Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typery forumowe, pytania i dyskusja

Polecane posty

VanNerd93:

W lidze angielskiej to normalne smile_prosty2.gif Zresztą w LM ostatnio też jest słabo z frekwencją. Jak tak dalej pójdzie, to w następnym sezonie może już nie być typerów.

Jak nam idzie- raz gorzej, raz lepiej. Czasem zdobędę 2 punkty, żeby za tydzień 10 punktów.

Cytując naszą panią Minister: "Sorry, taka jest piłka" smile_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie dwa tygodnie miałem ciężkie, i to przełożyło się na moje wyniki w typerach. Zwłaszcza L.M wyszła mi koszmarnie, ale za to będzie walka o 1 miejsce do samego końca. smile_prosty2.gif

Co do istnienia typerów to wydaje mi się że na Ekstraklasę znajdzie się wymagana ilość osób które będą regularnie grać , a inne typery to ciężko powiedzieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie typer Premier League przemienił się w jakąś parodię. Wprowadzono bardziej restrykcyjne zasady w regulaminie, zagrożono banami na kolejne edycje typera, wprowadzono ukrywanie postów, żeby nie można było "podkradać" typów i osiągnięto odwrotny efekt od zamierzonego. W poprzednich edycjach typera nawet jak część osób się wykruszała z zabawy, to i tak przynajmniej 6 osób kończyło z ponad 200 punktami. W tym roku nie dość, że frekwencja mniejsza to, niektórzy pomimo zapisania się praktycznie w ogóle nie typowali, a od połowy rozgrywek typer zmienił się w wielki pojedynek pomiędzy mną a Rorschachem.

Teraz trzeba się znowu zastanowić czy nowe zmiany w regulaminie aż tak bardzo poprawiły jakość typera. Moim zdaniem te nieszczęsne ukrywanie postów przyczyniło się do tego, że niektórzy po prostu przespali start rozgrywek. W poprzednich sezonach zazwyczaj typowałem, gdy widziałem pojawiające się posty pozostałych. Po nich domyślałem się, ze zbliża się kolejka. Widać karanie za frekwencje mało się sprawdza, bo i tak ponad 80% uczestników zrezygnowała z zabawy. Podejrzewam także, że te nowe zmiany wprowadzone do regulaminu po prostu zniechęciły znaczną część uczestników, gdyż w poprzednich latach w typerze EPL brało udział bardzo dużo osób.

Teraz tak naprawdę mogę się skupić wyłącznie na próbie osiągnięcia jakiegoś rekordu. Wygrać typera spośród 2 kandydatów nie jest wielkim osiągnięciem, ale jeśli udałoby się osiągnąć jeden z lepszych wyników w historii naszego forum (co jest całkiem realne), to będzie można z podniesioną głową zwyciężyć w typerze. Zwycięstwo prawie pewne, bo już ponad 30 punktów przewagi i tylko ogromny spadek formy (odpukać) może mi przeszkodzić.

W lidze angielskiej to normalne smile_prosty2.gif Zresztą w LM ostatnio też jest słabo z frekwencją. Jak tak dalej pójdzie, to w następnym sezonie może już nie być typerów.

Normalne w tym sezonie, ale we wcześniejszych nie było problemów z frekwencją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rozpoczęcie Typera Mistrzostw Świata trzeba chyba poczekać do zakończenia rozgrywek Ekstraklasy. Chyba spróbuję w nim swoich sił, bo szykują się kolejne jajcarskie mistrzostwa. Także po zakończeniu Ekstraklasy czekam na temat dyskusyjny o MŚ - naprawdę będzie co komentować. (3 stadiony niedorobione są jeszcze :) Brawo FIFA :) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typer MŚ można zrobić, ale bez nagród, o ile znajdzie się osoba chętna to poprowadzić.

Co do innych nie wypowiadam się. Przyzwyczaiłem się, że na początku jest mnóstwo chętnych, a jak przyjdzie co do czego, to zostaje garstka. Dlatego bany będą egzekwowane.

Jeśli prowadzący zechcą kontynuować zabawę w przyszłym sezonie, to będzie można zobaczyć, ilu znajdziemy chętnych. Jeśli okaże się, że jednak za mało, to typera danej ligi nie będzie. Proste :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja zgłaszam swoją kandydaturę na prowadzenie Typera Mistrzostw Świata. Wiem, że może nie mam wielkiego stażu na FA ale obiecuję swoje obowiązki wypełniać sumiennie. Tym bardziej, że jakoś mniej się zrobiło moderatorów w dziale Sport, Turambar ciągle zajęty smile_prosty.gif, a każdy z aktywnych forumowiczow ma swój własny Typer. smile_prosty.gif

@Down

Jeśli Turambar sam się tu nie pojawi to będziemy go w maju męczyć. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że jak najprędzej zrezygnujemy z ukrywania postów, bo nikomu to niepotrzebne i popieram chyba wszystkie argumenty FaceDancera. Nikt od nikogo nie będzie ściągał, no bo po co? Chyba nikt tu aż tak nie przegrał w życie. Przepisywanie typów najlepszej osoby nic nie daje, bo i tak na koniec będzie się miało tych punktów mniej (w 1. kolejce zdobywasz np. 5 pkt, najlepsza osoba 10, więc kopiując głosy i tak nie da się wygrać).

Co do reszty:

- zdarzyło mi się zapomnieć o zatypowaniu Ligi Mistrzów. Powód - brak powiadomienia o nowych postach,

- na szczęście Ekstraklasa ma się dobrze,

- bardzo chętnie poprowadzę typer MŚ, jeśli znajdą się uczestnicy, a nikt nie będzie chciał się zabawą zaopiekować. Ale skoro deklaruje się Zgred13, to pozostanę w rezerwie. wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz trzeba się znowu zastanowić czy nowe zmiany w regulaminie aż tak bardzo poprawiły jakość typera. Moim zdaniem te nieszczęsne ukrywanie postów przyczyniło się do tego, że niektórzy po prostu przespali start rozgrywek. W poprzednich sezonach zazwyczaj typowałem, gdy widziałem pojawiające się posty pozostałych. Po nich domyślałem się, ze zbliża się kolejka. Widać karanie za frekwencje mało się sprawdza, bo i tak ponad 80% uczestników zrezygnowała z zabawy. Podejrzewam także, że te nowe zmiany wprowadzone do regulaminu po prostu zniechęciły znaczną część uczestników, gdyż w poprzednich latach w typerze EPL brało udział bardzo dużo osób.

Nie wiem jak jest z wpływem pozostałych zmian w regulaminie na sytuację w Typerze ale faktycznie jak się widziało posty innych osób to zawsze było to jakieś przypomnienie o terminie nowej kolejki. Nigdy nie patrzyłem na to jak typują inni w myśl zasady "po to typuję by sprawdzić siebie, a nie wspomagać innymi" i z ukrywaniem postów czy bez, pokusa podglądania mnie nie nachodziła, a jak się zdarzyło dwukrotnie w tym sezonie, przegapiłem część spotkań co pewnie by się nie zdarzyło gdyby posty były odkryte. Mimo, że jest sporo Typerów to jednak po zmianach na forum dział Typerów jest wydzielony i nie byłoby tak łatwo przegapić posty innych uczestników.

Teraz tak naprawdę mogę się skupić wyłącznie na próbie osiągnięcia jakiegoś rekordu. Wygrać typera spośród 2 kandydatów nie jest wielkim osiągnięciem, ale jeśli udałoby się osiągnąć jeden z lepszych wyników w historii naszego forum (co jest całkiem realne), to będzie można z podniesioną głową zwyciężyć w typerze. Zwycięstwo prawie pewne, bo już ponad 30 punktów przewagi i tylko ogromny spadek formy (odpukać) może mi przeszkodzić.

Możesz czuć się zwycięzcą. Jak pojawiła się przewaga >10 punktów to trochę w jednej lub dwóch kolejkach zaryzykowałem i przewaga wzrosła. I przez gapiostwo dwa razy opuściłem sobotnie mecze, drugi raz się to zdarzyło we właśnie trwającej kolejce. Szkoda, że luki970 przestał typować gdyż trafiał dość celnie ale zasłużyłeś na zwycięstwo prezentując stabilną formę przez cały sezon i mając sporo "rzutów za 3" na koncie.

Co do innych nie wypowiadam się. Przyzwyczaiłem się, że na początku jest mnóstwo chętnych, a jak przyjdzie co do czego, to zostaje garstka. Dlatego bany będą egzekwowane.

Jeśli prowadzący zechcą kontynuować zabawę w przyszłym sezonie, to będzie można zobaczyć, ilu znajdziemy chętnych. Jeśli okaże się, że jednak za mało, to typera danej ligi nie będzie. Proste smile_prosty.gif .

Ja oddam pochodnię komuś innemu. Prowadzę Typera Premier League od początku jego istnienia i było różnie, choć mam nadzieję, że bez większych zgrzytów. Z mojej strony nastawienie było i jest pozytywne. Ale postanowiłem nie typować w przyszłym sezonie w żadnym Typerze (przed Premier League brałem udział w inauguracyjnym Ekstraklasy), a zawsze to łatwiej gdy się i typuje i podlicza, a dwie tegoroczne wpadki z przegapieniem jednego dnia danej kolejki utwierdzają mnie w przekonaniu, że nie będę już w stanie tak pilnować terminów oddawania typów i ich podliczania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dość często zapominam o typowaniu... kiedyś to się pokazywało na głównej to zatypowałem a teraz dość często zapominam :( chociaż chyba nie jestem najgorszy :D Ale zdecydowanie głosuje za tym, żeby wycofać ukrywanie postów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie patrzyłem na to jak typują inni w myśl zasady "po to typuję by sprawdzić siebie, a nie wspomagać innymi" i z ukrywaniem postów czy bez, pokusa podglądania mnie nie nachodziła, a jak się zdarzyło dwukrotnie w tym sezonie, przegapiłem część spotkań co pewnie by się nie zdarzyło gdyby posty były odkryte.

Ja zazwyczaj najpierw typowałem, a potem czytałem posty innych z ciekawości, żeby zobaczyć jak uzasadniają swoje typowania i być może dowiedzieć co sądzą o poszczególnych drużynach w Premier League. Zresztą nawet w tym sezonie spoglądałem sobie trochę na twoje typy i porównywałem, gdzie postawiliśmy tak samo, a gdzie się różniliśmy.

z ukrywaniem postów czy bez, pokusa podglądania mnie nie nachodziła, a jak się zdarzyło dwukrotnie w tym sezonie, przegapiłem część spotkań co pewnie by się nie zdarzyło gdyby posty były odkryte

Ja w ten sposób też przegapiłem kilka razy wcześniejsze sobotnie mecze (te odbywające się ok. godziny 13:00), a kilka razy orientowałem się na tyle późno, że wysyłałem szybko same typowania bez uzasadnień, bo ich wypisywanie zazwyczaj zajmuje mi dobre pół godziny, a do rozpoczęcia meczów nie było zbyt wiele czasu. Później dopiero dopisywałem uzasadnienia.

Szkoda, że luki970 przestał typować gdyż trafiał dość celnie ale zasłużyłeś na zwycięstwo prezentując stabilną formę przez cały sezon i mając sporo "rzutów za 3" na koncie.

Ogólnie przydarzyło mi się kilka świetnych kolejek, szczególnie w pierwszej połowie sezonu. Raz nawet miałem taką historię, gdzie w jednej serii trafiłem z 4 czy 5 dokładnych wyników osiągając 20 na 30 punktów możliwych do zdobycia. Ogólnie widać wyraźnie po wynikach, że mam znacznie więcej trafień trzy i dwu punktowych niż w zeszłych sezonach. Nawet przeprowadziłem sobie taką małą analizę, z której wynika, że sumując trafione mecze za 3,2 i 1 pkt to stanowią one aż 53% wszystkich typów, więc można powiedzieć, że więcej trafiałem niż pudłowałem.

dwie tegoroczne wpadki z przegapieniem jednego dnia danej kolejki utwierdzają mnie w przekonaniu, że nie będę już w stanie tak pilnować terminów oddawania typów i ich podliczania.

Szkoda, bo zawsze to kolejny typer mniej do rywalizacji. Chociaż rezygnując z prowadzenia miałbyś znacznie więcej czasu na uczestnictwo, bo nie musiałbyś zaprzątać sobie głowy podliczaniem punktów po każdej kolejce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od początku mówiłem, że ukrywanie postów to słaby pomysł. Przez tyle czasu było wszystko jawnie i nikomu to nie przeszkadzało. Bo jak ktoś był gapowaty to już nawet nie miał czasu patrzeć na innych. Po drugie gorzej robi sie typowanie "na raty" bo nic nie widać i człowiek może o tym zapomnieć. A gdy rozciągnęłi jedną kolejkę aż na 4 dni to dla mnie jest to problem. Po trzecie prowadzący mają inne zajęcia i trzeba czekać i czekać na wyniki nawet ponad 2 dni (hi Elano smile_prosty.gif ). Dlatego jestem za powrotem do starych zasad. Bany dla ociągających się mogą zostać, ale przestańmy ukrywać posty.

Beznadziejnie wyszła mi końcówka sezonu zasadniczego Ekstraklasy. Spadłem z pudła, zbyt optymistycznie oceniałem niektóre drużyny, niedoceniłem znowu Legii smile_prosty.gif i Wisły smile_prosty.gif. Po prostu niektórzy nie chcieli awansować do grupy mistrzowskiej, bo po co. smile_prosty.gif Gratuluję krzysiowi242 który jeszcze wygra cały typer. smile_prosty.gif

@DOWN

Zwłaszcza w twoim przypadku ukrywanie postów zdało egzamin. :) Zerknąłem do Hall of Fame. W zeszłym roku zająłeś 2 miejsce. W tym prześcigną cię nawet Rip1988 który miał z 8 kolejek straty. :):D:P Jestem za zniesieniem ukrywania postów. Tym bardziej nawet nagród-rang w nadchodzącym Typerze MŚ nie będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typer MŚ najlepiej założyć koło 25 maja. Na pewno będzie ciekawa zabawa, bo takie typery cieszą się większą popularnością. Zgred13: Jak będziesz prowadził typer w sposób sumienny, to możesz nawet być prowadzącym. Z drugiej strony, wtedy należało dać Ci uprawnienia, ale o to będzie trzeba było męczyć chyba Junior Adminów ( nie wiem czy modzi mają takie uprawnienia).

8azyliszek: Górnika to oceniałeś zbyt optymistycznie :-) Nie martw się, ja również.

Widzę że większość jest za usunięciem ukrywania postów. Natomiast ja jestem za pozostawieniem. Jak dla mnie ukrywanie zdało egzamin. Jestem pewny, że pod koniec sezonu, kilka osób by narzekało że ktoś spogląda na ich posty itd. Zresztą w tamtym sezonie, część nawet przyznała się że patrzała na wyniki innych, zwłaszcza prowadzących.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ukrywanie postów zdało egzamin, do póki prowadzący nie podliczy punktów jest ciekawie bo nikt nic nie wie jak innemu poszło, zwłaszcza jeśli sytuacja w typerach tak jak teraz jest bardzo wyrównana. Ja nie mam problemu że zapomnę o typowaniu, tylko jedynie mam problem czy dobrze wysłałem post, dlatego nie mam pojęcia czy jestem za pozostawieniem ukrytych postów, czy za przywróceniem odkrytych postów.

Do MŚ jeszcze sporo czasu zostało, . Najpierw trzeba skończyć ten sezon, później można pomyśleć o ewentualnym typerze MŚ.

Beznadziejnie wyszła mi końcówka sezonu zasadniczego Ekstraklasy. Spadłem z pudła, zbyt optymistycznie oceniałem niektóre drużyny, niedoceniłem znowu Legii smile_prosty.gif i Wisły smile_prosty.gif. Po prostu niektórzy nie chcieli awansować do grupy mistrzowskiej, bo po co. smile_prosty.gif Gratuluję krzysiowi242 który jeszcze wygra cały typer. smile_prosty.gif

Bez przesady, jak pokazują wyniki szybko można zyskać, szybko można stracić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję krzysiowi242 który jeszcze wygra cały typer. smile_prosty.gif

Z moją formą tej wiosny ma duże szansę :) . Co kolejka to gorzej.

Jeśli chodzi o zdjęcie ukrywania na typer MŚ - technicznie nie da się. Ukrywanie jest przypisane do subforum Centrum typowania. Można byłoby oczywiście stworzyć temat o typerze MŚ tutaj i wtedy nie podlegałby on ukrywaniu postów, a po zakończeniu imprezy przerzucić go do tamtego subforum.

Natomiast jeżeli jestem przeciwny rezygnowania z ukrywania postów. IMO dzięki temu jest napięcie do końca, bo nie wiadomo jak rywalom poszło. Zapobiega to także takiej sytuacji np.

-W typerze Premier League Rorschach dogadnia Face'a. W tym momencie ten drugi, nie chcąc przegrać, typuje ostatnie kolejki podobnie jak przeciwnik, dzięki czemu nawet jeśli uzyska 0 punktów to jego dystans do rywala nie zmieni się.

Dzięki ukrywaniu nie ma kombinowania.

Wspominaliście, że zapominacie czy wysłaliście już post czy o tym, że zbliża się kolejka. Mam pewne pomysły, które można byłoby wcielić w życie, a które rozwiązałyby ten problem. Wymagają one ciut większego zaangażowania prowadzącego bądź jeśli miałby on problem z czasem, to zawsze można poprosić o pomoc dowolnego z aktywnych moderatorów (każdy z nich ma tutaj uprawnienia).

-Przy poście z terminarzem najbliższej kolejki pojawiałyby się nicki wszystkich graczy biorących udział (patrząc na ich liczbę, to dużo tego nie będzie). Prowadzący bądź moderator kolorowałby je na zielono, jeśli został wysłany post danego forumowicza. Nie musiałby sprawdzać forum co godzinę, ale powiedzmy minimum dwa razy: 3h przed pierwszym meczem oraz w o dowolnej godzinie w dniu pierwszego meczu. Wtedy każdy kto widziałby swój nick na zielono, wiedziałby, że jego post "czeka" w temacie.

-Podobnie jak wyżej, dzięki pomocy prowadzącego bądź najlepiej moderatora*, rozsyłane byłoby zbiorcze PW do graczy w stylu:

"Witaj. Nowa kolejka typera XYZ została dodana. Można już typować. Link tutaj->[LINK]. Pozdrawiam".

*-swego czasu ustawiałem dla JA większy limit masowych PW ze względu na wysyłanie zaproszeń na zjazd. Wtedy nie byłoby problem obsłużyć wszystkich hurtowo, bo ten limit można dla tych specjalnych grup zwiększyć, co może zrobić JA w każdej chwili.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Ja proszę opatrzność o utrzymanie się twojej obecnej formy, bo dzięki temu może chociaż na podium wrócę. smile_prosty.gif Jesienią strzelałeś jak terminator, wiosną nawet jak mi idzie bardzo słabo to się okazuje, że zdobyłem ciut więcej punktów niż ty czy Red Evil. tongue_prosty.gifsmile_prosty.gifbiggrin_prosty.gif Czyli warto było opłacić to rzucenie uroku przez lokalnego szamana. biggrin_prosty.gif Niestety wróżki Elano i krzysia242 są jeszcze lepsze. biggrin_prosty.gif

Poważniej. Twój argument mateusz jest IMHO involid, bo równie dobrze sytuacja mogłaby być odwrotna - to prowadzący Rorschach mógłby być na czele a Face (czy ktokolwiek inny) go gwałtownie doganiać. I wykorzystując swoje uprawnienia mógłby na luzie utrzymać przewagę. Ja mam podobnie. Teraz co prawda idzie mi jak krew z nosa, ale Elano jest tuż za mną i ma tą przewagę że wszystko widzi. Skąd mam wiedzieć, że nie wykorzystuje jej i nie kopiuje ruchów będącego na fali krzysia242??

A te kolorki, tabelki, powiadomianie itd. itp. tylko komplikują PROSTE sprawy. Typowanie takie jak nasze, poza STSami, powinno być moim zdaniem proste, łatwe i przyjemne. I każdy powinien mieć równą pozycję.

Dlatego jestem albo za końcem ukrywania postów, albo za licznikiem czasowym. Tzn. że wszystkie typy dla wszystkich użytkowników byłyby niewidoczne, a ujawniały się każdego dnia o określonej godzinie od razu wszystkim graczom. I dopiero wtedy prowadzący zliczałby punkty i robił tabelę. To by było chyba najuczciwsze.

Ale ponieważ jestem PROSTY i za prostymi rozwiązaniami, to optuję za jawnością postów. MŚ trwają tylko miesiąc. Spróbujmy wrócić do otwartej formuły na ten turniej i zobaczymy jak wyjdzie. Jeśli ktoś bezczelnie i widocznie bedzie oszukiwać to się go zabnuje albo wróci do ukrywania. smile_prosty.gif Bo na razie to jesteśmy jak urząd skarbowy - z góry zakładamy, że wszyscy chcą nas tylko oszukać. confused_prosty.gif

@DOWN

Ja głównie narzekam na siebie, że popełniam proste błędy i że z własnej winy obsuwam się z tabeli. Z innych forumowiczów sobie trochę żartuje, ale wszyscy jesteśmy tu na luzie i nie bierzemy siebie do końca serio o czym świadczy masa buziek. :) Zawszę też próbuję znależć pozytywy w sytuacji typera np. że innym graczom idzie gorzej. :D

2 lata temu temat dyskusyjny o Mistrzostwach ruszył już 27 kwietnia, a Typer ME na 9 dni przed pierwszym meczem. Jestem za podobnymi terminami i tym razem.

Na koniec - jako Polak w wolnej Polsce mam chyba prawo narzekać na wszystko i na wszystkich. Taki jest nasz naród. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up: Mogę się założyć o wszystkie pieniądza świata, że jakby nie było ukrytych postów, to też byś narzekał. Raz, że ktoś ściąga od Ciebie wyniki, a to że wszyscy widzą twoje wyniki, albo pretensje do kogoś że dał na tego, a ty od niego spisałeś.

Też mam wgląd do meczów, a nigdy nie patrzyłem na typy innych. Zresztą akurat ja mam zaufanie do Elano, Daedrotha. Jakoś nie widzę żeby oni prowadzili w swoich typerach, które prowadzą. Ja również jestem daleko w typerze LM

m(s)- co do przypominania o typerach:

Jestem za wysyłaniem PW do uczestników. W sumie sam na to nie wpadłem przy obecnej edycji LM. Co do tego sprawdzania przed meczami czy użytkownicy wysłali typy raczej będzie trudne.

Typer który prowadzę, są mecze w tygodniu o 20.45, a o tym czasie nigdy nie jestem przy kompie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stefan

Ten argument jest o tyle chybiony, że gdyby była taka sytuacja - Rorschach pierwszy wysyła typy, a ja za każdym razem robię identyczne, to nie dałoby się tego ukryć. Nawet gdybym wygrał, to bym się skompromitował i byłby śmiech na sali. Musiałbym się raczej ukrywać i część typów zmieniać, żeby nie było żadnych podejrzeń i w takim wypadku nie mógłbym uzyskać tego samego wyniku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę razy wysyłałem PM czy do Moda- wtedy do M(s), czy do Prowadzącego by sprawdził że jest ok, bo mi strona zamuliła i nie mam pewności czy doszło.

A co do braku aktualizacji, no cóż, zawsze po publikacji wyników, od razu kopiuję wraz z datą do notatniku, kiedyś czasem się zapomniało obstawić to pojawienie się postów dawało mi "światełko" że trzeba obstawić !!

Co do Typera Ligi Mistrzów to mi nie pasi brak podsumowania kolejki, a mam tylko aktualną tabelę i muszę liczyć i cofać się kilka stron i spr czy wszystko ok xD

Ja narzekam na Typera Ligi Polskiej:P Bo mi nie idzie, ale widocznie muszę zmienić swojego "jasnowidza" puknijsie.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dość często zapominam o typowaniu... kiedyś to się pokazywało na głównej to zatypowałem a teraz dość często zapominam sad_prosty.gif chociaż chyba nie jestem najgorszy biggrin_prosty.gif

Raczej nie, bo ja pół ligi mistrzów przespałem od końcówki fazy grupowej przez prawie całą pucharową smile_prosty.gif

Co do ukrywania, to już raz głosowałem w ankiecie w tej sprawie i tylko powtórzę: jestem za utrzymaniem tego systemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysokie wyniki padły w Bundeslidze w ostatniej kolejce, bardzo ciekawa sytuacja jest zarówno w tabeli typerskiej, jak i o utrzymanie w Bundeslidze. smile_prosty2.gif Końcówka w obu tabelach zapowiada się bardzo interesująco. smile_prosty2.gif

Dziś L.M po świętach prawie bym zapomniał że dziś grają, ale już wysłane mam i teraz czekam na dwa bardzo ciekawe pojedynki, zwłaszcza na pojedynek Real-Bayern.smile_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...