Jump to content

gad13

Forumowicze
 • Content Count

  73
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About gad13

 • Rank
  Ork

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 1. Szanowni forumowicze, chciałbym złożyć sobie komputer tak jak w nazwie: skrzyneczka do 6k zł i jeszcze monitor , w temacie monitorów jestem zupełnie zielony, tutaj brak jakiś ograniczen cenowych poza zdrowego rozsądku. A co do zastosowania to tak, sporo do grania, i trochę mniej multimediów. Dodatkowo wybieram się teraz na studia(na pewno coś z informatyką, niekoniecznie sama w czystej postaci). W sprawach OC mistrzem nie jestem, raczej przeciętny, albo niżej. Systemu w zestawie nie chcę, ale będzie tam WIN7 i jeszcze jakiś linux. Z góry dziękuję za pomoc. I jeszcze na koniec, myszkę , klawiaturę i głośniki już mam.
 2. Witam wszystkich! Mam do sprzedania właśnie grę wymienioną w tytule. W razie wyrażenia zainteresowania piszcie na priv. Cena do uzgodnienia.
 3. @BladyPiter Sensor w g700? Ponoć Avago ADNS-9500, ten sam co w logitech g500, który użytkuję i wiem, że jest bardzo dobry.
 4. Co do Robotica Nie mogę przeboleć, że nie będzie to wydrukowane, tylko w formacie PDF. Niby fajnie, że gra fabularna, wróciły miłe wspomnienia gdy człowiek siedział więcej nad D&D niż przy komputerze, lecz miałem pewne podręczniki z D&D na komputerze i stwierdzam, że zbyt wygodne to nie jest, książka jest lepsza niż PDF. A co do ARMA II Grałem, przeszedłem, nie zamierzam znowu jej przechodzić.
 5. Opłacało się czekać, Resident Evil 5 PL, to jest jedna z tych gier, które chciałem kupić w niedalekiej przyszłości, uruchomię więc zatem 2 z 4 gier jakie będą na płycie(albo płytach), bardzo zadowolony jestem, dziękuję bardzo Redakcji za takie gry.
 6. Sam & Max Sezon 1 jest świetna, szkoda tylko, że mam ten sam problem co część innych forumowiczów, czyli nabyłem w biedronce za 10zł. I tak już mnie Mythos zadowala, ale czekam jeszcze na głównego pełniaka.
 7. Mythos, wielkie dzięki miałem pobierać tylko musiałem najpierw pewną grę ze steama pobrać, a tu proszę nawet nie muszę ściągać i jeszcze jakiś prezencik do tego miał być z tego co pamiętam, to ja powiem tyle dziekuję bardzo. GT Legends, no cóż nie mój gatunek, więc raczej nie zagram, czekam na kolejne przecieki.
 8. nr 122 str 74 recenzja -GTR:FIA GT Racing Simulation -GT Legends str 84 recenzja Crime Life
 9. 2005 rok wydania 122 numer cda w którym była recenzowana 74 albo 84 średnia ocen innych pomysłow narazie brak
 10. Fajnie wygląda plakat world of Tanks, ale powieszę Wiedźmina 2, czas już bedzie zdjąć plakat z Assassin's Creed 2 i na to miejsce wstawić Wiedźmina.
 11. Torchlight? Jak miło przeszedłem u kolegi jakiś czas temu, ale mi się podobała więc chętnie zagram jeszcze raz, nie jest to dla mnie jakiś super pełniak, ale mnie zadowala. A co do tego człowieka co to napisał, że się Smuggler nie postarał , to jak to zobaczyłem to mi ręce opadły. Po pierwsze CDA kupuje się dla pisma a nie dla pełniaków, które są dodatkiem. Po drugie część ludzi kupuje gry, które się im podobają, często kupują w ciemno polegając na recenzji,wrażeniach z trailerów czy gameplayów czy opinii kolegów czy renomie marki bądź studia. przeważnie są 3 pełniaki w CDA każdy z nich to przeważnie inny gatunek, mnie z płyty interesują przeważnie 1-2 pełniaków jednak sam mam dużo gier w domu,wiec często gry mi się powtarzają, ale nie piszę z tego powodu takich postów, oczywiście trochę czuje się zawiedziony zawsze to mogła być jedna gra do przodu, z gier które miałem w planach kupić, ale myślę też sobie, że nic się nie stanie z tego powodu, że będę miał dwie te same gry. Tak, więc proszę innych ludzi, którzy czyją się trochę zawiedzeni, że im się gra powtórzy,żeby nie pisali postów jak pewien osobnik, który myśli,ze świat się kręci wokół niego. A tak na koniec wiem, że mój post nie jest zapewne pierwszy o takim "zabarwieniu" wobec wypowiedzi pewnego człowieka, ale takie zachowania trzeba krytykować.
 12. a może pomyślmy co łączy te gry, które do tej pory znaleźliście: -mass efect(powinno być mass effect, brak jednego "f" nie wiem czy to błąd ale myślę że to celowe) -ufo -halo -quake -doom -x-com -Wolfenstein -UNREAL
 13. To mi wygląda na logikę znaczek pomieędzy literami który czasami występuje to tzw alternatywa. Dla nieznających w logice mamy dwa wyniki PRAWDA i FAŁSZ( czyli odpowiednio 1 i 0) alternatywa jest wtedy prawdziwa gdy chociaż jeden składnik z alternatywy jest prawdziwy
 14. Dzisiaj program, który miał być wczoraj. Program który liczy ile mamy lat co do dnia i informuje za ile dni mamy urodziny. Datę swoich urodzin wybieramy poprzez wpisanie lub wybranie z listy roku, miesiąca i dnia. Zapewniam, że listy są tak dobrze zrobione, że luty ma 29 dni w rok przestępny. Używam w tym programie funkcji dość nieczęsto używanej wręcz zapomnianej, która w Excelu nie jest opisana pomocą. DATA.RÓŻNICA(data nowsza;data starsza;[format]) Rodzaje formatów D - ilość dni M - ilość pełnych miesięcy Y - ilość pełnych lat YM ? ilość pełnych miesięcy z wykluczeniem lat tzn. zwraca liczbę od 0-11 YD ? ilość dni z pominięciem lat tzn. zwraca liczbę 0-364 lub 0-365 zależnie od roku MD ? ilość dni z wykluczeniem miesięcy i lat Inne funkcje: ROK(argument)- zwraca rok z argumentu w przedziale 1900-9999 LINK do programu Myślę, że Wam się spodoba
 15. gad13

  Znaczki

  Chciałem zaprezentować inny program ale mam z nim pewien problem także myślę,że zaprezentuję go jutro. A dziś program, który wyświetla znaki czcionek w kolumnach(tak wiem, że proste, ale przydatne) możnaby użyć sposobu =ZNAK(WIERSZ()) Efekt niby ten sam tylko, że obsługuje do 255 znaku a sposobem z programu mamy wszystkie znaki. Używam funkcji ZNACZKI, która nie jest normalnie w Excelu dostępna. Została stworzona w VBA. Jak to zrobić samemu: 1.W skoroszycie naciśnij Alt+F11 2.kliknij na arkusz w którym ma działać funkcja. 3. Kliknij strzałkę w dół po najechaniu na ikonę Insert UserForm(taka ekierka z kalendarzem i linijką) 4.Kliknij w Module, wyskoczy okienko w nie wpisz: Function ZNACZKI(code) ZNACZKI= ChrW(code) End Function(to powinno samo się pojawić w przeciwnym razie przepisz) 5.Zamknij okno MIcrosof Visual Basic Zamiast nazwy ZNACZKI można użyć innej nazwy Funkcje: WIERSZ() podaje numer wiesza w którym się znajduje LINK do pliku Zobaczcie sobie czcionkę WST_Czec ktoś kto ją robił lubił tetrisa
×
×
 • Create New...