Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2011

Polecane posty

dzięki ghost super jesteś jagby tu były okejki lub lubię to to dałbym ci 9999999 okejek

Ghost wszystko jest ok tylko gdy wpisuje login i hasło to pisze że nieprawidłowe hasło lub login o co biega . Myślałem że wymyśla się login i hasło też . jest inaczej?

już wszystko działa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up fajnie by było gdybyśmy wszyscy jutro pod domami i mieszkaniami zobaczyli nowiutkie Ferrari + bilet na Hawaje :tongue: No raczej na tak nową grę nie możemy liczyć - dochodzi do tego chyba jedynie dystybucja cyfrowa, ale i tak na grę od Ubi lub Capcomu możemy liczyć - pojawiają się dość regularnie :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne są te pełne wersje w tym CDA, Bionic Commando jedynie rozczarował mnie końcówką ale to i tak jedne z najlepszych fulli w historii CDA.

PS: Będą przecieki do tego numeru który ma teraz wyjść? Bo ma być w wtorek a przecieki są zawsze chyba tydzień przed (chyba, że się mylę to poprawcie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś redaktor czyta i mi odpowie ^^

Kto czyta audiobooki ??

A takto na razie zapowiada się miodnieeee :) MMO tak średnio no ale może spróbuje ;)

No i zobaczę sobie początki CDA bo ja młodziak jestem a mój brat to tylko PSX Extreme zbierał ;) Za to te mam wszystkie :P

np jaaa!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś redaktor czyta i mi odpowie ^^

Kto czyta audiobooki ??

A takto na razie zapowiada się miodnieeee :) MMO tak średnio no ale może spróbuje ;)

No i zobaczę sobie początki CDA bo ja młodziak jestem a mój brat to tylko PSX Extreme zbierał ;) Za to te mam wszystkie :P

np jaaa!!!

eee myślałem że audiobooki się słucha

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poproszę o pomoc w grze Bionic Commando pokazuje mi się błąd cytuje :

System Windows nie może uzyskać dostępu do określonego urządzenia, ścieżki lub pliku. Może nie mieć odpowiednich uprawnień, aby uzyskać dostęp do elementu.

gra się nie uruchamia prosze o szybką odpowiedz z góry dziękuje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poproszę o pomoc w grze Bionic Commando pokazuje mi się błąd cytuje :

System Windows nie może uzyskać dostępu do określonego urządzenia, ścieżki lub pliku. Może nie mieć odpowiednich uprawnień, aby uzyskać dostęp do elementu.

gra się nie uruchamia prosze o szybką odpowiedz z góry dziękuje

ej najpierw rozwiążcie jeden problem a potem dawajcie nowy bo ja nie mam w co grac bardzo prosze niech mi ktos pomorze

Czy w Call of Juarez 2 można grać kampanię w trybie kooperacyjnym przy jednym komputerze? Tak przynajmniej sugerował autor recenzji w CDA, gdy wychodziły Więzy Krwi.

wydaje mi się że nie ale napisz w youtube i sprawć czy ktoś nagrywał filmik jak ktoś grał w tym trybie ja pomoglem ci to ty pomurz mi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wejść na serwer w Allodsie ? Jak włączam grę to mi wyświetla:

An error occurred while connecting to the server. (Error Code 2.8 )

Please make sure that your internet connection is working properly and that your firewall is properly configured. If this problem persists, please check our technical support forum.

Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numeru osobiście nie kupię.Nie chodzi że zawartość jest zła,ale to się mija z celem,bo jak jak przeczytam,to nie mam co z gazetą robić,bo czytanie 20 razy tego same o tekstu już nie jest tak fajne jak za pierwszym razem,może kupie następny numer jak będzie coś fajnego(chodzi mi o recenzje) :sleep: Może innym razem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z Bionic Commando. Zainstalowałem grę, pograłem trochę w singla. Gra działała bardzo dobrze. Postanowiłem pograć sobie z kolegą w multi. Po załadowaniu mapki i wczytaniu całej gry jedyne co widzę to celownik i pomoc ze strony HUD. Po naciśnięciu Esc, i ponownym powrocie do gry, postać patrzy się w niebo, i wtedy widzę to co jest w zasięgu wzroku. Jednak gdy tylko spojrzę się w przód znowu pojawia się czarny ekran. Wie ktoś co może być przyczyną??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...