Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Za używaną care package taka cena nie była by może ceną optymalną, ale udało mi się wyrwać nówkę sztukę i wydaje mi się, że zdecydowanie się opłacało, tym bardziej że samej gry w steelbooku i medali się pozbędę bo już takowe elementy posiadam.

Jeżeli chodzi o tytułową "care package", to wygląda ona fajnie, wykonana z twardego, ładnego plastiku. Będzie idealnym miejscem do składowania rupieci :D.

Powiem szczerze, że pierwszy rzut oka na drona, przyprawił mnie niemal o zawał. Okazało się, że nie jest zrobiony nawet z plastiku, a ze styropianu xD Sam materiał nie rzuca się w oczy ale bardzo obawiałem się jego wytrzymałości. Nie ukrywam, że chciałem nim troszkę poszaleć, a tak były pewne obawy. Skusiłem się jednak i po naładowaniu baterii troszkę go potestowałem. Dron o dziwo lata i to całkiem dobrze ( latem może służyć za całkiem niezły system chłodzenia :D ) Przytrafiło mi się także kilka katastrof i zauważyłem, że materiał, z którego został wykonany nie jest wcale zły. Podczas lotu, gdy dron zetknie się z jakąś przeszkodą styropian działa jak mega sprężyna, lekkie dotknięcie wystarczy by odsunąć go od przeszkody na kilkanaście centymetrów.

Jutro postaram się nagrać filmik prezentujący całą edycję, ciężko będzie ze zmieszczeniem tego olbrzyma w kadrze, ale mam nadzieje, że jakoś się uda :)

dsc0132xp.jpg

dsc0134sz.jpg

dsc0133jh.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za rady, ale chyba jednak zdecyduje się na Bioshocka. Powód? Wyszło na to, że mam mniej kasy do dyspozycji(zabrakło mi bagatela 20zł!!!), ale jednocześnie tak ostre obniżki cen Hitmana dają do myślenia, kolekcjonerka musi nie schodzić, więc poczekam z boku, bo się na tę edycję nie palę, aczkolwiek za jakiś czas z chęcią ją nabędę. Natomiast przy Bioshocku mam darmowy Seasson Pass, a nie wiadomo co Cenega postanowi po premierze gry, czy ew. publikacji oficjalnego spolszczenia, więc Bioshock Infinite wydaje się być dużo bezpieczniejszy. :) Aczkolwiek wielkie dzięki wszystkim za rady, uświadomiliście mi, że pomimo humorystycznego podejścia twórców do kolekcjonerki, to bardzo fajna edycja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wie ktoś co mogę zrobić w takiej sytuacji:

Kupiłem coś na allegro, pare dni później kolesiowi zawiesili konto, chociaż ma tylko 60 pozytywów i 0 negatywów, dzisiaj chciałem dokonać wpłaty i oczywiście jak to ja pośpieszyłem się za bardzo i nie doczytałem na aukcji, iż on akceptuje tylko przelew nie konto , a nie PayU, więc wpłaciłem przez PayU.. I teraz pytanie - czy mogę nie dostać obiecanego przedmiotu? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki nie wyjaśni się sprawa ze sprzedawcą nie możesz. Co najwyżej będziesz musiał cierpliwie poczekać na odbanowanie konta(czyli uregulowanie należności ze sprzedarzy, wpłaty na konto dla innego sprzedającego lub wycofanie trefnego produktu - chociarz przy tym trzecim może być nieciekawie). Alternatywnie można spróbować dogadać się ze sprzedającym aby wysłał, ale równie dobrze może robić ciebie w bambuko, aby pozyskać pieniądze i ulotnić sie.

Edytowano przez SasWickas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Orchi

Dron jest wykonany ze styropianu!? No to juz mozemy sie domyslac, ile Activision kosztowalo zrobienie tego gadzetu, tym bardziej ze z tego co pamietam ich kolekcjonerki sa robione w Chinach... Na plus mozna zaliczyc, ze tak jak napisales dron jednak lata, ale i tak stosunek premierowej ceny kolekcjonerki do zawartosci i jakosci wykonania jest dosc dyskusyjny...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając dziś newsy znalazłem informacje o dużej liczbie wydań kolekcjonerskich najnowszego Splinter Cella : http://www.xbox360ac...s-Detailed.html

Liczba edycji przytłacza, ale wizualizacja figurki Fishera wygląda całkiem, całkiem. Jakoś na samą grę nie miałem żadnego parcia, ale jeśli cena okaże się optymalna to why not.

@Edit

Edycja z zegarkiem została wyceniona na Zavvi na niecałe 50 funtów, więc myślę że za edycję z figurką zawołają 60-65.

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ta edycja nowego Splinter Cell z figurka wyglada bardzo smakowicie. Korci mnie, zeby zlozyc zamowienie, tym bardziej ze to wlasnie figurki sa moim ulubionym elementem kolekcjonerek. A ta wyglada lepiej niz dolaczona do Tomb Raidera, przynajmniej ma podstawke. ;) Po powrocie z pracy do domu blizej sie wszystkim kolekcjonerkom przyjrze i pomysle, czy bede zamawiac. Poki co nawet jeszcze nie wiem ile sobie Ubisoft policzy za te wydania...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tesu

Wszak każda prestiżowa kolekcjonerka CoDa to świetny biznes dla Acti, taniutkim kosztem, wrzucając w stosunku, w porównaniu do ceny w sklepie, powiedzmy wprost, badziewia pokroju samochodziku z kamerką, medale, nieśmiertelniki, sporą ilość DLC i efektowne opakowanie.

@kolekcjonerki Black Flag Blacklist

Sporo tych pseudo kolekcjonerskich wydań, jedno, czysto premierowe, "limitowane" wydanie z DLCkami, drugie z dodatkowo komiksem i większą ilością wyciętego z gry contentu, dopiero pełnoprawna kolekcjonerka wygląda jako tako sensownie, choć znów, prócz figurki godne uwagi są komiks i steelbook. Wyczuwam cenę 300zł za edycję PC. Wydawcy dzisiaj wychodzą chyba z założenia że można zadowolić klientelę wrzucając do pudełka z napisem "Collector's Edition" gotową figurczynę przyciągającą najwięcej uwagi i kilka pomniejszych, wypełniających sztucznie listę zawartości dodatków w stylu mapki, komiksu czy miniartbooczka (EK TR). A może to problem jest we mnie, że co raz mniej edycji kolekcjonerskich naprawdę uważam za wartościowe?

Guyz, jak wrażenia po pierwszym spotkaniu z kolekcjonerką Heart of the Swarm?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bleub

Mysle, ze problem jest w Tobie. I w wydawcach. I w spolecznosci graczy. Wszystko zalezy od tego jak ludzie podchodza do kolekcjonerek. Jedni nie kupuja ich wcale, drudzy kupuja jak leci i na ile im budzet pozwala, trzeci kupia na slepo kazda kolekcjonerke zwiazana z ich ulubiona seria, niezaleznie od zawartosci takiego wydania, a inni kupuja tylko wtedy, gdy zawartosc kolekcjonerki naprawde im sie podoba. Ja choc jestem wielkim fanem gier Blizzarda odpuscilem sobie wiekszosc ich kolekcjonerek, bo szczerze mowiac sa robione na jedno kopyto i zazwyczaj poza bardzo fajnym artbookiem nic ciekawego dla mnie w nich nie ma. Jestem fanem CoDa, ale chociaz Activision daje ciekawe gadzety, to jakosc ich wykonania w porownaniu do ceny, jaka za takie edycje sobie zycza jest dla mnie nie do przyjecia. Nie znosze "kolekcjonerskich" DLC, wiec kolekcjonerki, ktore jako glowna atrakcje oferuja wlasnie DLC tez sobie odpuszczam, nawet jesli sa to moje ulubione serie. Zawsze bylem moze nie najwiekszym, ale na pewno fanem Sama Fishera (przynajmniej poczatkowych czesci Splinter Cell), wiec jesli cena bedzie w miare ok, to chyba sie na kolekcjonerke skusze. Zreszta poki co na zadna inna wersje kolekcjonerska nie szczerze sobie zebow - Company of Heroes 2 jest dla mnie dalej niewiadoma, tak samo jak i Assassin's Creed 4: Black Flag. Staram sie za to uzupelniac zbiory o przegapione wczesniej kolekcjonerki. Z tego tez powodu w moje rece trafil niedawno S.T.A.L.K.E.R. w slynej metalowej puszce, a obecnie z niecierpliwoscia czekam na przesylke z zakupionymi kilka dni temu w bardzo okazyjnej cenie kolekcjonerkami pierwszego Mass Effecta i swietnego (przynajmniej dla mnie :P) tytulu na PS3 Ni No Kuni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol co za ludzie, mają oni w ogóle pojęcie co sprzedają

http://www.empik.com...08,multimedia-p

i ten dopisek

Nie ponoszę odpowiedzialności za to co się dzieje z paczką po przekazaniu jej poczcie polskiej.

Nie przyjmuję zwrotów, reklamacji itp.

PS.

na stronie ubi można już rezerwować edycje specjalne Splinter Cella

5f6137242850868.jpg

niestety przesyłka kosztuje 50 zł

Edytowano przez robart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guyz, jak wrażenia po pierwszym spotkaniu z kolekcjonerką Heart of the Swarm?

Jako, że przed chwileczką mogłem "obadać" wszystkie elementy kolekcjonerki (nie mojej, ale i tak nie wykraczam poza kampanię, więc nie widziałem sensu w kupowaniu), to na świeżo pokrótce się wypowiem.

Jakościowo - standard by Blizzard. Fenomenalne pudełko zbiorcze z bardzo fajnego, "srebrzystego" papieru (tzn., że fajnie świeci pod kątem uwydatniając czerń i fiolet) z takim samym jak podstawce otwarciem. Idąc dalej - trochę zniesmaczyłem się pudełkiem z grą, bo jest cieniuśkie - format DVD Slim. Na szczęście wyróżnia się in plus, bo brak standardowo zalewu informacji - tylko znaczek PEGI, logo gry i ładny art. Potem mamy sountrack, niestety w tym samym opakowaniu co Diablo III EK - to nie jewel box, tylko bardzo ładne, ale jednak tekturowe opakowanie. Dalej oczywiście DVD i Blu-Ray zza kulis - nic nadzwyczajnego, potem mousepad. Ten, jak to w kolekcjonerkach Blizza bywa, raczej przeciętnej jakości. Art jest ładny, ale zwyczajny, plastikowy mousepad, do poważniejszych zastosowań, a już tym bardziej e-sportu raczej się nie nadaje.

Na deser danie główne, czyli artbook, stron około 130. Od razu w oczy rzuca się okładka - zastosowano podobny trick jak przy pudle zbiorczym, świetna sprawa. Żłobienia, przyjemny w dotyku matowy papier - majstersztyk. Wszystko dopracowane do perfekcji, łącznie z otwieraczem, ale to już standard. Arty bardzo wysmakowane i bogate w szczegóły.

Ogółem: za 204 zł, jakie przyszło właścicielowi zapłacić - uważam, że świetny interes (w tym momencie jestem wdzięczny Empikowi za nie spartolenie sprawy i bardzo konkurencyjną ofertę! Nawet gram.pl miał drożej, o muve czy wątpliwej reputacji Ultimie nie wspominając). Nawet, jak ktoś ma do wyrwania za 250 zł (i kupił grę z myślą o wielogodzinnym multi), myślę, że jak najbardziej warto, zważywszy na fakt, że SCII HoTS nie podzieli raczej losu Mists of Pandaria i kolekcjonerka nie będzie tanieć - to w końcu jeden z filarów e-sportu i Blizz nie mógłby się tu wyłożyć.

PS Jakby ktoś chciał zobaczyć fotki, to są np. tutaj - nie moje ofcorz.

Edytowano przez Prometheus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dotarła dziś do mnie ek Starcrafta z Ultimy, której jakimś cudem zapomniałem anulowac. Gry nawet nie otwieram, żeby przyjęli zwrot, ale mogę się wypowiedziec o samej jakości pakunku. Gra przyszła do mnie w kartonie z odsłoniętymi rogami, owinięta w okół taśmą. Taśma przylega bezpośrednio do niezakrytych rogów pudełka EK, a te są poobijane i pościerane. Mój trzeci i ostatni zakup w tym sklepie, bo za każdym razem coś było nie tak. Nie polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilką obczaiłem, ceny jak na muve zaskakujące, wręcz szokujące. 280 za grę na konsolę i cały dodatkowy content to cena bardzo przyjemna. Ceny edycji na pc to już wgl bajka. Nic tylko zamawiać biggrin_prosty.gif

Zastanawia mnie jedynie, czy Empik jak to zwykle ma w zwyczaju robić, jest w stanie przebić ofertę muve w cenach. Jeśli tak to będzie to tylko z korzyścią dla nas :D

Edytowano przez Orchi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Empiku odebrałem za 119,99zł kolekcjonerkę Sniper Ghost Warrior i za taką cene warto było. Jak przewidziałem wartość realna jest niższa od ceny kupna, nie zakupujcie na Gram.pl bo się rozczarujecie ceną do jakości. Empik postąpił słuszniej dając za nią niższą cene, nie wiem jak bym się zachował jakbym wydał o wiele więcej za tę wydanie.(chyba bym się załamał, ponieważ jedyny przedmiot w który podkładałem nadzieje czyli książka nie okazała się być tym,czym myślałem)

Pudło zbiorcze jest wykonane z grubego kartonu o gładniej powierchni co nie jest złe - podobne tylko większe było w EK Dead Island. Informacje dookoła są w języku polskim pomimo iż dumnie widnieje na kartonie Collector`s Edition(Nie wiem cóż za geniusz wpadł, aby nie napisać tego w języku polskim - pasuje na pudle jak kij do oka).

W wnętrzu znajdują się dwie kieszonki, pierwsza chroni steelbook, druga pozostałe elementy. Książka w jezyku angielski o nazwie "One kill one shot" to rozszerzona instrukacja do gry mniejszego rozmiaru i grubości trochę większej niż z gamebook-a,tylko że bez błyty na końcu(ma 56 stron,60 z okładką). Artbook z kolei to ten sam schemat jak z innych gier m.in. Mass Effect, Borderlands 2,przedstawia postacie, lokacje ,bronie i pojazdy z gry(posiada 76 stron - 80 z okładką). Oraz sam soundtrack w kartonowy etui.

Podsumując za taką cene warto(jeśli nie możecie się doczekać), a jeśli poczekać z pół roku będzie doe kupienia znacznie taniej. Jakość EK nie umywa się do tych z CD Project który wciąż jest liderem (dla mnie) nie tylko w Polsce, ale i na świecie. CI Games pomimo wielkich chęci zrewolucjonizowania własnego wizerunku przez wzgląd na budrzetowość EK, nie zmieniła się w moich oczach. Zamian loga i szumne zapowiedzi to za mało by móc zmienić o City Interactive zdanie.

@Down

Przejżałem dokładnie książke i faktycznie,dość ciekawa ale nastawiałem się na grupszą lekturę - niesmak trochę mi pozostał. Na plus że cena adekwatna do zawartości choć jakby była za 100zł to bym scierpiał główną atrakcję -"Poradnik snipera" który jest rozszerzoną instrukcją wzbogaconą o uwagi byłego komandosa należacego do elitarnej jednostki Marines-"Stryker".Oprócz tego omawia kariere komandosa, historia powstania Sniperów,róznic między pojęciem Sniperem a Marksman, O największych rekordach, o sniperkach krótkolufowych, sniperkach długolufowych, amunicji oraz psychologicznej analizy snipera.

Artbook to z kolei to same obrazki narysowane lub renderowane za pomocą silnika, mają wyłącznie angielskie opisy nazw.

Edytowano przez SasWickas
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za fotki. Leci strzałka w górę (werbalna ofc :trollface:).

Na samą grę mam niemałą chrapkę po wyśmienitej pierwszej części i jeśli prezentowana przez Ciebie EK faktycznie stanieje, łyknę z miejsca.

Sama edycja w moim odczuciu zacna - gustowny steelbook, soundtrack, niewątpliwie ciekawa książka i na deser artbook. Czy mógłby ktoś mi powiedzieć, ile rzeczony liczy sobie stron?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grymel udostępnia naprawdę pokaźną fotę "Piątej Wolności" nadchodzącego Splinter Cella, na której to całkiem wyraźnie widać jakość wykonania zawartej tam figurki. Jest tak jak myślałem, czyli podobnie jak i w przypadku statuetki Fishera z EK Conviction, ale 24 centymetry, cena jak i cała reszta zawartego contentu naprawdę przekonują do zakupu. Tym bardziej, że premiera daleko, więc lekko się coś tam uzbiera na boku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny Blacklist na muve zaskakująco wręcz niskie, choć sam dystrybutor narzucił cenę 199zł za edycję PC. Mocno podejrzana sprawa, wyczuwam tanią kolekcjonerkę o stosunkowo dużym nakładzie niejako doklejoną do kolejnego, trywialnego shootera TPP :>

@SasWickas

Zestawik tego Snipera prezentuje się nienajgorzej, choć mocno bije od niej budżetowością, pomimo niskiej ceny. Nawet zastanowiłbym się nad zakupem, gdyby nie co poniektóre magików którzy mięli z grą styczność przed jej oficjalną premierą - Sniper 2 to ponoć kaszanka w pełnym tego słowa znaczeniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...