Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyłka za free jest z zavvi. Sam już zamówiłem sobie edycję na PC. Można płacić paypalem lub kartą. Gorzej jest z czasem dojścia, bo idzie inną drogą niż przesyłki z amazonu. Niektórym przychodzi w tydzień, a inni czekają nawet trzy tygodnie. Ja zamówiłem tydzień temu w poniedziałek przenośną baterię i na razie nie doszła, ale nie minął jescze tydzień.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę na te ceny Hitmana, moja kieszeń wywraca się do góry nogami, kiedy sobie przypomni ile wydała na tą edycję kilka miesięcy temu :D

Na oficjalnym forum Ubisoftu pewien moderator uchylił rąbka tajemnicy w sprawie kolekcjonerek AC4:Black Flag ( tak w liczbie mnogiej ) Mają one zostać zaprezentowane do końca tego miesiąca. Oby tylko utrzymały poziom jakościowy i cenowy tych z AC3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena kolekcjonerek Hitmana jest bardzo atrakcyjna, tym bardziej ze i sama kolekcjonerka jest zajefajna. Kto nie ma powinien przestac sie zastanawiac i brac poki sa. Co do kolekcjonerek Black Flag, to czekam na newsy o ich zawartosci z niecierpliwoscia, bo edycje kolekcjonerski AC3 byly jak najbardziej warte swojej ceny i cieszyly zawartoscia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyłka za free jest z zavvi.

A czy jest jakiś próg cenowy (coś, jak słynne amazonowe 25 funtów), który trzeba przekroczyć, aby wysłali darmową paczkę?

Cena tej kolekcjonerki bardzo atrakcyjna i sam zacząłem się zastanawiać, czy nie zamówić egzemplarza, ale przed oczami mam posty użytkowników (oraz zdjęcia), które pokazywały, jak dosadnie potrafi traktować zagraniczne paczki Urząd Celny...

Czy Urząd Celny mnie słyszy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki Urząd Celny? Przecież zavvi jest z Wielkiej Brytanii (członka UE) - tutaj UC nie ma nic do roboty, paczka przechodzi tylko przez sortownie Poczty - tam wprawdzie nie otwierają przesyłek, ale co innego z nimi robią, wiedzą tylko sami pracownicy tych sortowni. Reasumując - nie powinno być aż tak źle smile_prosty2.gif

Jeśli chodzi o cenę, to nie ma ograniczenia wysokości zamówienia - każda przesyłka jest za free, ale trzeba się liczyć z tym, że są to przesyłki nierejestrowane. Za przesyłkę rejestrowaną (z trackingiem) trzeba dopłacić 8 funtów, a w zasadzie to nie trzeba, ale można.

Edytowano przez finiu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celnicy wchodzą do zabawy tylko w przypadku przesyłek z poza Unii Europejskiej, tak jak mówi finiu nie ma się czego obawiać. Otrzymałem już kilka takich przesyłek, które przeszły przez Pocztę Polską i narzekać nie mogę.

Dziś za to otrzymałem paczuszkę z taką oto zawartością :

dsc0126ckj.jpg

Na pierwszy rzut oka edycja fajna, z bardziej konkretnym komentarzem podzielę się z Wami później. Kupiłem to cudo mniej więcej za 50 % ceny premierowej i wydaje mi się, że jest to cena w miarę opłacalna, ale wydanie na tą edycję tyle ile wołali za nią na premierze jest czystym marnotrawstwem pieniędzy. Dzięki Bogu, że swego czasu anulowałem pre ordera, bo chyba bym sobie strzelił w głowę po odpakowaniu paczki trollface.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was takie pytanko, otóż rozważam 2 zakupy i nie za bardzo wiem, który będzie dla mnie opłacalniejszy.

Mianowicie obecnie zastanawiam się nad Hitmanem z Zavvi i Bioshockiem Infinite w wersji standardowej(ale za to ze steelbookiem i seasson passem) i tak się zastanawiam co bardziej się opłaci? Czy sądzicie, że BI ze steelbookiem będzie się dało dostać długo po premierze? A może rozejdzie się jeszcze w pre-orderach, a może Hitmana Absolution ma jakiś bardzo mocny argument, który automatycznie kasuje BI w jakiejkolwiek wersji.

Prosiłbym Was o w miarę szybką opinię, bo jeszcze dziś bym chciał zamawiać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Orchi

Gratuluje zdobyczy! Jestem fanem Call od Duty, ale cena ich edycji kolekcjonerskich jest jak dla mnie masakryczna i az tyle pieniedzy, ile sobie za nie zycza w chwili premiery gry placic nie bede. Tym bardziej trafila Ci sie niezla okazja, skoro udalo Ci sie wyrwac Care Package z dronem za polowe ceny.

@TTTr96

Zalezy, ktora gre bardziej lubisz i/lub, ktora kolekcjonerka bardziej Ci pasuje pod wzgledem zawartosci oraz wykonania. Biorac pod uwage edycje, nad ktorych zakupem sie zastanawiasz, to IMO Hitman jest lepszy. Tyle tylko, ze w moim prywatnym rankingu seria Hitman zawsze stala wyzej od Bioshocka, wiec moge byc nieobiektywny. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@alienub

Powiedzialbym, ze jakies 10%. Swego czasu sprowadzilem troche sprzetu i niektore kolekcjonerki wlasnie z USA i na okolo 10-12 paczek tylko raz mi clo (niecale 50 zl) dowalili. Zalezy od szczescia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na poczcie miałem maila od empika z informacją że nadali StarCraft'a 2 Heart Of The Swarm EK . Sklep wywiązał się , nie odwołali zamówienia ( może akurat mi się tak trafiło ) , dodam że zamówiłem pobraniową .

@TTTr96

Mi również wydaje się że lepszym zakupem będzie Hitman, gra jest bardzo fajna , godna polecenia . A za cenę premierową gry dostajemy jeszecze fajną figurkę agenta 47 i artbook . Dla mnie decyzja jest jednoznaczna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TTTr96

Trudna decyzja - z jednej strony jedna z najfajnieszych kolekcjonerek ostatnich miesięcy, czyli Hitman: Absolution w cenie, która winna zawstydzić wszystkie przeceny. Z drugiej Bioshock: Infinite - gra, która zapowiada się naprawdę świetnie - steelbook i season pass to bonusy przedpremierowe i nie licz na to, że uda się je dostać w późniejszym terminie... chyba, że z drugiej ręki i niekoniecznie za darmo. Na Twoim miejscu brałbym Bioshocka: Infinite. Hitmana jeszcze przecenią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wuwu

W jednym z wrocławskich MM widziałem ostatnio naście skrzyneczek z kolekcjonerką Black Ops 2, nie można więc tej edycji nazwać trudno dostępną :>. W moim odczuciu nawet połowa ceny to jednak za dużo, rozumiem jednak fana serii, sam nie pałam miłością do CoDa, ani ich prestiżowych edycji.

@AtanazY

Mi też wysłano info iż moje zamówienie jest w trakcie realizacji, jutro odbiór. Miło, że wszystko obyło się bez szwanku i kolekcjonerkę Heart of the Swarm nabędę za niecałe 200zł. Empik ma u mnie kolejnego plusa.

@TTTr96

Bardziej opłacalny jest Hitman, jeśli tylko o względy finansowe Ci chodzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TTTr96

Jak kręci cię na razie tylko steelbook, a nie sama gra to spróbuj sprzedać klucz na allegro. Ja zamówiłem grę ze znżką 40% z KG i po odsprzedaży klucza steelbook kosztował mnie 5 zł. Samą grę kupię, kiedy będzie wydane spolszczenie. Co do kolekcjonerki Hitmana, to ze zdjęć i unboxingów figurka wydaje się bardzo fajna, a gra jest jeszcze dosyć świeża, więc wg mnie brałbym jednak Hitman, a w sumie nie brałbym, bo właśnie wziąłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@alienub

Cło to mały pikuś, musisz pamiętać, że oprócz cła doliczą Ci także vat czyli 23%. Wszystko zależy od tego, za ile kupujesz i od kogo. Zwykły użytkownik może Ci wysłać kupione rzeczy jako GIFT podając niższą wartość i wtedy nie zapłacisz opłat, ze sklepem będzie gorzej, bo oni muszą podać wysokość faktury, a też nie każdy sklep wysyła jako GIFT.

Edytowano przez finiu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...