Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Ciesze sie dzis niezmiernie. Za 20 euro (!!!) udalo mi sie wyrwac kolekcjonerke Stalkera w wydaniu puszkowym. Juz kiedys chcialem ja kupic, ale niestety spoznilem sie ze zlozeniem zamowienia i wszystkie egzemplarze sie rozeszly. Pozniej regularnie zagladalem na serwisy aukcyjne, ale za kazdym razem albo jej nie bylo, albo gdy juz sie pojawiala, to cena byla "ciut" za wysoka jak na moje standardy. Oplacalo sie czekac, znajomy wlasnie stwierdzil, ze bedzie potrzebowal u siebie wiecej miejsca na ksiazki, a ze nie czuje juz potrzeby trzymania puchy ze Stalkerem to zaproponowal mi jej odsprzedaz. Od razu sie zgodzilem. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nope, nie ma czegoś takiego jak dodatkowa dostawa kolekcjonerek po premierze czy coś w tym guście, EK się nie dorabia w przypadku ich szybkiego wyprzedania. Cały ten ambaras to tradycyjne już zagrywki Gramu, ich "polityka marketingowa". A to raz produkt jest dostępny, a to znów go brak, by po paru dniach znów pojawić się na krótki okres w sprzedaży i tak w koło Macieju. Taktyka stosowana od dawna na mrocznej kolekcjonerce Wiedźmina 2.

Mówisz? A to cwaniaki :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol z drewna smile_prosty.gif masz linka do unboxingu

wersji z muve brakuje tylko tej etykiety na karton,

dla zainteresowanych Aliens: Colonial Marines Collector's Edition Unboxing po grecku wink_prosty.gif

wygląda ze edycja znikła ostatecznie z polskich sklepów i jest nie do dostania

Edytowano przez robart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Winkielek

Jest to promocja na walentynki, więc prawdopodobnie skończy się 14 lutego, ale nigdzie nie ma informacji odnośnie czasu promocji.

Patrząc na unboxing Aliena, muszę przyznać, że figurka wygląda naprawdę nieprzeciętnie, nie licząc twarzy marine'a i stosunkowo niewielkich rozmiarów (zna ktoś wysokość ?). Byłbym w stanie się skusić, ale za mniej niż 200 zł (nie wiem, czy się doczekam). Czekam też na jakieś recenzje samej gry.

Edytowano przez Rafi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@robart

niezły argument smile_prosty.gif

@adam

wg mnie figurka spoko (nie dobra tylko spoko), wygląda jakoś tak biednie ale chyba dlatego ze ten max taki chudy i długi

plastik jak plastik, szału nie ma ale jak postawisz na półce nie będzie straszył (byleby nie obok smoka ze Skyrima biggrin_prosty.gif)

jedyne co mnie się w całości nie podoba to jakaś taka dziwna podstawka pod figurkę (ale może to jakieś moje fanaberie)

@down

hmm więc może rzeczywiście to fanaberie smile_prosty.gif

PS z innej beczki

obok info o ilości punktów ostrzeżeń mam czerwony wykrzyknik a jak na niego najadę komunikat "Moderator dodał ostrzeżenie dla tej treści" jak klikam go po szczegóły wyskakuje jakiś błąd, ktoś miał kiedyś coś takiego?

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@robart

niezły argument smile_prosty.gif

@adam

wg mnie figurka spoko (nie dobra tylko spoko), wygląda jakoś tak biednie ale chyba dlatego ze ten max taki chudy i długi

plastik jak plastik, szału nie ma ale jak postawisz na półce nie będzie straszył (byleby nie obok smoka ze Skyrima biggrin_prosty.gif)

jedyne co mnie się w całości nie podoba to jakaś taka dziwna podstawka pod figurkę (ale może to jakieś moje fanaberie)

Akurat podstawka na figurke jest bardzo dobra. Drewniano podobny plastik z nabojami od pistoletu Max'a. Ogólnie ta figurka zrobiła na mnie dobre wrażenie.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adam1118

Zapraszam do zapoznania się z 11. odcinkiem Co-Relacji, w której to omawialiśmy z Yaperem tę właśnie specjalkę Maxa (link do kanału w mojej sygnie, dokładny rozkład jazdy w opisie - na pewno znajdziesz). W skrócie - szału bynajmniej nie ma.

@TitoBandito

Szkoda tylko że Far Cry 3 faktycznie okazał się naprawdę dobrym survival shooterem, Aliensy natomiast od początku zapowiadały się co najwyżej średnio. Polecam wynaleźć jakiś odstresowywacz i na nim wyładowywać negatywne emocje.

@Alienub

Masz rację, do handelku i odsprzedawania encyklopedii na allegro to faktycznie świetna oferta (AC:R Animus Ed.), wciąż jednak nie mogę się przekonać ani do gry, której oddzielnie nie mam chęci kupować, ani do wspomnianej księgi która totalnie mnie nie "jara". Cena 50zł za Drivera i czwórak za wysyłkę już bardziej mnie kusi, aczkolwiek gra swój okres świetności ma już za sobą i nie jestem pewien czy znajdę na nią czas w nadchodzących miesiącach. Acz oferta zacna.

I nawiasem, apeluję do wszystkich zainteresowanych udzielaniem się w temacie do wysilenia mózgownicy na moment pisania odpowiedzi (nie ubliżając) i skrobnięcia nieco więcej niż marne kilkadziesiąt znaków w poście. Ilość nowych wpisów być może spadnie, z drugiej jednak strony merytoryczne wypowiedzi skłonią do głębszych, żywszych dyskusji. Absolutnie nie uważam się za nikogo upoważnionego do pisania tego typu nagan, nie śmiem też wytykać nikogo palcami, jednakże jestem stałym bywalcem tego tematu już od dosyć dawna i muszę przyznać iż niestety, ale zauważam niejednostajny, aczkolwiek powolny spadek jakościowy pojawiających się tutaj postów. Serce mi się kraje widząc wiadomości będące niczym więcej aniżeli linkiem do oferty na allegro czy zachwaleniem w nie więcej aniżeli kilku słowach tej czy tamtej kolekcjonerki. Nie macie wiele/nic sensownego do powiedzenia? Może lepiej zachować swe przemyślenia na potem i skrobnąć jednego, zbiorczego i bardziej wartościowego posta? Mowa jest srebrem...

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja swojego Driver: San Francisco - Edycja Kolekcjonerska już zamówiłem, bo uważam, że cena w wysokości 50 zł, to jest próg, poniżej którego już nie trzeba schodzić. Teraz tylko kwestią czasu (niedługiego) będzie, jak wszystkie zejdą z oferty sklepu Gram.pl.

Bleub? Kolekcjonerka Dead Island: Riptide z tym całym "kadłubkiem" będzie wydana tylko na Wielką Brytanię, a Polska otrzyma swoją (jeszcze niezapowiedzianą) wersję? Ciekawe, czy będzie w niej znowu sporo różnorodnej "chińszczyzny" :trollface: ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, orientujecie się może w temacie wysokości figurki Raidena w Limited Edition Metal Gear Rising: Revengeance? Przypadkiem natknąłem się na nią przeglądając Ultimę, i ślinka pociekła, albowiem Zavvi tą samą edycję próbowało opchnąć za 99 funtów. Figurka prezentuje się naprawdę zacnie, ale na pewnym zagranicznym forum ktoś rzucił hasłem zaledwie 16 centymetrów. Jak dla mnie to jednak trochę za mało, by wydrapywać z portfela dodatkowe 200 zł... Co więcej, Limited Edition, poza naprawdę ślicznym pudłem zbiorczym i DLC, nie chwali się nawet standardowym już dzisiaj steelbookiem. I się tak głowię - warto, nie warto? Gdyby Raiden urósł do przynajmniej 21 centymetrów, pewnie bym się skusił. W obecnej sytuacji, mam zagrychę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aliens:CM jest grą straszną i ta "5" i tak moim zdaniem jest oceną na wyrost. Miałem okazje zobaczyć grę na Xboxa - brzydka i nudna. Tak więc kupowanie kolekcjonerki do gry która jest takim klopsem, pomimo całkiem ładnej figurki chyba mija się z celem, ale każdy lubi co innego.

@Wuwu

Obawiam się coraz bardziej, że w kolekcjonerce Riptide dostaniemy Survival Kit v 2.0

Nikt chyba o tym nie wspominał, ale muve dorzuca do premierówek i słabszej kolekcjonerki Bioshocka Infinite bardzo ładnego steelbooka. Tu mam do Was pytanie, czy ktoś próbował użyć kod zniżkowy z KG do tej słabszej kolekcjonerki ? Być może działa on tak samo jak w przypadku Tomb Raidera.

bioshocksteel.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baaardzo wątpie w możliwość użycia kodu. Ja pytałem przed premierą Hitmana czy mogę użyć kodu na tą edycję nawet nie kolekcjonerską, tylko tą z artbookiem, a oni powiedzieli jasno i wyraźnie, że kod obowiazuje tylko na gry w edycjach standardowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupił ktoś może edycję kolekcjonerską Assassin'a Creed'a III? Fajnie to wygląda? Zadowolony jest? I takie pytanie, które pewnie już nie jedna osoba zadała: kto kupuje edycję kolekcjonerską Wiedźmina 3, od razu po premierze lub nawet przed? Zapowiada się interesująco, bo znając wykonawców Wiedźmina- nie ważne co trafisz, zawsze będzie bardzo ciekawe, bo to Wiedźmin! Btw. forum Wiedźmina bije nieźle rekordy. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...