Skocz do zawartości
Turambar

Nieprawidłowości w komentarzach do newsów

Polecane posty

Heh, taki temat jak "piractwo" przyciąga różnych zwolenników tegoż. Pod tym newsem ( http://www.cdaction.pl/news-44006/piracka-grupa-3dm-rezygnuje-z-crackowania-gier-by-zobaczyc-wplyw-na-sprzedaz.html ) znalazłem taki oto wpis:

wczoraj, 17:26 McGrave

Niektóre zabezpieczenia są upierdliwe... Pamiętam jak asasyna zabezpieczyli to czekało się z zakupem aż do momentu totalnego złamania zabezpieczeń (inaczej nigdy bym się nie zdecydował na zakup). Oryginał + wygodniejszy pirat obok do dosyć powszechna praktyka...

Nie wiem czy to uznać za namawianie do piractwa, czy przyznanie się do piractwa, ale coś jest nie tak.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam przeczytanie również na profilu owego xAndrzeja43, co na ten moment "myśli".

Oprócz niego w tym samym newsie o Quantum Break:

16:16 Defqon-One

"Im większe restrykcje, tym większa liczba pobrań z sieci torrent, a ten tytuł to będzie rekord pobrań. Muszę przyznać, że M$ to mistrzowie marketingu (Kappa)."

oraz

16:09 Wcogram

"@Aargh Te gry pojawią się na steam, gdy będziemy mieli sytuacje taką jak miała miejsce przy GFWL. Gracze nie lubią instalować kolejnego zbytecznego programu aby odpalić grę. Mi wystarczy; Steam, Origin, GoG, Battle.net. Penie kupie grę i ściągnę cracka. "

dostal ustne pouczenie [smg]

Edytowano przez Smuggler
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż można było inaczej to wyrazić, AnubisInk:

"Nie wiem o co cały ambaras przecież to co było na obrazie jest sek później pokazane z Nathanem na plaży. Zaraz nie będzie w ogóle można używać Karaibów bo Ubishit zabroni".

w newsie http://www.cdaction....ncharted-4.html

UbiOst [smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak kultury wypowiedzi, prowokowanie, oraz wulgarne słownictwo użytkownika KafarPL pod tym newsem w stosunku do mnie. Sam pisałem normalnie, starając się zachować kulturę wypowiedzi. KafarPL, jak z resztą widać, z każdym postem, pozwala sobie na co raz więcej, mimo moich wyraźnych upomnień. Ponadto odnoszę wrażenie, nie wiem czy słuszne, że było to celowe podburzanie, żebym, i ja w końcu "pękł", i zniżając się do takiego poziomu ostatecznie, również nawrzucał jemu. Proszę o upomnienie tego użytkownika, gdyż nie uważam by było w porządku, żeby ktokolwiek w stosunku do kogokolwiek tu na stronie, czy forum, się w ten sposób odnosił. Tym bardziej, że chyba jest to łamanie regulaminu.

http://www.cdaction.pl/news-45259/mirrors-edge-catalyst-z-wczesnym-dostepem.html

 

EDIT:

@KafarPL Tylko, że wiesz, komentarzy usuwać się nie da, i moderacja sobie zobaczy, kto tam zaczął całe to chamstwo, i zaczepki. Z resztą, i po Twoim poscie poniżej, widać doskonale Twoją kulturę wypowiedzi, w stosunku do mnie. Możesz sobie pisać, że nic nie zrobiłeś, i nie napisałeś, ale tamtych wypowiedzi nie usuniesz(moich również), a widać tam jak na dłoni, jak było naprawdę. A odnośnie " Sam nie składam żadnego raportu ", to nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale pisząc w tym wątku właśnie to zrobiłeś :D .

Edytowano przez RaiL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^ Gościu wyssał sobie z palca jakąś historię bazując na moim absolutnie prostym zdaniu i twierdzi że gadam bzdury, nie mogę mieć racji i w ogóle. Problem nie istniał, nie było tematu dopóki on nie dorobił do tego całej historii

 

Prowokowanie ? Rly ? Bo w kółko upominałem cię żebyś nie pisał bzdur i nie wmawiał mi że ja coś ludziom mówię - mimo że tego nie robię ? Nice

 

Ja tam się uśmiałem z twojej historii

 

Sam nie składam żadnego raportu (mimo bezpośredniego wyjazdu do mnie, czego ja akurat w stosunku do niego nie zrobiłem) bo może gościu ma zły dzień czy coś, nie wiem. Wiem tylko że ładnie zmanipulował moje zdanie ;)

 

EDIT: @Górny EDIT - nie, nie zrobiłem bo gdybym chciał to złożyłbym raport bezpośrednio poprzez raport użytkownika ;)

 

 

>>>>Po starannej lekturze waszej dyskusji moj werdykt jest taki - zwykla pyskowka, czasem na granicy dobrego smaku, ale JESZCZE nie widze w niej niczego, co kwalifikowaloby sie do ostrzezenia. Obu panom radze jednak troszke ochlonac. [smg]

 

Edytowano przez KafarPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up apropos - tego nie da się czytać i chyba nikt nie powinien

wczoraj, 19:51   fiferekv13
Jak przyjedziesz do łodzi to z chęcią wygarne ci w twarz jaki to metalcore jest chujowy ...

wczoraj, 20:24   fiferekv13

" O [beeep] ci chodzi z tym biednym brudem jak nawet nie wiesz czego ci ludzie słuchają. "

wczoraj, 23:23   fiferekv13
Dobra, koniec [beeep] śmieszkowania na dziś, dobranoc spinacze :*
 
wczoraj, 22:50   Dyl
Po co się tak spinacie, przecież metal ogólnie jest dla pizd...

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cdaction.pl/news-45658/tes-v-skyrim-special-edition---jak-bardzo-zremasterowany-bedzie-remaster-wideo.html


 

[beeep] nie remaster. Najebali shaderów dodali trochę grzybków przy drodze i od razu "remaster".


Doceniono poziom komentarza [smg]
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cdaction.pl/news-45801/no-mans-sky--list-tworcy-do-fanow.html

Cytat
dzisiaj, 18:14   q123AS
@AkarZaephyr miałem już napisane coś na te twoje pierdoły głupie, ale mi się skasowało, a nie będę jeszcze więcej czasu na kmiota który kłamie marnował.

temu panu juz dziekujemy. [smg]

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czo oni chcą od mango...

 

http://www.cdaction.pl/news/45897

 

Cytat
dzisiaj, 18:47   Redsun
Nie, no błagam nie spierdalajcie tej produkcji rankedami pls, nie niszćcie tego community... Nie róbcie z genialnej gierki, przy której idzie sie wyczilować w kolejne [beeep] dla niedojebanych, `14 letnich tryharderów...


>>>>Docenionio styl i ekspresje [smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że ten pan ostro sobie grabi.

 

http://www.cdaction.pl/news-46016/cd-action-092016---rozwiazania-srodowych-przeciekow.html

 

wczoraj, 15:49   Redsun
Ja jebie... Jakieś kodziki, jakieś freewarowe produkcje reklamowane jako pełniaki i totalne crapy pokroju Luciusa czy Vikingów xD Upada ta GAZETKA powoli, nawet mi nie smutno
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lolaboga, bijta na trwoge, CDA na okladke pokemony dajom!

http://www.cdaction.pl/news-46033/zagadka-odgadnij-co-znajdzie-sie-na-okladce-cd-action-092016.html

Cytat
wczoraj, 18:13   Quassimodo
Ale Kur!@a dojebaliście!!! SERIO?!?! A na płycie pełna wersja apki dla androida i iphona plus Mega recenzja na 20 stron i poradnik jak grac w ta ch@!ą grę!! BRAWO CDA! Brawo! Osiągacie dno tam juz tylko muł i nic więcej.
Cytat
wczoraj, 18:07   ikar89
NA [beeep] TA KROPKA NAD I

Funfact: W komentarzu ikar89 skrypt cenzury nie zadzialal, a w cytacie na forum juz tak.

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

News o sprzedazy iPhonow:

 
dzisiaj, 22:37   mrowczak
@Aargh fanem srajsunga również nie jestem. A w iPhonach miałem okazję grzebać, i to całkiem sporo, nie szalał bym z nazywaniem ich dobrym sprzętem. 
Usunięcie mechanicznego elementu który jest znakiem rozpoznawczym całej marki? Czy to dobry pomysł?

News o koncu darmowej aktualizacji do Win10:

 

 
dzisiaj, 17:22   richter5
@Mortem Coś mi się wydaje, że minie parę lat, zanim M$ skończy wspierać W7/8/8.1, a do tej pory pewnie zrezygnują z "dziesiątki" i będą nam wciskać coś nowego. Kolejną "rewolucję" :P
 
dzisiaj, 17:02   Mortem
A co do aktualizacji teraz do 10 nie widzę sensu z perspektywy gracza teraz aktualizować swój system ponieważ dostajemy wersje OEM a co za tym idzie?, wymienimy coś w swoim PC tracimy 10 i wracamy do starego systemu albo kupujemy nowy klucz do 10, więc ja co najwyżej przejdę do 10 jak się skończy wsparcie przez M$ W7 i kupię sobie BOX'a 10 nie mam zamiaru się pieprzyć z jakimś OEM'em
 
 
dzisiaj, 16:59   Mortem
@richter5 < Jeśli chodzi u Windows 7 i jego update po formacie to jest teraz rzeczywiście problem jak się chcę go na czysto zaktualizować..., bo M$ teraz robi wszystko by posiadaczom starszych Windowsów uprzykrzyć życie by przeszli na 10 :), ale na jednym forum znalazłem sposób żeby Windowsowy Update wreszcie ruszył... trzeba z strony M$ ściągnąć tę paczkę https:www.microsoft.com/pl-pl/download/details.aspx?id=50793 i po jej zainstalowaniu aktualizacja Windowsa wam wreszcie ruszy :D

 

 
dzisiaj, 20:26   kuba1711
Win 8.1 z chlassic shell i nic więcej nie trzeba. Korpo nigdy niczego nie dają za darmo i to się nie zmieni. M$ na pewno ma jakiś plan, by zacząć doić forsę od tych, co się przenieśli. A zresztą, nie lubię szpiegującego badziewia, lubię wiedzieć, co mam na kompie - dziesiątka w jakiejś tam części odbiera użytkownikowi władzę na kompem. Poza tym, jeszcze przez kilka lat wszystkie gry normalnie będą - a tych od M$ nie ma aż tyle, by było czegokolwiek żałować.
 
dzisiaj, 12:32   KokodavePL
Niech się [beeep] ( ° ͜ʖ͡°)╭∩╮ :D
Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...