Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Kolekcjonerka Dead Space'a 3 tak jak myślałem zacna, obecnie wychodzi mało tak klimatycznych kolekcjonerek. Straszna szkoda że nie było jej dostępnej w Europie bo na pewno bym się na nią szarpnął.

Ostatnio podnoszę się po grudniowej ofensywie biggrin_prosty.gif ale tego zakupu nie mogłem sobie odmówić. Jeszcze raz wielkie podziękowanie dla Ekipy Co-Relacji za podrzucenie tej okazji chytry_prosty.gif Dziś dotarła do mnie kolekcjonerka War in the North z kołczanem. Kołczan - świetna sprawa, a mapa miażdży system. Piękna mapa ze Skyrima przy tej wygląda słabo ( chociaż wcale słaba nie jest tongue_prosty.gif ) Jedyny minus tej kolekcjonerki to fakt, że była ona dostępna tylko w USA, przez co gra na Xboxa działająca na konsolach NTSC nie zadziała na Europejskich konsolach. Mam nadzieję, że za jakąś sensowną cenę uda mi się ją sprzedać na Ebayu. Unboxingu tego i kilku innych możecie się spodziewać niestety dopiero za około miesiąc.

BTW

W styczniu miała zostać potwierdzona oficjalna ( majowa ) premiera GTA V i przy okazji skład kolekcjonerki, natomiast wczoraj przesunięto datę na 17 września. Wydaję mi się czy SennseJ to przewidział biggrin_prosty.gif? Zapewne faktycznie będą czekali z wydaniem "piątki" do czasu pojawienia się next-genów.

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo słuchanie Co-Relacji zwyczajnie się opłaca :trollface:

Unbox Dev Team Edition utwierdził mnie w przekonaniu iż wartoby wysupłać te 3 stówki na tak klimatyczną edycję limitowaną. Wszystko dobrej jakości, ładnie zaprojektowane i przemyślane (nawet ten głupi bidonik o który bałem się najbardziej wyszedł całkiem nietragicznie). Dobry deal dla hamburgermanów, szkoda tylko że sama gra trochę niedomaga.

@Orchi

Yup, wygląda na to że SennseJ przewidział przesunięcie premiery GTA V na koniec roku :D. Damn, tak bardzo chciałem pograć już w lato.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa, że teraz nie da się tej edycji kupić w ludzkiej cenie. wink_prosty.gif Ceny na ebayu za wersję europejską zaczynają się od 100 funtów w górę, wersja amerykańska to koszt od 200 funtów w górę.

W zasadzie ciekawi mnie ta sytuacja. Ok, sama kolekcjonerka moje oko cieszy, nie ukrywam, że jest atrakcyjna wizualnie i tak dalej, ale prawda ta nie przekłada się na jej cenę. Tymczasem, hajp się pompuje i nagle robi się z tego pożądany przez ludzi biały kruk (lub przynajmniej coś bardzo bliskiego temu statusowi). Od czasu do czasu regularnie patrzę na dostępność i ceny Vault Hunters czy Ultimate Loot Chest Borderlands 2 i też ogarnąć sprawy nie potrafię. Ładne to, fajne to, ale cena? Już nie koniecznie. A hajs, jaki krzyczą sobie za te kolekcjonerki, astronomiczny.

----

Dev Team Edition Dead Space'a 3 wisiał jakiś czas temu na Allegro za ok. 500 zł. Ciekawostka - bez gry. Spasowałem.

Edytowano przez Hellspawn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały filmik na dobranoc wygrzebany przez Yapera:

. Nie wiem jak waszym zdaniem, ale na moje ta prezentacja zmienia nieco moje podejście do Paladin Edition Blacklista. Choć i tak cena 500zł za to wydanie to zdecydowanie za dużo.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem to już wczoraj, samolot sam w sobie całkiem spoko, lecz obawiam się, że jeśli ktoś zechce go używać, to po kilku lądowaniach typu ,,hard" zbyt wiele z niego nie zostanie.

Natomiast, jeśli chodzi o cenę, to w tym temacie się nie wypowiadam, bo nie mam pojęcia w jakich cenach obracają się tego typu zabawki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce NIE BĘDZIE EK gry Aliens CM od CDP!

Właśnie dostałem taką odpowiedź na moje pytanie ze sklepu gram.

Dokładnie : "Mam pytanie odnośnie mojego zamówienia na EK Aliens CM na PC. Dlaczego zmieniła się data wysyłki na "Luty 2013"? We wszystkich innych sklepach jest data wysyłki 12 luty. I jeszcze jedno odnośnie ceny tej EK - we wszystkich sklepach w których można zamówić tą edycję jej cena wynosi 339zł, a u was 379zł. Czy u was cena też spadnie, czy nie ma na to szans i lepiej jak odwołam zamówienie i zamówię gdzie indziej?

Proszę o odpowiedź."

I Odpowiedź : "W piątek polski dystrybutor poinformował nas, że nie będzie mieć jednak w ofercie polskiej wersji kolekcjonerki, angielskiej też. W poniedziałek wszyscy klienci, którzy zamówili u nas tę polską EK zostaną poinformowani o anulowaniu zamówień z powodu niedostępności towaru.

Zatem szukaj tego produktu w innych sklepach, które mają towar nie od polskiego dystrybutora."!

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&u=12773

Mam nadzieję, że ten złodziejski CD Projekt padnie w niedalekiej przyszłości. Gdybym wiedział, że takie cyrki będą przez tą firmę to bym już dawno zakupił grę na Amazonie!!!

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Mam nadzieję, że ten złodziejski CD Projekt padnie w niedalekiej przyszłości. Gdybym wiedział, że takie cyrki będą przez tą firmę to bym już dawno zakupił grę na Amazonie!!!

Teraz mi powiedz jak Cię CD Projekt okradł? Przecież pieniędzy jeszcze nie zapłaciłeś...

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem problemu. Pan Tito nie stracił ani grosza, a kolekcjonerkę można zawsze zamówić na Amazonie. W ogóle często można tam znaleźć kolekcjonerki dużo taniej niż w Polsce.

  • Upvote 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Soaps

jak nie rozumiesz problemu?

problem polega na tym że skoro gram i inne sklepy oferowały możliwość zamówień tzn. że miały co najmniej zajawkę od dystrybutora że tą EK dostaną

jedyne co nie tak w wypowiedzi Tito (imho) to adresat pretensji, a pretensje do "tych których imienia nie można wymawiać" (ups przekręcać, coś mi się przekręciło oj pokręciło)

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TitoBandito

Nie ma sie co denerwowac. Na szczescie nie zyjemy w Korei Polnocnej ani w XIX wieku. Co za problem skorzystac z internetu, wejsc na Amazon, Play czy inny serwis i tam zakupic te kolekcjonerke? Nie jest to sytuacja bez wyjscia i jesli zalezy Ci na zdobyciu tego wydania Aliens COlonial Marines, to wiekszych trudnosci miec z tym nie powinienes.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drobny update kolekcji.

Koszulka DMC (w rzeczywistości nadruk jest szary, świetnie to wygląda), limitowana replika miecza Two Worlds (świetnie się sprawuje w uboxingach) i na deser big box Age of Empires Gold Edition oraz gwóźdź programu (na to czekałem długie miesiące):

pełna kolekcja Half-Life(nie bawiłem się w poszukiwania zbiorczego wydania HL Generation, a kolekcjonerka HL2 z metal boxem jest w Polsce nie do osiągnięcia; na eBayu jest, ale koszty transportu, wysokie cło i obawa przed zniszczeniem przez celników skutecznie studzą me chęci do posiadania owej edycji). Generalnie jest to chyba wszystko, co oficjalnie wyszło w Polsce (nie wliczam CSa, który jest wprawdzie z tego samego uniwersum, ale kompletnie mnie nie kręci).

Edytowano przez Prometheus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niby super ten stalker

tylko niekompletna bo brak koszulki

Prometheus

fajny update, zwlaszcza ta koszulka

tron super okazja IMHO

a jeszcze 2 miesiace temu dalem za nia w wirtusie wlasnie 60 pln

Edytowano przez marek79
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tron super okazja IMHO

Stary, oferta kupy w ładnym, kartonowym opakowaniu za 20zł uważasz za dobrą ofertę trollface.gif ? Za darmo bym nie wziął, bo szkoda by mi było miejsca na składowanie tak marnej kolekcjonerki bardzo słabej gry.

@alienub

I pomyśleć, że jeszcze niedawno założyciel tego tematu kupił takową edycję za 150zł pokerface.png. Cena faktycznie w porządku, zazwyczaj takie wydanie chodziło w graniach nawet od 20 do 80zł.

@Vantage

Ładny ten zestawik Half-Life, pozazdrościć. Big box z AoE też piękny, wciąż poluję na takowy i niemożliwością jest dostanie egzemplarza w relatywnie zadowalającym dla mnie stanie (ideał lub nówka :trollface:) za mniej niż 100zł, podejrzewam więc iż prędko takowego sobie nie sprawię (choć tylko tego boxa brakuje mi do skompletowania wszystkich premierowych i kolekcjonerskich wydań serii).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Prometheus

Ladne gadzety zamiesciles. Jakiej wielkosci jest ten mieczyk? Jest ladnie wykonany, ale patrzac po podlozu, na ktorym sie znajduje, to chyba ma bardzo mizerne rozmiary. No i tak kolekcja Half-Life robi spore wrazenia - dla fana serii jest to niezly skarb.

Co do Metal Boxa HL2, to jesli bylbys wciaz zainteresowany jego zdobyciem, to moglbym Ci pomoc ominac problem jaki stanowi potencjalne niebezpieczenstwo ze strony polskich celnikow. wink_prosty.gif

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...