Jump to content

Recommended Posts

Minecraft to bardzo ciekawa gra ktora cieszy sie wielka grywalnoscia. Wystarczy wejsc na minecraft.net i tam pisze ile ludzi ma premium i graja w minecraft. A jak do tej liczby dodamy drugie tyle + cos wyjdzie nam ile ludzi naprawde gra. A wiec jezeli tyle ludzi gra no to ra gra ma cos w sobie. Zgaduje ze to moze byc ten ciegle powiekszajacy sie swiat i corasz to lepsze aktualizacje. Jesli sie ktos nie zgadza to chyba nikt nie gral w Minecrafta.

Ja postawiłem serwer do minecrafta, do mod packa MineTek 140 modów,

Gram z znajomymi i jest dobrze. Ta gra jest jak Fallout 3 i NV , tyle modów że idzie się zgubić.

A jak ktoś gra w MC i : To polecam mod packi

lubi pokemony :) - Bullet Phase's Pokemon Pack

Zombi - Official Crafting Dead

Bronie i wojny - World War III - Modern warfare

Gram w Minecraft od wersji 1.8.1, wtedy gra wydawała mi się jedną z tytułów, które mają bardzo duży potencjał. Tryb survivalu oraz crafting, który był tak prosty, że aż świetny.

Więkoszość osób, które nie miały na codzień styczności z tym tytułem twierdzą, że Minecraft do gra z lat 90 XX wieku, stworzona przez dziwnego człowieka, który widział wszystko zrobione z sześcianów, a grafika do kupa. Tak? To wgraj sobie texture pack'a 512x512 + OpiFine + Sonic Ether Shaders = EPIC!

Po wprowadzeniu takich "innowacji" jak tłoki, redstone, wioski, konie oraz enchantowanie produkcja zaczęła przypominać nieudane RPG.

Przed tymi zmianami gra była odskocznią od pogoni za jak najlepszą grafiką w branży gier. Teraz to jak już wcześniej wspomniałem kiepski RPG.

@Sector

Nie chcę nic mówić, ale Sonic Ether Shaders są akurat słabe, ja polecam GLSL Shaders Pack. W każdym razie rzeczywiście, po wgraniu tych modów i dodaniu odpowiedniego texture packa gra może wyglądać wspaniale. I nie jestem pewien, ale z tym OptiFine, to chodziło Ci o zwiększenie płynności gry, nie?

Edited by Ryseth

Dlaczego o tym jeszcze nikt nie napisał? Ja w tą grę nie gram, ale dziwie się fanom...

O co chodzi? Pewien gracz chce dojechać kolejką na kraniec mapy i transmituje to na żywo na Twitchu. Pociąg jedzie z prędkością 20 metrów na sekundę. Do końca przejażdżki 16 dni :) .

Polecam chociażby dla samego soundtracku: http://www.twitch.tv/jl2579 .

To jest FENOMENALNE.

Edited by Wuwu1978

A ja szczerze polecam pogranie w MC na singlu/multi z TerraFirmaCraftem. Po resztą w MC jest trochę nudno bez modów. Na przykład bez takiego reaktora na lapis albo piecyka do wytapiania stali z GregTecha (zasadniczo bez netheru nie do zrobienia) to po kilku godzinach można się znudzić.

Cd. serwerów... były kiedyś pożądne serwery na których grali tacy ludzie jak: Burak, Samoloth, Pitch, Siarczek, CTSG i inni ale niestety... przez dziecięcych youtuberów Minecraft stał się internetowym urodziskiem dla wojowniczych gimbo-graczy i ptero-dekatyli piszczących na ts-ach. Najgorsze jest to, że to samo dzieje się z CS-GO, przez tych samych dziecięcych Ytberów oraz nowych, zgapiających formę kanału od Kajesajów i Pełdipajów, którzy są tak mierni i nieśmieszni, że aż mi się robi smutno na serduszku ;(

A jak już tak bardzo chcecie pograć na prawdziwym surku to polecam podbić właśnie do Samolotha ;)

Edited by mikoma

Zastanawiam się nad kupnem ale trochę się pogubiłem w tym wszystkim. Jedyny sposób żeby zagrać to zakup klucza i pobranie gry z oficjalnej strony? Nie ma pudełkowej gry? Natknąłem się na Minecraft: Story Mode. Czy to jakaś inna wersja z kampanią czy czymś w tym stylu czy to po prostu zwykły Minecraft i czy na PC istnieje polska wersja językowa tej gry? Zastanawiam się też między wersją na PC a na Xboxa One, którą lepiej wybrać?

Minecraft: Story Mode to gra Telltale Games, która tak naprawdę nie ma nic wspólnego z normalnym Minecraftem - jest to po prostu gra fabularna, osadzona w tym uniwersum. Z tego co pamiętam, to nigdy nie wiedziałem pudełkowej wersji gry, a swoją kopię na pewno kupiłem przez Internet, musiałem założyć konto i dopiero mogłem ją pobrać. Jeśli pytasz o wersję językową zwykłego Minecrafta, to w samej grze, w opcjach, znajduję się masa języków do wyboru, w tym polski (po chińsku chyba też można). Na temat Xbox kontra PC się nie wypowiem, nigdy nie miałem styczności z tą pierwszą wersją.

Edited by kusi

@ZygfrydQ Poprawka do poprawki :) Minecraft na PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One, Wii U oraz na PS Vita sprzedawany jest w pudełku i cyfrowo. Jedynie wersja na PC nie ma wersji boxowej, a kod na "kartoniku" do wersji Minecraft Windows 10 (koszt to jakieś 40-50 zł).

Edited by Mordoku

Minecraft sprzedał się lepiej niż Tetris według oficjalnych danych sprzedażowych nie spekulacyjnych.

Najlepiej sprzedająca się gra w historii gier.

1. Minecraft 176 mln (ogłoszenie Microsoftu na 10-lecie Minecrafta)

2. Tetris 170 mln (oficjalne dane)

Edited by cali