Skocz do zawartości
Turambar

Nieprawidłowości w komentarzach do newsów

Polecane posty

Dobra rada, kiedy ktos w newsie o pelniakach pisze, ze chcialby Mafie:

Scarfaceinthefall.jpg.e27f0631a94a3fd8b2
dzisiaj, 15:00   AresSamurai
@Nalimir Nie mogą dać Mafię bo (Oczywiście jeśli chodzi ci o dwójkę to tak) już jej nigdzie nie sprzedają to jest legenda ale jeśli chcesz zagrać możesz przez torrenty a jeśli nie znosisz piractwa to pożycz od kumpla
 

 

 

 

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.cdaction.pl/news-46720/pokmon-go-streamer-gry-obrabowany-podczas-transmisji-na-zywo-wideo.html

Nie mówię, że stereotypy biorą się znikąd, ale konstruktywne komentarze "oczywiście czarnuch hihi" i inne tego typu kwiatki chyba obrażają obycie moralne większości fanów CDA....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat:

http://www.cdaction.pl/news-46888/stream-gramy-w-mother-russia-bleeds--ostatni-raz.html

JanekzPakowni:  A dziewiatka i enki zostana para? Takie same d0wny, pasowaliby do siebie :D

PanZdzisiek: Tu akurat mam problem, ale raczej kpi z wypowiedzi poprzednika.

Dominik56:  Nie tyrajcie jej. To nie jej wina ze jest brzydka.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jujubee napisał:

Cześć,

Reprezentuję studio Jujubee i chciałem Was zainteresować naszą nadchodzącą grą strategiczną Realpolitiks.

Setting jest na political fiction - czasy współczesne. Inspirowana jest m.in. Europa Universalis, Cywilizacją, ale w stosunku do nich uproszczona.

Jeżeli interesuje Was wątek i dyskusja o Realpolitiks, dajcie znać i pokażę nieco materiałów.


Może nie w komentarzach, a w "Propozycje nowych tematów" w dziale Dyskusje o Grach, ale wydaje mi się, że podchodzi pod jakieś wykroczenie, nie? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MagickStalker napisał:


Może nie w komentarzach, a w "Propozycje nowych tematów" w dziale Dyskusje o Grach, ale wydaje mi się, że podchodzi pod jakieś wykroczenie, nie? ;)

Wydaje mi się, że wrzuciłem to w odpowiednim do tego dziale. Jeżeli nie, niech moderatorzy/admini zdecydują. Przed wrzuceniem posta zapoznałem się z zasadami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to tutaj zostawie...

http://www.cdaction.pl/artykul-47853/agresywne-gry-komputerowe-a-zamieszki-w-elku.html

ramka0.png
eva.jpg.44fd725ca337721370cc465740e56e09
wczoraj, 22:31   KeepCrying
@Tesu
Jakoś nie słyszę o polskich gangach gwałcicieli, porywaczy i morderców. Jakoś nie słyszę o zamachach terrorystycznych wykonywanych przez polskich fanatyków. Jakoś nie słyszę o Polakach podpalających setki samochodów w Sylwestra.
Czy Ty, tłuku, nie masz wyobraźni? Czy musisz dać sobie poderżnąć gardziołko, by zrozumieć, że importowanie ścierwa to zły pomysł?

 

avatar.png
dzisiaj, 0:06   Rad14
5. To polaczki są takie nietolerancyjne i niedobre, niedorosłe Do wspaniałej idei multi-kulti, a kochanych arabusków to należy napuścić bez ograniczeń i w ogóle nie można ich winić o nic. Wszystko jasne. A już zaczynałem się obawiać. Dzięki.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cdaction.pl/news-48198/overwatch-wyciekl-zwiastun-roku-koguta-wideo.html

Komus sie nie podoba nowy event w Overwatchu...

avatar.png
dzisiaj, 14:23   DavidoZ9
A co my jakieś głupie chińczyki jesteśmy czy co, że ich rok obchodzimy?

 

EDIT:

http://www.cdaction.pl/news-48203/oskary-2017-znamy-nominacje.html

A ten pan ma dosc radykalne podejscie do ludzi o odmiennych pogladach politycznych:

avatar.png
dzisiaj, 17:26   grim1234
La La Land? Tam gra ta spi***lina umysłowa, jak jej tam, co to jest za Hillary? Niestety, obiecałem sobie, że nie będę oglądał filmów z tymi ścierwami popierającymi Hillary Clinton.
avatar.png
dzisiaj, 17:33   grim1234
@kozworld Rozumiem, że Hitlera kochasz? Nie musisz być skrzywdzony przez kogoś, żeby go nienawidzić. Hillary Clinton to skorumpowana, kłamiąca non-stop i chora psychicznie baba. USA, jak to się u nich mówi, "dodged a bullet" wybierając Trumpa. A takie spi***liny umysłowa jak ta jak jej tam z La La Land uważają, że Trump to najgorsze co mogło się Ameryce przytrafić. Mam zero szacunku dla tych "ludzi".
avatar.png
dzisiaj, 19:49   grim1234
Ludzie, a gdzie ja tu niby ujadam? Nazywam rzeczy po imieniu: tacy ludzie jak ta aktorka to intelektualne zera, a dla mnie ścierwa. Dlaczego ścierwa? Bo swoimi akcjami niszczą świat. Mało brakowało, a przez takie ścierwa USA wybrałoby Clinton... i nikt by na tym nie wyszedł dobrze. Więc tak, uważam, że mam powód, żeby się wkurzać na ludzi, którzy swoim bezmózgowiem niszczą świat wokół nich.

 

Edytowano przez Tesu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka osób została nagrodzonych ostrzeżeniami/banami.

Parę przykazań:

1) Nie poniżajcie grup etnicznych pisaniem ich małą literą.

2) Odróżniajcie opinię (moim zdaniem) od faktów (jest) w wypowiedziach publicznych.

3) Jeśli coś wam się nie podoba, a wzbudza emocje, to i tak nie istnieje potrzeba nurzania się w języku rodem z rynsztoka,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.cdaction.pl/profile/1048774-gaeshi/

 

Weźcie coś zróbcie już z tym typem bo nudne się robi czytanie jego komentarzy o tym że Wiedźmin 3 to [beeep] a CDP to uj. I tak w każdym jednym newsie do którego wlezie. Ofc włączając te które nie mają żadnego związku z wieśkiem

 

Wyraźnie mu się nudzi -_-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie rozumiem fenomenu PDP, ale to juz pewna przesada...

http://www.cdaction.pl/news-48542/pewdiepie-disney-zrywa-wspolprace-przez-antysemickie-tresci.html

photo-962898.png
dzisiaj, 10:15   sytrus2007
Teraz jest juz wszystko jasne dlaczego ten [beeep] zarabial tyle kasy i niby jest najlepszym youtubere. wszystko dzieki sponsorom takim jak Disney. Najlepiej jak ten kretyn zniknie z youtube. Kase ktora zarabial na youtube jest nie do wyobrazenia. Brak slow ze takim kretynom daje sie szanse, a innych naprawde dobrych ludzi sie nie wspiera. Swiat jest poprostu [beeep] i tyle w tym temacie :)

 

wczoraj, 11:46   Shaddon
@ Syskol
W takim razie jesteś nie tylko idiotą, ale i idiotą bez poczucia własnej wartości, co to za "piątaka" nie miałby oporów przed robieniem sobie jaj z aktu ludobójstwa. Trochę jak taki parkowy lump skłonny wytarzać się w błocie w zamian za butelkę najpodlejszego pryta. Gratuluję?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...