Jump to content

spikain

Redaktorzy
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralna

About spikain

 • Rank
  Goblin
 • Birthday 02/15/1990

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Recent Profile Visitors

8,398 profile views
 1. Hej!

  Postanowiłem do Ciebie napisać po przeczytaniu artykułu "Na Tarczy" odnośnie najnowszych poków. Nie jestem aż tak wielkim jak Ty fanem pokemonów - może dlatego, że jedyny gameboy jakiego miałem to gba, a  tak to grałem w wersje "cygańskie" poków na komputerku (choć miałem zmaksowane Crystale, bo złapałem entei, suicune i raikoo - czy jak się tak pisze). Z jednej strony mi przykro, że wychodzą tak marne gry z tej serii, a z drugiej... jeszcze bardziej mi przykro, że w zasadzie nie ma Cię w CD-Action. Pozdrowienia i powodzenia w nowych wyzwaniach zawodowych!

   

  Zostawione tutaj, bo priv nie działa.

 2. Jutro z rana zorientuję się, co tak właściwie oznacza powyższa odpowiedź, bo wydaje się sprzeczna również z informacją, którą dostaliśmy my. A ostatnie zdanie – "redakcja nie przewiduje rekompensat" to prawdopodobnie, hm, przejęzyczenie. Redakcja (w tym ja) jest, nie owijając w bawełnę, od robienia pisma, a nie ustalania jego ceny ani kwestii ściśle związanych z prenumeratą. Oficjalna informacja, którą dostaliśmy jakiś czas temu, pokrywa się z tym, co pisaliśmy wcześniej: decyzje w sprawie rekompensaty będą podejmowane dopiero po decyzji w sprawie ostatecznej ceny kolejnych numerów – bo w
 3. Tak jak odpisywałem w paru innych miejscach: dział prenumeraty ma rozwiązać sprawę tak, żeby prenumeratorom się ta zmiana opłacała. Już pomijając przyzwoitość – zrażenie do siebie prenumeratorów byłoby idiotycznym posunięciem, to jedni z najwierniejszych czytelników. Wpływu na działania działu prenumeraty nie mam, ale wiem, że wiedzą, co jest grane i będą działać zgodnie z interesem prenumeratorów. Prawdopodobnie prenumerata zostanie odpowiednio przedłużona. Inna rzecz, że trudno stwierdzić na tym etapie, czy w kolejnych numerach też nie będzie płyty. Stąd zresztą słowo "promocja" przy ce
 4. Przeczytaj wiadomość na priv, proszę

  Dzięki

 5. Głosujmy! Wyniki pojawią się w nadchodzącym numerze CD-Action, więc dobrze przemyślcie swój wybór. Głosować można do poniedziałku rano.
 6. O problemie wiemy i działamy. I przepraszamy. (nas też ona irytuje)
 7. Na którą z gier czekacie z największą niecierpliwością?
 8. Kontrowersyjna teoria...Fakt trzaska taaaką sprzedaż, zainteresowanie taaakie, a jakość taka.... Nie wiem, jakie to ma znaczenie dla tego, co napisałem. Nie mówię o każdym piśmie świata, tylko o tym konkretnym.
 9. Dzięki za feedback. Owszem, to poradnik, ale nie tylko -- pamiętaj, że Crafter ma być periodykiem, a na samych poradnikach nie sposób zbudować całego pisma. Nie dlatego, że zabrakłoby materiału (mowa przecież o Minecrafcie), ale dlatego, że czasopisma rządzą się innymi prawami, niż chociażby te dostępne od dawna książkowe poradniki, które w każdej chwili można sobie skompletować. Poza tym to trochę jak z przeglądaniem cdaction.pl -- raz na jakiś czas spotykamy się z komentarzami ludzi rozwścieczonych, że news x pojawił się na stronie, "a przecież to nikogo nie obchodzi". Rzecz w tym, że numer
 10. Możliwe, że już zauważyliście: zbliża się koniec roku. To nie tylko czas prezentów, barszczu z uszkami i Last Christmas, ale przede wszystkim głosowania na grę roku 2014. W tym roku wybrany przez was najlepszy tytuł 2014 otrzyma specjalną statuetkę. Głosowanie czas zacząć! Trwać będzie do 4 stycznia, do 15:00.
 11. Jak zapewne wiecie, odbył się konkurs na film o CD-Action: http://www.cdaction....awartoscia.html Jak zapewne nie wiecie, o ile udało się wybrać kilka najlepszych filmów, mieliśmy trudności z dogadaniem się co do tego, który z nich powinien zająć pierwsze miejsce. Dlatego decyzję tę oddajemy w wasze ręce. 1. 2. 3. 4. 5. Który z filmów uważacie za najlepszy? Głosujcie!
 12. Listy chyba nie ma sensu robić, bo jest takie miejsce w internecie, z którego przyjdzie 99% osób z 3DS-ami.
×
×
 • Create New...