Skocz do zawartości
Turambar

Nieprawidłowości w komentarzach do newsów

Polecane posty

M3htih godz 18:13 http://www.cdaction.pl/news-40998/wiedzmin-3-dziki-gon--nowy-gameplay-z-polskim-komentarzem-wideo.html

@Smuggler Mi jest na przykład naprawdę wszystko jedno czy przełożą premierę czy nie. Liczę na REDów i chcę mieć wreszcie porządnie zrobioną grę nawet gdybym miał czekać na nią jeszcze rok lub więcej. Po moich ostatnich przygodach z Ubi$oftem (Watch_Dogs, AC Unity) chcę w końcu zagrać w coś na wysokim poziomie.

Nazwa Ubisoft przekręcona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sveniu również:

http://www.cdaction....arkotykami.html

Sveniu:

"Ahaaaa! To Polska Policja znalazła. Ja myślałem, że to jakaś amerykanka, wtedy możnaby - bez pewności - ale się zastanowic, czy to aby nie prawda.

Ale w takim razie - nie ma co wierzyć [beep] psom. Nawet, jeśli faktycznie coś znaleźli, to 10xkrotnie tyle dorzucili, bo to gnoje fałszywe i chcą tylko maksymalnie zgnoić każdego, nie licząc się z jakąkolwiek sprawiedliwością. Ktoś chciał go zniszczyć, Policja pomogła. Szkoda chłopaka."

To akurat byla czysta ironia, choc troszke przegial z wulgaryzmami, wiec go ustnie ostrzeglem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik Mortem.Wtorek,godzina 17:40

http://www.cdaction.pl/news/41011

Oby Minecraft upadł jak Tibia!, jak w to rozpixelowane g***o można grać jeszcze!, a sory niektórzy mają kompy które sprzęt mają z 15 lat na karku biggrin_prosty.gif to nic im nowego nie pójdzie przykład CS 1.6 jeszcze w te pixeloze ludzie grają ;p omfg :F

@SiopeR < Żebyś wiedział że tak!, katole to najbardziej zakłamane społeczeństwo jakie znam biggrin_prosty.gif.

Przykład idzie taki katol odmówić 100 zdrowasiek wyspowiadać się i dalej grzeszy ;p a przecież w ich religii pisze "miłuj bliźniego swego jak siebie samego" właśnie widzę jak te nasze katole miłują bliźniego swego ;> (wilcze spojrzenia i każdy myśli jak tu kogoś utopić w łyżce wody biggrin_prosty.gif)

ost [smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzytkownika Ridzu o 23:21 w tym temacie chyba mial ciezki dzien i sie sfrustrowal lub zapomnial, jak powinna wygladac dyskusja:

@wernetto - Jesteś pajacem a nie fanem. Jak ci odpowiadaja leżące dilda gumowe na ziemi w grze to juz twoja sprawa. Kolejna, to taka, że nie mieszkam w cebulackim kraju zeby nie bylo mnie stac na top high-end kompa, więc weź zamknij swoją cebulacką papke smerfetko. Bo mnie wkur*** takie pokroje jak ty. Przy scianie swojego routera masz gniazdko, odłącz je a wyświadczysz przysługe społeczności w internecie.

polecial ost

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie o Black Ops 3:

Uzytkownik fenter - profil zalozony dzisiaj i chyba tylko po to, zeby reklamowac strone, z ktorej bedzie mozna gre pobrac (post z godziny 8:55)

>>> Kaboom! [smg]

Uzytkownik jeloneq7 - tego pana poniosly troche emocje i zapomnial o zachowaniu kultury wypowiedzi w swoich postach (o 21:19 i 22:17)

EDIT:

fenter takze w temacie o GTA V postanowil podzielic sie ze wszystkimi informacja, ze na reklamowanej przez niego stronie mozna juz sciagnac piracka wersje gry Rockstara.

Edytowano przez Smuggler
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzytkownik Bezi85 o 15:50 w tym temacie:

mark133 gówniarzu wyrażaj się do starszych z szacunkiem a nie pyskujesz.

oraz o 15:54

A myślisz Tesu że ja widuje krowy rzadko ale ciebie bym poznał od razu.

a takze o 16:30

@vekkq

Nie jestem trollem idioto.

Widzialem, docenilem {smg]

Edytowano przez Smuggler
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym temacie uzytkownik reqqqo godzinie 16:46:

TL:DR po pierwszym zdaniu przestałem czytać co tak nagle CDA przypomniało sobie po 1,5 roku ze GTA to gra słaba (po waszym podniecaniu się nią na Pastgenach) jesteście śmieszno żałośni pisze tekst człowiek który prawie 2 lata muci w GTA przestańcie robic z siebie idiotów i dajcie sie cieszyć ludziom którzy dopiero odpalili gre, a nie teraz drugi artykuł na siłe jakie to GTA V jest SŁABE, żal mi was, szkoda że przy premierze na Konsole takie zale z was nie wylazily. Banda pajaców -,-

Docenilismy ta i pare innych wypowiedzi w tym watku: 3 dni urlopu,. 90 dni moderacji postow.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glupio mi tak pisac, bo dotyczy to dyskusji, w ktorej jestem strona, ale ciezko rozmawiac z kims, kto zamiast ograniczyc sie do przedstawienia swoich argumentow woli nazywac druga osobe ignorantem, mozliwym trollem i attention whore, jednoczesnie zarzucajac, ze to on jest tym, na kogo sie wjezdza...

Nastah8

http://www.cdaction....fff00">P</span>

Pouczony [smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na to, ze niektorzy nie sa w stanie pisac postow bez obrazania innych. Nastah8 odczekal kilka godzin i dzis po polnocy w tym samym temacie co wyzej napisal:

dzisiaj, 0:48 Nastah8

Nie jestem żadnym fanem, także LoLa, a typowe to jest wasze zachowanie godne forumowych chamów i mądrali co to wiedzą najlepiej. Zaraz pewnie przyleci Tesu z linkami do słowników, bo zaś nie wiem co pisze heh.

No coz, zastosujemy perswazje drugiego stopnia, czyli ostrzezenie {smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydaloby sie monitorowac ten temat, bo sprzyja sie pojawianiu w nim komentarzy o zabarwieniu rasistowskim. Zeby daleko nie szukac - komentarz Xsardas333 z , do tego jego jakze sympatyczny opis samego siebie w profilu.

Dodawszy neonazistowski awatar i dumne ze swych wypowiedzi - rrraus! [smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za powtorny post, ale niestety pan Xsardas333 nie rokuje dobrze na przyszlosc. O 23:34 w tym samym co wyzej newsie strzelil taki o to komentarz:

@ybraks Jasne. Walczyli za ukraińców, a przede wszystkim żydów! Weź podejdź pod najbliższą ścianę i z całej siły jebn*j w nią łbem bo zdaje się, że jakiś proces myślowy ci nie zaskoczył.

Request to have him terminated.

Do tego w tym samym newsie mamy jeszcze kwiatki w stylu:

NiejestemzPolskiPL o godzinie 20:45

Całe halo o to, że google wyszukuje ich rodzinę?

Buranchi o 18:38

Nie zaszła żadna pomyłka, wszystko się zgadza.

Patrz wyżej - poszedł pod mur.

A dowcipni panowie tez docenieni. {smg]

Edytowano przez Smuggler
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cdaction....wszystkich.html

Użytkownik buldozzer, komentarze zdecydowanie poniżej poziomu:

"ALE nie zasypuje nim internetu pisząc "o [beeep] nostalgia zelda taka fajna' albo "w oczekiwaniu na kolejny odcinek gry o srom" nr 102349. I tu jest różnica między moim rozumowaniem, a twoim [beep] się do szczegółów, ty.....[beep] !"

Pięć dni urlopu na uspokojenie. A myślałem, że skoro są wakacje, to nie będzie tu tylu sfrustrowanych gimnazjalistów. - Yoshi

Edytowano przez MrYoshi
  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...