Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Nikt chyba o tym nie wspominał, ale muve dorzuca do premierówek i słabszej kolekcjonerki Bioshocka Infinite bardzo ładnego steelbooka. Tu mam do Was pytanie, czy ktoś próbował użyć kod zniżkowy z KG do tej słabszej kolekcjonerki ? Być może działa on tak samo jak w przypadku Tomb Raidera.

O co dokładnie chodzi z tą taniszą ek tomb ridera? Czyżby działał na nią kod z kg?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupił ktoś może edycję kolekcjonerską Assassin'a Creed'a III? Fajnie to wygląda? Zadowolony jest? I takie pytanie, które pewnie już nie jedna osoba zadała: kto kupuje edycję kolekcjonerską Wiedźmina 3, od razu po premierze lub nawet przed? Zapowiada się interesująco, bo znając wykonawców Wiedźmina- nie ważne co trafisz, zawsze będzie bardzo ciekawe, bo to Wiedźmin! Btw. forum Wiedźmina bije nieźle rekordy. smile_prosty.gif

Mam edycje Join or Die, naprawde SUPER wygląda ten 'medalion' super wykonanie, dosyc ciezki, super sprawa. Co do notatnika - rowniez - okladka wykonana z fajnego, milego materialu a i jest co poczytac :) Jak masz okazje to bierz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubo - zarówno pod względem ilości, jak i ceny. Właśnie ze wzlędu na nią wątpię jednak, by ktoś się na to rzucił. Z drugiej strony - gdybym ja miał sprzedać całą swoją kolekcję, sprzedałbym i chyba część swojego serca. I jak dalej żyć?

Przeprowadziłem mały wywiad i nabyłem limitkę Revengeance. W czwartek spodziewajcie się pokazu i recenzji na moim profilu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że blazercruel się wyprzedaje. Czasami wchodziłem na stronę allegro z jego aukcjami i zawsze miał rzeczy w wysokich cenach. Oczywiście mówię o rzeczach, które można było kupić w Polsce, a nie o unikatach.

Przy okazji zapytam: wie ktoś może za ile można sprzedać Gran Turismo 5 Signature Edition w folii.

@down

Nie sprzedają, ponieważ jest brak dostępności jak wszędzie. Nie da się już tego znaleźć w internecie.

Edytowano przez sergeron
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sergeron

Wszelakim sprzedawcom-spekulantom mówimy tutaj stanowcze nie, niemniej skrobnę swoje zdanie. Swego czasu edycja ta chodziła za mniej więcej 250-300zł w przypadku zafoliowanego egzemplarza. Pomimo utrudnionej w tej chwili dostępności nie sądzę byś dostał za nią wiele więcej.

@Wuwu

Tak właśnie podejrzewamy. Duża większość, o ile nie wszystkie ostatnie gry Techlandu posiadały własne, unikatowe na polski rynek kolekcjonerki, dlaczego więc z Riptide nie miałoby być tak samo. Też boję się o śmieciowe dodatki których się raczej nie ustrzeżemy, zawsze można takowej tandetnej edycji zwyczajnie nie kupić.

@Orchii

Świetnie wygląda ten steelbook z Infinitefap.png. Żałuję że nie mam kodziku z Kompanii, bo za te 8 dyszek z darmową wysyłką i steelem chętnie bym ją na muve zamówił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sergeron

GT5 Signature chodzi zwykle po 300 złotych. Chciałem kiedyś kupić za daną sumę, ale stwierdziłem, że trochę za drogo. Jakbyś sprzedawał za odpowiednio 250-260 zł to daj znać, być może odciążę Cię z niepotrzebnego towaru ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ostatnich informacji wynika, że Infinite zapowiada się fenomenalnie. W dodatku ten piękny steel. Zamówiłem sobie kodzik z KG, ale ta ostatnio totalnie podupada, i olewa klientów.

Odnośnie Bioshocka, z tego co pamiętam to była mowa o tym, że figurka z edycji Songbird będzie możliwa do nabycia osobno. Słyszał ktoś o jakiś konkretach ?

Przy okazji podrzucam Wam filmik prezentujący tą figurzynę. Muszę powiedzieć, że bardzo się na nią napaliłem

@down

Kolekcjonerka też mnie nie kręci, ale ta figurka prezentuje się nadzwyczajnie dobrze.

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już definitywnie skreśliłem z mojej listy życzeń kolekcjonerkę Bioshocka: Infinite. Nie ma w niej niczego, co wzbudza u mnie uczucie pożądania, nawet ten masywny Songbird. Poza tym ceny zaczynające się od 500 zł to delikatnie mówiąc nieporozumienie. W podstawową grę na pewno się zaopatrzę, bo to moja najważniejsza premiera pierwszego półrocza 2013 roku. Nie wiem tylko, czy załapię się na steelbook od muve, na szczęście i on nie wygląda spektakularnie :> Jeśli już obracamy się w temacie gadżetów z Infinite, to planuję nabyć figurkę Elizabeth i pełnowymiarowy artbook - taka rekompensata w zamian za omawianą kolekcjonerkę.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yaper, chciałbym zarazić się Twoim punktem widzenia, bo sam nie wiem, czy wyrobię z kaboną na premierę (no, chyba, że znów ją przemieszczą :) ). EK Revengeance i Wstąpienia kasują mnie na najbliższy czas całkowicie, głównie ze względu braku potencjalnych "fuszek" na horyzoncie. Niemniej, Songbird Edition nie potrafię sobie odmówić. Shait, I'm addicted.

Tak swoją drogą - czy Unboxers już wystartowało?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wszystkich :)

Zaczynam dopiero swoją przygodę w zbieranie edycji kolekcjonerskich i mam pytanie, czy opłaca się już kupować World of Warcraft mists of pandaria edycja kolekcjonerska za około 109 zł, czy jeszcze poczekać jak ewentualnie stanieje ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie. Marzec zapowiada się morderczo dla mojego portfela - trzy obowiązkowe kolekcjonerki plus ewentualne artbooki, figurki, poradniki im towarzyszące, przez co trzeba zastanowić się z czego tutaj zrezygnować lub zaryzykować i odłożyć zakup w czasie, a wiadomo jak bywa z dostępnością po premierze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Szympek - to nie Mists of Pandaria (dodatek zdecydowanie wątpliwej jakości), tylko rasowy RTS i jeden z ostatnich przedstawicieli gatunku. Nie wiem jak teraz z dostępnością, ale ja mam zaklepany egzemplarz za 200 zł i uważam, że 80 zł dopłacone do porządnego, dużoformatowego artbooka, mousepada, materiałów na DVD i BD, soundtrackiem i garścią DLC to naprawdę dobry deal. Ba, i za te 230 zł które chyba gram oferował nie jest źle.

Zresztą powinieneś korzystać z szukajki, bo to pytanie już było nie raz i nawet sam się wypowiadałem.

Edytowano przez Prometheus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szympek

Wydaje mi się że ciężko już w tej chwili oczekiwać jakiś pokaźnych obniżek tej kolekcjonerki. 110zł to zaskakująco niska cena za ten tytuł, niemniej trudno mi prorokować czy sytuacja cenowa gry ulegnie w najbliższym czasie zmianie - już 2-krotnie pomyliłem się co do tej edycji i pluję sobie w brodę iż kupiłem ją na premierze :). Bierz teraz, te 110zł to świetna oferta.

Co do HotS - w tej chwili z większych sklepów to chyba tylko Ultima oferuje zamówienia przedpremierowe na tę edycję i nie ma mowy, by stało się z nią to samo co w tej chwili z Mists of Pandaria. Inna ranga tytułu, inna cena na start (a więc większy popyt przed premierą).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tylko ciekaw, czy Ultima ma "realnie" dostępne do rezerwacji kolekcjonerki HotS, czy może być podobna sytuacja jak z D3 gdzie był kłopot z realizacją zamówień wink_prosty.gif

PS: Zostałem przez was przekonany i zaklepałem swoją wersję :)

Edytowano przez Szympek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na allegro zauważyłem przecenione specjalne edycje Wiedźmina 2, jedna z jakimś notatnikiem i brelokiem a druga z audiobookiem, cenowo chyba nieźle

http://allegro.pl/wiedzmin-2-edycja-specjalna-pc-pl-nowa-folia-24h-i3023789284.html

http://allegro.pl/wiedzmin-edycja-rozszerzona-pc-pl-audibook-nowa-i3037497297.html

orientuje się ktoś czy wersję box można zarejestrowac na STEAMIE ??

bo na gogu jak najbardziej http://www.gog.com/witcher2/backup

poza tym Saint Rows 3 - dziwne ze mają to jeszcze na stanie :) ale kolekcjonerka na plus, koszulka fajna, figurka też, klucz STEAM

http://allegro.pl/saints-row-the-third-pc-pl-edycja-specjalna-nowa-i3031208853.html

Disciples 2 - to wygląda na bardzo budżetową edycję, nie miałem w rękach, w grę nie grałem ale cena niska

http://www.mediamarkt.pl/gra-cdp-pl-disciples-iii-wskrzeszenie-hordy-nieumarlych-edycja-specjalna,id-125289

no i nty raz Afterfall: InSanity - umiarkowanie polecam bo plecak kompletnie nieużyteczny

http://www.mediamarkt.pl/gra-cdp-pl-afterfall-insanity-edycja-kolekcjonerska,id-308011

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...