Skocz do zawartości
Cardinal

Wiedźmin/Witcher (seria)

Polecane posty

Filmik przedstawiający 10 pomysłów które nie znalazły się w finalnej wersji gry. Szkoda gra była bardzo dobra,ale mogła być jeszcze lepsza.http://forums.cdprojektred.com/threads/51413-Lista-zmian-i-wyci%C4%99tego-contentu-w-Wied%C5%BAminie-3-w-por%C3%B3wnaniu-do-wyciek%C3%B3w?p=1810135#post1810135 A tutaj jeszcze więcej wyciętego materiału.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie narzekam na zawartosc, ktorej w Dzikim Gonie ostatecznie zabraklo. Przejscie tej singlowej gry zajelo mi grubo ponad 100 godzin, a i tak odpuscilem sobie odwiedzenie wiekszosci znakow zapytania widocznych na mapie Skellige, bo mojemu Geraltowi nie chcialo sie juz taplac w zimnej wodzie. Jak dla mnie Redzi dali nam w najnowszym Wiedzminie wystarczajaco rzeczy do zrobienia i lokacji do odiwedzenia, a przeciez beda jeszcze dwa dodatki do Dzikiego Gonu, ktorych przejscie zajmie nam dluzej niz niejednej pelnoprawnej gry singlowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jedynie zabrakło większej różnorodności w zleceniach wiedźmińskich. Brakowało mi jakichś zleceń na zdjęcie klątwy.

Czy zauważyliście co ile zmienia się asortyment u kupców i alchemików? Z desperacji odwiedzam już wszystkie "?" licząc, że w końcu wypadnie receptura na białą mewę, ale jest to chyba bezcelowe i zostają tylko kupcy. U tego co skupuje trofea nie ma ani jednej receptury, a u druida na Skellige czekam na odnowienie towaru, ponieważ wykupiłem wszystkie receptury.

Edytowano przez Perun
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Perun

Z tego co pamietam, to na Skellige byla misja ze zdejmowaniem klatwy z zamieszkujacego pewien ogrod osobnika... U mnie Biala Mewe mial zielarz w Novigradzie, ale receptura generuje sie u kupcow chyba losowo i rownie dobrze znalezc mozesz ja u handlarza na Skellige...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie ciekawe pomysły ale wiadomo, że twórcy nie mieli już czasu żeby coś więcej wepcha. A szkoda bo może pytajniki na wyspach byłby trochę ciekawsze. Na lądzie jest ok jeśli odwiedzamy pytajniki które się powtarzają, bo przynajmniej walka jest w miarę przyjemna i widoczni są ciekawsze. A na wodzie mamy tylko taflę wody, jakieś wysepki w oddali i mało ciekawą walkę z potworami które pływają/latają (która w sumie mnie bardziej irytowała niż bawiła). Sam klimat wysp jest spoko ale już pływanie po wodzie strasznie się dłuży i wydaje się jakby zostało wciśnięte na siłę żeby tylko mapa była większa. Może jakby Redzi mieli więcej czasu i funduszy to wodne podróże byłyby bardziej ciekawe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi receptura na białą mewę wypadła chyba już w białym sadzie... To jest jakieś losowe, kiedy wypadnie?

A jeśli chodzi o Velen - czy na 12 lvl opłaca mi się eksplorować? Zrobiłem chyba każdy quest dostępny na ten lvl i teraz będę zmierzał do Novigradu. A jak eksploruję to jest sporo highlevelowych potworów.

Edytowano przez Sachees
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, receptura na białą mewę wypada losowo. Może się ona trafić u kupca, wypaść ze skrzyni bądź możemy ją dostać za wykonanie questa. Widać ja nie miałem szczęścia, jestem już na 27 poziomie i nie mogę jej nigdzie znaleźć.

@Tesu ten zielarz przy rynku w Novigradzie?

Edytowano przez Perun
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o Velen - czy na 12 lvl opłaca mi się eksplorować? Zrobiłem chyba każdy quest dostępny na ten lvl i teraz będę zmierzał do Novigradu. A jak eksploruję to jest sporo highlevelowych potworów.

Tutaj masz mapke Velen, ktora da Ci pewne pojecie o tym, gdzie na Twoim levelu mozesz sie zapuszczac, a ktorych obszarow lepiej jeszcze nie odwiedzac.

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pomyliłeś czasem białej mewy z białym miodem? O ile mnie pamięć nie myli to biały miód niweluje działanie eliksirów i zmniejsza poziom toksyczności. Biała mewa stanowi bazę alchemiczną dla eliksirów i jest niezbędna do ich ulepszania. Dodatkowo jest ona konieczna do wytwarzania specjalnych substancji alchemicznych potrzebnych do ulepszenia petard.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, muszę się was o coś spytać bo dzisiaj się delikatnie wku... rzyłem. Otóż w w owej cudownej grze jaką jest Dziki Gon celuję w platynę. Zostało mi tylko kilka osiągnięć i zamierzałem zrobić właśnie ,,Kolekcjonera kart". Całą grę ciułałem karty do gwinta, a gdy chciałem dzisiaj sprawdzić jakich kilku mi zabrakło by skończyć osiągnięcia, dowiedziałem się, że 3 karty były do wygrania na bankiecie w zadaniu ,,Kwestia życia i śmierci". Nie da się zdobyć tych kart inaczej?! Serio muszę przechodzić grę od nowa zbierając od nowa wszystkie karty bo nie zauważyłem opcji gry w gwinta w jednym queście? :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile np. Specjalna karte od Krwawego Barona mozna zdobyc nawet po jego wyjezdzie z Wroncow, to te karty z przyjecia o ile mi wiadomo mozna zdobyc tylko i wylacznie podczas tego jednego questu biorac udzial w karcianych pojedynkach z zaproszonymi na przyjecie goscmi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba dawno się tak nie zdenerwowałem na jakąś mechanikę z gry jak na to określanie, który quest jest na który lvl... Mam już prawie 16 lvl, a w głównej linii fabularnej mam questy na 12 lvl, bo specjalnie wcześniej zrobiłem wszystkie questy z Velen na mój level, żeby nie przepadały, a teraz chyba i tak przepadną mi kolejne... Nie ma jakichś modów, które to usuwają?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sachees piona! Mnie też to denerwuje. Zdecydowanie wolałbym, żeby każde zadanie miało ustaloną, stałą liczbę punktów doświadczenia. Co innego potwory, one powinny być dalej poziomowane.. Logiczne jest to, że wraz ze wzrostem doświadczenia taki utopiec nie powinien stanowić dla Geralta problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba dawno się tak nie zdenerwowałem na jakąś mechanikę z gry jak na to określanie, który quest jest na który lvl...

Ale ani to nie jest mechanika nowa, ani niespotykana. Cale levelowanie w World of Warcraft jest o nia oparte. I nie jest tez pozbawiona logiki, bo jak dostajesz zlecenie na np. ubicie poteznego leszego, ktory w dodatku ma tez stado wilkow do pomocy, to raczej trudno oczekiwac, ze nieprzygotowany jeszcze do takiej walki wiedzmin da rade. Jedyny mankament takiego podzialu zadan dotyczy tylko sytuacji, kiedy nasz poziom dzieki wykonywaniu wczesniejszych zadan pobocznych wzrosl bardziej, niz przewidzieli to tworcy i nagle mamy kilka zadan, w ktorych przeciwnicy sa niepoporcjonalnie slabsi od nas, a zdobywane za wykonanie zadania/zlecenia punkty doswiadczenia sa praktycznie zerowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ponadto nie ma co się martwić na temat wzajemnej interakcji trzeciego Wiedźmina z sercowym dodatkiem - nasze wybory mają wpłynąć na linie dialogowe czy to w jednym, czy to w drugim. Zależy, co przejdziemy najpierw."

To w końcu będą jakieś interakcje w nowym dodatku czy nie? Bo pod hasłem "linie dialogowe" rozumiem rozmowy z NPC, w tym z tymi najważniejszymi...

PS. Jestem mało kumatym człowiekiem, proszę o nie hejtowanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...