Skocz do zawartości
Turambar

Nieprawidłowości w komentarzach do newsów

Polecane posty

Czyli po polsku - będąc kimś więcej niż białym użytkownikiem forum (jak ja) mogę pojechać po kimś, wpisując tylko brednie nie związane w żaden sposób z newsem i jeszcze dostanę obrońcę w postaci Smg...

Tak. Jesli ci to poprawi humor, to niech bedzie, ze tak. {smg]

Redakcjo traktujcie wszystkich równo a nie dzielcie użytkowników na równych i "równiejszych".

Pomojajac fakt, ze absolutna rownosc jest mitem, to ja staram sie byc obiektywny mam gdzies kolorki itd. autora wypowiedzi. Albo je akceptuje, albo nie. Post Tesu uznalem za akceptowalny i juz. To, ze ty uwazasz, ze jest on obrazliwy, jest tylko twoim problemem, gdyz posty oceniam wedle SWEGO gustu, sumienia czy czego tam.

Wpis nadal wisi pod newsem, do kosza z nim i resztą innych pomyj.

I teraz, jesli to zrobie, to bede musial sluchac KAZDEGO forumowicza, ktory uzna ze jakis post nalezy wywalic bo mu sie nie podoba, bo skoro traktowac wszystkich rowno, to kazde inne polecenie usuniecia posta rowniez powinno byc wysluchane. Czyz nie?

Zglosiles twoim zdaniem obrazliwy post, za co dziekuje (i to nie jest ironia), ale uznalem, ze jego "abuzywnosc" miesci sie w graniach swobody dyskusji. I sprawa zakonczona, jak mniemam. [smg]

Swoja droga okreslanie cudzych wypowiedzi mianem "pomyj" nie jest fajne. Ale jak widac toleruje to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Smugg

Chociaz nie uwazam, zebym jakos specjalnie komukolwiek dopiekl, to jesli to poprawi ludziom nastroj, to wywal ten moj komentarz i problem bedzie z glowy.

>>>Dlaczego, skoro jest akceptowalny? Jutro kogos urazi, ze uzywasz dlugich slow, i co wtedy, tez usuniemy? [smg]

@dark elvis

Przypominam tylko, ze nie prosilem sie o ten kolorek i ze zostal mi on przyznany w wyniku glosowania, w ktorym brali udzial wylacznie inni forumowicze, a nie redakcja. Sugerowanie, ze taki tymaczasowy tytul daje jakiekolwiek bonusy jest albo niezrozumieniem jak dziala forum, albo celowym czepialstwem sie. Co do "bredni niezwiazanych z newsem", to ten komentarz byl bezposrednio powiazany z moim poprzednim, ktory juz do tematyki newsa sie odnosil.

Edytowano przez Smuggler
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cdaction....kich-wideo.html

BloodyWhitEagle za całokształt wypowiedzi na temat ludzi o innych poglądach.

- "miłe" odniesienia do Marksa i jego działalności

- "komunistyczny lewaczek" i uznawanie kto jest Patriotą

Żeby nie było, że mówię o nim tylko źle, to moim zdaniem jednak jest patriota smile_prosty.gif

Lewactwo juz go wycielo z tego forum, bedzie mogl sie pochwalic meczennictwem [smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W różnych newsach na głównej pojawił się niejaki Adamx20 spamujący poniższą wiadomością:

Sprzedam Paysafecard o wartości 300zł za 150zł, potrzebuje szybko pieniędzy.

PSC w 100% działajacy wygrałem go w konkursie

Po więcej informacji zapraszam tutaj kartapsf.pl/6515

@EDIT: Widzę, że ktoś z moderacji już zaczął działać w tej sprawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cdaction.pl/news/43718

wczoraj, 11:35 Imachuemanch

Ludzie jeszcze w to grają? Siła autyzmu w młodzieży jest aż tak mocna?

wczoraj, 15:55 Guardsman

@Imachuemanch: (wiem, że dostanę bana) Nie wycieraj swojej pieprzonej gęby autyzmem.

Nie wiem czy jest to cos zaslugujace na kare - niezbyt smaczne ale jak dla mnie jeszcze granicach tolerancji, zarzut nie jest wymierzony w konkretne osoby a raczej generalnie w mlodziez. Czy mlodziez czuje sie obrazona? Na razie ograniczam sie do pouczcenia na privie. [smg]

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W odniesieniu do zabezpieczeń antypirackich do nowego Tomb Raider:

po mojemu propagowanie piractwa:

dzisiaj, 0:21 pirven

Ale fifa 15 sie doczekała to i te gry sie doczekają a w JC3 można zagrac skidrow udostępnia na steam smile_prosty.gif

brak kultury (wygwiazdkowane przeze mnie):

wczoraj, 19:11 szczypior166

Pie*****nie prędzej czy później zagramy sobie za free. Za drogie są gry żeby kupować

W odpowiedzi na stwierdzenie "piraci nie zagrają", więc chyba przyznawanie się do piractwa:

wczoraj, 19:07 jaboll154

Zagramy, zagramy ^^

Popieranie piractwa:

wczoraj, 14:39 Rychu111111

@Aargh - Wiesz co, może i masz racje w jakimś stopniu jest to forma usprawiedliwienia, pirat jest był i będzie jak by nie było, ale prawdę powiedziawszy jeśli pirata nazwiemy złodziejem to wydawców możemy nazwać oszustami.. Bo skoro wiedzą, że wydają produkt wadliwy to chociaż uczciwie mogliby się do tego przyznać przed premierą i w ramach rekompensaty obniżyć cenę produktu bądź nie wiem wymyślić jakąś inną akcję zadośćuczynienia. To jest sprawiedliwe i godne szacunku. Osobiście nie mam nic do piratów...

wczoraj, 14:41 Rychu111111

I popieram ich działania patrząc na to w jaki sposób traktuję się uczciwych graczy.

Wszyscy panowie piraci dostali po dublonie. Harrrrr! [smg]

Edytowano przez Smuggler
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...