Skocz do zawartości
Turambar

Nieprawidłowości w komentarzach do newsów

Polecane posty

Witam ostatnio pojawia się coraz więcej komentarzy w których zawarty jest link do darmowej gry w tym przypadku Wiedźmina 2 który jednak przekierowywuje na inną podejrzaną stronę oto jeden przykład zarejestrowany w newsie "MGS V The Phantom Pain za darmo..." :

dzisiaj, 11:40 Whitegon

Wiedźmin 2 Zabójcy Królów za free!!!!

http:bit.ly/1fhvWLS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smuggler, a podoba ci się to banowanie?

Bo jak tak, to ten gość znowu się uaktywnił, tym razem jako Brukbet i "oferuje" Battlefielda 4 w nadgodzinach

Podoba. czy nie - taka praca. (Za ktora mi nie placa, ale to juz szczegol tongue_prosty.gif). I bedziemy go kasowac do skutku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem generalna czystke w tym newsie, bo juz sie zmienil w wojenke polsko-polska o UE, eurokolchoz, unia nam daje, nie UE nas okrada, etc. etc. etc. Nie cierpie gdy w watku o grach ktos sie musi angazowac w takie "dyskuzje" (blad ort. celowy, celem wyrazenia dystansu i niesmaku).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebne napinki w temacie o "Crafterze":

dzisiaj, 1:28 Tesu

@down

Zjesc kolacje, umyc zeby i wysiusiac sie przed spaniem tez mam za Ciebie? ;) Moze w gimnazjum nauczyciele juz dawno sie poddali i przestali oczekiwac od uczniow, ze zaczna wykorzystywac mozgownice do logicznego myslenia, ale ani tu nie jest gimnazjum, ani tym bardziej ja nie pracuje w branzy skupionej na edukacji malolatow i do gotowych sensownych wnioskow za Ciebie nie dojde.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrałeś człowieka wśród chóru jęków i całą treść swojego komentarza przeznaczyłeś na pojechanie po nim, co wywołało dalszy ciąg napinek - gdybym moderował komentarze do newsów tak jak parę lat temu (pozdro b3rt), to pokasowałbym komentarz twój i jego pochodne, ale bez upomnień/ostrzeżeń.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bylo to akceptowalne - pojechal po kims ale w granicach wolnosci slowa. Pomine tu drobiazg, ze ten ktos w sumie sie o taka odpowiedz prosil. A ze Tesu zwykle tak nie odpowiada to po prostu rozumiem, czasem kazdy musi ulac troszke zolci, a jesli robi to w sposob cywilizowany, to nie interweniujemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...