Jump to content

spikain

Redaktorzy
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralna

4 Followers

About spikain

 • Rank
  Goblin
 • Birthday 02/15/1990

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Recent Profile Visitors

8,070 profile views
 1. Hej!

  Postanowiłem do Ciebie napisać po przeczytaniu artykułu "Na Tarczy" odnośnie najnowszych poków. Nie jestem aż tak wielkim jak Ty fanem pokemonów - może dlatego, że jedyny gameboy jakiego miałem to gba, a  tak to grałem w wersje "cygańskie" poków na komputerku (choć miałem zmaksowane Crystale, bo złapałem entei, suicune i raikoo - czy jak się tak pisze). Z jednej strony mi przykro, że wychodzą tak marne gry z tej serii, a z drugiej... jeszcze bardziej mi przykro, że w zasadzie nie ma Cię w CD-Action. Pozdrowienia i powodzenia w nowych wyzwaniach zawodowych!

   

  Zostawione tutaj, bo priv nie działa.

 2. Jutro z rana zorientuję się, co tak właściwie oznacza powyższa odpowiedź, bo wydaje się sprzeczna również z informacją, którą dostaliśmy my. A ostatnie zdanie – "redakcja nie przewiduje rekompensat" to prawdopodobnie, hm, przejęzyczenie. Redakcja (w tym ja) jest, nie owijając w bawełnę, od robienia pisma, a nie ustalania jego ceny ani kwestii ściśle związanych z prenumeratą. Oficjalna informacja, którą dostaliśmy jakiś czas temu, pokrywa się z tym, co pisaliśmy wcześniej: decyzje w sprawie rekompensaty będą podejmowane dopiero po decyzji w sprawie ostatecznej ceny kolejnych numerów – bo w tej chwili nikt nie wie, ile ostatecznie będzie kosztować najbliższe, powiedzmy, dziesięć numerów. Sorry, że tak to wygląda. Jutro postaram się wszystko wyjaśnić, choć nie obiecuję, że pójdzie szybko, bo jest tydzień deadline'owy.
 3. Tak jak odpisywałem w paru innych miejscach: dział prenumeraty ma rozwiązać sprawę tak, żeby prenumeratorom się ta zmiana opłacała. Już pomijając przyzwoitość – zrażenie do siebie prenumeratorów byłoby idiotycznym posunięciem, to jedni z najwierniejszych czytelników. Wpływu na działania działu prenumeraty nie mam, ale wiem, że wiedzą, co jest grane i będą działać zgodnie z interesem prenumeratorów. Prawdopodobnie prenumerata zostanie odpowiednio przedłużona. Inna rzecz, że trudno stwierdzić na tym etapie, czy w kolejnych numerach też nie będzie płyty. Stąd zresztą słowo "promocja" przy cenie. Po prostu nie wiemy, czy taka zmiana (wydawałoby się, że przez miażdżącą większość odebrana pozytywnie) nie przełoży się chociażby na niższą sprzedaż. Jeżeli brak płyty będzie jednorazowym wyjątkiem, to brakujące kilka złotych najpewniej przerodzi się w dodatkowy numer dla prenumeratorów. Ale na razie się wstrzymajmy, bo w tej chwili nikt nie wie, w którą stronę to zmierza -- pewne jest, że niezależnie od kierunku, prenumeratorzy nie zostaną okantowani.
 4. Przeczytaj wiadomość na priv, proszę

  Dzięki

 5. Głosujmy! Wyniki pojawią się w nadchodzącym numerze CD-Action, więc dobrze przemyślcie swój wybór. Głosować można do poniedziałku rano.
 6. O problemie wiemy i działamy. I przepraszamy. (nas też ona irytuje)
 7. Na którą z gier czekacie z największą niecierpliwością?
 8. Kontrowersyjna teoria...Fakt trzaska taaaką sprzedaż, zainteresowanie taaakie, a jakość taka.... Nie wiem, jakie to ma znaczenie dla tego, co napisałem. Nie mówię o każdym piśmie świata, tylko o tym konkretnym.
 9. Dzięki za feedback. Owszem, to poradnik, ale nie tylko -- pamiętaj, że Crafter ma być periodykiem, a na samych poradnikach nie sposób zbudować całego pisma. Nie dlatego, że zabrakłoby materiału (mowa przecież o Minecrafcie), ale dlatego, że czasopisma rządzą się innymi prawami, niż chociażby te dostępne od dawna książkowe poradniki, które w każdej chwili można sobie skompletować. Poza tym to trochę jak z przeglądaniem cdaction.pl -- raz na jakiś czas spotykamy się z komentarzami ludzi rozwścieczonych, że news x pojawił się na stronie, "a przecież to nikogo nie obchodzi". Rzecz w tym, że numery mówią co innego i o to się całość rozbija -- musimy dotrzeć do naprawdę bardzo zróżnicowanego targetu o bardzo odmiennych upodobaniach. Efekt jest oczywiście taki, że nie każdemu podoba się sto procent. Można więc albo celować w niszę (tylko w którą?), od razu obcinając sobie skrzydła (mniejsze zainteresowanie = mniejsza sprzedaż = nieuchronnie gorsza ogólna jakość pisma), albo zrobić to, co zrobiliśmy my. Nie staramy się zadowolić wszystkich, bo to niemożliwe -- próbujemy trafić do co najmniej kilku grup, szanując każdą z nich. Co do opisu konstrukcji lejka: cholera jasna. Faktycznie. Jak widać, nie wystarczy, że kilka osób sprawdzi coś po dwadzieścia razy. Tak czy siak, dzięki za opinie -- możesz być pewien, że będziemy wiele poprawiać. Początki są zawsze trudne.
 10. Możliwe, że już zauważyliście: zbliża się koniec roku. To nie tylko czas prezentów, barszczu z uszkami i Last Christmas, ale przede wszystkim głosowania na grę roku 2014. W tym roku wybrany przez was najlepszy tytuł 2014 otrzyma specjalną statuetkę. Głosowanie czas zacząć! Trwać będzie do 4 stycznia, do 15:00.
 11. Jak zapewne wiecie, odbył się konkurs na film o CD-Action: http://www.cdaction....awartoscia.html Jak zapewne nie wiecie, o ile udało się wybrać kilka najlepszych filmów, mieliśmy trudności z dogadaniem się co do tego, który z nich powinien zająć pierwsze miejsce. Dlatego decyzję tę oddajemy w wasze ręce. 1. 2. 3. 4. 5. Który z filmów uważacie za najlepszy? Głosujcie!
 12. Listy chyba nie ma sensu robić, bo jest takie miejsce w internecie, z którego przyjdzie 99% osób z 3DS-ami.
×
×
 • Create New...