Skocz do zawartości

spikain

Redaktorzy
 • Zawartość

  26
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

4 Neutralna

3 obserwujących

O spikain

 • Ranga
  Goblin
 • Urodziny 15.02.1990

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  http://www.facebook.com/Spikain

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Wrocław
 • Zainteresowania
  liczne

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Golden Sun, potem długo nic
 • Ulubiony gatunek gier
  Inne

Ostatnio na profilu byli

6629 wyświetleń profilu
 1. spikain

  Kącik prenumeratora

  Tak jak odpisywałem w paru innych miejscach: dział prenumeraty ma rozwiązać sprawę tak, żeby prenumeratorom się ta zmiana opłacała. Już pomijając przyzwoitość – zrażenie do siebie prenumeratorów byłoby idiotycznym posunięciem, to jedni z najwierniejszych czytelników. Wpływu na działania działu prenumeraty nie mam, ale wiem, że wiedzą, co jest grane i będą działać zgodnie z interesem prenumeratorów. Prawdopodobnie prenumerata zostanie odpowiednio przedłużona. Inna rzecz, że trudno stwierdzić na tym etapie, czy w kolejnych numerach też nie będzie płyty. Stąd zresztą słowo "promocja" przy cenie. Po prostu nie wiemy, czy taka zmiana (wydawałoby się, że przez miażdżącą większość odebrana pozytywnie) nie przełoży się chociażby na niższą sprzedaż. Jeżeli brak płyty będzie jednorazowym wyjątkiem, to brakujące kilka złotych najpewniej przerodzi się w dodatkowy numer dla prenumeratorów. Ale na razie się wstrzymajmy, bo w tej chwili nikt nie wie, w którą stronę to zmierza -- pewne jest, że niezależnie od kierunku, prenumeratorzy nie zostaną okantowani.
 2. Głosujmy! Wyniki pojawią się w nadchodzącym numerze CD-Action, więc dobrze przemyślcie swój wybór. Głosować można do poniedziałku rano.
 3. spikain

  Reklama na głownej stronie

  O problemie wiemy i działamy. I przepraszamy. (nas też ona irytuje)
 4. Na którą z gier czekacie z największą niecierpliwością?
 5. spikain

  CD-Action Special - Crafter

  Kontrowersyjna teoria...Fakt trzaska taaaką sprzedaż, zainteresowanie taaakie, a jakość taka.... Nie wiem, jakie to ma znaczenie dla tego, co napisałem. Nie mówię o każdym piśmie świata, tylko o tym konkretnym.
 6. spikain

  CD-Action Special - Crafter

  Dzięki za feedback. Owszem, to poradnik, ale nie tylko -- pamiętaj, że Crafter ma być periodykiem, a na samych poradnikach nie sposób zbudować całego pisma. Nie dlatego, że zabrakłoby materiału (mowa przecież o Minecrafcie), ale dlatego, że czasopisma rządzą się innymi prawami, niż chociażby te dostępne od dawna książkowe poradniki, które w każdej chwili można sobie skompletować. Poza tym to trochę jak z przeglądaniem cdaction.pl -- raz na jakiś czas spotykamy się z komentarzami ludzi rozwścieczonych, że news x pojawił się na stronie, "a przecież to nikogo nie obchodzi". Rzecz w tym, że numery mówią co innego i o to się całość rozbija -- musimy dotrzeć do naprawdę bardzo zróżnicowanego targetu o bardzo odmiennych upodobaniach. Efekt jest oczywiście taki, że nie każdemu podoba się sto procent. Można więc albo celować w niszę (tylko w którą?), od razu obcinając sobie skrzydła (mniejsze zainteresowanie = mniejsza sprzedaż = nieuchronnie gorsza ogólna jakość pisma), albo zrobić to, co zrobiliśmy my. Nie staramy się zadowolić wszystkich, bo to niemożliwe -- próbujemy trafić do co najmniej kilku grup, szanując każdą z nich. Co do opisu konstrukcji lejka: cholera jasna. Faktycznie. Jak widać, nie wystarczy, że kilka osób sprawdzi coś po dwadzieścia razy. Tak czy siak, dzięki za opinie -- możesz być pewien, że będziemy wiele poprawiać. Początki są zawsze trudne.
 7. Możliwe, że już zauważyliście: zbliża się koniec roku. To nie tylko czas prezentów, barszczu z uszkami i Last Christmas, ale przede wszystkim głosowania na grę roku 2014. W tym roku wybrany przez was najlepszy tytuł 2014 otrzyma specjalną statuetkę. Głosowanie czas zacząć! Trwać będzie do 4 stycznia, do 15:00.
 8. Jak zapewne wiecie, odbył się konkurs na film o CD-Action: http://www.cdaction....awartoscia.html Jak zapewne nie wiecie, o ile udało się wybrać kilka najlepszych filmów, mieliśmy trudności z dogadaniem się co do tego, który z nich powinien zająć pierwsze miejsce. Dlatego decyzję tę oddajemy w wasze ręce. 1. 2. 3. 4. 5. Który z filmów uważacie za najlepszy? Głosujcie!
 9. Listy chyba nie ma sensu robić, bo jest takie miejsce w internecie, z którego przyjdzie 99% osób z 3DS-ami.
×