Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Orientujecie się może Panowie jak to wygląda z tym Songbird Edition? Boję się, że rezygnując z tej EK w dniu premiery przekreślę ją sobie na wsze czasy (chociaż z Ultimate Loot Chest prawie już wyzdrowiałem...), a na samego Bioshocka nie mam na razie wielkiego parcia. Zamawiają ludzie jak szaleni, czy może da się zauważyć większy dystans i lekką niechęć do wyskakiwania z zawartości portfela?

Gdyby chociaż darowali sobie jedną stówę w cenie...

Edytowano przez Hellspawn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta figurka ze specjalnej SR3 jakie ma wymiary? Moze ktos ma i poda? Z gory thx.

Figurka ma ok. 8 cm długości. Głowa, w której reszta ciała była zamknięta do złożenia ma 4 cm wysokości i średnicy. Ogólnie jest kilka figurek, na które można trafić. Ja mam Olega Kirlova, ale sądzę że reszta figurek też ma takie wymiary i nie zależy to od wielkości w grze (bo Kirlov jest największy)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP:

Gdybym nie zamówił tego wydania zza granicy, może bym się zastanowił. Chociaż i tak potencjał na steelbook zmarnowany. Można było to lepiej wyrychtować - w szczególności, że na oryginalnej okładce jest przepiękny art. Dać to samo, tylko ślicznie uwypuklić. To by było coś.

Edytowano przez Bethezer
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały offtop.... proszę moderatorów o nie usuwanie tego posta tylko relokacje w wypadku złamania zasad na forum ...z góry przepraszam ale nie wiedziałem gdzie o to zapytać

Otóż nigdy nie kupowałem gier w edycjach innych niż pudełkowe , teraz zaś chciałbym kupić wiedźmina z gog.com i tu mam pytanie w związku z tym, że tam można płacić tylko w dolarach - czy muszę jechać do banku i założyć konto walutowe? Zna sie ktoś na tym lub założył już ktoś konto? Jak wyglądają te płatności? Gog.com może wystawić rachunek w rodzimej walucie?

Edytowano przez szlachetny
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy sie oplacalo, czy nie, ale mimo wszystko wzialem. Moja kolekcja Assassinow sie powieksza i bardzo mnie to cieszy.

Do zdobycia jeszcze:

-steelbook z ACIII

-steelbook z ultimy dodawany do zamowien Brotherhooda

-Assassin's Creed II White Edition

-Assassin's Creed III Freedom (tu bedzie ciezko, bo jak mam kase to zawsze mnie ciagnie zeby ja jak najszybciej wydac - a zarobic te 300zl jest ciezko :D)

-Assassin's Creed Brotherhood Auditore Edition

O ubiworkshop nawet nie marze, ba - dla mnie, nie ma o czym. Moze jedynie encyklopedia ma to 'cos' w sobie, samo pudlo zbiorcze wedlug mnie jest OHYDNE.

Co do mojego zakupu - tutaj - http://allegro.pl/assassin-s-creed-metal-box-unikat-i3037511031.html

Anyway co myslicie o kolekcjonerce A:CM? Stanieje ona czy jej cena bedzie szla w gore? Przyznam, iz milo by bylo sobie taka figureczke postawic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@alienhum Z tego co słyszałem figurka jest mała. Oprócz figurki nic ciekawego w tej edycji nie ma. Pomijając fakt, że gra nie jest warta więcej niż 50zł. Gdyby nawet teraz kolekcjonerka była w cenie 100zł, to bym się zastanawiał, czy warto kupić przy takiej słabej grze.

Edytowano przez PawesataX
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba szkoda zachodu o A:MC. Na allegro pojawiło się realne zdjęcie na aukcji i bardzo nie ciekawie się to prezentuje.

Gratuluje zakupów innym użytkownikom, bardzo dobre ceny. Ja ostatnio też miałam dobrą passę i udało mi się kupić kolekcjonerskie wydanie GTA 4 (PS3) za niewielkie pieniądze.

Edytowano przez DjAndzia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@alienub

Kanał sam w sobie powstał, ale ostatecznie ze względów zawodowych Hellspawn odszedł ode mnie i Orchiego, przez co obecnie zaniechaliśmy robienie z kanałem coś dalej. Gdybyśmy znaleźli chociaż jeszcze jedną lub dwie osoby, to może by coś z tego wypaliło, ale stwierdziłem razem z Orchim, że we dwóch za bardzo się 'napocimy'*, a i tak będzie słabo. Tak więc to czy kanał będzie funkcjonować zależy głównie od tego czy znajdziemy kogoś do współpracy.

*Chodzi o to, że albo będzie musieli wrzucać dużo filmów słabej jakości, albo byśmy wrzucali po 2 filmy miesięcznie, a to dość mało imo. Gdyby były 3 osoby i każda osoba by wrzuciła po 2 filmy, to by imo było całkiem fajnie.

Edytowano przez TTTr96
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Assassin's Creed III Freedom (tu bedzie ciezko, bo jak mam kase to zawsze mnie ciagnie zeby ja jak najszybciej wydac - a zarobic te 300zl jest ciezko biggrin_prosty.gif)

Poczekaj aż stanieje. Póki co, ludziska jeszcze się z tych edycji nie wyprzedają, niemniej nakład był spory i prędzej czy później używane egzemplarze ze zużytymi kluczami pojawią się na allegro za mniej niż 200zł.

@TTTr96

Gdybyśmy znaleźli chociaż jeszcze jedną lub dwie osoby, to może by coś z tego wypaliło, ale stwierdziłem razem z Orchim, że we dwóch za bardzo się 'napocimy'*, a i tak będzie słabo. Tak więc to czy kanał będzie funkcjonować zależy głównie od tego czy znajdziemy kogoś do współpracy.

Nie rozumiem do końca Waszego podejścia. Niewielka ilość osób w "redakcji" nie powinna wpłynąć w żaden sposób na jakość Waszego materiału, chyba że szukacie kogoś z odpowiednim sprzętem bądź murzyna który kręciłby filmiki za Was trollface.gif (ofc bez urazy dla czarnoskórych). Protip - jeżeli dysponujecie własnymi kamerkami (bo rozumiem że chodzi o nagrywanie unboxingów) to nie widzę problemu z zaczęciem powolutku i wypuszczaniem mniejszej ilości materiału, ale nabieraniem wprawy, doświadczenia i przyciągnięciem pierwszej grupki odbiorców (akurat w przypadku unboxów kolekcjonerek jeden filmik na 2 tygodnie to nie tak wcale biednie, wszak pula okazów do pokazania nie jest nieskończona). Content dobrej jakości sprawi że zainteresowani sami będą trafiać na Wasz kanał w poszukiwaniu rozpakowań i wcześniejszy start przełoży się na większy progres w przyszłości. Just sayin'

Edytowano przez bleub
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę chciałbym wam jakoś dopomóc z tym kanałem chłopaki, tym bardziej, że w czwartek dotrze do mnie EK Revengeance. Prezentację i recenzję i tak mam zamiar wysmażyć na Friendly Fire, ale aż mnie kusi, żeby nakręcić do tego filmik. Problem w dalszym ciągu stanowi brak odpowiedniego oświetlenia jak i statywu do mojego aparatu. Ten niby w HD kręci, ale na jego podstawie odnoszę wrażenie, że haj definyszyn haj definiszynowi nie równe :P

Pomysł wykrojenia takiej "joint operation" zdaje się być zacny, ale naprawdę nie chciałbym robić w tym miejscu bubla. Z koniecznością obsługi kamery jedną ręką (jak robiłem to już dotychczas) nie mogę obiecać odpowiednio wysokiej jakości filmiku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze to glupie i nie pasuje do tego tematu, ale musze sprzedac cos ze swojej kolekcji, bo trafila mi sie naprawde super okazja zakupienia czegos po mega okazyjnej cenie. Bylby ktos wiec zainteresowany zakupem niepelnej EK F3 za 55zl z wliczona wysylka? W sklad wchodzi metalowa pucha, miejsce na figurke, artbook i plyta z making off. Nie ukrywam, ze bardzo by mnie to poratowalo :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie natrafiłem na Gears of War: Judgement Kilo Squad Edition. 336 zł za osiemnasto centymetrową figurkę, wisior, pierdy-DLC oraz pudło zbiorcze? W Polszcze za tą cenę raczej nie przejdzie, ale warto mieć na oku. Wszystko zależy też od ostatecznego wykonania wymienionych przedmiotów, bo na "action figures" zawsze spoglądam z pewną dozą nieufności. Co myślicie?

Edytowano przez Hellspawn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie?

Że ktoś kupując toto lubi przepłacać. ;p

Gra z metalowym brelokiem, dlc, pierwszą częścią do pobrania na muve - 180 zł; figurka 70 zł; to wszystko z darmowym kurierem za 250 zł. Wydaje mi się, że za pudło zbiorcze dopłacać 86 zł to lekka przesada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym co napisał Prometheus, figurka wydaje się na mega tandetnie. Przypomina mi Action-Mana sprzed nastu lat. IMO lepiej kupić edycję normalną plus breloczek z muve, a potem kupić w jakimś sklepie osobną figurkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...