Skocz do zawartości
Steady

Mortal Kombat (seria)

Polecane posty

W 9 część młóciłem sporo na PS3, jednak na wersję PC też czekam, gdyż nie rozumiem, ale w gry multiplatformowe wolę grać na PC. Nie mam zbyt wielkiego doświadczenia z grami z serii MK, grałem trochę na automatach, trochę w czwartą część i tyle. Najnowsza na PS3 sprawiała rewelacyjne wrażenie i dorównywała grom z serii Street Fighter i Blazblue. Nawet historia, która w bijatykach jest zazwyczaj tylk o tłem, tu była ciekawa i zachęcała do grania. Tak więc jak pokaże się Steamie (w końcu się przekonałem do platformy Valve), to zapewne kupię.

Edytowano przez Arturano
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MK jest po prostu super, fabula ma swoje momenty a sama gra wciągająca ,gdy przychodzą przyjaciółki włączam MK i gramy 2vs2 super zabawa dla wszystkich ,których lubią bijatyki ,warto zagrać w wątek fabularny i warto też zabawić się bez fabuły naprawde polecam

Edytowano przez Evercia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem uraczony tą grą. Wciągająca dawka porządnego mordobicia, w ładnej oprawie. Najważniejsze jest według mnie zróżnicowanie i spory wybór bohaterów. Spadam obić powyrywać kręgosłupy wink_prosty.gif. Ps. X- RAy Baraki- bezcenny.

edit:

Jestem w ostatniej walce w kampanii, i sądzę, że mogę już coś więcej o grze powiedzieć.MK to moja pierwsza bijatyka. Przed zakupem nieźle się na nią napaliłem, co na pewno wpłynęło pozytywnie na jej odbiór, ale i tak gra rządzi. X-raye idealnie wpasowują się w klimat uniwersum, dobry dobór bohaterów ( nie ma jakichś bezpłciowych istot, jak min. w 4), wciągający tryb dla jednego gracza. Postacie wydają się wyważone, ale te, które posiadają zdolność teleportowania się mają duży potencjał do spamu (takim Smokiem, pobiłem Shao Kahna bez dużej starty życia). Moi faworyci : Smoke i Scorpion.

Edytowano przez Bestplayer98
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na muve.pl pojawiły się wymagania sprzętowe MK

System Windows Vista lub nowszy, procesor Intel Core Duo 2.4 GHz lub AMD Athlon X2, 2.8 GHz, 2 GB RAM, karta graficzna NVIDIA GeForce 8800 GTS lub AMD Radeon 3850, DirectX DX 10

Nie są jakieś wysokie, ale na XP nie pogramy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, zobaczymy - z jednej strony we wszelkiej maści bijatykach jestem zwyczajnie słaby a mój styl gra ogranicza się do button mashingu mniej lub bardziej panikującego (w zależności od tego jak bardzo obrywam albo jak mocny jest przeciwnik :P). Z drugiej to jednak kolejna gra jaka przez długi, długi czas zrobiła sobie rozbrat z PCtami a każda jedna produkcja, która była do tej pory ekskluzywnym towarem dla konsol powinna być jakimś powodem do radości. Pewnie w jakieś wolnej chwili sobie obadam z czym to się je, może fartem wbije jedne fatality =]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Black Shadow

W grze zaimplementowali fajny system. Wystarczy, że wejdziesz do menu gry podczas walki i możesz podejrzeć ciosy swojej postaci, a także jak wykonać bardziej skomplikowane kombosy. Łatwo, więc nauczyć się postaci.

To już w środę, nie mogę się doczekać :) . Jak dobrze pamiętam to przycisk R2 skrywał najlepsze ciosy postaci :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się świetna gra na odreagowanie sesji.

Grałem trochę na Xboksie u kumpla i gra się bardzo przyjemnie. Na PC dobrych bijatyk nigdy dość (ileż można grać w IV).

Byle tylko moja płyta główna wróciła z gwarancji, bo od kiedy sesji brak, to wieczorami nie mam co robić (na słowo pisane nie mogę już patrzeć, chociaż przez jakiś czas) :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań odnośnie tej gry ( a planuję kupić kluczyk, nie czekać na pudełko ):

-Czy gra potrzebuje / obsługuje / wymaga Games For Windows Live ?

-Czy gdy kupię kluczyk na np muvie albo steamie mam Kombat Pass i mogę grać w multiplayerze do woli. Czy jest tak, że kupię kluczyk i do tego muszę kupić Kombat Pass bo mam 2 dni triala? Pytam się temu bo słyszałem o takim kluczyku na konsolach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wierzę co się właśnie stało. Zakupiłem dziś MK na muve, dodałem klucz do steam i co? I nic. Gra się nie pojawiła, klucz po prostu został zeżarty. Próbowałem aktywować jeszcze raz, ale steam usilnie przekonuję mnie, że posiadam już grę w swojej bibliotece. Relaunch również nie pomógł. Pięknie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro karta gry Mortal Kombat na steam nie została jeszcze dodana (spróbuj wyszukać tę grę w zakładce store), to nie zobaczysz jej też w swojej kolekcji gier. Poczekaj do oficjalnej premiery, oraz dodania karty gry. Jak już było powiedziane, odbędzie się to dzisiaj koło 19.

Osobne pytanie dlaczego wokół premiery wersji PC jest tak cicho? Dlaczego Steam nie dodał karty gry wcześniej? Nie było żadnych reklam czy nagonek do preorderów? Jest to nieco martwiące : <

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaka będzie średnia prędkość ściągania na Steamie o 19. 1 bajt na sekundę. Zakładając, że nie padnie, bo patrząc na forum Steam ustawiła się do ściągania już niezła kolejka.

@Littlepony Ludzie też na innych forach strasznie na to narzekali.

Swoją drogą pojawiła się na necie mroczna wersja - że gra będzie miała swoją premierę dopiero w sierpniu. Jednak nie sądzę, by tak było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was wszystkich prośbę abyście napisali mi jak działa gra, zwłaszcza online, jak już w nią chwilę pogracie. wink_prosty.gif Jak tylko się dowiem, że konwersja jest conajmniej znośna, to idę kupować klucz na Steama. Niestety nie ufam High Voltage Studios.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co słyszałem w komentarzach serwiisu Gry Online tytuł ten pojawi się na patformie Valve o godz. 18. Sam jestem ciekaw, jak wyszło z konwersją, bo cena m.in. w sklepie CD Action i Muve didital jak na premierówkę jest dosyć atrakcyjna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem na muve digital, i od razu po zaksięgowaniu wpłaty dostałem kluczyk. Nie na maila, a na stronie muve, w bazie swoich gier. Zarejestrowałem już klucz na Steamie, pojawiło się przy rejestracji jako "MK Retail", ale samej gry na liście nie ma. Pewnie pojawi się wieczorem.

I nie ma co panikować że nie ma gry na stronie, sporo gier na Steamie pojawia się dopiero w dzień swojej premiery. Zwłaszcza porty z konsol, vide. Alan Wake, o ile pamiętam. A że jest różnica czasowa pomiędzy US a Polską, to gra będzie wieczorem. Także chill smile_prosty.gif

EDIT:

Na maila też dostałem klucz, ale po 15 minutach. Szybkość internetu ;)

Edytowano przez b3rt
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, pojawiła się, wraz z pełną kartą produktu. Tak więc mamy obsługę steam cloud, steam leaderboards, acziwy, big screen (czyli pełna obsługa pada) i coś tam jeszcze. Już się ściąga, ponad 8,5 GB, więc jeszcze dzisiaj powyrywam jakieś głowy czy cuś :D

BTW, prawie 30 euro na steamie. Dzięki ci muve za konkretną cenę :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie no, na padzie w to grać nie będę tongue_prosty.gif. Od kiedy grałem w to u kumpla, wiedziałem że brak kierunków pośrednich sprawia, że lepiej by się w to grało na klawikordzie. Ale jak kto woli.

@Edit: jak na dopiero co dodaną grę transfer jest nieprawdopodobnie wysoki. Czyżbyśmy mieli się spodziewać newsów w stylu "MK9: sprzedaż mała, torrenty aż zarywają internet"?

Edytowano przez ShadowNinja
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopanie Subem? Zobaczymy, czy dasz radę na mojego Scorpiona i Noob Saibota :P . Turnieje zapewne będą, w tym te Tag Team.

27 euro na Steam i wątpię, by załapał się na wyprzedaż.

W tym momencie się gierka ściąga i mam nadzieję, że moje pady będą działać bez żadnych emulatorów X box pada.

Na razie mój plan na MK:

1. Ściągnięcie gry.

2. Trening fatalów i ciosów oraz X-Ray. W tym odkrycie hidden fatalów

3. Ukończenie story. Trzeba, by odblokować Quan-Chi i Cyber-Zero

4. Pokazanie wszystkim w necie kto rządzi :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...