to może i na AC sprzeda... zrobiliście niektórym nadzieję (w tym mojemu znajomemu). Właściwie trzeba było się tego spodziewać. Co numer tak jest. :rolleyes:

Co do tematu:

Allods Online - być może zagram. Oglądałem filmiki na YouTube i pokazały fajną stronę gry.

Shaun White Snowboarding - jedyna gra tego "typu", która mi przypadła do gustu to Tony Hawk's American Wasteland. Nie wiem warto spróbować.

Bionic Commando - zagram na 100 %. Gra wygląda się bardzo ciekawie.

Ech no i Call of Juarez - jako mini weteran poprzedniego CoJ'a gra trafi na mój dysk niemal na pewno.

Pismo zapowiada się ciekawie. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie we wszystkie gry pogram a dodatki z chęcią zobaczę/odsłucham. A co do tego Call of Juarez będzie fajny jak na gry-online ocenę od recenzenta miał 8.5:]

A jaką miała w CDA?(O ile miała)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów świetne pełniaki :)

Zupełnie nie rozumiem malkontentów. CDA, pełniaki w takiej cenie to ewenement na skalę świata. Kupując samo CDA ma się mnóstwo gier do grania, w tym wiele perełek. A kupując coś dodatkowo można mieć więcej niż można "przerobić". Ja np. przy okazji promocji na steamie wydałem ok. 200 zł na gry kosztujące w pudłach duuuużo więcej. I teraz, dokładając CDA z pełniakami i własne życie brakuje czasu żeby we wszystko pograć ;) całe szczęście do multi przykuły mnie w życiu może 2 gry.

Dzięki CDA, czekam na zapowiedź i pismo w kioskach. Dziś podobno jest International Day of Awesomeness. Idzie Wam świetnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...