Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2011

Polecane posty

W takim razie podczas ostatniego przecieku trzymaj ręce z daleka od jajek, abyś z wrażenia się nie walnął :laugh:

A co do już ujawnionych pełniaków/dodatków to mogę powiedzieć że jest świetnie. Wprawdzie wolę czytać książki

niż słuchać, ale liczę że te audiobooki zachęcą mnie do przeczytania całej książki. Archiwalne numery jak najbardziej na plus

(zbieram CDA dopiero od kwietnia 2006). MMO może obadam chociaż średnio za nimi przepadam. Shaun White z ciekawości również sprawdzę, ponieważ wygląda ciekawie, no a Bionic Commando ląduje na dysku już we wtorek. Jak dla mnie to mógłby być pełniak numer jeden :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba, Gierki które chciałem kiedyś nabyć teraz dostanę w cd-action :)

Ciekawi mnie też główna pełna wersja - najlepiej jakaś gra akcji, strzelanina lub survival horror.

Co do dodatków - skanów nie potrzebuję bo mam wszystkie numery od 1 do teraz (Parę dostałem od kolegi), czasem wracam do starych numerów i czytam tamte recenzje porównując z obecnymi - jedyny minus to brak miejsca na inne rzeczy no i waga gazet też robi swoje ;p.

Podsumowując - Bardzo ciekawy numer (a jeszcze nie wszystko zostało ujawnione).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatek 1 - fajny dodatek, nowi czytelnicy będą mogli zobaczyć, jak wyglądały początki, i jak bardzo CDA się zmieniło od tego czasu.

Dodatek 2 - audiobook, nigdy w życiu nikt mnie nie zmusi do słuchania książki. Po prostu nie rozumiem idei słuchania książki. -.-

Shaun White Snowboarding - bardzo fajny pełniak, w końcu jakaś odmiana. Widząc wiosnę za oknę przyjemni będzie się jeździło na stoku. ;)

Bionic Commando - z początku myślałem, że to będzie Rearmed, z którego o wiele bardziej bym się ucieszył, ale tego w 3D także zainstaluję, już drugi bardzo dobry pełniak. A czeka nas jeszcze główne danie. Nie mogę się doczekać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vito98

No ja tez , i chętnie spróbuje ten przeciek odgadnąć :D.

Nie wiem jak wy ale ja to się spodziewam jakiejś produkcji od Ubisoftu lub Eidosu np Tomb Raider Underworld , gdyż te firmy często wchodzą do wydań jak np. moja ulubiona Pomarańczowa Kolekcja Klasyki. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może Darksiders?

Gierka świeża, dobra (ponoć) no i ostatnio była w sprzedaży za 50zł, więc może Panom z CDA udało się wynegocjować dobrą cenę za licencję.

Szkoda mi nadal jednak kasy na nią, a chętnie bym zagrał - więc może..?

Ewentualnie ten Gothic 3, na którego ciągle czekam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bakfall - oj wątpię w to, że główny pełniak będzie z PKK, Extra klasyki i innych serii za mniej niż 30 zł. To będzie jakaś petarda, może nawet złota edycja za sklepowe 50-60 zł :) Jeśli miałbym tak realnie postawić na coś, to stawiam na Resident Evil 5, bo niedawno była czwórka, a poza tym gra jest super i jak widać można wyciągnąć licencję od jej wydawcy, więc jakieś szanse na "piątkę" są ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer szykuje się ekstra, jestem zadowolony. Mam tylko nadzieję, że cena nie podskoczy za wysoko :smile: Ale CDA jest warte swojej ceny, to trzeba przyznać. Nie to co konkurencja, bo oni jak zwykle wypadli słabo jeśli chodzi o gry. A zawartość ich pisma też jest mierna. Więc jak zwykle wybieram CDA :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatek 2 - audiobook, nigdy w życiu nikt mnie nie zmusi do słuchania książki. Po prostu nie rozumiem idei słuchania książki. -.-

A ja pamietam czasy, gdy w Lecie z Radiem sluchalem w odcinkach "Niezwyciezonego" czy "Eden" Lema. I choc obie ksiazki znalem juz wczesniej - kurcze, bylo fajnie. To COS w sobie ma. Sprobuj. Szczegolnie w tramwaju, samochodzie, czy nawet idac sobie ulica - zamiast n-ty raz odsluchiwac z mp3 ulubiony zespol, daj szanse audiobookowi.

O której ostatni przeciek ?? Bo jestem chory, siedzę sam w domu i się nudzę ;)

A co do pełnych wersji, to lepiej być nie mogło ;) (w realnym świecie...)

Dosc pozno, bo po 14, Ghost ma dzisiaj urwanie glowy i wczesniej sie nie wyrobi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to po co??? a ta magia zgadywania razem z innymi czytelnikami co będzie w następnym numerze?? wszyscy na ten okres stajemy sie jedną rodziną xD a co do pełniaków..... JA NIE MOGE, JEST SUUUPERRRRR!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co te zagadki Smugg?? Niech poda nazwę pełnej wersji gry i wszyscy będziemy szczęśliwi:))

Rozpakowywanie prezenty i oczekiwanie na jego polozenie pod choinka tez ma swoje uroki, nie?

niewielu będzie szczęśliwych bo zaczną się narzekania albo, że mają tego pełniaka, albo, że mógłby być lepszy albo, że do wtorku daleko ;p

Zawsze beda jacys nieszczesliwi ale mam cicha nadzieje, ze zadowolonych bedzie duzo wiecej. Duzo, duzo wiecej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie głównym pełniakiem w tym czasie to i tak będzie Shogun 2 :tongue:, będzie w co pograć i co poczytać, co do zawartości to audiobook jest spoko, gry mało mnie interesują chyba że głównym pełniakiem będzie jakaś strategia :rolleyes:, pismo i tak kupię dla samego pisma :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Dodatki fajne, ale skorzystam tylko ze skanów pierwszego roku. Audiobook to fajna rzecz, ale ciężko się przy tym utrzymać. Ja jakoś nie mogę. A do tego nie toleruję fantasy w książkach. Ba... W filmach ciężko mi się przemóc. Jak fantasy to tylko w grach strategicznych albo RPG. Wszelkie inne formy są dla mnie zbyt nudne.

Co do pełnych wersji.

Shaun White Snowboarding. Jak na Cover czasopisma... Świetna rzecz. Co prawda pewnie szybko mi się znudzi (jak to sportówka... brak chociażby szczątkowej fabuły na poziomie Quake'a 2 po pewnym czasie nudzi, nawet jeśli gra jest świetna), ale na pewno zapełni parę godzin mojego życia.

Bionic Commando. Lubię dzieła Capcomu, ale ta gra mnie do kupna wersji sklepowej nie przyciągnęło. Więc jako pełniak witam go z otwartymi ramionami.

Co do wersji, która dzisiaj będzie w przeciekach... Nie wiem dlaczego, ale mam wrażenie, że to będzie jakiś znany hit rosyjskich programistów. Jakaś Wojownicza Księżniczka, a może nawet S.T.A.L.K.E.R. Najpewniej się myślę, ale od rana czuję to po kościach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczegolnie w tramwaju, samochodzie, czy nawet idac sobie ulica - zamiast n-ty raz odsluchiwac z mp3 ulubiony zespol, daj szanse audiobookowi.

No pewnie, że dam, i z dodatku także się ciesze, bo już dawno "nie słuchałem żadnej książki", oraz chętnie zapoznam się z "Wiedźmą z Wilżyńskiej Doliny", ale nic nie zastąpi prawdziwej książki, jej ciężaru, szelestu przewracanych stron, zapachu starości/nowości. Miła (oby) odmiana nigdy nie zaszkodzi w drodze na wykład (lub na nim :P).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba najbardziej z tego wszystkiego zainteresowany jestem na ten moment audiobook'iem. Ucieszyłby mnie też fakt gdyby głównym pełniakiem był Tom Clancy's EndWar lub jakaś inna strategia. Chyba, że był już w CDA to sorki bo przerwałem zakup tego pisma na kilka ładnych lat i znowu zacząłem kupować od 1 numeru w tym roku. Smuggler, jeśli ten tytuł nie był jeszcze w CDA to jest możliwość by był w najbliższej przyszłości? Bo nie wiem czy kupować w sklepie wersję pudełkową skoro może wyjść w magazynie i będę mieć 2 razy tą samą grę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TISI: to nie koncert życzeń. Zobacz tytuł tematu a co do ostatniego pełniaka to niedługo poznasz tytuł.

kokonmaster: redakcja nie udziela odpowiedzi na takie pytania. Nigdy nie dowiesz się co będzie pełniakiem w najbliższym czasie w sposób inny jak przecieki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się coś zdaje, że to będzie albo Far Cry albo któraś z części Splinter Cella, może Pandora Tomorrow. W każdym razie bardzo bym chciał, by to była któraś z tych gier :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...