Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Witam wszystkich, dawno tutaj nie pisałem, ale od czasu do czasu przeglądałem temat. Dzięki za cynk o promocji na muve, zamówiłem Alana Wake'a i długo myślałem nad Maxem, ale jednak odpuściłem - na grze zbytnio mi nie zależy, a figurka na kolana nie rzuca, może za 50 ? :)

Zauważyłem za to ciekawą ofertę na amazonie (brytyjskim, oczywiście)- ed. deluxe Hitmana na PC kosztuje tam teraz 32 funty. Cena naprawdę niezła, tym bardziej, że u nas coraz gorzej z dostępnością. Mam parę pytań odnośnie tego sklepu, gdyż nigdy tam nie zamawiałem : ile kosztuje wysyłka do Polski i jak długo trwa średnio realizacja zamówienia ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rafi

Kurczaki, niezła oferta na tego Hitmana, naprawdę niezła. Ale śpieszę z pomocą - wysyłka z opcją Super Saver Delivery powyżej 25 funali jest do Polszy za darmo, jednakże oferta przez Ciebie namierzona takowej nie posiada. Dlatego koszty wysyłki takiego przedmiotu to jedna wielka niewiadoma mystery.gif . YMZME z tego co widzę jest najtańsze i oferuje wysyłkę międzynarodową, proponuję więc wrzucić od nich grę do koszyka i sprawdzić ile zawołają sobie za wysyłkę do PL.

Realizacja zamówienia? Przez sam Amazon bywa że i 5-6 dni, jeżeli natomiast kupujesz u konkretnego sprzedawcy to podejrzewam że nawet do 15 dni roboczych.

@reszta bywalców

No dalej, chwalić się swoimi zakupami z wyprzedaży smile_prosty.gif

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okazje cenowe na muve całkiem przyjemne

jak przy niektórych premierach niesamowicie przeginają z cenami

tak na wyprzedażach robią wrażenie :) ....

a tu 2 inne kolekcjonerki (jedna to chyba okazja, choć zastanawia ich ilość)

http://allegro.pl/bioshock-2-special-edition-ed-kolekcjonerska-pc-i3012939777.html

http://allegro.pl/assassin-s-creed-i-limited-edition-kolekcjonerska-i3013364466.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta druga kolekcjonerka była ostatnio za 59 zł wink_prosty.gif A co do Bioshocka, ciężko uwierzyć, że od tak sobie 40 sztuk zafoliowanych sie znalazło...

A co do przecen muve - to gratki do nich, naprawdę super ceny wink_prosty.gif Risen 2 zamówiony, zastanawiam się nad Max Paynem

Edytowano przez Kizami
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie jednakże dostępność tych kolekcjonerek Bioshocka 2, przeca od paru ładnych miesięcy niezwykle trudno było znaleźć choćby używany egzemplarz na PC, o nówce nie wspominając. Cena 150zł jest wciąż atrakcyjną ofertą za tak piękną kompilację świetnych gadżetów, gdyby jednak zeszli do stówki - nawet sam łyknąłbym do kolekcji już drugi, tym razem zafoliowany egzemplarz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ marek79 - tego AC wystawia nasz forumowy kolega kolekcjoner, AtanazY. :>

Dziwna sprawa z tym Bioshockiem. Pamiętam, że swego czasu można było tą kolekcjonerkę dostać spokojnie w okolicach 100 zł, jeśli się nie mylę i było dostępna jakiś czas. Jakby ktoś kupił, to niech da znać jak to wygląda od strony technicznej. Niemniej za 1,5 stówki biorę na wstrzymanie, podobnie jak Bleub przygarnąłbym 1 sztukę za stówkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahh ten Bioshock, marzy mi się ta kolekcjonerka ale pomimo że jest to taka wypasiona edycja faktycznie szkoda wydać te 150 zł, tym bardziej że sama gra na pc warta jest już grosze. Może jak będzie mało chętnych to cena ciut spadnie trollface.gif

Co do tej puszki z AC, strasznie mi na niej zależy jako uzupełnienie do mojej kolekcji AC. Jak ostatnio się okazało, że znów przegapiłem ją na allegro, byłem strasznie zawiedziony. Jak zobaczyłem ją dziś, pomimo bardzo wysokiej ceny chciałem ją zakupić. Dzięki Panowie za informacje, handlarzom mówię zdecydowane nie i poczekam na następną okazję.

@Edit

Przy okazji, jak ktoś kiedyś zobaczy gdzieś wystawioną tą puszeczkę i nie będzie zainteresowany jej kupnem, to prosiłbym o jakąś wiadomość. Będę ogromnie wdzięczny :)

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Młody padawan bierze przykład z Crixa trollface.gif (pzdr dl qmtch)(wybaczcie stats, nie mogłem się powstrzymać wink_prosty.gif)

@Prometheus & Orchi

Jestem więc za ideą by spróbować przynajmniej zaproponować temu sklepowi 3-osobowy zakup po stówce za sztukę. A nóż widelec się zgodzą.

Edytowano przez bleub
  • Upvote 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za informacje, handlarzom mówię zdecydowane nie i poczekam na następną okazję.

Prawidłowa reakcja.

Zresztą ta edycja nie jest kompletna z mojego punktu widzenia. Już mógł pomyśleć i wypakować grę z tego Ubi ex.

Ewidentnie widać, że to dokupił i szuka osła.

@bleub: Przyłączę się także. Może ulegną.trollface.gif

Edytowano przez MajkelAMG
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@reszta bywalców

No dalej, chwalić się swoimi zakupami z wyprzedaży smile_prosty.gif

A ja sie nie pochwale bo mnie muwe nie lubi i zakupow zrobic nie pozwala. Ich strata. Nie wiem jeszcze, jak ten rok bedzie wygladal u mnie z kolekcjonerkami. Na wyprzedaze edycji kolekcjonerskich z poprzednich lat sie rzucac raczej nie bede, bo to na czym mi zalezalo juz w sumie mam. A kolekcjonerki gier, ktore dopiero maja zostac wydane w tym roku sa bardzo mglista kwestia, tym bardziej ze na chwile obecna zbyt wielu interesujacyh mnie tytulow nie ma - Sim City, GoW: Wstapienie, GTA V, Company of Heroes 2, Rome 2 i to by bylo na tyle. Nowy BioShock jakos mnie do siebie nie przekonuje, wiec calkiem mozliwe, ze nawet zwyklego wydania nie zakupie. Za to bardzo ciekawym, co tez pojawi sie w kolekcjonerce GTA V i CoH 2, bo na te gry chyba czekam najbardziej. Mam nadzieje, ze R* nie zawiedzie, w koncu juz teraz wiadomo, ze tylko katastrofa albo pojawienie sie jakiegos nieznanego acz genialnego tytulu moze uniemozliwic im zgarniecie tytulu gry roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem edycję specjalną Alana Wake'a, na pierwszy rzut oka prezentuje się świetnie jak za taką cenę. Mam pytanie do posiadaczy tego wydania, którzy przeczytali Akta - lepiej ogarnąć książkę przed, po, czy podczas grania ?

@DOWN

Ja mam delikatnie zgniecioną górną część pudełka na całość, ale też raczej delikatnie i niewidoczne.

Edytowano przez Rafi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również przed chwilą w ręce mi wpadła specjalka alana. Wszystko ok oprócz odrobinę pogniecionego digipacku (konkretnie na górze boku)(ale to głupio brzmi) ale że jest to bardzo niewielkie i mało widoczne (wszak tą część pudełka rzadko się ogląda bo stoi drugą stroną :P) więc nie narzekam i dalej się ciesze z okazyjnego zakupu. Więc jeśli ktoś chce zagrać w jedną z najlepszych gier generacji i dodatkowo mieć ładne a bajecznie tanie wydanie to polecam :).

Edytowano przez lunatyx
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...