Skocz do zawartości
Cardinal

Wiedźmin/Witcher (seria)

Polecane posty

@Tesu

mówię tutaj głównie o tej drugiej sytuacji, bo mam ją obecnie cały czas... W wątku głównym przeciwnicy padają na 3 ciosy, bo sam mam prawie 16 poziom, a zadania są na 12... Mam nadzieję, że w Edycji Rozszerzonej wprowadzą lekkie skalowanie tych questów, bo jest to irytujące...

Edit - jeszcze żeby nie było, gram na poziomie, który nazywa się "Pot, krew i łzy"(nazwa powinna zobowiązywać), a jak na razie to więcej razy padłem przez to, że uznałem przeciwników za zbyt łatwych, bo poprzedni tacy byli...

Edytowano przez Sachees
  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was takie małe pytanie: jest jakaś szansa na to, że dostanę osiągnięcie z spotkanie Yennefer bez rozgrywania tego fragmentu jeszcze raz? Nie mam pojęcia dlaczego, ale mi ono nie wskoczyło, nawet tego nie zauważyłem, a teraz jakoś tak kole w oczy brak osiągnięcia zdobywanego w trakcie głównego wątku :P Gry jeszcze co prawda nie skończyłem i jakoś mega daleko nie jestem, ale trochę przegrane mam i nie chce mi się zaczynać jej od nowa, a nie jestem z tych co to zaraz po skończeniu gry rzucają się na nią ponownie. Zawsze mogę się bez tego obejść bo to w sumie nic ważnego nie jest, ale fajnie jest mieć aczika :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakich potworów mogę zdobyć przedmitoy jak np. oko potwora?

Potrzebne jest do schematów wiedźmińskich rynsztunków, ale mam tego naprawdę mało...

Oko potwora robi się z rozłożenia u kowala oczu konkretnych potworów np. oko nekker, czy oko ghula rozkłada się do oka potwora.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 117 godzinach udało mi się ukończyć wspaniałą produkcję, jaką bez wątpienia jest Wiedźmin 3 i znów prześladuje mnie to uczucie, które pojawia się po przejściu genialnej gry lub przeczytaniu książki. Wsiąkłem w ten świat, w te intrygi, politykę. Szkoda, że to jest ostatnia gra, zwieńczającą przygody Geralta. Mimo wszystko z chęcią pograłbym w kolejne gry, gdzie głównym bohaterem byłby Biały Wilk. Kilka zadań z głównej linii fabularnej i z zadań pobocznych mogłoby posłużyć jako zarys fabuły dla dalszych części. Cyberpunk kompletnie mnie nie interesuje..

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwszy raz spotkałam się z nowym Wiedźminem. Nie spodziewałam się, że taki skok pomiędzy jej kolejnymi częściami może być aż tak znamienity i po prostu zniewalający. Geralt wygląda jak kozak z prawdziwego zdarzenia, który swoje w życiu przeżył (w końcu! :D), cały świat nareszcie przypomina ten z sagi Sapkowskiego. Na to czekałam.

Na razie (1.5h rozgrywki) denerwują tylko spadki płynności. Gram na PS4 i niestety są wyjątkowo odczuwalne. :/

W dodatku konsola zaczyna hałasować jak suszarka...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powróciłem po dwóch miesiącach do Wieśka. Ostani raz grałem na patchu 1.07. Mam wrażenie, że znerfili odwary. Np. taki z Echidny praktycznie nie regeneruje mi HP podczas zużywania wytrzymałości. Przedtem jeden młynek i zapełniało pasek życia. Ciekaw jestem czy tak ma być czy to jakiś bug...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam questa w którym mam pokazać statuetkę Triss, ale zrobiłem questa, w którym Triss odpłynęła z innymi... Będę jeszcze w stanie to wykonać?

Aha, no i jeszcze pytanie o romanse - Jeśli Triss odpłynęła, to została mi już tylko Yen?

Edytowano przez Sachees
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Co do pierwszego pytania.

Będzie jeszcze opcja spotkać Triss w toku głównego wątku. Nie będę dalej pisał co i jak, żeby za dużo nie zaspoilerować. Powiem tylko, że spotkał mnie bug, który uniemożliwił mi wykonanie zadania.

Co do drugiego.

Wydaje mi się, że przed jej odpłynięciem trzeba się zadeklarować. Potem nie ma już chyba stosownych opcji dialogowych, ale mogę się mylić.

Edytowano przez Perun
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś rozłożył już ustawienia grafiki na czynniki? Bo geforce experience ustawia mi średnio wysokie ale gra nie chodzi idealnie oj nie. Mam gtx 760 i i5 4460 i 8 gb ramu jakby co. Chętnie poczytałbym co poprzestawiać w inikach i tak dalej ale w necie nic konkretnego nie widzę. Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Nie wiem, czy o to chodzi, ale czasami mam(najczęściej w centrum Novigradu) cośtakiego, jakby gra się zapisywała automatycznie(cały interfejs znikał, a obraz się rozmazywał na około pół sekundy)

Nie wytrzymam zaraz... Macie jakiś dobry deck na Dijkstrę?! Czym nie zagram, to on i tak wygra... Jak na razie najlepiej szło mi Nilfgaardem ze względu na osłabienie jego katapult, ale i tak nie wygrałem jest.

Edytowano przez Sachees
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...