Skocz do zawartości

Polecane posty

Może wreszcie anonki wytłumaczą Notchowi do kogo należy jego gra. To community go stworzyło, to community wypromowało jego grę, to community dało mu kase na studio, teraz po prostu należy nam się wszystko to co obiecywał a czego nie spełnił, podniesienie ceny bez dodania niczego, zabugowane SMP, oj Notch przegiął pałke i niech się nie dziwi że są takie akcje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie tym, którym przeszkadza grafika w Minecrafcie, powinni wgrać sobie po prostu Texture Packi.

Gra ogółem jest ciekawa. I... no cóż. Prawda. Na początku BARDZO trudno jest zabić jakiegokolwiek potwora, dlatego trzeba siedzieć cicho w ukryciu i po prostu kopać, kopać, kopać... Ja np. Na początku w ogóle nie wychodziłem na noc z kryjówki, ponieważ bałem się o itemy. Później sprawiłem sobie diamentowy miecz i mogę spokojnie budować na powietrzu przez cały czas!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuuu... Jaram się! Dzis zapłaciłem sam sobie na PayPal (:)) i jak tylko kaska bedzie kupuje fulla. Po obejrzeniu poradników na necie (myślę że the best jest MinecraftPl) stwierdzam, że gra dla kogoś kto nie miał z nią kontaktu, jest niewyobrażalna. Kumple nie mógł uwierzyć że takie coś można kupić. A jednak :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynym minusem MC jest to, że jak raz zagrasz w multi, nie będziesz chciał wrócić do single. Jest to całkiem inna gra, i daje o wiele więcej frajdy niż single. Budujesz tam dla tzw. "szpanu", by ludzie na widok twojej chaty mówili " ale zaje....." itp. A jeśli masz ciekawych ludzi na serwerze gra gwarantuje dużo nieprzespanych nocy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ashariel

Dziwne, ja się nie przekonałam do multi. Owszem, może grałam tylko na jednym serwerze, ale jakoś nie było to dla mnie zbyt ciekawe. Brak miejsca na domek, więc ograniczona budowa, czasem ludziska rozkradające mój dobytek, niszcząc cenne bloczki... Owszem, zabawa może być miejscami świetna - wspólna budowa czegoś naprawdę epickiego, eventy, różnorakie konkursy czasem, wszystko zależy od serwera. Lecz ja jednak nie zostałam tam zbyt długo. Ogólnie gra z kimś to coś dobrego - ale, wg mnie, więcej niż 4 znajome osoby, to piekło. Ale cóż, kwestia gustów :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Math.

Na serwerze musi być trochę pluginów. Np. Cuboid ( daje właśnie to że nie niszczą Ci domku ), Chest lock... itp.

Ja grałem na serwerze gracza "Wonziu", który jest chyba najpopularniejszym polskim serwerem ( 50 slotów - prawie cały czas pełen). Zabawa była przednia.

Jedynym minusem mniejszych serwerów jest to, że często padają. Duże nie mogą sobie na to pozwolić.

Wiem, chyba trochę chaotycznie napisałem tego posta :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwer Wonzia, znaczy tam, gdzie jest imć CTSG, czy SilverekPolska? To znam, też tam grałam, ba, nawet domek miałam przez pewien czas! Naprawdę, moim zdaniem chyba najlepszy serwer minecraftowy w Polsce. Niesamowicie przyjemna atmosfera, PIĘKNE budynki... Rozkradli mi klocki właśnie, gdy na cuba czekałam, więc w sumie nie serwa wina.

Nie zmienia to faktu, że tłum osób strasznie mi przeszkadzał i wolę grać sama.

I żadne chaotycznie, ja wszystko rozumiem :D

Edytowano przez MathRaven27
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można kupić tylko przez paypale/ karta płatnicza. Ewentualnie, jeśli masz konto w Inteligo i do tego kartę(płatniczą, nie kredytową, bo to jest różnica) to też możesz w ten sposób zakupić. Po prostu środki z twojego konta(60 zł na grę) zostaną zablokowane i w ten sposób dokonana transakcja.

Edytowano przez Shaker
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część z was pewnie to zna jednak nie wszyscy, a jest to ,,pretty awesome"!

Multiplayer Survival w wydaniu the yogscasts. Osobiście polecam, bo jest to zabawne i jeśli już lubisz minecrafta to polubisz go jeszcze bardziej xD

Edytowano przez Shaker
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA grę uwielbiam, jest świetna "Notch" odwalił kawał dobrej roboty, może i na początku można zauważyć okropną grafikę, kanciaste krowy itp. lecz gdy się już zacznie grać, to grafikę się ma gdzieś (całą resztę też -rym)

I mam do was pytanko, czy chcieli byś cię żeby minecraft zmienił grafikę na piękną ? Oczywiście można sobie zainstalować texture packi takie jak Ultimate HD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...