Jump to content

Recommended Posts

Przydatne linki:

Oficjalna strona gry

Oficjalne forum gry

Minecraft Wiki

Oficjalny blog autora, informujący o pracach nad Minecraftem

Seria poradników dla początkujących i zaawansowanych z polskim komentarzem na YT

Oczywiście dostępne są przeróżne modyfikacje do gry dostępne tu. Ja osobiście używam Mixcrafta, Autocarta i Cartographa. Wy oczywiście możecie spróbować wielu innych. smile_prosty.gif

Zapraszam więc do dyskusji i dzielenia się swoimi opiniami na temat tej wspaniałej, wciągającej i uzależniającej gry, jaką jest Minecraft. wink_prosty.gif

PS

Możecie się też chwalić swoimi światami poprzez opisy, zdjęcia, jak i filmy wideo smile_prosty.gif

Link to comment
Share on other sites

Mamy Halloween update za sobą i jest super! wink_prosty.gif Korzystając z możliwości podróżowania w Netherze postanowiłem wyruszyć w świat w poszukiwaniu dogodnego miejsca na budowę nowej osady, a właściwie miasta. Ze zdobyciem obsidianu na budowę portalu nie miałem najmniejszych problemów, gdyż wcześniej wybudowałem "fabrykę" do produkcji tegoż surowca.

W końcu odnalazłem miejsce na mój nowy dom i zabrałem się do pracy (to dopiero początek):

http://img441.imageshack.us/img441/3300/minex.png

PS Polecam filmiki użytkownika o nicku SeaNanners. Tu macie próbkę:

Edited by Felessan
Link to comment
Share on other sites

Mam tą wadę w Minecrafcie że ZAWSZE rozpoczynam budowę na najwyższym punkcie wyspy na której zaczynam (Góry, Urwiska etc.), przez co gra się naprawdę ciężko, za każdym razem trzeba się wspinać i trzeba pracować w pionie więc wystarczy mały błąd i mój miner zlatuje kilkadziesiąt metrów w dół...

Mimo to, zbudowałem dom na jednej górze a "obserwatorium" na drugiej i połączyłem te budynki wiszącym mostem, widoki rankiem są naprawdę ładne:

Most

(Zanim zacznie się lawina pytań: widok z trzeciej osoby można włączyć naciskając F5)

Edited by NoobGod
Link to comment
Share on other sites

Mam zamiar zakupić minecrafta bo polecił mi go mój angielski steamowy przyjaciel ale chciałbym wiedzieć czy to jest na zasadzie : zaczynasz grę w jakimś miejscu na mapie i tak do końca swoich dni z możliwością restartu czy też za każdym razem w innym miejscu ?

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co? Ciekawi mnie produkcja From Dust, do której premiery której jednak jest bliżej niż dalej :rolleyes: Czy naprawdę ta radocha z budowania obiektów w Minecrafcie jest na tyle fajna, żeby nawet tym, którzy wolą niszczyć niż budować, będzie się chciało zagrać? Wiem, że From Dust i Minecraft to dwie zupełne różne bajki, ale budowanie we From Dust (na filmikach oczywiście) spodobało mi się - czy jest więc szansa że Minecraft też mi się spodoba?

Link to comment
Share on other sites

Ja wczoraj zalogowałem się na stronie MC i wziołem SP włączyła mi się gra w przeglądarce, ok wyłączyłem, wziełem download pobrałem jakieś exe ważące 286kb kliknołem ale nie moge wybrać opcji free play bo jest niedostępna nie wiecie co zrobić?

Link to comment
Share on other sites

Bez wykupionego konta można grać tylko w przeglądarce.

Sam się poważnie zastanawiam nad kupnem. Ta gra może starczyć na długo i jest stale rozwijana co daje jej potencjał. Gdyby tylko nie ten irytujący sposób płatności.

Edited by Kawalorn
Link to comment
Share on other sites

Paypal to irytujący sposób płatności? Przecież to nie komercyjna gra, którą można kupić w sklepie... PP to skuteczny i wygodny sposób na ogólnoświatowe transakcje (oprócz karty, ale do tego chyba potrzebne są dodatkowe zabezpieczenia na stronie i nie tylko to). Można przelać kasę z konta bankowego na konto paypal i normalnie zapłacić. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...