Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Fakt, przypomina mi nieco figurki z Gears of War które zakupiłem dobre parę lat temu za 5 dych sztuka z Aliensgroup. Tylko te kolory jakby żywsze, no i większa. Wróć, i jeszcze "action". ;)

Dzisiaj przed południem odebrałem Crysisa 3 Hunter Edition z darmowym steelbookiem i powiem wam, że liczyłem na nieco więcej. Nie będę tutaj wydziwiał, bo za całość (wliczając zniżkę) zapłaciłem 208 zł, więc metalowe pudełko jak za darmo, ale chyba zbyt wiele sobie wyobrażałem. Kolory są spoko, postać Proroka wyróżnia się srebrnym połyskiem ale byłem przekonany, że tło składać będzie się z charakterystycznej dla serii "struktury plastra miodu". Tak niestety nie jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to zależy od tego, czy wolisz opasły, świetny artbook, dosyć niekonwencjonalną podkładkę pod gryzonia i klimatyczny soundtrack, czy też świetną, sporą figurkę. Pomocne może okazać się pytanie, czy wolisz bardziej oglądać artbooki i słuchać soundtracków, czy podziwiać figurki. Na Twoim miejscu mimo wszystko wziąłbym figurkę, choć wybór jest ciężki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno orzec, powiadam, figurczyna Arthasa czy EK WotLK. Kolekcjonerka ta moim zdaniem jest super, w przeciwieństwie do opinii Xardasa - artbook (208 stron!) to ciut nie dzieło sztuki, a podkładeczka z mapką Northrendu, soundtrack na CD i making-off również są niczego sobie. Trudna decyzja, ale na Twoim miejscu brałbym mimo wszystko figurczynę która prezentuje się bosko, jednak wciąż miał na uwadze zakup edycji kolekcjonerskiej Wrath of the Lich King, bo oba przedmioty warte są posiadania.

@limitka GoW:Judgment

Action figure faktycznie od razu bije plastikowością, sztucznością. Cenowo również nie za ciekawie. 2/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bleub

W sumie chciałbym sprostować swoją wypowiedź, gdyż ogólnie lubię EK Blizzarda. Mimo wszystko jednak brakuje mi w nich właśnie jakichś figurek. Ogólnie kolekcjonerki Blizza za ok. 100zł to tylko brać i nie marudzić, bo dobra cena za bardzo dobre wydanie, ale kiedy jest wybór między EK a tą figurką, to kolekcjonerka niestety jest daleko w tyle.

A co do autora pytania, to mógłbyś jeszcze podać cenę EK i tej figurki, to łatwiej byłoby orzec.

Edytowano przez Xardas80
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz empik wziął się za przeceny , Max Payne 3 ES mają na konsole PS3 i XBOX 360 za 139zł z darmową dostawą do salonu. Cena nie najgorsza ale na allegro z promocji na muve wiszą za 120zł , więc chyba mało osób się skusi w empiku.

http://www.empik.com...54,multimedia-p

Jak ktoś ma już grę WOW MOP to jest okazja kupić same dodatki kolekcjonerskie , cena przystępna 60zł + kw .

http://allegro.pl/pu...3046819183.html

Słyszeliście Diablo III maja zrobić na konsole PS3 i nowe PS4

Edytowano przez AtanazY
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zagul

Ja również jeszcze nie dostałem. Zamówiłem przy okazji u niego steelbook z Medal of Honor, bo miałem go już wcześniej na oku, a tu było za jedną wysyłką.

Czy ktoś z forum zamawiał EK God of War Ascension? Jeżeli tak, to czy zrobi unboxing?

@edit 16:45

Właśnie dostałem numer przesyłki poczty polskiej ze steelbookiem Cryisisa.

Edytowano przez sergeron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, dziekuję wszystkim za podpowiedzi, wybrałem tą cudowną figurkę smile_prosty.gif

Link do aukcji z figurką : http://allegro.pl/sh...item=3047589493

Link do edycji kolekcjonerskiej : http://allegro.pl/wo...3037804408.html

Szczerzę gratuluję zakupu. 200zł za tak świetną figurkę to naprawdę okazja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z forum zamawiał EK God of War Ascension? Jeżeli tak, to czy zrobi unboxing?

Yaper ma ją zaklepaną i najprawdopodobniej ją opłaci, z unboxingiem natomiast będzie ciężej, na pewno możesz liczyć na relację w Co-Relacji :>.

Jak prezentuje sie EK MoP-a ? Oplaca sie kupic? Ladnie to wyglada na poleczce?

klik!

@steelbooki

Aukcja zakończyła się ledwie kilka dni temu, wyobraźcie sobie siebie w sytuacji tego gościa który ma 20 czy 30 osobom przesyłki do wysłania, pakunku przy większym zamówieniu też jest co nie miara. Odrobina wyrozumiałości..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonerkę Ascension zamówiłem również i ja (jeśli mówimy o edycji z figurką Kratosa, zza granicy) i unboxingu możecie spodziewać się z dniem premiery na Friendly Fire. Z innej beczki: dostałem dzisiaj info od Ultimy, że w związku z utrudnieniami logistycznymi Limited Edition gry Metal Gear Rising: Revengeance zostanie do mnie wysłana dopiero jutro. Za ten dzień zwłoki, Galapagos (polski wydawca) dorzucić ma jakieś "gadżety związane z grą". Parafrazując popularny ostatnio tekst, they had my curiosty, but now they got my attention :) Jak już dotrze, zapodam Panowie zdjęcia.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie byłeś pewien to może lepiej byłoby najpierw spytać czy tego typu linki są mile widziane.

Protip - nie są.

@Hellspawn

Doszły mnie słuchy jakoby część sprzedanych przez Ultimę kolekcjonerek MGS do nich nie trafiła. Po raz kolejny więc wychodzi na to iż Ultima sprzedaje egzemplarze EK których faktycznie nie jest pewna posiadania.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie byłeś pewien to może lepiej byłoby najpierw spytać czy tego typu linki są mile widziane.

Protip - nie są.

Czyżbyś był moderatorem? Chyba nie. Stało się coś, że wkleił ten link? Linki do aukcji też Ci się nie podobają?

Oczywiście dostał też minusa. Wybacz, lecz to zagranie było po prostu śmieszne. Już tu jeden był taki Pan, któremu nic się nie podobało.

@ Co do ultimy:

To samo tyczy się Crysisa w wersji Hunter i Steelbooków, które nie doszły do ponad połowy ludzi...

Edytowano przez MajkelAMG
  • Upvote 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...