Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typery forumowe, pytania i dyskusja

Polecane posty

Hicior był BVB- Bayern 0-3 :/ idzie się wściec jak można przegrać z Bayernem. Antybohater to Gotze który strzela bramkę, a bohaterem jest Piszczek który w końcówce meczu wszedł na boisko- w końcu wrócił po kontuzji. Niestety 1pkt za ten mecz, choć wolałbym okrągłe 0pkt byle tylko Bayern przegrał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurde mam pecha. Typowałem zwycięstwa Wisły i Piasta z przewagą dwoma golami, a Jagi jednym. Jak zwykle wszystko na przekór.

To to Piast nie wygrał dwiema bramkami? :)

Ja średniawo, ale ogólnie na 4 po czterech meczach, więc porażki póki co nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie super, że Bayern wygrał.

U mnie w lidze polskiej aż 2 punkty. Właśnie widzę, że Pogoń prowadzi. Oj zapowiada się ciekawa kolejka smile_prosty2.gif

W niemieckiej zresztą nie lepiej. Mam aż ... dużo punktów :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yes yes yes!

Legia też się w końcu do czegoś przydała, razem z tym swoim wspaniałym Gruzinem. Inkasując nastepne 3 punkty za ten mecz mam już ich 8 po 5 spotkaniach. Jakby te ostatnie 3 też tak weszły, byłoby super. Oba Jakuby strzeliły bramki w tym meczu - sukces. Kto mógł przewidzieć jak to się skończy skoro po kwadransie gry padły już 2 samobóje? biggrin_prosty.gif

@EDIT

Znowu udało się ledwo, ledwo. Myślałem, że przez to, że krzys242 i gr86 poszli na mecz, to jako Jonasze :P:D:) doprowadzą do tego, że Górnik przegra, zremisuje, albo wygra tylko jedną bramką. :) Na szczęście dzięki rzuceniu blessa i luck na Iwana, wyratował on moje 3 punkty na 5 minut przed końcem :):D.

I nawet mimo tego, że Ruch strasznie znoobił i nie wygrał, pan 8azyliszek inkasuje 11 punktów, co jest jego osobistym rekordem w typerach za jedną kolejkę. Sukces, dzięki 3 meczom za 3 punkty. Jutro będzie ciężko coś zainkasować ale może, może...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up:

My jesteśmy nosicielami dobrych wiadomości a amulety szczęścia. Dzięki nam masz 3 punkty, a nie 1 za Górnika

Obecna kolejka jest dla mnie dobra. Na razie mam aż 10 punktów, dzięki czemu już powtórzyłem wynik z poprzedniej kolejki. Może dziś pobiję swój rekord :-)Jakbym lepiej zaczął typer to może walczyłbym o podium.

Na koniec małe ogłoszenie- jutro zaczyna się Liga Mistrzów. Przypominam, że jeden mecz zaczyna grać już o 18

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Ale byłeś na derbach z Ruchem i był tylko remis. A na tym meczu z Zawiszą to wygrali ledwo, ledwo :P:D.

Niedocenienie Lecha się zemściło. Za bardzo się zapatrzyłem w Stawowego i obstawiłem remis, a już po pierwszej połowie widać że go nie będzie. Trudno - muszę się zadowolić marnymi 11 punktami i liczyć na więcej następnym razem.

Elano proszę wrzuć tabelkę jeszcze dziś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jeśli w Typerze osiągasz tyle samo punktów co gr86, to wiedz, że coś się dzieje niedobrego" tongue_prosty.gifbiggrin_prosty.gifsmile_prosty.gif

Opuszczam się strasznie biggrin_prosty.gif.

No żałuję, że nie zagrałem odważniej i nie doceniłem Zawiszy, Piasta i Lecha. Byłoby uczciwe 16 punktów zamiast średnich 11 smile_prosty.giftongue_prosty.gif. Dwubramkowej wygranej Jagi nad Śląskiem w ogóle się nie spodziewałem (góra 1-0 jak nie mój remis) a tak słabej postawy Ruchu to już w ogóle confused_prosty.gif. Spróbujemy szczęścia w kolejny weekend.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zadowolony z Ekstraklasy, plan minimum zrobiony. Nie mam dużo straty do podium, więc walczymy dalej.

Bundesliga to wielki jeden koszmar, na szczęście nie mam zera ale jest źlesad_prosty2.gifsad_prosty2.gif

Teraz siedzę nad L.M, znowu we wtorek bardzo ciekawe i ciężkie mecze do obstawienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RedEvil rozbił bank i wygrał kolejkę. Gratulacje. Za to masz ode mnie plusa :-)

Pobiłem swój własny rekord w tej rundzie i zdobyłem 11 punktów. Aż sam się dziwię.

8azyliszek: Nie łam się :-) Czasem musisz by gorszy ode mnie:-) Pamiętaj że teraz może być tylko gorzej.

W lidze niemieckiej poszło mi przeciętnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie tu musiał być jakiś przewał. Innego wyjścia nie widzę. Jaga rozwala Śląsk, Lechia beznadziejnie gra z Ruchem. Więc jakim cudem gospodarze mogli wygrać? Któryś z was obstawił zwycięstwo zielonych? Kurczę mogłem to przewidzieć. Uczciwie i normalnie nie da się tu obstawiać :(.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liga Mistrzów, też wygrana, 3x razy WIN. Cuda, no nic, przydałoby się podtrzymać passę, ale może być średnio, nigdy nie wiadomo jak Ci piłkarze zagrają. Dlatego raz trafiamy raz nie, czasem 0, czasem malutki 1punkcik, to nie oznacza że nasza wina, czasem piłkarzom się nie chce biegać, szczególnie mowa o naszych boiskach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elano albo (stefan) poratujcie i powiedzcie mi, czy wytypowałem remis Pogoń-Zawisza. Bo wydaje mi się, że tak i chciałbym się cieszyć z 3 punktów. Niestety musiałem zreinstalować system i piątkowe notatki mi wcięło. Sobotnie spotkania obstawię dopiero jutro, w zależności jak mi wyjdzie 3 mecz.

@EDIT

Dobra, luksus nie jest (przez tą Lechię!) ale 4 punkty za 3 mecze da się przeżyć. Wisła ho ho dokopała Śląskowi aż 3-0. No kto by się spodziewał? Dobra, wracam do myślenia o jutrzejszych spotkaniach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dałem remisy 2-2 w naszej ekstraklasie jak i w Bundeslidze, co do meczu Zawiszy jednak pierwsza sugestia była 1-1.

No nic ale 3pkt za piątek, a za mecz z Niemieckiej ligi tyż remis dał 2pkt. Na Wisłę dałem 1-0, nie myślałem o kompromitacji Śląska...

Nie tak żle, z rana trzeba dokończyć obstawianie Bundesligi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W LM- gracze dobrze obstawiali. Każdy miał minimum 10 punktów- oprócz jednego gracza który zapomniał obstawić środowych meczy smile_prosty2.gif

W lidze polskiej po 3 meczach mam 4 punkty. Wygrana Lechii trudna do przewidzenia, Wisła również chyba nikt nie dał 3:0 smile_prosty2.gif

W lidze niemieckiej za pierwszy mecz mam 3 punkty. Dobry początek smile_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, dałem 3-0 na Bayer, ale po chwili zmieniłem na 2-0, bo jednak za dużo. a tu klops 3-0 confused_prosty.gif Remis w meczu Herthy 1-1, czyli 2pkt.

Obstawiłem 1-2 na BVB, niestety w 93min karny i zakończył się wynikiem 1-3 dla BVB ( dwie bramki Lewego z karnego)

Ale trafiłem w meczu z Koroną 2-1, nie tak żle. Do tego obstawiałem na Wieśniaków, ale 2-0 było 2-2, potem 4-2 i mecz zakończył się remisem 4-4, masakra...

Czyli kolejny raz pierwsza myśl jest ta najlepsza, i miałbym 3pkt w meczu Bayeru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Do diaska, motyla noga.

Red Evil odskakuje mi na kolejne 2 punkty. Bo w zeszłym tygodniu obstawiałem 2-1 a było 2-0. Teraz więc postawiłem 2-0 a jest 2-1. No wściec się można. I tak dobrze, że Kiełb uratował mi choć ten punkt. W Gliwicach na razie idzie mi nie po myśli sad_prosty.gif. Ale tu znowu mamy polskie klimaty - bo w tórej innej lidze ochrona nie dość, że rozpyla gaz na kibiców, to jeszcze robi to tak, ż tym gazem krztuszą się zawodnicy tongue_prosty.gifbiggrin_prosty.gifsmile_prosty.gif.

Szkoda, że krzys242 i gr86 nie jeżdżą na wyjazdy swojej drużyny :). Ominęła ich fajna imprezka :P:D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego pecha to tylko ja mam :-)

Dałem w meczu Korony remis po 1:1 i oczywiście Widzew musiał stracić punkty.

Dobrze, że nie mam możliwości obejrzenia meczu Górnika. Pozostało mi tylko opis meczu na necie.

W lidze niemieckiej idzie mi natomiast znacznie lepiej :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym co Górnik odstawił to nawet szkoda gadać. Najgorzej, że nie mogę zrzucić winy na kolegów bo nie było ich na meczu :D. A wiem - to gaz tak zawiał w oczy Zabrzanom :). Natomiast to co zrobił Lech to już kompletny skandal. Z Zagłębiem remis?? CO TO MIAŁO BYĆ!? Nędza i tylko 5 punktów za 6 meczów :(.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepściutko to u mnie wygląda. A zły na siebie jestem, bo w gdybym postawił tak jak zamierzałem na początku to byłbym bogatszy o 4 punkty. Niestety na razie na koncie mam dwa, a możliwe, że to nie koniec niespodzianek. O ile porażkę Górnika da się jakoś wytłumaczyć, to IMO to co zrobił Lech to po prostu żenada. Nie zdziwię się jak Legia da jeszcze dzisiaj ciała do kompletu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że krzys242 i gr86 nie jeżdżą na wyjazdy swojej drużyny smile_prosty.gif. Ominęła ich fajna imprezka tongue_prosty.gifbiggrin_prosty.gif.

Ja dziękuje za taką imprezkę, lepiej oglądać w domku przed telewizorkiem. smile_prosty.gif

Jestem rozczarowany postawą Górnika, nie spodziewałem się takiego rezultatu, a Lech to już całkiem odwalił kaszane. Korona uratowała mi dwa punkty, sumując jest nieźle.

Większość meczów w Bundeslidze odgadłem, ale niestety za najniższą krajową. smile_prosty2.gif

Ostatni maraton w Ekstraklasie, i odpoczynek zimowy. smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...