Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

FC3 Edycja szaleńca coraz to taniej. Tym razem empik przecenia tą edycję i daje cenę 134.99 zł. Można sobie zrobić dowóz do salonu i nie trzeba płacić za ewentualną przesyłkę (jak ktoś lubi odbierać osobiście).

http://www.empik.com/far-cry-3-edycja-szalenca-pc-ubisoft,p1050790091,multimedia-p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od przyszłego tygodnia w Media Markt i Empik będą do kupienia preorder packi Tomb Raider za 20 zł. W Empiku będzie on z koszulką i DLC, a w Media Markt ze steelbookiem i kodem na ścieżkę dźwiękową. Jak dla mnie, to 20 zł za steelbook jest dobrą ceną. Info z fb Cenegi.

  • Upvote 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stellbook jest zawsze fajny ale ja licze na to że koszulka będzie na tyle ładna że bez wstydu będzie można w niej chodzić :D. Wtedy 2 dyszki za "gajmingową" koszulkę to świetny deal :). No i w wypadku tego packa z t-shirtem dojdzie pewnie jakieś fajne pudełko jak w wypadku maxa payna 3. Ogólnie takie "fizyczne pre-ordery" to świetna sprawa. Może za grosze dostać jakieś growe gadżety no i lepiej w dzień premiery zapłacić 100 zł niż 120 zł. bo o tych wydanych miesiąc temu 2 dychach się nawet nie będzie pamiętać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa, koszulka fajna sprawa, szkoda tylko że nigdy nie ma chociaż niewielkiego wachlarza rozmiarów. Żeby nie dwie inne za duże tombraiderówki w szafie to bym się skusiła. :P

A te dwie dychy to nie mają być potem przypadkiem jakoś odliczone? Przynajmniej tak mi się obiło o uszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena będzie odliczana tylko trzeba mieć paragon i pudełko, a przynajmniej tak pisała Cenega na fb w komentarzach. Co do takich preorderów, to mam nadzieję, że będzie to się stawać coraz popularniejsze. Ostatnio kupiłem steelbooka Splinter Cell z gram, a teraz będzie z TR do kolekcji. Same gry kupię i tak w jakiejś późniejszej promocji, a gadżety zostaną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, informacja o interesujących dodatkach do preorderów na TR to bardzo dobra wiadomość, sam chętnie zaklepię sobie za 2 dyszki koszulkę (o ile art na takowej nie będzie jakoś tragicznie brzydki).

@TTTr96

A co za problem zakupić za łącznie 4 dyszki steelbooka i koszulkę? Zakup preorder packa nie zobowiązuje Cię w żadnym stopniu do kupna gry.

Nawiązując do tematu topica, gorąco zachęcam do zapoznania się z 12. odcinkiem Co-Relacji, gdzie wygrzebaliśmy dla Was kilka naprawdę świetnych, kolekcjonerskich okazji zakupowych. bleub approved csb.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TTTr96

A co za problem zakupić za łącznie 4 dyszki steelbooka i koszulkę? Zakup preorder packa nie zobowiązuje Cię w żadnym stopniu do kupna gry.

a) Czuje się lekko potraktowany jak idiota.

b) Nie mam nigdzie w okolicy ani Empika, ani Media Markt;

c) Ostatnio liczę każdy grosz, przez co szkoda mi wydać 40zł, mimo że to lepszy deal niż czatowanie potem na Ebayu na steelbooka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odniosłem się tylko do Twojego stwierdzenia iż (tu cytuję) "z wielką chęcią bym przygarnął oba pre-order packi, a niezbyt mnie interesuje kupno 3 egzemplarzy samej gry.", rozumiem jednak że nie miałeś zamiaru zakupu 3 kopii Tampon Raidera trollface.gif. Chciałem tylko rozwiać wszelkie wątpliwości, nie bierz tego do siebie wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bleub

Chodzi mi to, że jestem już taki, że jak mam jakiś bon/zniżkę na coś co mnie interesuje, to staram się to wykorzystać w pełni, dlatego u mnie w głowie się automatycznie zapala światełko, że mam już zamówioną kolekcjonerkę, a pewnie w sklepie kolekcjonerki nie będzie, więc z żadnej ze zniżek bym nie skorzystał, jednak jeśli spojrzymy na to z tej perspektywy, że mogę kupić 2 egzemplarze ze zniżką i próbować je sprzedać bez zniżki to zawsze jakiś sposób, jednak jakie miałbym szansę sprzedać po 120zł coś, co ludzie będą zgarniać po 80zł w dniu premiery z kodem rabatowym do Muve. Co do samych pre-order packów, to jestem na 100% pewien, że biorę oba, jak znajdę kogoś, kto mi wyśle, bo dla mnie to zdecydowany must have, no a potem napiszę tu czy tam, że mam zniżkę do 'oddania', zobaczymy czy ktoś będzie zainteresowany współpracą na tym segmencie. xD Ciekawi mnie czy przed samą premierą TR2013 zrobi się jeszcze głośno, bo jak na razie to jest nadzwyczajnie cicho, jak na taką legendę jak Lara Croft.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ TTT - ale to nie jest żadna zniżka. Zamiast 120 od razu, płacisz najpierw 20 zł, potem resztę (100 zł). Z tego masz w prezencie stelbook albo koszulkę. To kogo Ty chcesz znaleźć na tą "żniżkę"? 373362_328744873809727_2004486191_q.jpgNiezły deal, "sobie zatrzymam gadżety, a kogoś zrobię w bambuko"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby jakiś dumny posiadacz wypowiedzieć się o tej kolekcjonerce? Po przejrzeniu unboxingu w oczy bardzo wyraźnie rzuca się duża liczba kodów (m.in. na soundtrack) oraz - co boli najbardziej - brak pudełka na grę. Czy mimo wszystko warto się w to zaopatrzyć czy może wydanie przeznaczone tylko dla wielkich fanów Batmana, którzy chcą mieć coś więcej niż samo pudełko z grą?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edycja słaba, swego czasu była do dostania za podobną kwotę. Sam kupiłem i czym prędzej sprzedałem, tym bardziej. że fanem Batmana nie jestem (choć obie gry Rocksteady były świetne, trzeba przyznać). Jedyny element godny pochwały to całkiem niezła i sporawa statuetka Batmana, ale poza nią nie ma tu absolutnie nic ciekawego. Rozpadające się (dosłownie) pudełko, pusta szufladka (tam chyba powinien być soundtrack na CD, ale nie w Europie), wyjątkowo cieniutki artbook, na którego końcu znajdują się 2 płyty z grą (plastikowa wkładka jak w digiboxach, kiepskie rozwiązanie). Ogółem - od biedy za 100 zł można brać, ale IMHO edycja raczej dla fanów.

EDIT @ down - heh, prawie wszyscy pokręciłem. ;p Ale fakt, czegoś tam brakowało.

Edytowano przez Prometheus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w zeszłym roku w marcu wersję na ps3 za 50 zł na muve i również ją sprzedałem chwilę po zakupie, bo fanem figurek nie jestem, a oprócz niej jest tylko artbook z płytą na końcu. Przynajmniej wtedy na niej sporo zarobiłem, mimo że nie była już w folii.

@edit

W szufladce powinien być film animowany z Batmanem, ale on był chyba w UK.

Edytowano przez sergeron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AtanazY

sporo ale fajne i parę rzeczy w środku widzę też jest

@Batman

w wielkiej obniżce był na muve po 50,

mimo że 100 to niby nie majątek to jednak za tą edycję tyle bym nie dał, figurka (na unboxingach) wygląda spoko ale reszta elementów fatalna i w ogóle nie trafia w mój gust

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja EK Ni No Kuni jednak wycofałem - gdybym załapał się tą za 300 zł, byłoby gites. 360 zł już tak wesoło nie wygląda. Nie ukrywam, książka jest po prostu prześliczna, ale bulenie za nią dodatkowych 160 złociszy nie bardzo mi odpowiada. Tak, to prawda - do tej puli doliczyć należy jeszcze bardzo ładne pudło zbiorcze i pluszaka, ale koniec końców - na półce bym go raczej nie postawił. Przy okazji, filmik zdradził też niewielki rozmiar maskotki. W sumie moja wina, bo wmawiałem sobie, że będzie większa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

350 PLN za to....

świetna ta księga, fajna jakość

gra, instrukcja - standard

pudełko zbiorcze bez komentarza

"pluszak" - kuriozum

podsumowując gdyby zamiast śmiesznego pluszaka daliby fajniejsze klimatyczne pudełko zbiorcze na pozostałe elementy to by było coś a tak dwa ostatnie elementy psują IMHO cały początkowy niezły efekt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unboxing jak zawsze fachowy, co do samej edycji natomiast - mam mocno mieszane uczucia. 350zł za ten zestaw to jednak nie taka znów okazyjna cena. Przede wszystkim zwróciło moją uwagę tragicznie słabe wytrzymałościowo pudełko zbiorcze (dziura, którą zrobiła księga w środku to jakaś totalna paranoja). Sam podręcznik jest świetnie wykonany i nie mam co do niego żadnych zastrzeżeń, miło też z obecności fizycznej instrukcji o całkiem niezłych rozmiarach (mając na uwadze zawarcie paru języków). Pluszak to raczej kwestia gustu - mi osobiście się podoba, jednak traktowałbym go raczej jako mały, niewiele znaczący dodatek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...