Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typery forumowe, pytania i dyskusja

Polecane posty

up:

Wielka szkoda. Nie chodzi tu o to, żeby uczestników było coraz mniej. Im więcej graczy tym lepiej. Oczywiście należy uszanować Twoją decyzję.

Podbeskidzie prowadzi i kolejny 1 punkt ląduje na moim koncie smile_prosty2.gif

8azyliszek: Coś Ci nie idzie w tej kolejce smile_prosty2.gif Na pewno dałeś na Lechię, jak znam życie. Jak to kiedyś pisałeś- spadasz do mojego poziomu

Często się ze mnie naśmiewasz w typerze, także teraz jak widzę masz okrągłe 0 :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gr86

Jeździj po mnie ile chcesz, bo zasłużyłem. Na razie koncertowo kładę tą kolejkę i rzeczywiście zniżam się do twojego poziomu :). Już kombinuję jak Górnik zagra z Podbeskidziem za tydzień i pojęcia nie mam co postawić. Rzeczywiście dałem na Lechię. Ostatnia drużyna wygrywa 3-1. Nie przewidziałem tego.

VanNerda szkoda. Dobry chłopak był i mało pił :) Dawajcie Face Dancera, skoro taki Demonir też odszedł ale nawet słowa nie powiedział.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawajcie Face Dancera, skoro taki Demonir też odszedł ale nawet słowa nie powiedział.

Hę? Co ma znaczyć "dawajcie Face Dancera"? Przecież nawet nie gram w typerze Ekstraklasy :) Teraz po rezygnacji Nerda można powiedzieć, że typer Premier League stracił sens. Zostaliśmy praktycznie we dwóch z Rorschachem. Ktoś jeszcze uważa, że ukrywanie typowań to był dobry pomysł?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up:

Przecież ukrywanie postów sprawdza się w 100%. Czasem ktoś ma kłopoty z postami, ale dzięki ukryciu postów- temat typerów odżył smile_prosty2.gif. Nikt nie wie jak dał inny użytkownik i to jest ciekawe smile_prosty2.gif

Akurat to, że w lidze angielskiej tak mało gra osób, to dla mnie nie jest niespodzianka. Zwłaszcza po poprzednim sezonie. W lidze polskiej czy niemieckiej i LM nie ma problemu z obstawianiem. Nawet w niemieckiej po zrezygnowaniu VanNerda- 6 osób raczej będzie solidnie obstawiało do końca i będzie ciekawa rywalizacja do końca smile_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogubiłem się w ostatniej kolejce kompletnie. Nie wyczułem, że to bedzie runda remisów, bo żadnego nie wytypowałem.Teraz już RedEvil odjeżdża a krzyś242 i Ketro dyszą w plecy sad_prosty.gif. W ogóle bez formy w ten weekend byłem. Czemuż, aż czemuż? Gratulacje dla gr86. Miał kolejkę życia :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę zajrzałem na neta i z ciekawości wszedłem na typer, a tu niespodzianka- wygrałem kolejkę smile_prosty2.gif O ile na wysokie miejsce w typerze Ligi Polskiej nie liczę, to przynajmniej raz wygrałem kolejkę.

Teraz mamy 2 tygodnie przerwy i należy kibicować naszej kadry

8azyliszek:

Raz za jakiś czas, muszę mieć kolejkę życia :-) Jeszcze jest dużo kolejek, także dużo punktów do zdobycia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam tabelę, i całkiem nieźle jest. Tyle punktów mogło by być co kolejkabiggrin_prosty.gif . Walczymy dalej wszystko jest do odrobienia i stracenia. Liga jest bardzo długa, wszystko jest jeszcze możliwe. Teraz przerwa, a za dwa tygodnie powrót mam nadzieję że z podobną siłą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wraca Ekstraklasa i znowu jestem "kamikadze boski wiatr" :D:P:). Raz w życiu Brożek zrobił coś dobrze i uratował mi 3 punkty strzelając tego gola. Tyle dobrego. Piasta nie doceniłem i mam tylko jeden punkt, ale dobre i to. Ale jaki mógłby być inny wynik, skoro ospałe Zagłębie dostaje gola już w 10 minucie?

Dobra - obstawiamy jak wypadnie "losowanie" grup na Mundial 2014? Kto się zakłada, że Niemcy znowu trafią do jednej nogi tabelki a wszystkie drużyny których się trochę boją, albo z nimi przegrywają (Brazylia, Chorwacja, Hiszpania) do drugiej? Z Niemcami wylądują znowu Portugalczycy, Holendrzy, Argentyna i Anglia - drużyny mocne, ale pokonywane przez Niemców.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz w życiu Brożek zrobił coś dobrze i uratował mi 3 punkty strzelając tego gola

Racja, zainkasowałem 3pkt, bo Piast wygrał ten mecz a obstawiałem remisik, do tego Bundesliga po piątku 0pkt.

@edit

Bundesliga 0pkt

Nasza rodzima liga 3pkt za mecz Wisełki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Red Evil

To ile w końcu zarobiłeś, bo piszesz niejasno - 3 pkt za 2 mecze czy 0 tak jak w Bundeslidze??

Ja 4, mateusz 2, będzie ostra rywalizacja w tej kolejce i w pozostałych 4, które zostały do końca roku. Fajnie że bezśnieżna pogoda jeszcze się utrzymuje, choć ma się to niby zmienić od poniedziałku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiłem 2:0 dla Wisły, i marny 1pkt mam . Liczyłem że Zagłębie się przebudzi, ale to co wczoraj zobaczyłem to niech spada z Ekstraklasy i ustąpi lepszemu zespołowi z pierwszej ligi.

Ta kolejka Bundesligi to dla mnie wielka niewiadoma, wszystkie mecze ciężkie zero pewniaków. Wszystkie wyniki to strzały, wczoraj obstawiłem remis i na początek 0pkt.

Down:

PAMIĘTAJ:

Nasza Ekstraklasa już pokazała że nie ma meczów rozstrzygniętych przed pierwszym gwizdkiem, czyli nie ma pewniaków.smile_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie do końca. Patrząc w jakim kryzysie jest Zagłębie i jak świetnie broni Gliwa to wczorajszy mecz był pewniakiem. Podobnie drugi mecz, choć już nie tak oczywistym, jednak to Korona miała się bronić, a Wisła szturmować. Mecz w Gdańsku też IMO jest przesądzony tak jak ten w Zabrzu, ale zobaczymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie liczyłem ani na Zagłębie, ani na Widzew. Ale byłem dla nich za łagodny i obstawiałem tylko jednobramkowe przegrane. Więc niestety mam tylko 5 punktów zamiast 7 po pierwszych 3 meczach i już się zrównałem w tej kolejce z mateuszem(stefanem) :/, który w końcu więcej pisze, a nie tylko kampi zza forum :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się sprawdzać ale chyba nie miałem typerach przysłowiowego jaja czyli zera, jednak jest bardzo blisko w Bundeslidze. Po 6 meczach mam okrągłe 0. Bawimy się dalej, jeszcze sporo kolejek. smile_prosty2.gif

W Ekstraklasie punkciki jakieś są , na razie na trójeczkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śląsk dobrze zaczął ale źle skończył, niestety dla mnie :/. Kryzys, kryzysem, ale myślałem, że dadzą radę zremisować ten mecz. Ale nie - znowu było to samo. Strzelili gola, natychmiast się cofają i dostają nie jedną a nawet 2 bęcki. A potem nie wykorzystują okazji i tracą trzecią bramkę. Szkoda moich punktów :(.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...