Skocz do zawartości
Turambar

Nieprawidłowości w komentarzach do newsów

Polecane posty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SilentBob

Z tego, co widzę to Cormac już jednemu użytkownikowi dał ostrzeżenie za niewłaściwy język, więc coś tam się dzieję.

A swoją drogą w newsie o najnowszym numerze padają oskarżenia o korupcję w związku z dychą dla World of Tanks - spikain na razie grzecznie prosi o brak takich komentarzy, w dodatku Smuggler jest na urlopie sądząc po paru dniach braku aktywności na forum, więc jak nie ma kota to myszy harcują. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.cdaction.pl/news-53584/sandbox-ea-w-uniwersum-gwiezdnych-wojen-zaoferuje-kampanie-singlowa.html

dzisiaj, 17:34   JJJ111
@fanboyfpsow Zarabiają na tym potężne pieniądze, więc nie wydaje mi się, żeby teraz odpuściłli. Raczej czeka nas zalew gier tego typu. A za totalne uśmiercenie seri Need for Speed mikrotranzakcjami i miałkością, już nigdy im do końca nie wybaczę.... @Konio52 Naprawdę? Hejtuję co chcę i co mi się nie podoba, a nie z zasady, bo to Ea czy Ubi$oft. Fakt, zdarzy mi się coś u nich kupić, jednak muszą być to produkcję solidne i uczciwe. Nigdy nie kupuję chłamu i naprawdę rzadko składam pre ordery.
dzisiaj, 18:33   konio52
@JJJ111 ja też hejtuje co chce i robię to jak chce, szkoda tylko że takie pisanie jest bez sensu, bo takie korpo jak EA i tak ma to w dupie :D dlatego śmieszy mnie to troche, bo niby na forach wszyscy hejtują, a znając życie gra będzie na 1 miejscu w top10 sprzedaży. Sam czekam na Battlefielda V i kupię go na premierę, ale to jedyna seria od EA przy której bawię się znakomicie od lat.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.cdaction.pl/news-53865/assassins-creed-odyssey-fragmenty-rozgrywki-seria-nie-wroci-do-corocznego-modelu-wydawniczego-wideo-.html

wczoraj, 23:00   CasualKiller
AC w tym tyle co nic, a ludzie mają mokro i już pre-ordery biorą... Masakra.
Ten ukochany Ubi$oft pokazał środkowy palec dal fanów i lore AC, usuwając UKRYTE OSTRZA zamiast tego będziecie mieć włócznie Leonidasa... gg wp Ubi wie jak sobie strzelać w kolano i kopać grób.

https://www.cdaction.pl/news-53862/cyberpunk-2077-na-masie-screenow-i-grafik-koncepcyjnych-w4k-galeria.html

wczoraj, 16:50   Victarion
Aha mam to w D, ale skorzystam z mojego prawa i sie wypowiem... w skrocie debil.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.cdaction.pl/news-54025/cyberpunk-2077-pozwoli-nam-sie-skradac.html

dzisiaj, 11:32   Victarion
W tej grze beda sceny seksu z pedalami ?
dzisiaj, 12:00   Victarion
Pytam bo redzi robia realistyczne sceny seksu(jak na gry) i nie wyobrazam sobie zeby mogli zrobic takie ochydztwo w grze...

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trzeba utemperować kolejnych:

https://www.cdaction.pl/news-54298/monster-hunter-world-sprzedaje-sie-na-pc-jak-swieze-buleczki.html

dzisiaj, 21:29   DEO

nie jesteśmy na 'ty' siusiaczku </3
 

dzisiaj, 20:35   Shaddon
 
@greedosk
Wytłumacz mi jedno: dlaczego forumowiczowi X wolno bez pardonu rzucić, że "optymalizacja jest całkowicie spieprzona", a jednocześnie forumowiczowi Y odmawia się prawa do przedstawienia własnych doświadczeń? Ponadto, skoro już silisz się na szyderstwo, to pokaż mi jedno zdanie, w którym stwierdzam, że "port jest dobry". Choć jedno. Śmiało, wyzywam cię.
@DEO
Piszę, co uważam, dupku. Jeśli twoim zdaniem to objaw fanbojstwa - mam to gdzieś. Byle byś się tylko własnym hejtem nie udławił, bo życia żal.

dzisiaj, 17:13   DEO

Ps panie shaddon nie posraj się pan już, bo nie wiem ile można mieć lat pisząc tak uber fanboyowskie komentarze nie pozwalające zarzucić krytyki innym i sztucznie pisząc bzdury że gra wygląda lepiej niż wiedźmin 3. Jak już to jest na poziomie wiedźmina 2,5, a wymienionym przeze mnie poprzednio grom na konsole nie sięga do pięt grafika. Na kompie wyższe tekstury w porcie nie dają prawie nic i to na jakim sprzęcie jeszcze. Więc nie dość że gra jest mocno średnia (dla mnie słaba) to optymalizacja tragiczna.


Utemperowani [smg]

 

 
 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link

 
 
dzisiaj, 6:21   KucharzSnaf
SerwusX jakieś dziecko ze zboczonym awatarem i jego płacz nad tym dodatkiem w tej wiadomości jest śmieszny, nie lubi gry, a najwięcej ma do powiedzenia.

Rozumiem, że mój awatar łamie jakiś punkt regulaminu? Jeżeli nie, to proszę o ostrzeżenie dla tego pana. A komentować, zwłaszcza na temat, chyba jeszcze można?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.cdaction.pl/news-54510/ofiara-strzelaniny-na-turnieju-maddena-w-jacksonville-pozywaea.html

photo-1140980.jpg
dzisiaj, 9:22  BigBoss88
Jesteście idiotami że śmiejecie się z kolesia który złożył pozew. Bardzo dobrze zrobił i powinno wszyscy to zrobić żeby następnym razem nie było sytuacji że koleś wchodzi z kalachem na imprezę. Życie ludzkie jest najważniejsze. Ciekawe jak wy byście się zachowali. Robicie molocha jakim jest EA dla których ważny jest tylko zarobek nie ludzie. Należy utrzeć im nosa. To samo lokal powinien mieć wynajętą ochronę i sprawdzać ludzi przed wejściem. Proste jak budowa cepa
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goraco w tych newsach o czarnoskorej Ciri...

https://www.cdaction.pl/news-54570/wiedzmin-polka-dostala-podobno-zaproszenie-na-casting-do-roli-ciri.html

 
 
 
wczoraj, 21:21   Fallschirmjager
Ależ doskonale rozumiem. Po prostu JKMII został uznany tu za takiego debila, że nawet nie warto z nim dyskutować, co najwyższej zarzucić jednym zdaniem obrażającym go. Jest to koleś do bicia, bo sam z siebie takiego zrobił i dobitnie to udowodnił szereg razy, więc tracić na niego argumenty jest bezzasadne. Także znowu się mylisz mędrcu, ale mędrkuj dalej, może kiedyś coś tam wymyślisz.
 
wczoraj, 19:36   Fallschirmjager
lAtarenlTy nie masz, skoro "wysrywasz" kolejne komenty. No Wy, hipokryto. Po tobie widać, że to niestety Ty wziąłeś sobie do serca moje posty i przeżywasz je do tego stopnia, że musisz od razu bluzgać. Nie jestem w niczym podobnym do Antify (której nie cierpię) - jak mówiłem, [beeep] o mnie wiesz i wróżysz z fusów. Ja wiem na pewno [beeep] o Tobie, to na pewno zapamiętam. Z tym mi się będziesz już zawsze kojarzył.
 
wczoraj, 19:30   Fallschirmjager
lAtarenl tylko się nie posraj tymi swoimi wypocinami. Masz język cięty jak ostatni lump, a z takimi nikt się nie zadaje, więc kończ już, wara, wracaj do domu dla bezdomnych a raczej ciemnego zaułku i dziel się tam z kolegami przy piwku, jak ty to umiesz komuś przysrać. Jesteś właśnie tym dnem dna o którym się tu rozpisujemy.
 
 
 
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...