Skocz do zawartości
Cardinal

Wiedźmin/Witcher (seria)

Polecane posty

Zadanie zdecydowanie na cierpliwość smile_prosty.gif

Ooo dokładnie to. Tłucz go po prostu bez przerwy i w końcu go pokonasz. Sam w sobie jakiś szczególnie niebezpieczny to on nie jest. Irytuje jedynie to leczenie, które po prostu przedłuża walkę. Ja sam się na samym początku zdziwiłem "Dlaczego on ma full hp sokor przed chwilą miał tylko 3/4?"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wyspie Faroe, na lewo od wsi Harviken jest jakaś jaskinia w której są dwa trolle na dwudziestym poziomie i jakieś elfie drzwi. Podobne do teleportów, jakie były przy zadaniu związanym z Filipą, ale nie działają.

Był tam ktoś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP Nie tam już byłem, to jest gdzie indziej. Niema tam nic prócz trolli i tych drzwi.

Może REDzi coś planowali, ale potem z tego zrezygnowali bo zbrakło czasu i grosiwa.

Może było to związane z tym że:

Geralt miał być jeźdźcem Gonu.

Edytowano przez darkdarius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem dodatek, to moje wrażenia co do zakończenia:

Nie żebym się chwalił, ale zagadkę ze zwierciadłami odgadłem od razu biggrin_prosty.gif Woda przyszła mi na myśl wtedy, gdy przed Gaunterem ostrzegał mnie pies w rezydencji Iris. Mam zamiar zacząć grę od nowa, tyle że w marcu gdy będę już posiadał obydwa dodatki. Podstawkę przeszedłem w 40 godzin, wątek główny w dodatku w 8 godzin (Teraz zabieram się resztę zadań pobocznych). Ciekawe na ile mi starczy następny dodatek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem i .... jednak nie. Za dużo zadań zręcznościowo zgadywanych, szukania dróg itp... Minus to także sporo nic nie wnoszących dialogów. Pewnie że trzyma poziom ale bez rewelacji. Solidne. Brawa za wykonanie.

Chyba pierwszy komentarz dot. DLC, z którym w pełni się zgodzę. Oczywiście, trzeba przyznać, że trzyma poziom i dobre DLC, z dużą zawartością ale po zapowiedziach i zachwytach niektórych (jaki to quest z weselem jest przezabawny) miałem nieco wyższe oczekiwania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@2real4game

Wskoczyłem do Wiedźmina 3 i zrobiłem screeny.

1) Lokacja jaskini na wyspie Faroe

euHeeDT.jpg?1

A tu te podejrzane drzwi.

eQjUPN5.jpg?1

Tak sobie teraz pomyślałem, a może te drzwi i w ogóle cała jaskinia doszła z tym nowym patchem 1.10.

Bo tez jak przechodziłem wiedźmaka za pierwszym razem, to tej jaskini na Faroe nie miałem. Albo jej nie znalazłem. sad_prosty.gif

Przed chwilą to znalazłem. SUPER biggrin_prosty.gif

UWAGA SPOILER DOTYCZĄCY DODATKU SERCA Z KAMIENIA !!!

Mocno smiechłem biggrin_prosty.gifbiggrin_prosty.gif

Edytowano przez darkdarius
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zaś, dodatek jest absolutną rewelacją i podoba mi się zarówno jego poziom, dorównujący podstawce, jak i kameralność historii, pozwalająca wczuć się bez patrzenia na inne questy. Przystąpiłem do dodatku z 37 poziomem, skończyłem, osiągając 40-ty. Co miało być powiedziane na temat rodu von Everec, zostało już powiedziane (

a komentarze Witolda na temat urody niewiast bądź "niedźwiedzia" zapadną w mej pamięci na długo... pffff :D

). Tak samo o Gaunterze. Ja za to melduję, że wersja PS4 po patchu 1.10 (1.11 poprawia już tylko sam dodatek i, NARESZCIE, to nieznośne zlecenie z DLC) chodzi nareszcie w pełni tak, jak powinna. Co prawda, zwolnienia animacji do 25 klatek mi nie przeszkadzały, po perypetiach związanych z PC-towym gamingiem, ale teraz właściwie wszędzie i w każdej sytuacji jest stabilne 30. Dodatkowo zniknęło zwolnione doczytywanie tekstur, zaś jakiekolwiek glitche prawdopodobnie już nie występują wcale. Może to dość długo, te prawie 5 miesięcy, ale taki Skyrim wciąż ma sporo baboli, a jest znacznie mniejszy w rozmiarze (pominę fakt, że już w dniu premiery Wiedźmin 3 chodził wcale przyzwoicie). Podsumowując - jutro kontynuuję polowanie na karty, po scalowaniu w trofeach dodatku i mniejsza, że skończył się tak dobry i wyrazisty w zawartości dodatek - nawet latając bez celu, po wyspach Skellige, gra Geraltem to czysta przyjemność.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że albo patch 1.10 albo 1.11 dodał nowe zadanie w okolicach Kaer Morhen i jakąś jaskinie, pełną dużych zadrapań w okolicach wyrwy zrobionej przez Przeraze.

A te zadanie to:

Wiedźmińska Kuźnia.

Które rozpoczynamy przeszukując twierdze, gdy znajdziemy książkę musimy iść w to miejsce gdzie jest żywiołak ziemi i po pokonaniu go( chyba że już to zrobiliśmy) położyć książkę na piedestale.

Potem otwiera się przejście i musimy pokonać strażnika.

Czy ktoś zrobił to zadanie przed patchem 1.10/1.11?

Poza tym, fajnie że można powiedzieć Vesemirowi o pewnym wyrażeniu z Serc z Kamienia.

Niby nic ale cieszy. biggrin_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już prawie kończę przechodzić Wiedźmina 3 po raz drugi i znów wybrałem Yenn dla Geralta, skoro z Shani nici. Ale już w gotowości czeka zapis ze ukończonymi zadaniami z Novigradu i Velen i ruszam znów na spotkanie Shani, Olgierdem i Gountera, tym razem muszę pobiegać z Witoldem po wszystkich możliwych miejscach, może wybiorę się z nim do Oxenfurtu i Novigradu, a nóż że coś fajnego powie.

To będzie zapis Triss (wreszcie się doczeka, że to ona będzie z Geraltem, bo tak to 2-0 dla Yenn póki co) więc nie poromansuję z Shani.

Obecny zapis po dodatku kończę z 46 poziomem. Obecnie jestem w Novigradzie z całą paczką.

Obecny zapis, jest prawie taki sam jak poprzedni bo chcę zrobić idealny zapis dla Geralta i Yenn i dla Triss i Geralta, więc gdy będę grał kolejny raz, też zrobię tak samo. Jakoś mnie to nie nudzi, po za tym, nie mógł bym zrobić tego "złego zakończenia'', lub zabić pewne osoby(choć się nad tym zastanawiam, ale jakoś mi ich szkoda)

Żadna gra tak jak Wiedźmin, nie weszła do mojego życia i się w nim zadomowiła. Inne gry przechodzę lub po prostu jak są ze Steama, to dropie karty a gry znikają w odmętach mojej biblioteki.

Szczerze powiem że wychowałem się na wiedźminie.

Możecie mówić że to słabizna straszna i gumowe potworki latające po ekranie telewizora, ale jak byłem młodszy i oglądałem film Wiedźmin (tak ten z Żebrowskim) to się cieszyłem i przeżywałem każdy odcinek. Oglądałem go za każdym razem jak leciał w tv, jak tylko mogłem. Potem go sobie zamówiłem i mam własny na dvd, szkoda że nie mogłem zamówić dalszych dokręconych odcinków.

Potem przyszła gra i co tu dużo mówić, wpadłem jak śliwka w kompot.

Dla mnie niema lepszej gry i mam nadzieje że powstanie kolejna część z serii o Wiedźminach.

Niestety nie spodziewam się kolejnych przygód z Geraltem w roli głównie (ale było by fajnie ruszyć z nim np. do Zerrikani) mogło by być coś w rodzaju Skyrima, albo jakieś przygody Ciri. Ale Redowie mieli by pewny kłopot z robieniem oddzielnych światów i ich wypełnieniem. Choć z drugiej strony, Ciri mogła by te przygody mieć w świecie Geralta ewentualnie jakiś skok do Tir ná Lia.

Albo sięgnąć po to co jej się należy.

Po tron Nilfgardu ale na jej zasadach, a nie jakichś tam polityków.

Może Redowie jeszcze nie zamknęli księgi ze światem Geralta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem przed chwilą Wiedźmina 3.

i Tak

Ziemie północne prócz Wyzimy należą do Emhyra.

Gdyby nie było tego, wyboru gdzie trzeba zabić R.V.T. (napisałem tak by nie spoilerować) to by należały do S.D.

Geralt i Yenn żyją sobie spokojnie na krańcu świata, a mają za co bo kończyłem grę z prawie 200tys na koncie.

Ciri na szlaku szuka przygód.

Ci co mieli przeżyć przeżyli.

Jak tylko zjem obiad, z powrotem wracam do świata Geralta by połączyć go z Triss. Ale dopiero jak zrobię dodatek S z K.(drugi raz).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może żebyśmy mu napisali. biggrin_prosty.gif Ile mieliście najwięcej kasy kończąc Wiesia z numerkiem 3 ? Bo z pierwszej części pamiętam, że mój rekord to prawie 9k orenów, a w 3 części miałem ponad 15k kończąc grę. Przez 1 część gry tak oszczędzałem specjalnie na drugą część, by mieć hajs na zapas w drugiej, a w drugiej niestety oszukali mnie na miedziaki ... to samo z drugą częścią.

Edytowano przez Hrabia93
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej części na pewno coś koło 10k orenów, pewnie trochę mniej, ale na pewno sporo, bo nie wiedziałem, że można kupić zbroję :P

W drugiej części niestety nie pamiętam i nie zwracałem na to uwagi.

W trzeciej 13k, ale miałem masę rupieci do sprzedaży + kasa nie była mi do niczego potrzebna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze 25k z trójce, w poprzednich nie pamiętam.

+ kasa nie była mi do niczego potrzebna.

No właśnie w tym problem. Z kasą to cienko u mnie było tylko na początku, nie miałem czym sobie hp regenerować więc trzeba było wydawać wszystko na jedzonko (a że z kasą było ciężko to fajnie robiło się całe zadanie na 1/3 hp biggrin_prosty.gif). Potem doszły jakieś miksturki i odwary to już w ogóle nie było na co wydawać. Zbroje i pancerz? Pff, jak zwykle najlepszy się znajdowało głównie. Po zdobyciu wiedźmińskiego setu to już w ogóle wydawało się tylko na ulepszenia i naprawy (co też jakieś drogie nie było). Przy NG+ to już naprawdę nie miałem co z hajsem robić, bo nowy rzemieślnik jakoś mi nie podszedł i stwierdziłem, że nie dostanie mojej kasy.

Edytowano przez TheEquinoxe
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro jest aukcja z Wiedźminem 3 za 36,90zł, dostajemy wersję pudełkową z cała zawartością, jednak w aukcji napisane jest: Zestaw nie zawiera klucza do platformy GOG, jednak jego wykorzystanie nie jest wymagane. Brak klucza nie ma żadnego wpływu na proces instalacji i uruchomienia gry, jak również samej rozgrywki i całkowitego jej ukończenia. Połączenie z Internetem wymagane jest tylko podczas instalacji gry (zostanie pobrane dodatkowe 300MB). W trakcie gry połączenie z Internetem nie jest wymagane.

Jak to rozumieć, czy gra będzie pobierała łatki i działa poprawnie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam takie pytanie odnośnie wiedźmina 3 na pc, chodzi o fps i sprzęt, nie wiem czy tutaj można zapytać o to, w ostatnim cdaction w dziale sprzętu fajnie opisano karty graficzne, i przy porównaniu gtx 970 z amd podano na ustawieniach uber na jakiejś olance na wschód od oxenfurtu na uber detalach prócz nvidia włosy, 56 fps, sprzęt taki jak mój w stopce był opisany, a ja wchodząc do lasku a w lasku jakby polanka, miałem 30 fps..w maksie do 37 na uber..skąd taka róznica? wersja gry 1.08

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...