Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2011

Polecane posty

Wielkie dzięki za Call of Juarez :D Pierwsza część podobała mi się bardzo a warto będzie zagrać w fabularny prequel do jedynki i zobaczyć "co, kto, jak, dlaczego" ^_^ A i tak czy siak czekam na samą zapowiedź, bo czekam na urodzinowe teksty i nie tylko. Zawsze treść pisma była IMO ważniejsza =)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziom to nie dogodzi dali by GTA IV to by mówili: "Żal tam jest zrypana optymalizacja, żal ja to mam". W cda byłyby same premiery to też by było narzekanie a,le za to jakby CDA było za free to już by było git. Jeszcze tylko jutro czekać na gwóźdź programu jakim jest zapowiedź numeru i dowiem się jakie teksty mnie czekają w urodzinowym numerku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Gry oczywiście na najwyższym poziomie i na 100% biore ten numer ;) Jestem pewny ze we wszystkie zagram ;) A mam pytanie czy będzie więcej dodatków oprócz tych dwóch a jeśli tak to kiedy bedą przecieki dotyczące tych dodatków?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer kupię od razu kiedy wyjdzie. Call of Juarez i Bionic Comando sprawdzę na pewno. Shaun White nie jest złe. Klient Allods Online na pewno się przyda. Od dawna zabieram się za przetestowanie gry lecz nadal nie zrobiłem tego. Oba dodatki też są świetne - audiobooki na pewno przesłucham, a archiwalne numery z wielką chęcią przejrzę.

Dla samych pełniaków zakupiłbym ten numer, jednak mam nadzieję, że zawartość pisemna też będzie świetna.:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny numer się szykuje, przydałby się jakiś czasoprzyspieszacz, bo perspektywa czekania...ech :tongue:

Cóż, pocieszenie w tym, że im dłuższe oczekiwanie, tym większa przyjemność z jego końca :happy:

Pierwszy CoJ jakoś mną nie wstrząsnął, żywię jednak głęboką nadzieję że Więzy Krwi to uczynią :smile:

Zgodnie z zapowiedzią - kwiecień będzie złoty :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Gry oczywiście na najwyższym poziomie i na 100% biore ten numer ;) Jestem pewny ze we wszystkie zagram ;) A mam pytanie czy będzie więcej dodatków oprócz tych dwóch a jeśli tak to kiedy bedą przecieki dotyczące tych dodatków?

Przecieki już były a co do dodatków są 3 , tyle ile pełnych wersji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Gry oczywiście na najwyższym poziomie i na 100% biore ten numer ;) Jestem pewny ze we wszystkie zagram ;) A mam pytanie czy będzie więcej dodatków oprócz tych dwóch a jeśli tak to kiedy bedą przecieki dotyczące tych dodatków?

Jutro juz bez przeciekow odslonimy wszystkie sekrety CDA, a pare fajnych niespodzianek zostalo. Choc naturalnie nie spodziewajcie sie pendrajwow, tipsomaniakow i plakatow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed przeciekami myślałem, że numer kupię w ciemno. Ale pełniaki w ogóle mi nie podeszły. nie mówię, że są złe czy mogły by być inne. po prostu w te tytuły i tak bym nie zagrał. A skoro nie będzie też plakatu, to ten numer też sobie odpuszczam. Kasa idzie jednak na Pomarańczową Kolekcję Klasyki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatek 1 - Archwialne numery CD-Action z 1996 roku (7 numerów) w formacie PDF.

Dodatek 2 - Dwa pierwsze opowiadania (w formie audiobooków) z książki "Wiedźma z Wilżyńskiej Doliny" autorstwa Anny Brzezińskiej.

Allods Online - klient do gry.

Bionic Commando PL

Najbardziej warte uwagi są te numery archiwalne CDA i te dwa opowiadania. :) Na Allods Online zerknę okiem tylko i Bionic Comando też może będzie ok.

Call of Juarez: Więzy Krwi

To jest chyba druga część CoJ-a? Przecież CDA by nie dawało dwa razy pierwszej części. :P "Śmiesznie" trochę wygląda fakt, że Ghost zrobił małego "epic faila", ponieważ opis CoJ-a w temacie o przeciekach ma znaczek PL, a tutaj już nie... :ct2: Polska gra i zrobiona przez polaków, a taki "cuś"... xD

Ogólnie fajnie. Ciekaw jestem innej rzeczy... ile będzie rysunków Marka Lenca w urodzinowym AR? Mógłby być jakiś taki choć jeden duży na całą stronę. :) (I powinno być mniej reklam w urodzinowym numerze...).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choc naturalnie nie spodziewajcie sie pendrajwow, tipsomaniakow i plakatow.

Toś mnie Smuggie zmartwił. Na 15. lecie i bez tipsomaniaka, albo chociaż plakatu? Ładnie to tak? (cytat z Wiedźmina)

Toż gotów byłem, jak i przypuszczam większość, wyłożyć 2 dychy na taki wypasiony numeri szczerze powiem, że zamiast audiobooków i tego klienta MMO (za którego Wam pewnie zapłacili jeszcze, w końcu niezła promocja, a i sporo u Was reklam tejże spółki, chociażby na coverze - mowa o Frogsterze, producenta m.in. Runes of Magic) wolałbym owy plakat i/lub książeczkę. No trudno, może na 200. numer będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choc naturalnie nie spodziewajcie sie pendrajwow, tipsomaniakow i plakatow.

Toś mnie Smuggie zmartwił. Na 15. lecie i bez tipsomaniaka, albo chociaż plakatu? Ładnie to tak? (cytat z Wiedźmina)

Toż gotów byłem, jak i przypuszczam większość, wyłożyć 2 dychy na taki wypasiony numeri szczerze powiem, że zamiast audiobooków i tego klienta MMO (za którego Wam pewnie zapłacili jeszcze, w końcu niezła promocja, a i sporo u Was reklam tejże spółki, chociażby na coverze - mowa o Frogsterze, producenta m.in. Runes of Magic) wolałbym owy plakat i/lub książeczkę. No trudno, może na 200. numer będzie.

Zawsze jest cos-za-cos. Pelniaki kosztowaly DUZO, a pare prezentow tez jeszcze jest. Poki nie wiesz wszystkiego - nie narzekaj. Na to zawsze bedzie czas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy zobaczyłem nagłówek "główna pełna wersja odgadnięta" pomyślałem: "niech to będą więzy krwi" no i proszę, jaka była moja radość gdy to właśnie zobaczyłem :) Miałem na tą grę kiedyś niezłą chrapkę, ale była trochę za droga więc wstrzymałem się z zakupem, i bardzo dobrze :) Bionic tez świetny (jako pełniak, jako gra - zobaczymy). Snowboard.. nie jestem fanem ale może odpalę z ciekawości, ogólnie jest dobrze. Jeden z lepszych numerów od paru lat jak dla mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko, czy ten numer będzie zapakowany w tę "specialną" folię czy jak zawsze w zwykłą? Specjalną to mam na myśli taką w którą pakowaliście np. numer w którym jedną z pełniaków bym Blood Rayne 2, mam nadzieję, że jasno zadałem to pytanie :P Tak z ciekawości, bo te kolorowe folie zazwyczaj zwiastują coś specjalnego, a taki przecież jest ten numer :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cud, miód i orzeszki w posypce pikantnej :wink: CoJ: WK - choć sam w 'jedynkę' nie grałem - mam w planie to nadrobić to druga część jest rewelacyjna. Oszałamiająca grafika, świetny dźwięk i ciekawa historia. Grę ukończyłem niedawno i bardzo się cieszę, że CDA ma siłę przebicia i potrafi załatwić naprawdę świetne gry - przyszły numer to potwierdza: SWS, Bionic Commando i rewelacyjne Call of Juarez :wink: Czekam z niecierpliwością na jutrzejszą zapowiedź i ciekawy jestem co to za niespodzianki szykuje dla nas jeszcze redakcja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Śmiesznie" trochę wygląda fakt, że Ghost zrobił małego "epic faila", ponieważ opis CoJ-a w temacie o przeciekach ma znaczek PL, a tutaj już nie... :ct2: Polska gra i zrobiona przez polaków, a taki "cuś"... xD

Widzisz, tak to jest jak się robi gry dla całego świata. Zabrakło chłopakom czasu na zrobienie dobrej polonizacji, a po co tracić kasę na coś, co może okazać się niewypałem, jak to w większości dubbingowanych po polsku gier bywa...

Ciekaw jestem innej rzeczy... ile będzie rysunków Marka Lenca w urodzinowym AR? Mógłby być jakiś taki choć jeden duży na całą stronę. :) (I powinno być mniej reklam w urodzinowym numerze...).

Chciałbym, aby chociaż przywrócono pierwotną ilość rysunków, bo czuję że powoli ktoś zabija klimat CDA :( Co do reklam, to wątpię - chłopaki wydali dużo kasy na pełne wersje, to trzeba sobie czymś odbić.

Ale tym, że nie będzie plakatu, to jestem zniesmaczony. Pościągałem już te stare z 2009 i nawet chyba jeden z 2008, bo byłem w stu procentach pewien, że jednak znajdzie się miejsce na jakiś fajny, jubileuszowy plakacik, a tu lipa. Pozostaje czekać do wakacji ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...