Jump to content

theriddlen

Forumowicze
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna
 1. 5 za komentarz ten activision

 2. Pytanie moje jest takie, ile warte jest dla CDP pół dnia 9 tysięcy ludzi? Jak zamierzają nam to wynagrodzić?
 3. Zdecydowanie przeciwko. Prócz twórcy konsoli ekskluzywnej dla danego tytułu wszyscy tracą. -Gracz nie może zagrać we wszystkie gry na swoim sprzęcie. -Deweloper ma zablokowany dostęp do milionów konsumentów.
 4. Mam nadzieję, że będzie jakaś fajna strategia, dawno już w nic nowego z tego gatunku nie grałem. Kobiety też są za darmo a nie każdy może sobie znaleźć. Niestety kobiety są w równym stopniu darmowe co loteria "Pusty SMS".
 5. Gothic 2 + NK był świetną grą. Szkoda, że nie doczekał się nigdy kontynuacji. ...NIE BYŁO GOTHICA 3 I ZB! MAJACZYCIE! WSZYSCY!!!
 6. ? Witamy! Mamy takie pytanie... Jakie macie komputery? Macie konsole? Jeśli nie, to jakie zamierzacie kupić? Mamy komputery prostokątne. Z okienkiem. Konsole zamierzamy, jak tylko Sony i MS ogarną się. ? Czy lubicie pizzę? Tak, rzucona leci zdecydowanie dalej niż placek, a mniejszy rozprysk rekompensuje dużą powierzchnią. ? Czemu tak bardzo niektórzy z was popierają piractwo? Przecież przez nie wielu producentów gier zostaje wyrzuconych z pracy, mamy mniej gier i w ogóle... Producent Prozacu nie nadąża - niektórzy pozostają bez koniecznej pomocy. Wyślij SMS pod numer 1337 o treści... ? Ile zarabiacie/macie kieszonkowego? Różnie i podłużnie. ? O co chodzi z tą całą komercją, która to niby u nas jest? No porażka, wymagacie od krytyków znajomości znaczenia trzysylabowych słów? Co wy sobie wyobrażacie, że wszyscy podstawówkę pokończyli czy co? Psh, elita się znalazła! ? Dlaczego poziom waszych listów ciągle spada? Kiedyś pisaliście lepsze, czyżbyście się zestarzeli? I prosimy o mądre i poważne odpowiedzi! Lubię placki... a tak na poważnie, to wolę ciast... dobra, już kończę! Według mnie, to powolna degeneracja społeczeństwa. Czytamy mniej książek, a w ich miejsce wchodzi internet - pomimo wszelkiego dobra, jakie on niesie, nie można powiedzieć, że jest dobrą podstawą do wykształcenia się umiejętności tworzenia sensownych wypowiedzi. ? Czemu wciąż narzekacie na pełniaki, że już macie, że stare, że nie działają na waszych komputerach, że nie z tego gatunku co potrzeba? My tu się staramy, jak możemy, a na forach zawsze tyle niewdzięczności! Narzekanie to nasza narodowa tradycja, uszanuj to. Narzekaj i pozwól narzekać innym. ? Co trzeba zrobić, żeby być czytelnikiem CD-Action? Czy to fajna fucha? Ile czasu dziennie spędzacie z CDA? Wypalanie piętna na czole trochę bolało, ale było warto! ? Ile macie lat? Kończę 17 w maju. ? Czy przede wszystkim czytacie magazyn, czy korzystacie z rzeczy z płyty? Czytacie ActionMaga? Kupuję CDA dla magazynu, a większość płytek nawet nie trafia do mojego napędu, prócz hitów oczywiście. ActionMaga czytałem kiedyś, ale znikły wszystkie moje ulubione działy (np. Lodówka!), no i przestałem. ? Ile osób czyta wasze egzemplarze CDA? Czy podbierają wam je bardziej mamy/ojcowie/żony, czy raczej dzieci? A może kumple? Koledzy czasem kupią, ale tak zazwyczaj jedynie ja. ? Czy nie moglibyście płacić za CD-Action 50 złotych? Jeśli nie, to czemu? Przecież gdyby tak podliczyć, ile kosztuje druk pisma, wszystkie pełniaki, pensje redakcji itp., itd., to i tak wyjdzie dużo więcej niż 50! To co, możecie płacić? Jeśli pomnożyć te dodatkowe 35zł przez średni nakład CDA, wychodzi ponad 4 i pół miliona złotych. Jeśli za te pieniądze dodalibyście jakąś niesamowitą grę, tak. ? Co wam się najbardziej podoba w CDA i dlaczego jest to Allor? A - Amnesia: The Dark Descent L - Leisure Suit Larry L - Little Big Planet O - Operation Flashpoint R - Red Alert ? Kim jest Smuggler i dlaczego jest nim Allor? Bo Gem.ini był już zajęty.
×
×
 • Create New...