Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2011

Polecane posty

Gry oraz dodatki spodobały mi się.

Szczególnie zaciekawił mnie BC, mam nadzieję, że będzie to fajna gra ;]

Nie mogę się doczekać przecieku!

Miejmy nadzieję, że gazetka kosztować za dużo nie będzie.

PS. Wydaje mi się czy się godzina przestawiła na forum? U mnie dochodzi 13,a posty napisane podobno dzisiaj przed 15 ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż jakiś porządny RPG, nie zaszkodzi, a Wiedźmin lub wymieniony jeszcze wyżej Gothic 3, nadaje się do tego w sam raz.

Osobiście, jestem bardzo szczęśliwy z dodatków i pełniaków.

A dla Cd-a Happy birthday :tort:

Gothic 3 był głównym pełniakiem urodzinowym w playu w zeszłym roku. Nie liczcie na to. Ucieszyłbym się z rpga (gdyby był to bym kupił pismo) ale jak się zastanowię to już chyba we wszystkie dobre grałem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i zapomniałem dodać, że to może być też two worlds.

Two Worlds już w CDA był. Ja osobiście liczę na TDU.

Oby nie TDU, mam już je i tak na prawdę gra jest bardzo średnia. Owszem, na tle wyścigówek może i się jakoś wybija ale ogólnie to nic ciekawego i mam nadzieję ,że to nie będzie TDU.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietowac to bnedzimy ja bedziemy znali wyniki sprzedazy 04/11 i beda wieksze niz oczekiwania...

No cóż... W zasadzie już możecie świętować bo na takie pełniaki skuszą się nie tylko stali "czytacze" CDA, a także (prawie) każdy "graczowy" człek przechodzący koło kiosku, bądź ten który co jakiś czas odwiedza salony prasowe :) A, i przypominam wszystkim że to dopiero pierwsze 2 pełne wersje, a przed nami jeszcze 1 pełna i wielka niespodzianka :) A do SMG to jeżeli nie zepsujecie numeru ostatnim pełniakiem to coś mi mówi że zyski będziecie mieli, i to dużeee :D

Tak samo można by powiedzieć o zestawie z 10/2010, gdzie głównym pełniakiem był King's Bounty: Legenda. Nawet przez myśli mi nie przyszło, że numer może się źle sprzedać, a jednak. Jakie są wyniki sprzedaży każdy wie, a przynajmniej może się dowiedzieć. Wprawdzie dodanie ponad rok wcześniej kuponu do CDA na zniżkowy zakup m.in. właśnie tej gry mogło się również przyczynić do niskiej sprzedaży, no ale niedosyt pozostaje.

Także nie ma co z góry zakładać, że skoro są takie pełniaki to sprzedaż będzie świetna. Zobaczymy jeszcze co nam dzisiaj zaserwujecie, no ale moje 17 zł (?) macie jak w banku. Zawsze to +1 do sprzedaży ;)

P.S. Różne głupoty mi się tej nocy śniły m.in. to, że na głównego fulla daliście Just Cause 2 :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...