Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Ech... jak chcecie komuś podziękować, to napiszcie to "Dzięki piękne." na profilu osoby, która wam pomogła, zamiast pisać w temacie, gdzie takie podziękowanie nic nie wnosi do dyskusji, szczególnie, że nic poza tym nie będzie w takim poście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszedł do kogoś już steeblook z Crysisa 3 z allegro?

Niestety, mój dotarł wybrzuszony i powyginany.

Foto 1, 2, 3.

Samo malowanie fajne, ale jestem strasznie zniesmaczony tą sytuacją i wolałbym podesłanie nowego niż zwrot pieniędzy.

Co do EK Aliens: CM, to jak cena zejdzie do 70 zł z wysyłką, może nawet zastanowię się nad zamówieniem, bo figurka całkiem dobra i nawiązuje do całego uniwersum, a nie tylko tej crapowatej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

Strasznie to wygląda confused_prosty.gif

Tak jak obiecywałem, kanał wystartował, filmik na dziś to kołczan z War in the North ( już bez kręcenia z łapska trollface.gif ) - link w sygnaturce

Wczoraj przeglądając Aliensgroup trafiłem na takie coś : http://www.aliensgro...ARA_CROFT_.html Na 99,99 % jest to ta sama figurka co w kolekcjonerce tongue_prosty.gif

A tutaj coś na co zachorowałem totalnie, mimo iż na grę mam małe parcie to figurka prezentuje się bosko zarówno jeśli chodzi o rozmiar, detale i cenę rage.png 500 zł to strasznie dużo, ale strasznie się nakręciłem. http://www.aliensgro...ii=4495&id=4495

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damn, ale pech z tym steelbookiem! Mam Prometeuszu nadzieję, że uda ci się to wymienić bez zbędnych spin.

Orchi - Issac jest mocny, ale czuję lekki niedosyt. W sumie nie wiem dlaczego. Mało atrakcyjny kolorystycznie? Cena boli, tego się ukryć nie da, ale i tak całość kopie tyłek - w przeciwieństwie do figurki Lary (w dodatku za tą cenę...).

Dzisiaj za to dostałem ostateczny powód do radości, że EK Wstąpienia kupiłem nieco drożej na Allegro (ale za to pewnie), niż na Ultimie. Wiadomość dotycząca opóźnionej już o 3 dni wysyłki Limited Edition MGR'a:

"Witam,

Niestety cały czas czekamy na dostawę tej edycji, niestety dystrybutor Galapagos nie otrzymał tego tytułu."

Bez komentarza.

UPDATE: Telenoweli pt. "Kup Pan Metal Gear Rising: Revengeance Limited Edition w Polsce" ciąg dalszy. Poniżej seria wypowiedzi Galapagos, wydawcy MGR'a, w związku z opóźnieniem wysyłek kolekcjonerki:

"- Jest to kwestia dni - jednego, może dwóch. Kolekcjonerki do nas wyjechały. Naprawdę, jest nam bardzo przykro z zaistniałej sytuacji. Nie będziemy się tłumaczyli czyja to konkretnie wina, ale obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, żeby przy następnych premierach takie opóźnienie nie miało miejsca.

- Trzymamy kciuki, żeby jeszcze w ten weekend każdy kto zamówił, mógł postawić figurkę Raidena obok konsoli .

- Najpóźniej jutro powinny trafić do naszych klientów. Staramy się jednak przyspieszyć i usprawnić ten proces, jak tylko się da.

- Dzień dobry. Kolekcjonerki do nas wyjechały. Ultima.pl zamówiła ich konkretną ilość i jeśli ktoś nie otrzyma kolekcjonerki, to tylko z tego powodu, że zapotrzebowanie przekroczyło zatowarowanie, a nie z powodu braku dostawy towaru do Polski. Trzymamy kciuki, żeby Pana zamówienie zostało zrealizowane.

Edycje Kolekcjonerskie mają do siebie niestety to, że zamawia się ich zawsze określoną ilość - nie mniej, nie więcej. Jeśli ktoś zdecyduje się na kolekcjonerkę "po fakcie" to mogą być problemy z dostępnością.

Jeśli otrzymamy nowe zamówienia ze sklepów, to jest niewielka szansa, że uzupełnimy nakład w przeciągu najbliższych dwóch tygodni."

Edytowano przez Hellspawn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarz do zaistniałej w Ultimie sytuacji z kolekcjonerkami MGR: tri.png

Fraza "Ultima.pl zamówiła ich konkretną ilość i jeśli ktoś nie otrzyma kolekcjonerki, to tylko z tego powodu, że zapotrzebowanie przekroczyło zatowarowanie" potwierdziła moje podejrzenia co do sprzedawania gier których Ultima faktycznie nie posiada. W głowie się nie mieści..

Bojkot? Moje pieniążki będę wymieniał gdzieś indziej, co mi po zamówieniu którego realizacja zależy od widzimisię sklepu, nie mam też zamiaru brać udziału w "loterii" której zwycięzcom zostaną wysłane zakupione przez nich gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do mnie dojechała kilka dni temu przesyłka z amazonu z The Art of Blizzard Entertainment.

Książka jest w twardej oprawie, format A4, ma 380 stron i arty ze wszystkich gier Blizza, w tym takich, które nie wyszły. Kilka przykładowych zdjęć :

http://img703.imageshack.us/img703/1431/97396725.jpg

http://img818.imageshack.us/img818/668/53942673.jpg

http://img521.imageshack.us/img521/7327/10491152.jpg

http://img854.imageshack.us/img854/2880/22595659.jpg

http://img191.imageshack.us/img191/6574/73790489.jpg

http://img577.imageshack.us/img577/9043/22870163.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek, wczoraj nagrałem 2 filmiki pokazujące artbooki z Darksiders i Darksiders 2, tak więc jeśli kogoś interesuje to zachęcam do oglądania :D

We wtorek znalazłem pewną okazję na Allegro. Powiem szczerze, że cena za którą sprzedający wystawił zestaw ( 140 zł ! ) wydawała mi się horendalnie niska i bałem się czy to nie jakiś chwyt, ale zaryzykowałem. I oto dziś przyszłą do mnie paczuszka z taką oto zawartością :

dsc0065md.jpg

Gry w stanie idealnym, chyba zrobiłem interes życia :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orchi - wow, gratulacje! Interes życia to bardzo dobre określenie :) Sam na pudło zbiorcze Hardened Edition mam mega smaka, a ty jeszcze w tak zacnej cenie je wyrwałeś. Koleś musiał być mocno zdesperowany.

Z innej beczki, na Ultimie pojawiły się właśnie nowe Tomb Rajdery - w angielskiej wersji językowej i w mega atrakcyjnych cenach. Podstawka za 170 zł, Survival Edition zaś za 230 zł. Po cichu liczę na to, że ta druga ma w swoim clamshell'owym opakowaniu jeszcze fajny steelbook, który można też dopatrzyć na niektórych aukcjach na Allegro. Wyprosiłem niedawno 5 procent dożywotniej zniżki na gry i akcesoria, więc wysyłka wychodzi za friko. Jeśli ktoś wypracował sobie już w tym sklepie godny uwagi staż - polecam, wystarczy zagadać do pana Rafała Pakuły :)

Z przykrością muszę też przyznać, że z Ultimate Songbird Edition będę musiał (chyba) zrezygnować. Za Chiny nie wyrobię finansowo, a całość boli o tyle, że ta konkretna kolekcjonerka zdaje się być mega limitowana. Cytując Uriela Septima, "gods give me strength".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Drodzy forumowicze! Ostatni wpadła w moje łapska EK Risen'a 2, i muszę przyznać ze beczułka jak i karty artbooka mnie naprawdę pozytywnie zaskoczyły. Jak za cenę 100zł uznaje to ze jeden z milszych zakupów na początku 2013.

P.S. Jak by ktoś był zainteresowany EK Starcraft 2 HotS to z chęcią odstąpię mój egzemplarz z empiku po info zapraszam na PW.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orchi? Gratuluję tego świetnego dealu, jeżeli chodzi o cztery odsłony serii Call Of Duty i to jeszcze w wersji "Hardened" i do tego NA KONSOLĘ XBOX 360, gdzie jak wiemy ceny gier nie należą do niskich, a co dopiero mówić o "limitkach". 140 zł za ten zacny komplecik jest kwotą prawie nie do uwierzenia :) . Mógłbyś zdradzić co wchodzi w skład Call Of Duty: World At War, bo pudełko jest widocznie grubsze od pozostałych?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do mnie dojechała kilka dni temu przesyłka z amazonu z The Art of Blizzard Entertainment.

Książka jest w twardej oprawie, format A4, ma 380 stron i arty ze wszystkich gier Blizza, w tym takich, które nie wyszły.

Gratuluje zakupu. Widze, ze nie tylko ja sie skusilem na tego artbooka. Moim zdaniem jest swietny - nie dosc, ze ma sporo sron i wysokiej jakosci papier, to jeszcze gabarytowo jest sporo wiekszy od artbookow dolaczanych do innych kolekcjonerek, takze tych pojawiajacych sie w EK gier Blizzarda.

Nie moge sie tylko zgodzic z Twoim stwierdzeniem, ze znajduja sie w niej arty ze wszystkich gier Blizza. Tym akurat mnie ten artbook rozczarowal, bo skupia sie glownie na artach zwiazanych z World of Warcraft, Starcraft i Diablo. Niestety (i przynajmniej dla mnie jest to bardzo duze niestety), pominieto w nim grafiki zwiazane z wczesniejszymi grami studia - The Lost Vikings (co prawda pierwsza czesc studio zrobilo jeszcze nazywajac sie Silicon & Synapse, ale The Lost Vikings 2 wydano juz po zmianie nazwy na Blizzard Entertainment) oraz Blackthorne. Najwiekszym zaskoczeniem jest jednak brak jakichkolwiek artow z samej serii Warcraft (!!!). I nie chodzi o to, ze ich nie bylo - w instrukcji dolaczonej do pierwszego Warcraft: Orcs & Humans znajduja sie szkice, ktore moglyby trafic do artbooka. Podobnie jest w przypadku Warcrafta II. No i oczywiscie Warcraft III - az dziwne, ze nikt w Blizzardzie nie pokusil sie o zamieszczenie zadnej grafiki zwiazanej bezposrednio z tym tytulem, pomimo faktu, ze w edycji kolekcjonerskiej Warcrafta III znajdowal sie artbook poswiecony wlasnie tej grze.Strzelam, ze osoba odpowiedzialna za dobor grafik do tego wielkiego artbooka doszla do wniosku, ze nie ma sensu wrzucac tam grafik zwiazanych z grami RTS, skoro do World of Warcraft powstaly ich setki, sa lepszej jakosci niz te wczesniejsze, a universum jest przeciez to samo. Mimo to odczuwam pewien niedosyt, bo przez taka decyzje traci sie mozliwosc zobaczenia calej ewolucji wizji grafikow dotyczacej wygladu swiata Azeroth i jego mieszkancow, jaka miala miejsce na przestrzeni ostatnich 18 lat. Mimo tego zgrzytu i tak artbook zostal naprawde swietnie wydany i na chwile obecna zaden inny nawet nie zbliza sie do niego pod wzgledem jakosci i zawartosci. Kolekcjonerski artbook poswiecony calej trylogii Mass Effect wyglada przy nim jak ubogi krewny...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wuwu

W skład limitki WaW wchodzą 2 elementy - metalowa pucha i metalowa manierka sygnowana logiem CoD: WaW.

Dla chętnych filmik ze wszystkimi edycjami hardened jakie posiadam

Btw Orientujecie się czy CoD 4 MW też miał wydanie hardened, bo nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że opłaca się mieć takiego pecha jak mam (przypominam - na 100 sztuk tylko moja była uszkodzona). trollface.gif

Dostałem nowy Steelbook Crysisa 3, a w dodatku DLC z "limitki" i Crysisa 1 na Origin. smile_prosty.gif

Swoją drogą ostatnio przybyło mi trochę steelbooków (raczej ich nie kupuję, bo zwykle mają mocno zawyżone ceny, ale tym razem wszystkie dostałem albo w pre-orderze, albo za uczciwe 20 zł) i planuję zrobić zdjęcie zbiorcze jak już dotrą.

Hype na nowego Tomb Raidera zdaje się być ogromny i kolekcjonerka chyba już od jakiegoś czasu wszędzie wyprzedana. Ja spasowałem i nie żałuję. W ramach rekompensaty przygarnąłem steelbook i - o ile pewna osoba mi załatwi - T-Shrt.

Niedługo premiera nowego Starcrafta i tak myślę, jak to będzie z tą EK, będzie chodzić drożej niż była dostępna w sklepach, czy raczej ceny będą normalne ?

Pewnie na początku ceny będą wyższe (jak z Diablo III), ale po pewnym czasie szał może opaść, tym bardziej, że SCII to przede wszystkim rozgrywka wieloosobowa i trzeba wysilić szare komórki. Stawiam, że nie będzie może takiej sytuacji jak z Mists of Pandaria, ale po pewnym czasie kolekcjonerka owa może wylądować na allegro w niewygórowanych cenach. To nie tak drogi i limitowany materiał jak EK podstawki, gdzie był jeszcze świetny pendrive i chyba coś jeszcze. No i podstawka to jednak wyższa wartość, gra wpadła na rynek po wieeelu latach oczekiwania, więc EK wciąż ma dużą wartość, a tutaj dostajemy EK za rewelacyjną cenę (nawet 200 zł).

@ Orch - przyznam, że serią CoD w ogole sie nie interesuje, ale zestaw bardzo ladny i swietny deal przy okazji, gratuluje. :)

Edytowano przez Prometheus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw Orientujecie się czy CoD 4 MW też miał wydanie hardened, bo nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji.

Pierwsze MW miało steelbooka i było wydane tylko na PC. Sam go mam:)

I udało mi się kupić steela Wiedźmina za 3,50 euro + tyle samo za wysyłke:D

Tylko ja tak mam czy wam też zniknęły propsy???

Edytowano przez blazercruel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...